Do konce srpna nabízíme nově zrekonstruovaný Hotel Bellevue Tlapák se zaváděcí slevou 15 %.

Důležité informace

Příjezd: Od 12:00 hodin

Odjezd: Pacienti do 9:00 hodin, komerční klienti do 11:00 hodin
Možnost odjezdu později pouze v případě volného pokoje. Žádost podat nejpozději 2. den po příjezdu na recepci. Poplatek je ve výši 1.000 Kč/den.

Recepce: 24 hodinový provoz, směnárenské služby, možnost telefonického budíčku

Vstupní karta: Slouží ke vstupu do hotelu (4 různé vstupy), ke vstupu do pokoje a zapnutí el. proudu na pokoji. Při odjezdu kartu odevzdat. Za ztrátu se platí poplatek ve výši 100 Kč.

Platby: Recepce přijímá hotovost a platební karty (Master, Maestro, Visa, American Express, JCB a Dinners).
Pokud není pobyt uhrazen předem, tak zaplaťte hotelový účet nejpozději v den odjezdu.

Parkování: Hotel má vlastní parkoviště, vjezd z ulice Lázeňská, parkovací karta k dispozici na recepci za vratnou zálohu ve výši 200 Kč.

Ceny parkování:
1–4 noci 70 Kč / noc
5–13 nocí 50 Kč / noc
14 a více nocí 35 Kč / noc
Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají parkování zdarma.

WIFI: Zdarma v celém objektu.
Název sítě: libensky

Bezbariérový přístup: Z ulice Lázeňská přes Balneo provoz.

Děti: Jsou v našem hotelu vítány v doprovodu alespoň jednoho rodiče. Dětem do 18 let žádné léčebné nebo relaxační procedury neprovádíme. Výjimkou je solná jeskyně.

Domácí zvířata: Menší plemena psů jsou akceptována za poplatek 150 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné avizovat předem. Lázně Poděbrady a.s. si vyhrazují právo pobyt domácích zvířat odmítnout.

Balneoprovoz: Pro komerční klienty má hotel má vlastní balneo provoz, některé procedury probíhají v Centrálních nebo Letních lázní. Pro pacienty přes zdravotní pojišťovny probíhají procedury i mimo hotel v Centrálních lázních a Letních lázních.

Denní tisk: Zdarma k dispozici v kavárně hotelu.

Praní a čištění osobního prádlo: Na objednávku u pokojských, host předá požadovaný textil či prádlo do připraveného pytle a pokojská zajistí do 24 hodin předání čistého textilu.

Transfer: Mezi hotely a léčebnami v rámci společnosti je zdarma, na autobusové a vlakové nádraží je za poplatek.

Minerální voda: Přímo ve foyer hotelu ústí pramen minerální uhličité vody, která má blahodárné účinky při léčbě nemocí srdce a oběhového ústrojí. Jedná se o přírodní, studenou, hypotonickou, slabě mineralizovanou kyselku hydrogenuhličitano-chlorido-sodnovápenatého typu. Poděbradka má velký obsah volného oxidu uhličitého, hydrogenuhličitanu a zvýšený obsah železa.

Sport: Cyklistické a in-line stezky, tenis, golf (recepce zajistí rezervace časů a místa), relaxační bazén, jezdectví, bowling, squash, nohejbal – pronájem kurtů, fitness a wellness.

Výlety: Parník po Labi, ZOO Chleby, Polabské muzeum Přerov n/Labem, Botanicus Ostrá, Kutná Hora, Karlštejn, Praha. Fakultativní výlety je možné objednat a zaplatit na recepci.

Kulturní a společenské akce: Akce pravidelně pořádáme. O konkrétních termínech budete informováni při příjezdu, popřípadě na našich webových stránkách v aktualitách nebo Facebooku.

Kouření: Hotel je nekuřácký.

Pokoj

Přistýlka: Možné na recepci přistýlku objednat.

Trezor: K dispozici na pokojích pouze ve staré budově, ostatní hosté mohou využít k úschově cenných předmětů recepci.

Minibar: Každý pokoj je vybaven ledničkou, zboží ze seznamu z nabídkového lístku, nápojů je k dispozici k zakoupení na hotelové recepci.

Úklid: Běžný úklid probíhá každý den. Výměna ručníků se provádí každý třetí den pobytu. Výměna ložního prádla u pacientů se provádí po 14 dnech a u komerčních klientů po 7 dnech pobytu.

Televize: Pokoje na nové budově mají k dispozici 18 základních českých programů, pokoje na staré budově mají k této programové nabídce k dispozici ještě dalších 18 satelitních programů.

Klimatizace: Klimatizované jsou pouze společné prostory – restaurace, jídelna, kavárna a recepce. Pokoje klimatizovány nejsou, je možnost za jednorázový poplatek 50 Kč zapůjčení mechanických větráků na recepci.

Gastronomické služby

Na stravování mají hosté k dispozici restauraci (pro komerční klientelu), jídelnu (pro pacienty) a kavárnu.
V jídelně probíhá klasické léčebné stravování – vhodnou stravu – dietu v rámci léčebného pobytu určí při vstupní prohlídce pacienta lékař na základě povahy onemocnění a o pacienty se stará nutriční terapeut, se kterým je možné stravu kdykoliv prokonzultovat.

Kavárna: Otevírací doba denně 10:00–22:00 hodin. Ve stylové kavárně s terasou můžete ochutnat dorty od našich cukrářů, výborná moravská vína, míchané domácí limonády a také zmrzlinové poháry z pravé italské zmrzliny.

Ceny ubytování v roce 2017

Cena za pokoj na noc 2. 1. - 31. 3. 1. 4. - 31. 10 1. 11. - 19. 12. 20. 12. - 1. 1. 2018
Jednolůžkový 1 190 Kč 1 590 Kč 1 190 Kč 1 590 Kč
Dvoulůžkový 1 990 Kč 2 590 Kč 1 990 Kč 2 590 Kč
Apartmán 2 390 Kč 2 990 Kč 2 390 Kč 2 990 Kč

3D prohlídka

Kontakt

Hotel Libenský

Nám. T.G.M. 437/II

290 33 Poděbrady

tel.: +420 325 606 333

e-mail: libensky@lazne-podebrady.cz

Pobyty v Hotel Libenský ****

Price from
€ 315

Wellness for ladies

1x carbonic bath, 2x bath with ingredient , 2x partial massage, 1x facial and decollete oatmeal wrap, 1x partial wrap, 1x Paraffin Wax Treatment for Hands (including massage), 1x Salt cave, 1x voucher to coffee place

Experience a blissful spa getaway and escape into serenity. Let yourself be pampered and enjoy soothing massages, facials, body wraps and much more.
Price from
€ 90

Short spa stay

1x carbonic bath, 1x partial massage, 1x salt cave, 1x voucher to coffee place

Enjoy a mini spa stay. Sooth your body and mind for a moment and allow yourself some relaxing and pampering time.
Price from
€ 38

Relaxation package

1x medical examination upon arrival, 10 spa procedures per week (treatment and spa procedures are recommended by the doctor)

Relax and rejuvenate your body and enjoy your spa time away from your everyday cares and worries. Spa Poděbrady offers many spa procedures and treatments. After your medical examination, the doctor will recommend the best treatment for you.

Aufenthalt nach Ihrem Wunsch

Haben Sie sich aus unserem Angebot keinen Aufenthalt ausgewählt? Kein Problem, Sie können den Aufenthalt genau nach Ihren Wünschen und Anforderungen erleben. Schauen Sie sich unser Kuranwendungsangebot an und sagen Sie uns Ihre Wahl. Wir vorbereiten einen Aufenthalt direkt nach Ihrem Wunsch.
3 noci od
3 790 Kč

Lázně na 4 dny

Přísadová koupel (kokosová), Uhličitá koupel, Klasická masáž částečná , Zábal přísadový částečný (kokosový), Solná jeskyně, Poukázka do kavárny

Chcete si dopřát lázeňskou péči jen na pár dní? Nikdy jste v lázních nebyli a zajímá vás, co na takovém wellness odpočinkovém pobytu, můžete čekat? Přijeďte k nám do Lázní Poděbrad a užijte si 4 dny relaxace.
2 noci od
2 390 Kč

Lázně na zkoušku

Uhličitá koupel, Klasická masáž částečná , Solná jeskyně, Poukázka do kavárny

Nebojte se do lázní, přijeďte do Poděbrad.
Price from
€ 245

Recreation package

1x Medical examination, 2x carbonic bath, 1x pearl bath, 2x back massage, 2x salt cave, 1x voucher to coffee place

Enjoy relaxation and focus on your health and wellbeing. Enjoy a spa stay and prevent health issues.
Price from
€ 245

Wellness for seniors

1x medical examination, 3x carbonic bath, 2x oxygen therapy, 2x partial massage, 1x salt cave, 1x voucher to coffee place, 1x voucher to dancing evening

Experience a traditional treatment programme. Spa stay will give you energy and boost your system. Recover and relax at our spa.
2 noci od
2 290 Kč

Relaxace v týdnu

Částečná masáž přísadová (levandulová), Parafínový zábal na ruce, Infrasauna, Solná jeskyně, Poukázka do kavárny

Výhodný wellness pobyt na tři dny a dvě noci. Pobyt probíhá během všedních dnů a je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže.

Choose yourself

Choose from our procedures

Do you want to choose the spa procedures by yourself? Look at the optional spa procedures and pick your favorite. Let us know the preferable date of your spa stay, accommodation and spa procedures of your choice.
5 nocí od
5 990 Kč

Týden pro ženy

Lékařská konzultace, Uhličitá koupel, Přísadová koupel (Kneipp), Klasická masáž částečná , Aromaterapeutická masáž obličeje a dekoltu, Zábal přísadový částečný (čokoládový), Parafínový zábal na ruce, Solná jeskyně, Poukázka do kavárny

Dopřejte si wellness týden plný relaxace. Restaurace, kavárny a procházky podél Labe. Návštěvu u nás si jistě užijete.

Pobyt na míru

Zvolte si procedury přímo podle Vašich představ a přání

Nevybrali jste si z nabízených pobytů? Nevadí, připravíme Vám pobyt přímo pro Vás a Vaše potřeby.
Preis ab
€ 315

Damenwoche

1x Kohlensäurebad, 2x Zusatzbad - Rose, 2x Teilkörpermassage, 1x Haferpackung – Gesicht und Dekolletee, 1x Teilkörperpackung - Zusatz Rose, 1x Handparaffinpackung, 1x Salzhöhle, 1x Voucher Kaffee&Kuchen

Erleben Sie einen wundervollen Kuraufenthalt und lassen Sie sich verziehen. Genießen Sie beruhige Massagen, Kurpackungen, Kuratmosphäre und noch mehr von unserem Bad.
2 noci od
2 590 Kč

Dámský víkend

Přísadová koupel (růžová), Částečná masáž přísadová (růžová), Parafínový zábal na ruce, Solná jeskyně, Poukázka do kavárny

Wellness víkend plný relaxace je určený pro ženy v každém věku. Můžete přijet sama, s kamarádkou, maminkou nebo klidně s větší skupinou. V našich lázních si odpočinete od každodenních starostí a zároveň uděláte i něco pro své zdraví.
7 nocí od
9 790 Kč

VIP týden

Uhličitá koupel, Perličková koupel, Přísadová koupel (Kneipp), Thajská masáž, Klasická masáž částečná , Bahenní zábal z Mrtvého moře, Parafínový zábal na ruce, Infrasauna, Solná jeskyně, poukázka do kavárny, lahev sektu na pokoj

Hledáte přepychový lázeňský pobyt na celý týden? Nechte o sebe pečovat jako skutečná VIP osobnost a zažijte jedinečný, luxusní wellness zážitek. Spolu se čtyřhvězdičkovým ubytováním se můžete těšit na bohatou gastronomii, pohodlí balneo provozu přímo v areálu hotelu a další služby.
Preis ab
€ 38

Relaxkur

1x ärztliche Untersuchung, 10 Kuranwendungen pro Woche (laut ärztlicher Verschreibung)

Entspannen Sie sich weit vom Tagessorgen und genießen Sie echte Kuratmosphäre. Das Heilbad Poděbrady hat in seinem Angebot viele Heilanwendungen, die Sie laut ärztlicher Verschreibung bekommen, um Ihre Gesundheit zu verstärken und sich wohl zu fühlen.
Cena od
1 190 Kč

Léčebný pobyt pro samoplátce

Léčebný samoplátecký pobyt s procedurami, které pro Vás individuálně sestavíme po vyšetření odborným lékařem.
5 nocí od
5 490 Kč

Seniorský pobyt s lékařskou konzultací

Lékařská konzultace, Uhličitá koupel (4x), Klasická masáž částečná , Solná jeskyně, Poukázka do kavárny

Seniorský pobyt s lázeňským programem a lékařskou konzultací.
Price from
€ 50

Complex cure

1x medical examination upon arrival (includes ECG), 16 procedures per stay (treatment and spa procedures are recommended by the doctor), 1x second medical examination during the stay

Prevent health issues and take advantage of the beneficial effects of natural healing mineral water. After your medical examination, the doctor will recommend the best treatment for you.
11 nocí od
10 990 Kč

Rekondiční pobyt

Lékařská konzultace, Uhličitá koupel (4x), Perličková koupel, Bahenní zábal z Mrtvého moře, Klasická masáž částečná , Částečná masáž přísadová (Aloe Vera), Celotělová masáž přísadová (dle výběru), Solná jeskyně (3x), Poukázka do kavárny

Přijeďte se zregenerovat do našich lázní a dostaňte se zpět do kondice. Dopřejte si 12 dní a 11 nocí péče a odpočinku v Poděbradech.
Preis ab
€ 245

Seniorenwoche

1x ärztliche Konsultation, 3x Kohlensäurebad, 2x Oxygentherapie, 2x Teilkörpermassage, 1x Salzhöhle, 1x Voucher Kaffee&Kuchen, 1x freier Eintritt zum Tanzabend

Erleben Sie das traditionelle Heilkurprogramm. Während Ihres Kuraufenthalts schöpfen Sie die Energie und verstärken Sie Ihr Organismus. Kommen Sie nach Heilbad Poděbrady um sich zu entspannen.
Price from
€ 959

Intesive complex cure

1x Medical examination (includes ECG) upon arrival, 54 procedures per stay (treatment and spa procedures are recommended by the doctor), 1x second medical examination during the stay, 1x voucher to dancing evening

Regain your energy and stay healthy. Try out the intensive curative spa stay. After your medical examination, the doctor will recommend the best treatment for you.
Preis ab
€ 50

Komplexe Heilkur

1x ärztliche Aufnahmeuntersuchung inklusive EKG, 1x ärztliche Kontrolluntersuchung, 16 Kuranwendungen pro Woche (laut ärztlicher Verschreibung)

Vorbeugen Sie den Krankheiten und probieren Sie die Heilwirkungen des natürlichen Mineralwassers zu nutzen. Am Anfang des Aufenthalts absolvieren Sie eine ärztliche Untersuchung und der Arzt verschreibt Ihnen geeignete Kuranwendungen, um Ihre Gesundheit zu verstärken.
Preis ab
€ 90

Kur zur Probe

1x Kohlensäurebad, 1x Teilkörpermassage, 1x Salzhöhle, 1x Voucher Kaffee&Kuchen

Entdecken Sie die Kurkraft, probieren Sie unseren Kurzaufenthalt aus. Lassen Sie sich Ihre Körper und Geist ausruhen, gönnen Sie sich Kurverziehen und Ruhe.
2 noci od
2 590 Kč

Relax pro muže

Přísadová koupel (whiskey), Částečná masáž přísadová (whiskey), Infrasauna, Solná jeskyně, Poukázka do kavárny

I muži si zaslouží odpočinek v lázních. Přijeďte se zregenerovat do Poděbrad.
2 noci od
4 890 Kč

Víkend exclusive

Uhličitá koupel, Aromaterapeutická masáž celotělová, Zábal přísadový celotělový , Parní sauna, Solná jeskyně, poukázka do kavárny, Láhev sektu na pokoj

Chcete se cítit jako VIP a užít si opravdu luxusní a jedinečný zážitek v lázních? Zažijte luxusní víkend v Poděbradech v jednom z krásných VIP apartmánů.
Preis ab
€ 245

Schnupperkur

1x ärztliche Konsultation, 2x Kohlensäurebad, 1x Perlbad, 2x Teilkörpermassage, 2x Salzhöhle, 1x Voucher Kaffee&Kuchen

Genießen Sie die Entspannung und konzentrieren Sie sich an Ihre Gesundheit und Lebensbehangen. Probieren Sie unsere Schnupperkur und fühlen Sie sich ausgeruht und lebhaft.
Preis ab
€ 959

Intensive komplexe Heilkur

1x ärztliche Aufnahmeuntersuchung inklusive EKG, 1x ärztliche Kontrolluntersuchung, 54 Kuranwendungen pro Aufenthalt (laut ärztlicher Verschreibung), 1x freier Eintritt zum Tanzabend

Schöpfen Sie Ihre Lebenskraft und festigen Sie sich Ihre Gesundheit. Kommen Sie nach Heilbad Poděbrady und probieren intensive komplexe Heilkur aus. Am Anfang des Aufenthalts absolvieren Sie eine ärztliche Untersuchung und der Arzt verschreibt Ihnen geeignete Kuranwendungen. Machen Sie das Beste
2 noci od
2 790 Kč

Víkend pro ženu a muže

Uhličitá koupel, Částečná masáž přísadová (brusinková), Solná jeskyně, Infrasauna, poukaz do kavárny

Hledáte romantický pobyt pro vás a vašeho partnera? Chcete si užít společných chvil v krásném tradičním lázeňském městě, nechat se hýčkat a dopřát si unikátních účinků přírodního zdroje minerální vody?
Jak vám mohu pomoci?