Na srdce jsou Poděbrady ❤️

Společnost Lázně Poděbrady je největší poskytovatel lázeňské péče ve Středočeském kraji. Od roku 1908 k nám lidé jezdí za odpočinkem, regenerací a léčbou. Hlavním léčebným zdrojem je přírodní minerální voda — Poděbradka.

Naše lázně jsou proslavené především léčbou srdečních obtíží. Tisíce pacientů však do Poděbrad přijíždí i s léčbou pohybového ústrojí nebo na wellness pobyty.

Aktuality

Kudy k nám

Nabídka práce

Kontakty

Klub Lázní Poděbrady

Časté dotazy

Recenze

Lázeňské noviny

Vědecká rada

Lázeňské domy a místa

Suvenýry

Pobyty

Kazdý rok pohostíme tisíce spokojených klientů na našich pobytech. Kromě klasických léčebných pobytů (komplexní, příspěvkový nebo samoplátecký) nabízíme také wellness nebo víkendové pobyty.

Pro pacienty

Naše lázně jsou proslavené heslem Na srdce jsou Poděbrady, ale naše léčebné pobyty zdaleka nepomáhají pouze při srdečních obtížích. Přečtěte si více o naší léčebné péči, zjistěte jak se dostat do lázní přes pojišťovnu, zjistěte jestli léčíme vaší indikaci a kolik zaplatíte na lázeňských doplatcích.

Lázeňské domy

Provozujeme nejkrásnější hotely Poděbradech. Dejte si kávu nebo dobré jídlo v našich restauracích a kavárnách. Využijte naši čistírnu nebo lékárnu. Uspořádejte ples nebo konferenci v Kongresovém centru přímo na kolonádě. Navštivte naši galerii.

Procedury

Kromě naší unikátní léčebné metody, Uhličité koupeli v Poděbradce, nabízíme velkou škálu lázeňských a wellness procedur - koupele, masáže, zábaly, Solnou jeskyni nebo sauny. Půjčíme Vám kolo nebo hůlky na Nordic walking. Během vašeho pobytu vám také zařídíme kosmetické a kadeřnické služby, nebo vám rezervujeme náš bazén.

Lázeňský průvodce

Poděbrady jsou krásné město. Rádi bychom Vám dali pár tipů na aktivity ve městě a okolí. Podívejte se na naše plánované kulturní akce. Prozkoumejte možnosti sportovních aktivit. Objevte zajímavé dějiny poděbradských lázní a podívejte se, kteří slavní hosté nás navštívili.

Pro firmy

Chystáte kongres, konferenci nebo menší firemní akci? Chcete zaměstnance odměnit rekondičním pobytem nebo dárkovým poukazem? Rádi vám nabídneme naše služby pro firmy.

O lázních

Zjistěte si novinky z našich lázní, projděte si recenze našich pobytů, přečtěte si lázeňské noviny, koukněte co si můžete koupit v lázeňském obchodě, prohlédněte si fotografie našich domů, staňte se členy našeho klubu nebo naším zaměstnancem. Neváhejte nás kontaktovat.

O nás

Aktuality

Kudy k nám

Nabídka práce

Kontakty

Klub Lázní Poděbrady

Časté dotazy

Recenze

Lázeňské noviny

Vědecká rada

Lázeňské domy a místa

Suvenýry

O nás
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.