Hotelové ubytování Bez procedur · Cena od 1 060 Kč / osobu · spokojenost 96,2 %
Objednat pobyt

Pobyt pro ty, kteří hledají pouze ubytování se snídaní bez lázeňských procedur.

Rádi byste strávili v Poděbradech nějaký čas? Přijeďte k nám na některý z našich hotelů a užijte si pobyt v malebném lázeňském městě.
Pobyt nezahrnuje žádné lázeňské procedury.
Pokud byste si přáli v rámci pobytu nějakou proceduru, objednejte si pobyt Šitý na míru.

Vybrat si můžete také některý z našich připravených lázeňských balíčků.

Ubytování

Tento pobyt nabízíme v jednom z následujících hotelů:

Stravování

snídaně nebo polopenze nebo plná penze

Termín

Pobyt lze objednat na libovolný počet nocí v sezonách:

Program pobytu (pro jednu osobu)

Lázeňské procedury můžete volit podle vašeho přání z volně prodejných procedur.

Hotelové ubytování

Důležité informace

Ceník pobytu

Hotelové ubytování

Cena za pokoj/noc (v Kč). Pobyt obsahuje snídani.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Apartmán

Počet nocí

1

Strava

snídaně
polopenze
plná penze

Vyberte si procedury

Wellness procedury
620 Kč
0
250 Kč
0
660 Kč
0
640 Kč
0
760 Kč
0
770 Kč
0
620 Kč
0
920 Kč
0
570 Kč
0
250 Kč
0
380 Kč
0
350 Kč
0
Koupele
620 Kč
0
660 Kč
0
640 Kč
0
760 Kč
0
570 Kč
0

Hotely, termíny a ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Jana Holá

Často se ptáte na…

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.

Od poplatku jsou osvobozeny:

  • osoby mladší 18 let
  • osoby nevidomé,
  • osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
  • držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci.
platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály. Při objednávce pobytu umožňujeme platbu přes platební bránu nebo Apple Pay a Google Pay.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Poukazy na hodnotu můžete také zaplatit rovnou online platbou. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

bohoslužba

Bohoslužby probíhají pravidelně v Římskokatolickém proboštském kostele Povýšení sv. Kříže v Poděbradech. Zde je také možnost duchovního rozhovoru příp. komentovaná prohlídka kostela ve vybraných termínech (po předchozí telefonické domluvě).

Navštívit je možné také Římskokatolickou farnost v nedaleké Libici nad Cidlinou - rodišti sv. Vojtěcha (od května do prosince).

Kontakt:
ICLic.Mgr.Petr Kubant, probošt
Palackého 72/23, Poděbrady
Mobil: 731 800 196

Ověřené recenze pobytu Hotelové ubytování

96,2 % spokojenost

Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům pobytu Hotelové ubytování posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 132 klientů a 127 z nich bylo s pobytem spokojeno.

Přečtěte si recenze:

Líbilo se nám vše procedury i kulturní program i výborné jídlo v hotelu Tlapák, příště pojedeme zase

Zobrazit pokračování…

Líbilo se nám vše procedury i kulturní program i výborné jídlo v hotelu Tlapák, příště pojedeme zase

3. dubna 2024

Líbilo se nám klidné ubytování a rozkvetlá, voňavá zahrada přilehlého parku. Zlepšit by se mohlo podávání snídaní, neodpovídá **** Sezení je velice u sebe, projet s invalidním vozíkem není komfortní. Stejně tak, že se musí zvedat kolega od stolu, pokud chcete projít. Menší výběr snídaňového…

Zobrazit pokračování…

Líbilo se nám klidné ubytování a rozkvetlá, voňavá zahrada přilehlého parku. Zlepšit by se mohlo podávání snídaní, neodpovídá **** Sezení je velice u sebe, projet s invalidním vozíkem není komfortní. Stejně tak, že se musí zvedat kolega od stolu, pokud chcete projít. Menší výběr snídaňového bufetu, chybí juice, kakao pro děti, citron a med do čaje bych očekávala v hotelu na Zámečku. Ovoce bylo, ale muselo se přebírat mezi ošklivými hruškami a seschlými citrusy. Ubytování super, dojem se snídaně to trochu kazí.

31. března 2024

Ve vašem hotelu jsme byli velmi spokojeni, rádi budeme pobyt opakovat. Personál v recepci, restauraci i při procedurách byl velmi ochotný. Vaše wellness centrum bylo báječné, každý den pobytu jsme jej využili.

Zobrazit pokračování…

Ve vašem hotelu jsme byli velmi spokojeni, rádi budeme pobyt opakovat. Personál v recepci, restauraci i při procedurách byl velmi ochotný. Vaše wellness centrum bylo báječné, každý den pobytu jsme jej využili.

26. března 2024

Příjemné prostředí, ochotný personál.

Zobrazit pokračování…

Příjemné prostředí, ochotný personál.

19. března 2024

Vše bylo naprosto perfektní, servis, kuchyně no prostě vše. Byl jsem zde ve stejném termínu jako před rokem a měl jsem připomínku že průchozí prosklené dveře nemají žádné označení kterým směrem se mají otevřít, hodně lidí do nich zbytečně naráželo včetně mě. Jak mě potěšilo že tento detail je již…

Zobrazit pokračování…

Vše bylo naprosto perfektní, servis, kuchyně no prostě vše. Byl jsem zde ve stejném termínu jako před rokem a měl jsem připomínku že průchozí prosklené dveře nemají žádné označení kterým směrem se mají otevřít, hodně lidí do nich zbytečně naráželo včetně mě. Jak mě potěšilo že tento detail je již napravený, všechny dveře již mají nápisy kterým směrem se mají otevřít. Mockrát Vám za to děkuji a určitě si u Vás příští rok zase pobyt objednám. Děkuji za vše, Mládek, Nechanice.

22. ledna 2024
Další recenze...

Další pobyty na míru

Hotelové ubytování

Bez procedur

Doprovod k pacientovi

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Pobyty na míru

Další stálá nabídka

Skupinové pobyty

20 osob a více

Lázně na zkoušku

Relaxace v týdnu

Dámský víkend

Víkend pro dva

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Seniorský pobyt

Týden pro ženy

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Rekondiční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Hotelové ubytování

Bez procedur

Doprovod k pacientovi

Stálá nabídka
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.