Procedury

V červnu 2020 byla otevřena po rekonstrukci první část balneo centra Chariclea se vstupem přes Letní lázně. Již brzy se těšte na všechny klasické lázeňské procedury v moderním provedení:

Rekonstrukce

Nový hotel bude kromě ubytovací kapacity nabízet také zcela nový provoz wellness včetně plaveckého bazénu. V provozu wellness budou i masážní bazény, dvě sauny (parní a finská) i Kneippův chodník vhodný pro rehabilitace. Nad bazénem se vznáší hvězdné nebe, ve všech prostorách jsou použity funkční a kvalitní materiály, hlavními záměry je umožnit co nejkvalitnější odpočinek a nezapomenutelný zážitek. Prostor bude plný barevných kontrastů a her se světlem, které prostory opticky zvětšují a umocňují relaxační atmosféru . O návrhy rekonstrukce se postaral architekt Petr Hák se svým týmem.

Plánované celkové dokončení rekonstrukce: začátkem roku 2022. Již nyní přijímáme objednávky na pobyty, otevíráme od 1. 3. 2022.

Pobyty v tomto hotelu

Do tohoto hotelu se můžete dostat v jednom z následujících pobytových balíčků. Rádi vám také postavíme pobyt na míru. Pokud nemáte zájem o lázeňské procedury, můžete si v Poděbradech objednat pouze hotelové ubytování.

Kontakt

Hotel Chariclea ****
Libušina
290 01 Poděbrady
Česká republika

Email: info@lazne-podebrady.cz
Telefon pro rezervaci pobytu: +420 325 606 500
Email pro rezervaci pobytu: info@lazne-podebrady.cz

Co je poblíž

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.