Léčebná centra
Zažádat

Každý zná slogan Na srdce jsou Poděbrady, ale v našich lázních léčíme i pohybové ústrojí nebo dětské pacienty. Více se dozvíte v naší sekci pro pacienty.

Mapa míst

Hotel Libenský ****

Hotel Libenský je naším hlavním lázeňským domem, který je umístěn přímo v centru lázeňské kolonády, naproti proslulým květinovým hodinám. Svou polohou a kompletností nabízených služeb patří k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.

Více informací
Hotel Zimní lázně ***

Hotel umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, propojený prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský.

Více informací
Hotel G-REX ***

Lázeňský zrekonstruovaný hotel, umístěný přímo na kolonádě, poblíž náměstí krále Jiřího z Poděbrad. Hotel je určen zejména pro pacienty po kardiochirurgických výkonech. Vyniká bezvadnou dostupností a výbornou stravou.

Více informací
Rehabilitační centrum Máj

Ortopedické a rehabilitační centrum poskytující léčebně-rehabilitační péči. Objekt je určen pouze klientům léčebných pobytů hrazených ze zdravotního pojištění.

Více informací
Dětská léčebna Dr. Filipa

Dětská léčebna Dr. Filipa je dětským lázeňským zařízením pro poskytování komplexní lázeňské péče (léčba plně hrazena zdravotní pojišťovnou) dětem od 2 do 18 let, dětem do 6 let je pobyt automaticky hrazen zdravotní pojišťovnou i s doprovodem dospělé osoby. Doprovod ke starším dětem je individuálně posuzován revizním lékařem. Nabízíme i samoplátecké pobyty. Pobyty jsou možné pouze se stravou.

  • léčba obezity, kardiovaskulárního a pohybového systému, stavy po léčbě onkologických onemocnění a pooperační a poúrazové stavy
Více informací
Centrum časné rehabilitace po operacích srdce

Speciální program časné rehabilitace je určen pacientům po kardiochirurgických operacích. Centrum časné rehabilitace, která bezprostředně navazuje na kardiochirurgický výkon, sídlí v budově Hotelu G-REX.

Více informací

Léčení v poděbradských lázních

Jak do lázní?

Doplatky

Léčebná centra

Indikace

Léčení v poděbradských lázních
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.