Pro cyklisty

Poděbrady jsou rájem nenáročných cyklistů a naše hotely ideální základnou pro cyklovýlety podél polabské stezky. Zajeďte se podívat do Nymburka, na soutok Labe a Cidliny nebo na Slavníkovské hradiště v Libici nad Cidlinou. Koukněte i na další naše tipy na výlety. Kola Vám rádi půjčíme i uschováme v Hotelech Zimní Lázně nebo Zámeček.

Cyklostezka z Poděbrad do Nymburka a zpět

Délka trasy: 17,3 km
Zapůjčte si u nás kolo a objevte kouzlo oblíbené polabské cyklostezky a vydejte se na nenáročnou projížďku podél Labe. Zanechte za zády lázeňské městečko Poděbrady a vydejte se po asfaltové cyklostezce do Nymburka, kde se vám naskytne panorama městských hradeb s kostelem sv. Jiljí. Zpět můžete jet po druhé straně řeky. Tento úsek polabské cyklostezky je také vhodný pro in-line bruslaře. Trasa je vhodná i pro výlet s dětmi.


Cyklostezka z Poděbrad do Libice nad Cidlinou

Délka trasy: 10,8 km
Z Poděbrad můžeme vyrazit podél Labe na druhou stranu, cca po 4 kilometrech dorazíme k soutoku řek Labe a Cidliny, naleznete zde i občerstvení se zahrádkou. Za podjezdem pod silnicí odbočíme doleva a zamíříme do Libice nad Cidlinou, kde objevíme hned na okraji obce po levé straně památník Slavníkovců. Na tomto místě je možné zrelaxovat na travnaté ploše. Na jaře bývá v Libici nad Cidlinou pouť.


Cyklovýlet z Poděbrad kolem jezer a písečných dun a zpět

Délka trasy: 30,2 km
Celá trasa vede přes vesničky Písková Lhota a Kostelní Lhota přes Sadskou a Písty přes Nymburk, Kovanice zpět do Poděbrad. Trasa je nenáročná, vede po zpevněných, nejčastěji asfaltových komunikacích.


Zábava

Kulturní akce

Program akcí v Poděbradech

Galerie

Zajímavá místa

Výlety

Poděbradka

Město Poděbrady

Dějiny lázní

Významní hosté

Sportovní aktivity

Pro cyklisty

Křeslo pro hosta

Zábavný večer s Jiřím Vaníčkem a hosty

Den srdce

Léto

23 důvodů proč k nám přijet v létě

Tipy na Vánoční dárky

Lázeňská univerzita

Taneční večery

Karta zážitků

Zážitky, gastronomie & kultura
Zábava
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.