Pobyt šitý na míru Pobyt dle vašeho přání · Cena od 1 060 Kč / osobu · spokojenost 98,9 %
Objednat

Šitá míra je náš unikátní a nejoblíbenější pobyt, kdy si termín, stravování i procedury můžete zvolit zcela podle vás.

Můžete volit z volně prodejných procedur. Upozorňujeme, že ze zdravotních důvodů není možné v jeden den absolvovat 2 koupele nebo 2 masáže stejné části těla. Při plánování procedur vezměte prosím tuto informaci na vědomí. Pobyt na hotelu Chariclea zahrnuje volný vstup do bazénu & wellness zóny Chariclea.
Kromě klasických lázeňských procedur si ke svému pobytu můžete dokoupit i některou z našich doplňkových služeb na Hotelu Zámeček. Jedná se o kosmetiku, kadeřnictví nebo suchou přístrojovou pedikúru. Nechte o sebe pečovat.

Ubytování

Tento pobyt nabízíme v jednom z následujících hotelů:

Stravování

snídaně nebo polopenze nebo plná penze (začátek večeře, konec snídaně) nebo plná penze (začátek oběd, konec snídaně) nebo plná penze (začátek večeře, konec oběd) nebo plná penze (začátek oběd, konec oběd)

Termín

Pobyt lze objednat na libovolný počet nocí v sezonách:

Program pobytu pro jednu osobu

Lázeňské procedury můžete volit podle vašeho přání z volně prodejných procedur.

Důležité informace

Ceník pobytu

Pokoje

Počet nocí

1

Strava

Vyberte si procedury

Wellness procedury
620 Kč
0
250 Kč
0
660 Kč
0
640 Kč
0
760 Kč
0
770 Kč
0
620 Kč
0
920 Kč
0
570 Kč
0
250 Kč
0
380 Kč
0
350 Kč
0
Koupele
620 Kč
0
660 Kč
0
640 Kč
0
760 Kč
0
570 Kč
0

Ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Miroslava Vokatá, DiS.

Časté dotazy

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.

Od poplatku jsou osvobozeny:

  • osoby mladší 18 let
  • osoby nevidomé,
  • osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
  • držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci.
platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály. Při objednávce pobytu umožňujeme platbu přes platební bránu nebo Apple Pay a Google Pay.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Poukazy na hodnotu můžete také zaplatit rovnou online platbou. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

bohoslužba

Bohoslužby probíhají pravidelně v Římskokatolickém proboštském kostele Povýšení sv. Kříže v Poděbradech. Zde je také možnost duchovního rozhovoru příp. komentovaná prohlídka kostela ve vybraných termínech (po předchozí telefonické domluvě).

Navštívit je možné také Římskokatolickou farnost v nedaleké Libici nad Cidlinou - rodišti sv. Vojtěcha (od května do prosince).

Kontakt:
ICLic.Mgr.Petr Kubant, probošt
Palackého 72/23, Poděbrady
Mobil: 731 800 196

Recenze

98,9 % spokojenost

Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům pobytu Pobyt šitý na míru posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 360 klientů a 356 z nich bylo s pobytem spokojeno.

Přečtěte si recenze:

Krásné a moderní wellness, výborné snídaně, skvělé balneo služby. Možná by šlo ještě trošku vylepšit večeře - jídelníček pro návštěvníky kteří tolik nepreferují maso a možná ještě trošku proškolit obsluhující personál. I v jiných restauracích v Poděbradech jsme si ale ověřili, že sehnat kvalitní…

Zobrazit pokračování…

Krásné a moderní wellness, výborné snídaně, skvělé balneo služby. Možná by šlo ještě trošku vylepšit večeře - jídelníček pro návštěvníky kteří tolik nepreferují maso a možná ještě trošku proškolit obsluhující personál. I v jiných restauracích v Poděbradech jsme si ale ověřili, že sehnat kvalitní personál do restaurace je obtížný úkol.

27. května 2024

Napsal jsem vše už v prodlouženém pobytu. Mimochodem nelíbilo se mi, že za prodloužení ze soboty na neděli, byť týden předem je admistrativní poplatek 500 Kč . Kolem našeho pokoje bylo dost volných. Takže ... za co ?

Zobrazit pokračování…

Napsal jsem vše už v prodlouženém pobytu. Mimochodem nelíbilo se mi, že za prodloužení ze soboty na neděli, byť týden předem je admistrativní poplatek 500 Kč . Kolem našeho pokoje bylo dost volných. Takže ... za co ?

26. května 2024

Líbil se nám u vás pobyt. V jídelně bezvadná a vstřícná obsluha (malá jídelna v Libni..) Pěkné ubytování v Zimních... . A něco ještě, co mi zásadně vadí, ale to asi všem pojištěncum . Procedury CO2 by mohly být 20 min. a ne s bídou 15 min. Nevidím důvod , proč ne ? Jsem po operaci srdce a zdravotní…

Zobrazit pokračování…

Líbil se nám u vás pobyt. V jídelně bezvadná a vstřícná obsluha (malá jídelna v Libni..) Pěkné ubytování v Zimních... . A něco ještě, co mi zásadně vadí, ale to asi všem pojištěncum . Procedury CO2 by mohly být 20 min. a ne s bídou 15 min. Nevidím důvod , proč ne ? Jsem po operaci srdce a zdravotní pojištovnu(211) po překladové rehabilitaci už vůbec nezajímá další lázenská prevence a ani za dva roky pokračující nutná rehabilitace, specielně CO2 koupele, které úspěšnou léčbu udržují.

26. května 2024
B. K. (76 let, Karviná - Ráj)

Byla jsem naprosto spokojená.Profesiální přístup všech zdravotníků,lékařů a rehabilitačních a lázeňských pracovníků.Velká spokojenost rovněž s jídlem a pracovníky jídelny.V neposlední řadě velká pochvala pro pani pokojskou.

Zobrazit pokračování…

Byla jsem naprosto spokojená.Profesiální přístup všech zdravotníků,lékařů a rehabilitačních a lázeňských pracovníků.Velká spokojenost rovněž s jídlem a pracovníky jídelny.V neposlední řadě velká pochvala pro pani pokojskou.

21. května 2024

Líbilo se nám krásné prostředí a velmi milý a ochotný personál. Všude čisto a jídla dost a chutné. Jediné, co bychom mohli vytknout, je zbytečně nízký záchod i umyvadla a dost úzká vana. Myslíme tím na pokoji. Jinak za nás super a určitě jsme tam nebyli naposledy.

Zobrazit pokračování…

Líbilo se nám krásné prostředí a velmi milý a ochotný personál. Všude čisto a jídla dost a chutné. Jediné, co bychom mohli vytknout, je zbytečně nízký záchod i umyvadla a dost úzká vana. Myslíme tím na pokoji. Jinak za nás super a určitě jsme tam nebyli naposledy.

20. května 2024
Další recenze...

Další wellness pobyty

Wellness pobyt s divadelním představením Na poslední chvíli

Lázně na zkoušku

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Dámský víkend

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Týden pro ženy

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Víkend pro dva

Relax pro muže

Relaxace v týdnu

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Rekondiční pobyt

Skupinové pobyty

20 osob a více
Wellness pobyty

Další pobyty pro ženy

Wellness pobyt s divadelním představením Na poslední chvíli

Lázně na zkoušku

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Dámský víkend

Týden pro ženy

Lázeňský týden v Poděbradech

Výroční pobyt

Víkend pro dva

Aktivní týden

Relaxace v týdnu

Lázně na 4 dny

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Pobyty pro ženy

Další pobyty pro muže

Rekondiční pobyt

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Wellness pobyt s divadelním představením Na poslední chvíli

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Lázně na zkoušku

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Relax pro muže

Výroční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Lázně na 4 dny

Aktivní týden

Pobyty pro muže

Další pobyty pro páry

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Wellness pobyt s divadelním představením Na poslední chvíli

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Lázně na zkoušku

Víkend pro dva

Lázeňský týden v Poděbradech

Výroční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Aktivní týden

Lázně na 4 dny

Relaxace v týdnu

Pobyty pro páry

Další pobyty na míru

Hotelové ubytování

Bez procedur

Doprovod k pacientovi

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Pobyty na míru

Další rodiny s dětmi

Skupinové pobyty

20 osob a více

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Rodiny s dětmi

Další stálá nabídka

Skupinové pobyty

20 osob a více

Lázně na zkoušku

Relaxace v týdnu

Dámský víkend

Víkend pro dva

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Seniorský pobyt

Týden pro ženy

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Rekondiční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Hotelové ubytování

Bez procedur

Doprovod k pacientovi

Stálá nabídka

Další víkendové pobyty

Wellness pobyt s divadelním představením Na Zlatém jezeře

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Wellness pobyt s divadelním představením Dokud nás milenky nerozdělí

Víkend pro dva

Dámský víkend

Výroční pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Relax pro muže

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Víkendové pobyty
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.