Exkluzivní pobyt s koncertem první dámy českého soulu, ostravské rodačky, skvělé zpěvačky, pianistky a skladatelky… Přijeďte v lednu do Poděbrad. Pobyt je také krásným dárkem pro vaše blízké.

Exkluzivní pobyt s koncertem první dámy českého soulu, ostravské rodačky, skvělé zpěvačky, pianistky a skladatelky… Přijeďte v lednu do Poděbrad. Pobyt je také krásným dárkem pro vaše blízké.

Termín pobytu: 8 dní/7 nocí nebo 3 dny/2 noci

Stravování: polopenze

Program pobytu:

8 dní/7 nocí: 6x lázeňská procedura (viz níže), 1x vstupenka na koncert Marie Rottrové, 7x celodenní vstup do bazénu & wellness
nebo
3 dny/2 noci: 3x lázeňská procedura (viz níže), 1x vstupenka na koncert Marie Rottrové, 2x vstup do bazénu & wellness 1 hod.

Příplatky:
Příplatek za jednolůžkový pokoj činí v mimosezóně 300 Kč/osoba/noc.
Klient hradí lázeňskou taxu ve výši 30 Kč/osoba/noc.

Upozornění: nástup na pobyt v 13.00 hod. Pobyt je z akční nabídky, nelze uplatnit žádné další slevy.

BONUS - zahrnutý v ceně pobytu:
Koncert Marie Rottrové
Galakoncert Marie Rottrové s Bigbandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem, ve kterém zazní mimo osvědčené hity i písničky ze začátku jejich kariéry, za které si Marie Rottrová vysloužila přezdívku “Lady Soul”. Můžete se tedy těšit na hudební klenoty jako např.: Lásko voníš deštěm, Skořápky ořechů, Markétka, Zřejmě letos nikde nejsou kytky, S tím bláznem si nic nezačínej,…

Termín konání: 19. 1. 2024 od 19:00
Kde: Kongresový sál Lázeňská kolonáda
Přejete si sedět na koncertu v 1. řadě? Za příplatek 1 000 Kč vám místo v 1. řadě garantujeme.

Podívejte se na celou naši nabídku pobytů s kulturou.

Rozhovor s Marií Rottrovou

Na jakého hosta se můžete na koncertu těšit? Jak se udržuje v kondici?

Co děláte proto, abyste byla fit?
Myslím si, že žiju docela zdravě, ráno si trochu zacvičím a za každého počasí dojdu rychlou chůzí pro noviny, krásně mi to nastartuje den. Vařím většinou doma, jíme pestrou stravu, maso, ryby, zeleninu, saláty… A jsem „neposedný člověk“, pořád něco dělám, ať doma nebo na zahradě a taky si občas dopřeji masáž.

Máte nějaké vzpomínky na Poděbrady?
Do Poděbrad jezdíme občas s manželem na výlet, máme tam dvě oblíbené restaurace a kavárnu, krásná je procházka kolem Labe. Na svůj koncert v Poděbradech ráda vzpomínám, byla tam úžasná atmosféra, bylo vidět, že se publikum baví a lázeňským hostům se pobyt koncertem určitě zpestřil, reakce byly vřelé a nadšené. A já jsem taky odjížděla šťastná.

Byla jste někdy lázních?
V lázních jsem byla jen jednou, na čtyřdenním relaxačním pobytu s tchýní. Absolvovaly jsme různé procedury a chodily na procházky. Domů jsme se vrátily velmi osvěžené.

Na co se návštěvníci na koncertu v lednu těšit?
V Poděbradech budu zpívat se svojí kapelou Septet plus a pozvala jsem hosta, ostravského zpěváka Petra Němce. Už se těším, jak to tam „roztočíme“.

Zobrazit další

Ceník pobytu

3 dny/2 noci

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Apartmán
Pokoje s přistýlkou a třílůžkové pokoje jsou k dostání na doptání

Počet nocí

2

Strava

polopenze
plná penze

Procedury (pro 1 osobu)

Hotely, termíny a ceny

8 dní/7 nocí

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Apartmán
Pokoje s přistýlkou a třílůžkové pokoje jsou k dostání na doptání

Počet nocí

7

Strava

polopenze
plná penze

Procedury (pro 1 osobu)

Hotely, termíny a ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Sabina Hanušová

Často se ptáte na…

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.
Od poplatku jsou osvobozeny:
osoby mladší 18 let
osoby nevidomé,
osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče (PLP a KLP).

Od poplatku nejsou osvobozeny:
osoby starší 70 let,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako příspěvková.

platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz na hodnotu
dárkový poukaz na pobyt

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

bohoslužba

Bohoslužby probíhají pravidelně v Římskokatolickém proboštském kostele Povýšení sv. Kříže v Poděbradech. Zde je také možnost duchovního rozhovoru příp. komentovaná prohlídka kostela ve vybraných termínech (po předchozí telefonické domluvě).

Navštívit je možné také Římskokatolickou farnost v nedaleké Libici nad Cidlinou - rodišti sv. Vojtěcha (od května do prosince).

Kontakt:
ICLic.Mgr.Petr Kubant, probošt
Palackého 72/23, Poděbrady
Mobil: 731 800 196

Další pobyty s kulturou

Pobyt s Hradišťanem & Jiřím Pavlicou

pobyt s koncertem

Adventní pobyt s koncertem Čechomoru

Adventní pobyt s koncertem Martina Maxy

Adventní pobyt s Jiřinou Bohdalovou

Pobyt s Jankem Ledeckým

Prodloužený vánoční pobyt

20. - 27.12. 2023

Klasický vánoční pobyt

22. - 27.12. 2023

Silvestrovský prodloužený víkend

30.12. - 2.1.2024

Silvestrovský týden

27.12. - 2.1. 2024

Pobyt s Marií Rottrovou

Pobyt s Jakubem Smolíkem

pobyt s koncertem
Pobyty s kulturou

Další pobyty pro ženy

Lázně na zkoušku

Pobyt s Hradišťanem & Jiřím Pavlicou

pobyt s koncertem

Dámský víkend

Týden pro ženy

Lázeňský týden v Poděbradech

Výroční pobyt

Víkend pro dva

Prodloužený víkend exclusive

Aktivní týden

Relaxace v týdnu

Lázně na 4 dny

VIP týden

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Pobyt s Jakubem Smolíkem

pobyt s koncertem

Pobyt s Marií Rottrovou

Pobyt s Jankem Ledeckým

Zimní pobyt

Pobyty pro ženy

Další akční pobyty

Pobyt s Hradišťanem & Jiřím Pavlicou

pobyt s koncertem

Adventní pobyt s koncertem Čechomoru

Adventní pobyt s koncertem Martina Maxy

Adventní pobyt s Jiřinou Bohdalovou

Pobyt s Jakubem Smolíkem

pobyt s koncertem

Start do nového roku 2024

Super akční pobyt

Pobyt s Jankem Ledeckým

Pobyt s Marií Rottrovou

Zimní pobyt

Rekondiční pobyt pro zdravotníky

sleva 8 000 Kč
Akční pobyty

Další wellness pobyty

Lázně na zkoušku

Adventní pobyt s Jiřinou Bohdalovou

Adventní pobyt s koncertem Martina Maxy

Adventní pobyt s koncertem Čechomoru

Pobyt s Hradišťanem & Jiřím Pavlicou

pobyt s koncertem

Prodloužený víkend exclusive

Dámský víkend

VIP týden

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Týden pro ženy

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Víkend pro dva

Relax pro muže

Relaxace v týdnu

Klasický vánoční pobyt

22. - 27.12. 2023

Pobyt s Jakubem Smolíkem

pobyt s koncertem

Start do nového roku 2024

Super akční pobyt

Vánoční odpočinek

2 nebo 3 noci mezi 27. - 31. 12. 2023

Prodloužený vánoční pobyt

20. - 27.12. 2023

Pobyt s Jankem Ledeckým

Pobyt s Marií Rottrovou

Rekondiční pobyt

Skupinové pobyty

20 osob a více

Zimní pobyt

Wellness pobyty

Další víkendové pobyty

Pobyt s Hradišťanem & Jiřím Pavlicou

pobyt s koncertem

Zimní pobyt

Adventní pobyt s koncertem Čechomoru

Adventní pobyt s koncertem Martina Maxy

Adventní pobyt s Jiřinou Bohdalovou

Víkend pro dva

Dámský víkend

Výroční pobyt

Prodloužený víkend exclusive

Start do nového roku 2024

Super akční pobyt

Silvestrovský prodloužený víkend

30.12. - 2.1.2024

Pobyt s Jankem Ledeckým

Pobyt s Marií Rottrovou

Pobyt s Jakubem Smolíkem

pobyt s koncertem

Vánoční odpočinek

2 nebo 3 noci mezi 27. - 31. 12. 2023

Relax pro muže

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Víkendové pobyty

Další týdenní pobyty

Pobyt s Hradišťanem & Jiřím Pavlicou

pobyt s koncertem

Pobyt s Jankem Ledeckým

Zimní pobyt

Adventní pobyt s koncertem Čechomoru

Adventní pobyt s koncertem Martina Maxy

Adventní pobyt s Jiřinou Bohdalovou

Lázeňský týden v Poděbradech

Seniorský pobyt

Léčebný pobyt pro děti trpící obezitou

samoplátecký pobyt

Aktivní týden

Start do nového roku 2024

Super akční pobyt

VIP týden

Léčebný pobyt pro samoplátce

Týden pro ženy

Dětský samoplátecký léčebný pobyt

Silvestrovský týden

27.12. - 2.1. 2024

Pobyt s Marií Rottrovou

Pobyt s Jakubem Smolíkem

pobyt s koncertem

Prodloužený vánoční pobyt

20. - 27.12. 2023

Klasický vánoční pobyt

22. - 27.12. 2023
Týdenní pobyty

Další pobyty pro seniory

Lázně na zkoušku

Seniorský pobyt

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Léčebný pobyt pro samoplátce

Vánoční odpočinek

2 nebo 3 noci mezi 27. - 31. 12. 2023

Pobyt s Marií Rottrovou

Skupinové pobyty

20 osob a více

Zimní pobyt

Pobyty pro seniory
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.