Léčebný samoplátecký pobyt s procedurami, které pro Vás individuálně sestavíme po vyšetření odborným lékařem.

Program je vhodný jako ekvivalent komplexní lázeňské péče nebo pro každého, kdo má zájem o léčbu v souladu s doporučením vhodných procedur naším odborným lékařem. Program je zaměřen především na omezení rizik vysokého krevního tlaku, vyšší hladiny cholesterolu a dalších onemocnění srdce.

Cenové zvýhodnění pro delší pobyty

Ceník pobytu

2 dny/1 noc

Procedury: Na základě vstupního lékařského vyšetření stanoví lékař vhodné lázeňské procedury. Průměrně se jedná o dvě procedury v pracovní dny a jedna procedura o víkendu.

Apartmán za příplatek 500 Kč/pokoj/noc. (Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc)

Upozornění: Pobyt lze objednat na minimálně 6 nocí.

Cenové zvýhodnění pro delší pobyty:
10-20 nocí — sleva 5 %
21 a více nocí — sleva 10 %

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Apartmán
Pokoje s přistýlkou a třílůžkové pokoje jsou k dostání na doptání

Počet nocí

1

Strava

plná penze

Hotely, termíny a ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Bc. Eva Koubová

Často se ptáte na…

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.
Od poplatku jsou osvobozeny:
osoby mladší 18 let
osoby nevidomé,
osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče (PLP a KLP).

Od poplatku nejsou osvobozeny:
osoby starší 70 let,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako příspěvková.

platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz na hodnotu
dárkový poukaz na pobyt

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

Ověřené recenze pobytu Léčebný pobyt pro samoplátce

94,4 % spokojenost

Vaše spokojenost s pobytem je pro nás prioritou. Proto všem klientům pobytu Léčebný pobyt pro samoplátce posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 90 klientů a pouze 5 z nich označilo pobyt u nás jako špatný.

Přečtěte si recenze:

Chtěl bych poděkovat MUDr. Gajdošové a veškerému personálu za profesionální přístup během mého pobytu v lázeňském domě Libenský. Rád se budu vracet na léčení k vám. Děkuji všem Mottl

Zobrazit pokračování…

Chtěl bych poděkovat MUDr. Gajdošové a veškerému personálu za profesionální přístup během mého pobytu v lázeňském domě Libenský. Rád se budu vracet na léčení k vám. Děkuji všem Mottl

14. března 2023

Hotel Chariclea je po přestavbě k nepoznání. Všechno, pokoj, procedury, strava i personál bylo bezchybné. Jen drobnost. Polštáře v posteli jsou příliš nacpane a špatně se na nich spí. Jinak to byl krásný týden H. T., Praha

Zobrazit pokračování…

Hotel Chariclea je po přestavbě k nepoznání. Všechno, pokoj, procedury, strava i personál bylo bezchybné. Jen drobnost. Polštáře v posteli jsou příliš nacpane a špatně se na nich spí. Jinak to byl krásný týden H. T., Praha

28. února 2023

Klasická masáž ,Perličková koupel ,uhličitá koupel, výborný přístup k pacientovi .Celkově lze označit služby za perfektní . Jídlo bylo také perfektní ,nelze mu nic vytknout a obsluha v jídelně byla také perfektní .Rádi se z Manželkou pojedeme k vám na rehabitilizaci příští rok. PS: Moc jsme byli

Zobrazit pokračování…

Klasická masáž ,Perličková koupel ,uhličitá koupel, výborný přístup k pacientovi .Celkově lze označit služby za perfektní . Jídlo bylo také perfektní ,nelze mu nic vytknout a obsluha v jídelně byla také perfektní .Rádi se z Manželkou pojedeme k vám na rehabitilizaci příští rok. PS: Moc jsme byli spokojený S pozdravem manželé Čermákovi.

24. února 2023

Dobrý den, byl jsem maximálně spokojený. Prověřte ale prosím moje platby. Zdá se mi, že některé procedury jste mi nevyúčtovali. Probíral jsem to na recepci při objednávání procedur a jejich rozpisu. Bylo mi sděleno, že je to v pořádku. Při odjezdu z hotelu jsem to řešil znovu a opět mi bylo řečeno,…

Zobrazit pokračování…

Dobrý den, byl jsem maximálně spokojený. Prověřte ale prosím moje platby. Zdá se mi, že některé procedury jste mi nevyúčtovali. Probíral jsem to na recepci při objednávání procedur a jejich rozpisu. Bylo mi sděleno, že je to v pořádku. Při odjezdu z hotelu jsem to řešil znovu a opět mi bylo řečeno, že je vše v pořádku. Některé procedury jsem si přiobjednal a zaplatil, ale některá doporučení a základní rozpis podle lékaře jsem podle mne nezaplatil. Podle mého výpočtu jste se ochudili o 3.865,- Kč. Prosím prověřte to. Je to taková obrácená reklamace :-) S pozdravem Ladislav Satrapa

6. prosince 2022
Další recenze...

Další pobyty pro seniory

Seniorský pobyt

Seniorský minirelax

Novinka 55+

Léčebný pobyt pro samoplátce

Lázeňský týden v Poděbradech

Aktivní týden

Výroční pobyt 115 let

Rekondiční pobyt

Relaxace v týdnu

Velikonoční pobyt

3x kulturní program v ceně

Skupinové pobyty

20 osob a více
Pobyty pro seniory

Další léčebné pobyty

Seniorský pobyt

Rekondiční pobyt

Léčebný pobyt pro samoplátce

Doprovod k pacientovi

Léčebný pobyt pro děti trpící obezitou

samoplátecký pobyt

Rekondiční pobyt pro zdravotníky

sleva 8 000 Kč
Léčebné pobyty

Další týdenní pobyty

Lázeňský týden v Poděbradech

Seniorský pobyt

Léčebný pobyt pro děti trpící obezitou

samoplátecký pobyt

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Aktivní týden

VIP týden

Léčebný pobyt pro samoplátce

Týden pro ženy

Dětský samoplátecký léčebný pobyt

Velikonoční pobyt

3x kulturní program v ceně

Jarní wellness v lázních

wellness a rozkvetlé Poděbrady

Pobyt s představením Na Stojáka

pobyt s představením 10. 8.

Pobyt s Veselou Trojkou Pavla Kršky

koncert v ceně

Pobyt s koncertem Anety Langerové

vstupenka v ceně

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Pobyt s divadlem: V Paříži bych tě nečekala, tatínku

vstupenka v ceně

Pobyt s koncertem Bratří Ebenů

vstupenka v ceně

Pobyt s divadlem: Drobečky z perníku

vstupenka v ceně

Pobyt s koncertem Michala Prokopa & Framus Five

vstupenka v ceně
Týdenní pobyty

Další stálá nabídka

Relaxace v týdnu

Dámský víkend

Víkend pro dva

Výroční pobyt 115 let

Prodloužený víkend exclusive

Lázně na 4 dny

Seniorský minirelax

Novinka 55+

Seniorský pobyt

Týden pro ženy

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

VIP týden

Léčebný pobyt pro samoplátce

Rekondiční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Hotelové ubytování

Bez procedur

Doprovod k pacientovi

Stálá nabídka
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.