Poděbrady jsou rájem nenáročných cyklistů a naše hotely ideální základnou pro cyklovýlety podél polabské stezky. Zajeďte se podívat do Nymburka, na soutok Labe a Cidliny nebo na Slavníkovské hradiště v Libici nad Cidlinou. Koukněte i na další naše tipy na výlety. Kola Vám rádi půjčíme i uschováme v Hotelech Zimní Lázně nebo Zámeček.

Cyklostezka z Poděbrad do Nymburka a zpět

Délka trasy: 17,3 km
Zapůjčte si u nás kolo a objevte kouzlo oblíbené polabské cyklostezky a vydejte se na nenáročnou projížďku podél Labe. Zanechte za zády lázeňské městečko Poděbrady a vydejte se po asfaltové cyklostezce do Nymburka, kde se vám naskytne panorama městských hradeb s kostelem sv. Jiljí. Zpět můžete jet po druhé straně řeky. Tento úsek polabské cyklostezky je také vhodný pro in-line bruslaře. Trasa je vhodná i pro výlet s dětmi.


Cyklostezka z Poděbrad do Libice nad Cidlinou

Délka trasy: 10,8 km
Z Poděbrad můžeme vyrazit podél Labe na druhou stranu, cca po 4 kilometrech dorazíme k soutoku řek Labe a Cidliny, naleznete zde i občerstvení se zahrádkou. Za podjezdem pod silnicí odbočíme doleva a zamíříme do Libice nad Cidlinou, kde objevíme hned na okraji obce po levé straně památník Slavníkovců. Na tomto místě je možné zrelaxovat na travnaté ploše. Na jaře bývá v Libici nad Cidlinou pouť.


Cyklovýlet z Poděbrad kolem jezer a písečných dun a zpět

Délka trasy: 30,2 km
Celá trasa vede přes vesničky Písková Lhota a Kostelní Lhota přes Sadskou a Písty přes Nymburk, Kovanice zpět do Poděbrad. Trasa je nenáročná, vede po zpevněných, nejčastěji asfaltových komunikacích.


Zábava

Kulturní akce

Galerie

Zajímavá místa

Výlety

Poděbradka

Město Poděbrady

Dějiny lázní

Významní hosté

Sportovní aktivity

Pro cyklisty

Křeslo pro hosta

Den srdce

Tipy na Vánoční dárky

Lázeňská univerzita

Taneční večery

Podzim zážitků

Zážitky, gastronomie & kultura
Zábava
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.