I když se to lékařům často nelíbí, káva a domácí zákusek k lázeňské pohodě neodmyslitelně patří.

Doporučujeme zejména Kavárnu Viola přímo na kolonádě, Kavárnu Hodiny naproti proslým květinovým hodinám, klidný a krásný Modrý salonek v Hotelu Zámeček, restauraci O MASE nebo Ristorante Pasta & Risotto.

Kavárna s vynikající kávou a dorty

Kavárna Viola

Kavárna hostům nabízí příjemné prostředí tradičního lázeňského odpočinku, mnoho výtěčných druhů zákusků z domácí výroby, zmrzliny a nápojů.
Skvělá gastronomie v centru kolonády

O MASE

Skvělá poděbradská restaurace zaměřená na maso a kvalitní suroviny. Vyzkoušejte naše pokrmy a užijte si krásného výhledu do lázeňského parku a na kulturní scénu.
Kavárna s nejkrásnějším výhledem

Kavárna Hodiny

Přijďte posedět a pobavit se nad šálkem výborné kávy do hotelu Libenský. Kavárna se nachází vpravo za recepcí. Vychutnejte si dorty z naší nabídky, ale i výhled na proslulé květinové hodiny. V této kavárně máme taneční parket, kde pravidelně pořádáme taneční večery.
stylová zámecká kavárna

Modrý salonek

Navštivte náš unikátní architektonický skvost - Hotel Zámeček, ve kterém je umístěna restaurace a kavárna Modrý salonek. Zažijete pravou zámeckou lázeňskou atmosféru. Otevřeno 10:00 - 18:00 hod.
Itálie na talíři

Ristorante Pasta & Risotto

Italská restaurace v Hotelu Bellevue Tlapák se nachází uprostřed lázeňské promenády. Podáváme vynikající italské pokrmy.
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.