Program je vhodný jako ekvivalent komplexní lázeňské péče nebo pro každého, kdo má zájem o léčbu v souladu s doporučením vhodných procedur naším odborným lékařem. Program je zaměřen především na omezení rizik vysokého krevního tlaku, vyšší hladiny cholesterolu a dalších onemocnění srdce.

Parkování
1 - 4 noci 85 Kč/noc; 5 a více nocí 60 Kč/noc; držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají parkovné zdarma.

Cenové zvýhodnění pro delší pobyty

Ceník pobytu

2 dny/1 noc

Procedury: Na základě vstupního lékařského vyšetření stanoví lékař vhodné lázeňské procedury. Průměrně se jedná o dvě procedury v pracovní dny a jedna procedura o víkendu.

Apartmán za příplatek 500 Kč.

Jednolůžkový pokoj za příplatek 250 Kč v mimosezóně a 350 Kč v hlavní sezóně.
Upozornění: Pobyt lze objednat na minimálně 6 nocí.

Ceny uvedené v ceníku níže jsou za 1 osobu a 1 noc.

Cenové zvýhodnění pro delší pobyty:
10 - 20 nocí — sleva 5 %
21 a více nocí — sleva 10 %

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Třílůžkový pokoj
0
Apartmán

Počet nocí

1

Strava

plná penze

Hotely, termíny a ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Bc. Eva Koubová

Obecné informace o pobytech

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Vyjímkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.
Od poplatku jsou osvobozeny:
osoby mladší 18 let
osoby nevidomé,
osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče (PLP a KLP).

Od poplatku nejsou osvobozeny:
osoby starší 70 let,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako příspěvková.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

platba kartou

všechny naše hotelové recepce mají platební terminály, tak je možné zaplatit kartou.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma. Stravování dětí do 11 let včetně za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte prosím náš rozpisu procedur.

dárkový poukaz na hodnotu
dárkový poukaz na pobyt

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky, nebo vytiskneme a zalaminujeme. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně mají vlastní centrální parkoviště za Hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u Hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.
Rok 2021: Parkování je zpoplatněno 1 - 4 noci 80 Kč/noc, 5-13 nocí 60 Kč/noc, 14 a více nocí 40 Kč/noc.

Rok 2022: Parkování je zpoplatněno 1 - 4 noci 85 Kč/noc, 5 a více nocí 60 Kč/noc.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

Stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

Recenze

Jaká byla návštěva u nás?
PerfektníPerfektní
71 %
Dobrá ale...Dobrá ale...
27 %
ŠpatnáŠpatná
2 %
84% spokojenost, 413 recenzí

Stravování : Plná penze - jídlo naprosto perfektní, velký výběr u snídaně, obědy a večeře naprosto excelentní, kuchař s pomocníky si zaslouží velkou pochvalu, rovněž podávání opravdu rychlé a na úrovni. Líbilo se mi, že ke každému jídlu bylo ovoce, zeleninové saláty a něco malého sladkého. Jediné,…

Zobrazit pokračování…

Stravování : Plná penze - jídlo naprosto perfektní, velký výběr u snídaně, obědy a večeře naprosto excelentní, kuchař s pomocníky si zaslouží velkou pochvalu, rovněž podávání opravdu rychlé a na úrovni. Líbilo se mi, že ke každému jídlu bylo ovoce, zeleninové saláty a něco malého sladkého. Jediné, co mohu vytknout, je veliké množství jídla, když jsem poprosila menší porci, říkali, že musí dát, že je vše pod kamerami. To mi připadá zbytečné. Jiný by si třeba rád přidal. Moc děkuji. Ubytování : Jednolůžkový pokoj na 3. patře nového hotelu, velmi pěkné, moderní, čisté, uklízečka ochotná a milá, velmi chválím a děkuji. Procedury : Velmi ochotné a milé pracovnice, zejména na uhličité koupeli a masážích, parafínu a cvičení v G-rexu. Moc příjemné a pro mne účinné. Moc děkuji. Recepce na hotelu příjemná a milá. Moc děkuji. Pobyt jsem si opravdu užila, měla jsem velmi těžký rok 2021 a potřebovala jsem nabrat nové síly. Odpočinula jsem si opravdu dobře a mám radost, že jsem i zažila oslavy 550 ti let povýšení Poděbrad na město. Celý program byl úžasný a moc se mi líbil. Děkuji vám za celý pobyt a snad se mi podaří zase příští rok k vám zajet. Alena Tarabová Liberec

10. 6.
H. D. (75 let, Habartov, Citice)

Moje spokojenost začala již vyšetřením MUDr Ličkové, navržené procedury byly perfektní a podtrhovalo to chování a vstřícnost personálu. Lázně známe již od roku 1999, mnoho se změnilo k lepšímu, příjem je jednoduší přímo na recepci hotelu. Stravování plně vyhovující včetně ochotného personálu.…

Zobrazit pokračování…

Moje spokojenost začala již vyšetřením MUDr Ličkové, navržené procedury byly perfektní a podtrhovalo to chování a vstřícnost personálu. Lázně známe již od roku 1999, mnoho se změnilo k lepšímu, příjem je jednoduší přímo na recepci hotelu. Stravování plně vyhovující včetně ochotného personálu. Velmi dobře uspořádaný balneo provoz. Něco také kritického, kdykoliv jsem seděl v letních lázních, lidé často bloudili a hledali rozpis procedur, chybí zřetelná navigace. Ve velmi špatném stavu je cesta mezi hotelem a letními lázněmi, což je bolestí celého města. Závěrem chci poděkovat za příjemný pobyt Herr Jan

9. 6.

Byly jsme u vás s kolegyní jen na krátký víkend, bylo vše o.k. Při přihlašování mi paní Deverová doporučila jiný balíček než jaký jsem původně chtěla. Bylo to na základě mého zdravotního stavu (nízký tlak), za to ji znovu moc děkuji. Procedury byly na úrovni. Děkuji.

Zobrazit pokračování…

Byly jsme u vás s kolegyní jen na krátký víkend, bylo vše o.k. Při přihlašování mi paní Deverová doporučila jiný balíček než jaký jsem původně chtěla. Bylo to na základě mého zdravotního stavu (nízký tlak), za to ji znovu moc děkuji. Procedury byly na úrovni. Děkuji.

1. 6.

Snad převezení zavazadla z vlakového nádraží na hotel. V Luhačovicích to lze využít.

Zobrazit pokračování…

Snad převezení zavazadla z vlakového nádraží na hotel. V Luhačovicích to lze využít.

24. 5.

jídlo bylo velice chutné,pokoje čisté,personál byl ochotný a milý

Zobrazit pokračování…

jídlo bylo velice chutné,pokoje čisté,personál byl ochotný a milý

24. 5.

Pobyty pro seniory

Léčebné pobyty

Týdenní pobyty

Týdenní pobyty
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.