Procedury — Lázně Poděbrady, a. s.

Koupele

15 minut
355 Kč

Uhličitá koupel

Vyzkoušejte unikátní koupel v přírodní minerální vodě „Poděbradce“, která má blahodárné a léčebné účinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin.
Přísadová koupelPerličková koupelMedová koupelVířivá koupelRuční podvodní masážPodvodní masážPlynová koupel skupinová Suchá uhličitá koupel včetně vaku

Masáže

50 minut
655 Kč

Klasická masáž celková

Klasická masáž celého těla Vás zaručeně uvolní. Dopřejte si chvilku jen pro sebe a nechte se hýčkat.
Hydrojet (masážní lůžko)Klasická masáž částečnáCelotělová masáž přísadováČástečná masáž přísadováCandella masážLymfatická masáž nohouMořská masážReflexní masáž plosky nohyLávové kameny masáž částečnáLymfatická masáž obličeje a dekoltuLávové kameny masáž celková Medová masáž zadRuční podvodní masážPodvodní masážAromaterapeutická masáž obličeje a dekoltuAromaterapeutická masáž celotělová

Zábaly

50 minut
725 Kč

Zábal přísadový celotělový

Zábal celého těla tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže. Vy jen odpočívejte a nechte pokožku zregenerovat.
Zábal přísadový částečný Ovesný zábal dekoltu a obličejeReminelizační a zpevňující zábal „Vital“Detoxikační zábal z mořských řas proti celulitiděBahenní zábal z Mrtvého mořeParafínový zábal na ruce

Po konzultaci s lékařem

255 Kč

Vířivá koupel

Procedura po konzultaci s lékařem. Masáž kůže a ostatních struktur způsobená vířením vody. Působí převážně relaxačně a zvyšuje prokrveníé kůže. Zvlášť vhodná k léčení poúrazových stavů.
MotodlahaReflexní masážParafínové obkladySkupinový tělocvikIndividuální léčebný tělocvikErgometrický tréninkChodecký trénink PolarLymfovenPlynová injekceMagnetDiadynamikBIO – LampaMobilizace páteřeČtyřkomorová koupelUltrazvukEndomedKonzultace s lékařem

Zdravotnické úkony

Aplikace injekce i.v. (za přítomnosti lékaře) Změření krevního tlakuEchokardieVyšetření odborným lékařem - první kompletníEKG HolterEKG (včetně popisu)Vyšetření lékařem – první kompletní

Solná jeskyně

45 minut
170 Kč

Solná jeskyně

Jedná se o originální metodu při použití kamenné soli a soli z Mrtvého moře za účelem rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví.

Bazén

60 minut
490 Kč

Bazén

Využijte možnosti pronájmu celého relaxačního bazénu jen pro sebe.
20 minut
190 Kč

Cvičení v bazénu

Rehabilitační cvičení v teplé vodě za vedení rehabilitačním pracovníkem. Při cvičení dochází k relaxaci a odlehčení kloubů.

Hubnoucí procedury

20 minut
190 Kč

Cvičení v bazénu

Rehabilitační cvičení v teplé vodě za vedení rehabilitačním pracovníkem. Při cvičení dochází k relaxaci a odlehčení kloubů.
Reminelizační a zpevňující zábal „Vital“Detoxikační zábal z mořských řas proti celulitiděExilis pro redukci tukové tkáně

Sauny

170 Kč

Infrasauna

Saunování v infrasauně probíhá při relativně nízké teplotě, proto je ideálním řešením pro ty, kterým je klasická finská sauna ze zdravotních důvodů zapovězena.
170 Kč

Parní sauna

Zkuste relaxaci v parní lázni. Horká parní lázeň pomáhá při bolestech svalů a kloubů. Zejména je vhodná při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích.

Ostatní

Pitná kúra - minerální voda Poděbradka

Unikátní procedura zdarma. Nezapomeňte ochutnat naši minerální vodu Poděbradku. Prameny a pítka se nachází v okolí lázeňského parku, ale i v našich objektech.

Kosmetika a kadeřnictví

Vlasová terapie ⏤ střih a foukání ⏤ základní ošetření plety ⏤ liftingové ošetření pleti ⏤ detoxikační ošetření pleti ⏤ líčení proměna ⏤ manikůra a parafín ⏤ ruční obličejová lymfodrenáž ⏤ mikromasáž očního okolí ⏤ přístrojová tělová lymfodrenáž ⏤ ošetření pleti aktivním kyslíkem
270 Kč

Oxygenoterapie

Léčebná metoda s použitím kyslíku, který je inhalován po dobu jedné hodiny.
100 Kč

Plynová koupel skupinová

Léčebná procedura, která probíhá ve skupině v bazénu. Při suché uhličité koupeli se zvyšuje prokrvení tkání. Výsledkem je tak zlepšení činnosti tkání a orgánů.
355 Kč

Suchá uhličitá koupel včetně vaku

Účinek této procedury je stejný jako u uhličité koupele. Na rozdíl od ní se neprovádí ve vodě, ale jde o metodu prováděnou za sucha v plynové lázni. Pacient je uložen do vaku z PVC, který sahá pod okraj hlavy. Vak se poté napustí oxidem uhličitým.
240 Kč

Inhalace

Pomocí ultrazvuku se vytváří aerosol, který po vdechnutí působí na horní i dolní cesty dýchací. Inhalována je minerální voda Vincentka.

Poukázka do kavárny

1x nealkoholický nápoj nebo 1x pivo nebo 2 dcl vína a 1x zákusek

Poukázka do Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady

Vstupné zdarma Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady

Zapůjčení jízdního kola 1 hod.

Zapůjčení jízdních kol je možné v hotelu Zámeček nebo v hotelu Zimní lázně. Ceník půjčovného: 40 Kč (1 hod.); 200 Kč (celý den).

Plastická Chirurgie Poděbrady s.r.o.

Spolupracujeme s Plastickou Chirurgií Poděbrady, s.r.o.. V průběhu vašeho pobytu v lázních si můžete sjednat konzultaci s plastickým chirurgem a následně se s ním domluvit na zákroku. Plastická chirurgie Dr. Velikého poskytuje profesionální služby plastické, estetické chirurgie a dermatologie.
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.