Aktivní týden Cena od 9 190 Kč / osobu · spokojenost 98,2 %
Objednat

Užijte si aktivní odpočinek v lázních. Dopřejte si lázeňské procedury a využijte možnosti zapůjčení jízdního kola nebo trekingových holí zdarma. Všechny naše hotely jsou v blízkosti krásné cyklostezky podél Labe, kterou doporučujeme na projížďku na kole nebo in-line.

Ubytování

Tento pobyt nabízíme v jednom z následujících hotelů:

Stravování

snídaně nebo polopenze nebo plná penze (začátek večeře, konec snídaně) nebo plná penze (začátek oběd, konec snídaně) nebo plná penze (začátek večeře, konec oběd) nebo plná penze (začátek oběd, konec oběd)

Termín

Pobyt lze objednat na 5 nocí v sezonách:
Pobyt lze objednat také na otevřený termín

Program pobytu pro jednu osobu

Důležité informace

Ceník pobytu

Pokoje

Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Dvoulůžkový s přistýlkou
Třílůžkový
Dvoulůžkový apartmán

Počet nocí

5

Strava

snídaně
polopenze
plná penze (začátek večeře, konec snídaně)
plná penze (začátek oběd, konec snídaně)
plná penze (začátek večeře, konec oběd)
plná penze (začátek oběd, konec oběd)

Hotely, termíny a ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Ing. Michaela Šoltysová

Dárkový poukaz

Kupujete tento pobyt jako dárkový poukaz na otevřený termín a chcete platit kartou online? Využijte rychlý nákup poukazu online a během chvilky budete mít dárkový poukaz na pobyt na svém emailu.

Koupit poukaz

Časté dotazy

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.

Od poplatku jsou osvobozeny:

  • osoby mladší 18 let
  • osoby nevidomé,
  • osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
  • držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci.
platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály. Při objednávce pobytu umožňujeme platbu přes platební bránu nebo Apple Pay a Google Pay.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Poukazy na hodnotu můžete také zaplatit rovnou online platbou. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

bohoslužba

Bohoslužby probíhají pravidelně v Římskokatolickém proboštském kostele Povýšení sv. Kříže v Poděbradech. Zde je také možnost duchovního rozhovoru příp. komentovaná prohlídka kostela ve vybraných termínech (po předchozí telefonické domluvě).

Navštívit je možné také Římskokatolickou farnost v nedaleké Libici nad Cidlinou - rodišti sv. Vojtěcha (od května do prosince).

Kontakt:
ICLic.Mgr.Petr Kubant, probošt
Palackého 72/23, Poděbrady
Mobil: 731 800 196

Recenze

98,2 % spokojenost

Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům pobytu Aktivní týden posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 56 klientů a 55 z nich bylo s pobytem spokojeno.

Přečtěte si recenze:

K. V. (60 let, Světlá nad Sázavou)

Byla jsem u vás velice spokojená. Personál je velice příjemný a vstřícný ve všech ohledech. Ať už v hotelu Libuše, tak i při procedurách. Jediné co mi trochu chybělo byla voda u večeře. Stačila by kohoutková. Většina návštěvníků je starší ročník a bere po večeři léky. Bylo by fajn, mít trochu vody…

Zobrazit pokračování…

Byla jsem u vás velice spokojená. Personál je velice příjemný a vstřícný ve všech ohledech. Ať už v hotelu Libuše, tak i při procedurách. Jediné co mi trochu chybělo byla voda u večeře. Stačila by kohoutková. Většina návštěvníků je starší ročník a bere po večeři léky. Bylo by fajn, mít trochu vody na zapití. To jen takový názor, který by využilo více návštěvníků. Jinak není co měnit, určitě doporučím a pokud budu mít možnost, určitě se ráda vrátím. Přeji vám, ať se daří a všichni jsou spokojeni minimálně jako já. S pozdravem, Konfrštová

17. května 2024
Š. J. (73 let, Praha 8, Bohnice)

Super kuchyně obsluha i ochota veškerého personálu. Bohužel jsem měl špatné počasí. Hotel Chariclea všem vřele doporučuji. Měl jsem balíček, aktivní týden od 21.4. do 26.4. 2024

Zobrazit pokračování…

Super kuchyně obsluha i ochota veškerého personálu. Bohužel jsem měl špatné počasí. Hotel Chariclea všem vřele doporučuji. Měl jsem balíček, aktivní týden od 21.4. do 26.4. 2024

27. dubna 2024
K. J. (65 let, Blatnice)

Pochvala pro recepční z LD LIBUŠE 17.3.2024 - ochota a úsměv umocnil příjemný nástup na pobyt. Doporučili bychom lépe seřídit kávovar - dělal mnoho řídké pěny . Jídlo chutné . Hlučnější vzduchotechnika na pokojích - 3. patro. Wellness super ! Těšíme se na viděnou opět v Poděbradech

Zobrazit pokračování…

Pochvala pro recepční z LD LIBUŠE 17.3.2024 - ochota a úsměv umocnil příjemný nástup na pobyt. Doporučili bychom lépe seřídit kávovar - dělal mnoho řídké pěny . Jídlo chutné . Hlučnější vzduchotechnika na pokojích - 3. patro. Wellness super ! Těšíme se na viděnou opět v Poděbradech Kašparoví

24. března 2024
B. I. M. (92 let, Praha 5, Jinonice)

Chariclea: příjemný a vstřícný personál výborná kuchyn

Zobrazit pokračování…

Chariclea: příjemný a vstřícný personál výborná kuchyn

4. března 2024

Využil jsem vzácné emailové nabídky mých oblíbených lázní - výprodej pobytů s nástupem do 15. 2. 2024 s mimořádnou slevou 30% a vybral si ze stálé nabídky „Aktivní pobyt“ na 6 dnů. Jednak kvůli oblíbeným procedurám a zejména kvůli neomezenému vstupu do wellness v Chariclee. Jel se mnou syn (28…

Zobrazit pokračování…

Využil jsem vzácné emailové nabídky mých oblíbených lázní - výprodej pobytů s nástupem do 15. 2. 2024 s mimořádnou slevou 30% a vybral si ze stálé nabídky „Aktivní pobyt“ na 6 dnů. Jednak kvůli oblíbeným procedurám a zejména kvůli neomezenému vstupu do wellness v Chariclee. Jel se mnou syn (28 let), který má stále zdravotní problémy po operaci zad a ubytovali jsme se v Zimních lázních. Včera jsme se plní dojmů vrátili. Pobyt jsme si moc užili. Jednak kvůli procedurámmasážím, koupelím, solné jeskyni. Nejvíce nás uchvátila každodenní možnost návštěvy wellness v Chariclee – úžasný bazén, vířivka, sauny. Líbilo se nám tam i čtvrteční cvičení ve vodě, kdy sympatická instruktorka společně s klientkami lázní cvičily ve vodě na písně Hany Zagorové. Chtěli bychom pochválit ochotu všech zaměstnanců, se kterými jsme se setkali – recepčních, servírek, číšníků, pokojských, plavčíků. Všichni ochotní, příjemní, usměvaví. Nesmíme zapomenout na vynikající kuchyni, krásně aranžovaná jídla a výběr potravin a nápojů při snídaních. O výborné kávě a nádherných dortech v lázeňské kavárně Viola ani nemluvě. Tím, že jsem sebou vzal syna na první setkání s lázněmi, nakazil jsem ho nadšením a už přemýšlí o léčebném pobytu v lázních – u vás. Má pocit, že mu pobyt, ač krátký, částečně pomohl se zdravotními problémy po operaci. Děkujeme za možnost prožití krásného týdne a budeme se těšit, že se třeba zase uvidíme. Na závěr, abych nebyl jen pozitivní: - Doporučuji návštěvu pánských WC v hotelu Libeňský, u bočního vstupu do jídelny pro pacienty, a podívat se na všechny dveře od kabinek. Celkový dojem mi to nezkazilo… - Kavárna v Libeňském byla zavřená, aniž by o tom někde byla informace, třeba na dveřích - úklid po malování? Ještě jednou moc děkujeme za velmi krásné dny strávené u Vás a budeme se těšit na další zajímavou nabídku, která mi třeba zase přistane v emailu. Přejeme zdar ve vaší práci. P.S.: - Pokud byste chtěli mou recenzi umístit na web, nemusíte zveřejnit mnou uváděná negativa, není to z mého pohledu zásadní… Rovněž ani informace níže uvedené. Děkuji. - Moje další návštěva Poděbrad bude, jako každý rok v červenci, v nejmenované konkurenční hotelové škole, bohužel bez wellness u vás (je pouze pro u vás ubytované klienty), ale snad, dá-li počasí, si něco podobného užiji v kempu u Jezera. A když bude možnost, rád den dva strávím ve wellness v Chariclee….

11. února 2024
Další recenze...

Další wellness pobyty

Wellness pobyt s divadelním představením Na poslední chvíli

Lázně na zkoušku

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Dámský víkend

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Týden pro ženy

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Víkend pro dva

Relax pro muže

Relaxace v týdnu

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Rekondiční pobyt

Skupinové pobyty

20 osob a více
Wellness pobyty

Další pobyty pro ženy

Wellness pobyt s divadelním představením Na poslední chvíli

Lázně na zkoušku

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Dámský víkend

Týden pro ženy

Lázeňský týden v Poděbradech

Výroční pobyt

Víkend pro dva

Aktivní týden

Relaxace v týdnu

Lázně na 4 dny

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Pobyty pro ženy

Další týdenní pobyty

Lázeňský týden v Poděbradech

Seniorský pobyt

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Aktivní týden

Léčebný pobyt pro samoplátce

Týden pro ženy

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně
Týdenní pobyty

Další pobyty pro páry

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Wellness pobyt s divadelním představením Na poslední chvíli

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Lázně na zkoušku

Víkend pro dva

Lázeňský týden v Poděbradech

Výroční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Aktivní týden

Lázně na 4 dny

Relaxace v týdnu

Pobyty pro páry

Další pobyty pro muže

Rekondiční pobyt

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Wellness pobyt s divadelním představením Na poslední chvíli

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Lázně na zkoušku

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Relax pro muže

Výroční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Lázně na 4 dny

Aktivní týden

Pobyty pro muže

Další stálá nabídka

Skupinové pobyty

20 osob a více

Lázně na zkoušku

Relaxace v týdnu

Dámský víkend

Víkend pro dva

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Seniorský pobyt

Týden pro ženy

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Rekondiční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Hotelové ubytování

Bez procedur

Doprovod k pacientovi

Stálá nabídka
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.