Lázeňský pobyt je dárkem pro každou příležitost.
Darujte zdraví a pohodu v krásném prostředí tradičních lázní.

Hledáte dárek, který potěší?

Darujte pobyt v lázních Poděbrady a udělejte radost svým blízkým nebo přátelům. Stačí si vybrat hodnotu poukazu, napsat vzkaz obdarovanému, kontakt na vás a zaplatit platební kartou. Po zaplacení vámi zvolené částky vám ihned dárkový poukaz zpřístupníme a vy si jej můžete vytisknout.

Proč darovat dárkový poukaz do Lázní Poděbrady?

Jak to funguje?

Dárkový pobyt lze také vystavit na konkrétní pobyt. Stačí jen na stránce u vybraného pobytu vyplnit objednávkový formulář, u kterého do poznámky uvedete, že budete chtít dárkový poukaz. V případě poukazu na konkrétní pobyt lze uplatňovat slevy nebo slevové kódy z různých marketingových akcí Lázní Poděbrady, a.s. Poukaz Vám po zaplacení zašleme online na váš email nebo ho pro vás rádi připravíme, zalaminujeme a zašleme na Vámi uvedenou adresu. V tomto případě není vystavení poukazu ihned během několika okamžiků, ale čekáte na jeho doručení.

Dárkový poukaz si můžete objednat také u paní Miroslavy Vokaté na emailu: vokata@lazne-podebrady.cz

Poukaz na hodnotu
Platnost poukazu do 29. 11. 2023
Poukaz na konkrétní pobyt a sezónu
Tulipány
Kolonáda
Libenský
Tlapák
Zámeček
Vánoce
Hodiny
Valentýn
Hortenzie
Sklenky
Zima
Velikonoce
Chariclea bazén
Chariclea hotel
Rottrová
Ledecký
Orchidej
Základ
Zimní lázně

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.