Provoz Ortopedického rehabilitačního centra Máj byl zahájen v roce 2013 ve spolupráci s renomovanou Ortopedicko-traumatologickou klinikou Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. V centru je zajištěno odpovídající personální a technické vybavení k poskytování kvalitní lázeňské-léčebně-rehabilitační péče. Při poskytování této specializované péče jsou využity také mnohaleté zkušenosti z Programu časných rehabilitací po kardiochirurgických operacích v budově G-REX.

Specializujeme se zde na rehabilitaci po operacích pohybového aparátu. Jedná se především o pacienty, kterým byla voperována umělá kloubní náhrada (kyčelní, kolenní nebo jiná).

Program časné pooperační lázeňské rehabilitace v Poděbradech

Pro optimální efekt operace je velmi důležitá následné rehabilitace. Je více než vhodné, aby lázeňská-léčebně-rehabilitační péče bezprostředně navazovala na operační výkon, tzv. přímým překladem z lůžka na lůžko.
Příjem pacientů je tak realizován zejména přímým překladem z nemocničních ortopedických pracovišť (lůžkové oddělení) a je v režimu komplexní lázeňské léčby, tzn. že je plně hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění.
Naším cílem je bezbolestná funkce kloubu, minimalizace handicapu a zejména urychlení návratu pacienta do běžného života a pracovního procesu.
Více o tom, jak se dostat do lázní, se dozvíte zde.

Pokoj

Pokoje jsou standardně vybaveny WC a koupelnou. Možnost přistýlky. Na pokojích není k dispozici trezor, minibar ani klimatizace.
Nejedná se o hotelové ubytování. Rehabilitační centrum Máj je zdravotnické zařízení (interiér a vybavení je tomu přizpůsoben, např. koberce jsou nahrazeny omyvatelnými povrchy, jak na pokojích, tak ve společných prostorách).

Důležité informace

Pro usnadnění vašeho příjezdu a pobytu jsme připravili následující informace a pokyny:
Naše pracovnice vyřídí veškeré potřebné administrativní kroky s vaší zdravotní pojišťovnou, tudíž se nemusíte o nic starat. Dle vyhodnocení pooperačního zdravotního stavu bude upřesněn datum přímého překladu z ortopedického oddělení, obvykle týden po operaci. Komplexní léčba - pojišťovnou plně hrazené rehabilitační pobyty trvají 28 dní s možností prodloužení pobytu. Klient je po celou dobu léčby v pracovní neschopnosti.
U indikace VII/10 – TEP kolen a kyčlí je nástup možný do 3 měsíců po operaci (doporučujeme nástup ihned z nemocnice), u indikace VII/11 - Stavy po úrazech a ortop. operacích, včetně stavů po operacích páteře, je nejpozději do 6 měsíců po úrazu nebo operaci, v případě pooperačních komplikací je do 12 měsíců po operaci.
Dále mohou nastoupit na pobyt klienti s indikací VII/99 - (přímý překlad) nebo VII/12-Stavy po amputacích dolní končetiny.
Klienti mají zajištěno ubytování, stravování, léčebné procedury pod jednou střechou
v bezbariérovém prostředí v Rehabilitačního centra Máj. Rehabilitační léčbu zajišťuje tým kvalifikovaných pracovníků/lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů, pracovníků balneoprovozu a ošetřovatelů, vyškolených v pooperační rehabilitaci na klinickém pracovišti. Individuální rehabilitační plán je přizpůsobený celkovému zdravotnímu stavu, kondici pacienta s akceptováním doporučení operatéra. Ubytování je možné v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kategorie *** se sprchou, WC, TV a lednicí. Celodenní stravování s obsluhou v jídelně, první dny rehabilitační pobytu možnost donášky jídla na pokoj. Dieta odpovídající předpisu lékaře.

Vezměte si s sebou

Ubytování pro doprovod

Plnohodnotné lůžko

Strava pro doprovod:

Přistýlky na jednolůžkovém pokoji

Objednávky telefonicky na čísle :

(Po-Pá) 7:00 - 15:30

Bc. Eva Koubová
Obchodní referent
Telefon: +420 325 606 525
Email: koubova@lazne-podebrady.cz

Eva Bonková
Referentka ubytovací kanceláře
Telefon: +420 325 606 507
Email: bonkova@lazne-podebrady.cz

Pobyty v tomto hotelu

Do tohoto hotelu se můžete dostat v jednom z následujících pobytových balíčků. Rádi vám také postavíme pobyt na míru. Pokud nemáte zájem o lázeňské procedury, můžete si v Poděbradech objednat pouze hotelové ubytování.

Kontakt

Rehabilitační centrum Máj
9.května 604/II
290 01 Poděbrady
Česká republika

Telefon: +420 325 612 740
Telefon pro rezervaci pobytu: +420 325 606 500
Email pro rezervaci pobytu: info@lazne-podebrady.cz

Co je poblíž

Recenze

Jaká byla návštěva u nás?
PerfektníPerfektní
72 %
Dobrá ale...Dobrá ale...
25 %
ŠpatnáŠpatná
3 %
85% spokojenost, 150 recenzí

Opravdu odporné balkóny na Máji. Stačí vzít nějaké hrablo, odstranit mech, zamést a trochu vyčistit od holubího trusu. Zkontrolovat, zda nejsou v okolí balkónu vosí či sršní hnízda. Děkuji. Před tělocvičnou na terase zamést "bordel" a dát nějaká lehátka, lavičky, židličky, stoleček atd. (Ikea,…

Zobrazit pokračování…

Opravdu odporné balkóny na Máji. Stačí vzít nějaké hrablo, odstranit mech, zamést a trochu vyčistit od holubího trusu. Zkontrolovat, zda nejsou v okolí balkónu vosí či sršní hnízda. Děkuji. Před tělocvičnou na terase zamést "bordel" a dát nějaká lehátka, lavičky, židličky, stoleček atd. (Ikea, Jysk atd.). Může se cvičit na čerstvém vzduchu. Děkuji. Do cvičebního plánu dát plavání v hotelovém bazénu, ten je fakt bezvadný. Děkuji. Přiberte nové cvičitele( popřípadě záskoky) - fyzioterapeuty. Pokud je někdo z nich nemocný, trpí tím klienti, protože dostanou sice dobrou náhradu za proceduru, ale je to náhrada za cvičení, které je pro ně nejdůležitější. Děkuji. Nataša Vavrušková

13. 5.

Děkuji za péči. Velice jsrm byla spokojena jak s léčením A hlavně s nabidkou v jídelně. Prostě super. Ještě jednou děkuji

Zobrazit pokračování…

Děkuji za péči. Velice jsrm byla spokojena jak s léčením A hlavně s nabidkou v jídelně. Prostě super. Ještě jednou děkuji

16. 3.

Líbil se mi zejména přístup všech zaměstnanců, vždy usměvaví, ochotní, snažící se pomoci . Dále výborné jídlo, velké porce. Pobyt byl opravdu skvělý, včetně všech procedur. Děkuji moc.

Zobrazit pokračování…

Líbil se mi zejména přístup všech zaměstnanců, vždy usměvaví, ochotní, snažící se pomoci . Dále výborné jídlo, velké porce. Pobyt byl opravdu skvělý, včetně všech procedur. Děkuji moc.

11. 3.

Dobrý den, rehabilitační pracovníci byli profesionální,příjemní,není co vytknout Mě osobně by vyhovoval bufet, kde bychom mohli posedět, dát si kávu a popovídat Děkuji za pobyt s pozdravem Kabíčková

Zobrazit pokračování…

Dobrý den, rehabilitační pracovníci byli profesionální,příjemní,není co vytknout Mě osobně by vyhovoval bufet, kde bychom mohli posedět, dát si kávu a popovídat Děkuji za pobyt s pozdravem Kabíčková

22. 2.

Hotely v Poděbradech

Léčebná centra

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.