Léčebný pobyt pro samoplátce Cena od 11 400 Kč / osobu · spokojenost 100 %
Objednat pobyt

Léčebný samoplátecký pobyt s procedurami, které pro Vás individuálně sestavíme po vyšetření odborným lékařem.

Program je vhodný jako ekvivalent komplexní lázeňské péče nebo pro každého, kdo má zájem o léčbu v souladu s doporučením vhodných procedur naším odborným lékařem. Program je zaměřen především na omezení rizik vysokého krevního tlaku, vyšší hladiny cholesterolu a dalších onemocnění srdce.

Délka pobytu

minimálně 6 nocí

Stravování

polopenze nebo plná penze

Cenové zvýhodnění pro delší pobyty

Příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj činí v mimosezóně 300 Kč/osoba/noc, v hlavní sezóně 400 Kč/osoba/noc.
Klient hradí lázeňskou taxu ve výši 30 Kč/osoba/noc. Od roku 2024 platí taxa 30 Kč i pro pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou.

Upozornění: nástup na pobyt v 13 hod (pokud nebude určeno jinak). Klienti ubytovaní v Hotelu&Spa Chariclea mají v rámci pobytu volný vstup do bazénu a wellness zóny ZDARMA.

Ceník pobytu

Procedury: Na základě vstupního lékařského vyšetření stanoví lékař vhodné lázeňské procedury. Průměrně se jedná o dvě procedury v pracovní dny a jedna procedura o víkendu.

Apartmán za příplatek 500 Kč/pokoj/noc. (Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc)

Upozornění: Pobyt lze objednat na minimálně 6 nocí.

Cenové zvýhodnění pro delší pobyty:
10-20 nocí — sleva 5 %
21 a více nocí — sleva 10 %

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Apartmán

Počet nocí

1

Strava

polopenze
plná penze

Procedury (pro 1 osobu)

Hotely, termíny a ceny

Často se ptáte na…

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.

Od poplatku jsou osvobozeny:

  • osoby mladší 18 let
  • osoby nevidomé,
  • osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
  • držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci.
platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály. Při objednávce pobytu umožňujeme platbu přes platební bránu nebo Apple Pay a Google Pay.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Poukazy na hodnotu můžete také zaplatit rovnou online platbou. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

bohoslužba

Bohoslužby probíhají pravidelně v Římskokatolickém proboštském kostele Povýšení sv. Kříže v Poděbradech. Zde je také možnost duchovního rozhovoru příp. komentovaná prohlídka kostela ve vybraných termínech (po předchozí telefonické domluvě).

Navštívit je možné také Římskokatolickou farnost v nedaleké Libici nad Cidlinou - rodišti sv. Vojtěcha (od května do prosince).

Kontakt:
ICLic.Mgr.Petr Kubant, probošt
Palackého 72/23, Poděbrady
Mobil: 731 800 196

Ověřené recenze pobytu Léčebný pobyt pro samoplátce

100 % spokojenost

Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům pobytu Léčebný pobyt pro samoplátce posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 50 klientů a 50 z nich bylo s pobytem spokojeno.

Přečtěte si recenze:

Z. M. (72 let, Praha 10, Uhříněves)

K vám do lázní jezdím několikrát ročně. Od objednání a komunikaci s obchodním oddělením, přes jednání na recepci, u lékařky, personálu na procedurách, obsluhy v kuchyni, úklid a ochota pokojských, vše je perfektní, jsem vždy velmi spokojena. Strava je chutná, velikost porcí bohatá,řekla bych, že…

Zobrazit pokračování…

K vám do lázní jezdím několikrát ročně. Od objednání a komunikaci s obchodním oddělením, přes jednání na recepci, u lékařky, personálu na procedurách, obsluhy v kuchyni, úklid a ochota pokojských, vše je perfektní, jsem vždy velmi spokojena. Strava je chutná, velikost porcí bohatá,řekla bych, že strava se zlepšila , Děkuji za vše a těším se zase naschledanou.

18. ledna 2024
Z. M. (72 let, Praha 10, Uhříněves)

V lázních jsem byla letos 4 x na léčebném týdenním pobytu pro samoplátce. Jsem velmi spokojená, ať už vezmu perfektní komunikaci s oddělením prodeje, tak s nastavením procedur. Dále mi velmi vyhovuje bydlení v jednolůžkovém pokoji ve 3. patře nové budovy Libeňský. Zde pracuje dlouhodobě paní…

Zobrazit pokračování…

V lázních jsem byla letos 4 x na léčebném týdenním pobytu pro samoplátce. Jsem velmi spokojená, ať už vezmu perfektní komunikaci s oddělením prodeje, tak s nastavením procedur. Dále mi velmi vyhovuje bydlení v jednolůžkovém pokoji ve 3. patře nové budovy Libeňský. Zde pracuje dlouhodobě paní pokojská, kterou jsem již v minulosti chválila a proto se tam ráda vracím. Chválím také obsluhu v jídelně i kuchaře, jídlo bylo chutné a v dostatečné míře. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, moc všem děkuji za příjemný pobyt a doufám, že se v příštím roce zase ve zdraví potkáme.

30. října 2023

V lázních Poděbrady jsem vždy spokojená, proto se ráda vracím. Letos jen malinká připomínka týkající se snídaňového rautu. Bylo by dobré u pomazánky napsat druh, ne vždy bylo poznat pouhým okem, o jakou pomazánku jde.

Zobrazit pokračování…

V lázních Poděbrady jsem vždy spokojená, proto se ráda vracím. Letos jen malinká připomínka týkající se snídaňového rautu. Bylo by dobré u pomazánky napsat druh, ne vždy bylo poznat pouhým okem, o jakou pomazánku jde.

18. září 2023

Zajistit lepší možnost vystoupení z vany pro starší lidi ,zatím je to horor

Zobrazit pokračování…

Zajistit lepší možnost vystoupení z vany pro starší lidi ,zatím je to horor

13. září 2023
Další recenze...

Další pobyty pro muže

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Lázně na zkoušku

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Rekondiční pobyt

Relax pro muže

Výroční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Lázně na 4 dny

Aktivní týden

Zimní pobyt

Pobyty pro muže

Další pobyty pro seniory

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Lázně na zkoušku

Seniorský pobyt

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Léčebný pobyt pro samoplátce

Velikonoční pobyt

3 x kulturní program v ceně

Skupinové pobyty

20 osob a více

Zimní pobyt

Pobyty pro seniory

Další léčebné pobyty

Rekondiční pobyt

Léčebný pobyt pro samoplátce

Komplexní léčebný pobyt pro dospělé

plně hrazeno pojišťovnou

Příspěvkový léčebný pobyt pro dospělé

částečně hrazeno pojišťovnou

Komplexní léčebný pobyt pro děti

plně hrazeno pojišťovnou
Léčebné pobyty

Další týdenní pobyty

Zimní pobyt

Lázeňský týden v Poděbradech

Seniorský pobyt

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Aktivní týden

Léčebný pobyt pro samoplátce

Týden pro ženy

Velikonoční pobyt

3 x kulturní program v ceně

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně
Týdenní pobyty

Další stálá nabídka

Skupinové pobyty

20 osob a více

Lázně na zkoušku

Relaxace v týdnu

Dámský víkend

Víkend pro dva

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Seniorský pobyt

Týden pro ženy

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Rekondiční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Hotelové ubytování

Bez procedur

Doprovod k pacientovi

Stálá nabídka
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.