Léčení v poděbradských lázních 5 000 pacientů každý rok · 98% spokojenost · léčíme srdeční a pohybové ústrojí nebo dětskou obezitu
Zažádat

Lázně Poděbrady, a.s. jsou největší lázně ve středočeském kraji a jsou vyhledávané zejména díky mnohaletým zkušenostem v oblasti lázeňské léčebné péče, ale také vynikající dostupnosti. Lázně se nachází cca 50 km východně od Prahy a je zde snadná dostupnost vlakem, autobusem i autem.

Jak do lázní?

Doplatky

Léčebná centra

Indikace

Naše lázně jsou proslavené heslem Na srdce jsou Poděbrady, ale naše léčebné pobyty zdaleka nepomáhají pouze při srdečních obtížích. Více informací o léčebných pobytech včetně ceníku naleznete zde.

Léčíme:

Dospělí

Děti

Přínosy léčby v Poděbradech

Co zahrnuje léčebný pobyt

Do lázní si s sebou prosím vezměte:

Druhy léčebných pobytů

Lázeňská léčba jako nezbytná součást potřebné zdravotní péče je hrazena buď plně (komplexní lázeňská péče – KLP), nebo částečně (příspěvková lázeňská péče – PLP) zdravotní pojišťovnou. Nabízíme i mnoho druhů samopláteckých pobytů.

Komplexní lázeňská péče

Pacientovi přijíždějícímu na program komplexní lázeňské péče je pojišťovnou hrazena léčba, základní ubytování a strava. Pacient hradí lázeňský poplatek a další poplatky (například za výběrovou stravu a vyšší standard ubytování). Dětští pacienti jsou od poplatků osvobozeni. Pacient má možnost připlatit si za jednolůžkový pokoj nebo doobjednat pobyt pro doprovodnou osobu.

Příspěvková lázeňská péče

Pacientovi platí pojišťovna pouze léčebně rehabilitační péči. Ubytování a stravování si klient hradí v plné výši sám.

Příspěvková lázeňská péče je lůžkovou lázeňskou léčebně rehabilitační péčí, a proto ji nelze (dle platné legislativy) poskytovat ambulantně. To znamená, že klient musí být ubytován v registrovaném zdravotnickém zařízení.

Příspěvková lázeňská péče je poskytována 14 nebo 21 dnů podle rozhodnutí revizního lékaře zdravotní pojišťovny.

Léčebná strava se skládá z bufetové snídaně. Obědy a večeře jsou servírované a je možnost výběru ze dvou jídel. Strava je podávána dle rozhodnutí lékařského ředitele v souladu s léčebným režimem lázní, podporující celkovou léčbu pacienta a nemůže být zaměňována za stravu komerční.

Samoplátecká lázeňská péče

Pobyt, který je využíván i jako ekvivalent komplexní lázeňské péče, je určen pro každého, kdo má zájem o léčení v souladu s doporučením vhodných procedur naším odborným lékařem. Program je zaměřen především na omezení rizik vysokého krevního tlaku, vyšší hladiny cholesterolu a dalších onemocnění srdce. Klient si platí léčbu, ubytování i stravu sám.

Ostatní pobyty

Wellness pobyty

Kromě léčebných pobytů nabízíme také wellness, víkendové nebo seniorské pobyty. Rádi Vám také sestavíme jakýkoliv pobyt podle vašeho přání.

Doprovod k pacientovi

Bude nebo právě je někdo z vašich blízkých v našich lázních jako pacient? Rádi byste strávili celou dobu jeho pobytu nebo alespoň několik dní s ním?
Přijeďte za ním k nám do Poděbrad, ať můžete trávit tyto chvíle společně.
V případě volné kapacity můžete být ubytováni na stejném lázeňském objektu jako pacient nebo vás ubytujeme v některém z našich ostatních lázeňských hotelů, které jsou v centru lázeňské kolonády. Stravovat se můžete na hotelu, ve kterém jste ubytováni nebo můžete docházet do stejného objektu, kde pobývá pacient - stačí se s námi domluvit, zda chcete docházet na stravování společně nebo se budete stravovat samostatně. Ubytování na hotelu G-REX je z důvodu kapacity možné po předchozí telefonické domluvě.

Léčení v poděbradských lázních

Jak do lázní?

Doplatky

Léčebná centra

Indikace

Léčení v poděbradských lázních
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.