Procedury — Lázně Poděbrady, a. s.

❤️ Poznejte náš hotel Bellevue Tlapák. Na všechny pobyty s nástupem do 30. 4. 2018 dostanete slevu 15 %. Slevový kód ´´tlapak15´´ ❤️

Koupele (9)

340 Kč

Uhličitá koupel

Vyzkoušejte unikátní koupel v přírodní minerální vodě „Poděbradce“, která má blahodárné a léčebné účinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin.
Přísadová koupelPerličková koupelMedová koupelVířivá koupelRuční podvodní masážPodvodní masážPlynová koupel skupinová Suchá uhličitá koupel včetně vaku

Masáže (18)

625 Kč

Klasická masáž celková

Klasická masáž celého těla Vás zaručeně uvolní. Dopřejte si chvilku jen pro sebe a nechte se hýčkat.
Hydrojet (masážní lůžko)Klasická masáž částečná Celotělová masáž přísadováČástečná masáž přísadováCandella masážLymfatická masáž nohouMořská masážReflexní masáž plosky nohyLávové kameny masáž částečnáLymfatická masáž obličeje a dekoltuLávové kameny masáž celková Thajská masážMedová masáž zadRuční podvodní masážPodvodní masážAromaterapeutická masáž obličeje a dekoltuAromaterapeutická masáž celotělová

Zábaly (7)

690 Kč

Zábal přísadový celotělový

Zábal celého těla tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže. Vy jen odpočívejte a nechte pokožku zregenerovat.
Zábal přísadový částečný Ovesný zábal dekoltu a obličejeReminelizační a zpevňující zábal „Vital“Detoxikační zábal z mořských řas proti celulitiděBahenní zábal z Mrtvého mořeParafínový zábal na ruce

Po konzultaci s lékařem (18)

245 Kč

Vířivá koupel

Procedura po konzultaci s lékařem. Masáž kůže a ostatních struktur způsobená vířením vody. Působí převážně relaxačně a zvyšuje prokrveníé kůže. Zvlášť vhodná k léčení poúrazových stavů.
MotodlahaReflexní masáž Parafínové obkladySkupinový tělocvikIndividuální léčebný tělocvikErgometrický tréninkChodecký trénink PolarLymfovenPlynová injekceMagnetDiadynamikBIO – LampaMobilizace páteřeČtyřkomorová koupelUltrazvukEndomedKonzultace s lékařem

Zdravotnické úkony (12)

Aplikace injekce i.v. (za přítomnosti lékaře) Změření krevního tlakuPřevaz rány (jednoduchý)EchokardieVyšetření odborným lékařem - první kompletníBicyklová ergometrieVyšetření odborným lékařem – kontrolníEKG HolterEKG (včetně popisu)Vyšetření lékařem – kontrolníVyšetření lékařem – první kompletní

Solná jeskyně

160 Kč

Solná jeskyně

Jedná se o originální metodu při použití kamenné soli a soli z Mrtvého moře za účelem rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví.

Bazén

490 Kč

Bazén

Využijte možnosti pronájmu celého relaxačního bazénu jen pro sebe.
180 Kč

Cvičení v bazénu

Rehabilitační cvičení v teplé vodě za vedení rehabilitačním pracovníkem. Při cvičení dochází k relaxaci a odlehčení kloubů.

Hubnoucí procedury (4)

180 Kč

Cvičení v bazénu

Rehabilitační cvičení v teplé vodě za vedení rehabilitačním pracovníkem. Při cvičení dochází k relaxaci a odlehčení kloubů.
Reminelizační a zpevňující zábal „Vital“Detoxikační zábal z mořských řas proti celulitiděExilis pro redukci tukové tkáně

Sauny

160 Kč

Infrasauna

Saunování v infrasauně probíhá při relativně nízké teplotě, proto je ideálním řešením pro ty, kterým je klasická finská sauna ze zdravotních důvodů zapovězena.
160 Kč

Parní sauna

Zkuste relaxaci v parní lázni. Horká parní lázeň pomáhá při bolestech svalů a kloubů. Zejména je vhodná při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích.

Ostatní

Kosmetika a kadeřnictví

Vlasová terapie ⏤ střih a foukání ⏤ základní ošetření plety ⏤ liftingové ošetření pleti ⏤ detoxikační ošetření pleti ⏤ líčení proměna ⏤ manikůra a parafín ⏤ ruční obličejová lymfodrenáž ⏤ mikromasáž očního okolí ⏤ přístrojová tělová lymfodrenáž ⏤ ošetření pleti aktivním kyslíkem
255 Kč

Oxygenoterapie

Léčebná metoda s použitím kyslíku, který je inhalován po dobu jedné hodiny.
95 Kč

Plynová koupel skupinová

Léčebná procedura, která probíhá ve skupině v bazénu. Při suché uhličité koupeli se zvyšuje prokrvení tkání. Výsledkem je tak zlepšení činnosti tkání a orgánů.
340 Kč

Suchá uhličitá koupel včetně vaku

Účinek této procedury je stejný jako u uhličité koupele. Na rozdíl od ní se neprovádí ve vodě, ale jde o metodu prováděnou za sucha v plynové lázni. Pacient je uložen do vaku z PVC, který sahá pod okraj hlavy. Vak se poté napustí oxidem uhličitým.
230 Kč

Inhalace

Pomocí ultrazvuku se vytváří aerosol, který po vdechnutí působí na horní i dolní cesty dýchací. Inhalována je minerální voda Vincentka.
520 Kč

Vlasová terapie

Mytí, regenerační kůra, masáž hlavy, mytí a foukání
750 Kč

Detoxikační ošetření pleti

Odlíčení, diagnostika, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění, tonizace, detoxikační masáž, ampule na projasnění pleti, detoxikační maska a krém Délka trvání 60 min.
330 Kč

Manikúra+parafín

Desinfekce rukou, zarovnání a zapilování nehtů, lázeň rukou, peeling, ošetření kůžičky, výživný lak dle vlastního výběru, výživný krém, parafinový zábal (teplý nebo studený dle výběru) Doba trvání 60 min.

Poukázka do kavárny

1x nealkoholický nápoj nebo 1x pivo nebo 2 dcl vína a 1x zákusek