Hotely v Poděbradech 8 hotelů · 900 lůžek · Nejkrásnější hotely v Poděbradech pouze u nás

Máme nejkrásnější hotely v Poděbradech. S našimi více jak 800 lůžky máte mnoho možností ubytování. Nabízíme čtyřhvězdičkové hotely Chariclea, Bellevue Tlapák, Zámeček a Libenský. Tříhvězdičkové hotely Libuše a Zimní Lázně. Po operaci srdce budete rehabilitovat v Hotelu G-REXu, ortopedickou rehabilitaci nabízí Rehabilitační centrum Máj. Provozujeme také Dětskou léčebnu Dr. Filipa.

Mapa míst

Hotel & Spa Chariclea ****

Nejlepší hotel v Poděbradech. Designový hotel s plaveckým bazénem a saunovým světem přímo na poděbradské lázeňské kolonádě.

Více informací
Hotel Bellevue Tlapák ****

Krásný funkcionalistický hotel přímo na poděbradské lázeňské kolonádě s vyhlídkou na květinové hodiny. Prošel citlivou modernizací a mezi našimi klienty je oblíben zejména pro svou perfektní polohu a útulnost. Součástí hotelu je italská restaurace Pasta & Risotto. Hotel není bezbariérový.

Více informací
Hotel Libenský ****

Hotel Libenský je naším hlavním lázeňským domem, který je umístěn přímo v centru lázeňské kolonády, naproti proslulým květinovým hodinám. Svou polohou a kompletností nabízených služeb patří k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.

Během ledna 2024 prochází baneo Hotelu Libenský rekonstrukcí a všechny procedury probíhají v Hotelu Chariclea. Děkujeme za pochopení.

Více informací
Hotel Zimní lázně ***

Hotel umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, propojený prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský.

Více informací
Hotel Libuše ***

Hotel Libuše je příjemný lázeňský hotel ve středu města situovaný na okraji lázeňského parku. Kousek to budete mít jak do města, lázeňského parku, tak na nádraží. Z Hotelu Libuše se dochází na procedury do cca 30 m vzdáleného Hotelu Chariclea.

Více informací
Hotel Zámeček ****

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je umístěn v upraveném lázeňském parku v těsné blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad.
Zde naleznete vše pod jednou střechou, ubytování, restauraci i procedury.

Více informací
Hotel G-REX ***

Lázeňský zrekonstruovaný hotel, umístěný přímo na kolonádě, poblíž náměstí krále Jiřího z Poděbrad. Hotel je určen zejména pro pacienty po kardiochirurgických výkonech. Vyniká bezvadnou dostupností a výbornou stravou.

Více informací
Rehabilitační centrum Máj

Ortopedické a rehabilitační centrum poskytující léčebně-rehabilitační péči. Objekt je určen pouze klientům léčebných pobytů hrazených ze zdravotního pojištění.

Více informací
Dětská léčebna Dr. Filipa

Dětská léčebna Dr. Filipa je dětským lázeňským zařízením pro poskytování komplexní lázeňské péče (léčba plně hrazena zdravotní pojišťovnou) dětem od 2 do 18 let, dětem do 6 let je pobyt automaticky hrazen zdravotní pojišťovnou i s doprovodem dospělé osoby. Doprovod ke starším dětem je individuálně posuzován revizním lékařem. Nabízíme i samoplátecké pobyty. Pobyty jsou možné pouze se stravou.

  • léčba obezity, kardiovaskulárního a pohybového systému, stavy po léčbě onkologických onemocnění a pooperační a poúrazové stavy
Více informací
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.