Hledáte dárek, který potěší?

Darujte pobyt v lázních Poděbrady a udělejte radost svým blízkým nebo přátelům. Stačí si vybrat hodnotu poukazu, napsat vzkaz obdarovanému, kontakt na Vás a zaplatit platební kartou. Po zaplacení Vámi zvolené částky Vám ihned dárkový poukaz zpřístupníme a Vy si jej můžete vytisknout.

Proč darovat dárkový poukaz do Lázní Poděbrady, a. s.?

Jak to funguje?

Dárkový pobyt lze také vystavit na konkrétní pobyt. Stačí jen na stránce u vybraného pobytu vyplnit objednávkový formulář, u kterého do poznámky uvedete, že budete chtít dárkový poukaz. V případě poukazu na konkrétní pobyt lze uplatňovat slevy nebo slevové kódy z různých marketingových akcí Lázní Poděbrady, a.s. Poukaz Vám po zaplacení zašleme online na Váš email nebo ho pro Vás rádi připravíme, zalaminujeme a zašleme na Vámi uvedenou adresu. V tomto případě není vystavení poukazu ihned během několika okamžiků, ale čekáte na jeho doručení.

Dárkový poukaz si můžete objednat také u paní Miroslavy Vokaté na emailu: vokata@lazne-podebrady.cz

Poukaz na hodnotu
Platnost poukazu do 3. 12. 2022
Poukaz na konkrétní pobyt a sezónu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.