Poděbradské lázně nabízí prvotřídních služeb sportovním organizacím, od zázemí pro intenzivní soustředění až po organizaci mezinárodních závodů.

Nabízíme luxusní ubytování v devíti moderních hotelech s celkovou kapacitou přes 900 lůžek. K tomu přidáváme vysoce kvalitní stravování, prostorné kongresové prostory, 20m bazén, wellness centrum se saunami a specializované procedury. Mezi naše klienty patří největší české sportovní organizace. Naší velkou výhodou je ideální poloha kousek do Prahy a dostupnost mnoha sportovišť v okolí.

Naše služby

Naše reference

Mezinárodní chodecké závody v Poděbradech

Zajištění ubytování a stravování pro několik stovek sportovců z celého světa.

Top Camp

Náš Hotel Chariclea je oficiálním partnerem Top Campu, což je akce pořádaná Českým olympijským výborem pro naše nadějné sportovce pro Olympijské hry.„Vše probíhalo absolutně úžasně a poskytli jste nám jak duševní pohodou a odpočinek tak takřka nonstop servis. Cestujeme často po celém světě a vím co je to náročný servis. Mnoho hotelů po celém světě by se mohlo od Vás učit. Ještě jednou děkuji za mne osobně a budu se těšit třeba někdy na další návštěvu.“
– Ing. Jiří Beran jun., Czech Fencing Federation

Hokejové kempy

Náš Hotel Zámeček je dlouholetou základnou pro letní dětské hokejové kempy. Velkou výhodou je blízkost hokejové haly v Poděbradech.

Galavečer boxu

Každoročně spolupracujeme se společností Lázně Poděbrady a.s. na charitativních galavečerech boxu. Je nám ctí, že právě tato společnost je naším partnerem a těšíme se na další spolupráci i v roce 2024.
V Kongresovém centru na kolonádě se letos uskutečnil již jedenáctý ročník Galavečeru boxu v Poděbradech, na němž nesměl chybět významný partner Lázně Poděbrady a.s. V rámci této události měli diváci opět možnost sledovat olympijský box s účastí Polska, Slovenska a Maďarska. V profesionálním boxu se letos účastnili boxeři z Kolumbie, Nikaragui a Slovenska. V neposlední řadě jsme viděli manažerskou extraligu boxu a parabox pro vozíčkáře.
Od roku 2015 jsme na našich akcích prostřednictvím dražeb za účasti významných hostů vybrali bezmála 1 mil korun. Mezi osobnostmi, které dražily vlastní merch na našich událostech, patří například Antonín Panenka, Bohouš Josef, Petr Vondráček, Jakub Kohák, Radek Kašpárek a Jaromír Jágr.
Děkujeme všem, kteří se na tomto nezapomenutelném večeru podíleli!”

Judo soustředění

Blízká sportoviště

Kontaktujte nás

Olga Beková
Kulturní a obchodní referent
Telefon: +420 325 606 508
Email: olga.bekova@lazne-podebrady.cz

Pošlete nám poptávku

ozveme se vám během jednoho pracovního dne

B2B

Rekondiční pobyty

Konference

Svatby

Firemní akce

Pro filmaře

Pro sportovce

Pomáháme největším českým sportovním organizacím
B2B služby pro firmy
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.