Pro sportovce Sportovní soustředění · mezinárodní závody · slavnostní večery · Pomáháme největším českým sportovním organizacím
Poptat

Poděbradské lázně nabízí prvotřídních služeb sportovním organizacím, od zázemí pro intenzivní soustředění až po organizaci mezinárodních závodů.

Nabízíme luxusní ubytování v devíti moderních hotelech s celkovou kapacitou přes 900 lůžek. K tomu přidáváme vysoce kvalitní stravování, prostorné kongresové prostory, 20m bazén, wellness centrum se saunami a specializované procedury. Mezi naše klienty patří největší české sportovní organizace. Naší velkou výhodou je ideální poloha kousek do Prahy a dostupnost mnoha sportovišť v okolí.

Naše služby

Naše reference

Mezinárodní chodecké závody v Poděbradech

Zajištění ubytování a stravování pro několik stovek sportovců z celého světa.

Top Camp

Náš Hotel Chariclea je oficiálním partnerem Top Campu, což je akce pořádaná Českým olympijským výborem pro naše nadějné sportovce pro Olympijské hry.„Vše probíhalo absolutně úžasně a poskytli jste nám jak duševní pohodou a odpočinek tak takřka nonstop servis. Cestujeme často po celém světě a vím co je to náročný servis. Mnoho hotelů po celém světě by se mohlo od Vás učit. Ještě jednou děkuji za mne osobně a budu se těšit třeba někdy na další návštěvu.“
– Ing. Jiří Beran jun., Czech Fencing Federation

Hokejové kempy

Náš Hotel Zámeček je dlouholetou základnou pro letní dětské hokejové kempy. Velkou výhodou je blízkost hokejové haly v Poděbradech.

Galavečer boxu

Každoročně spolupracujeme se společností Lázně Poděbrady a.s. na charitativních galavečerech boxu. Je nám ctí, že právě tato společnost je naším partnerem a těšíme se na další spolupráci i v roce 2024.
V Kongresovém centru na kolonádě se letos uskutečnil již jedenáctý ročník Galavečeru boxu v Poděbradech, na němž nesměl chybět významný partner Lázně Poděbrady a.s. V rámci této události měli diváci opět možnost sledovat olympijský box s účastí Polska, Slovenska a Maďarska. V profesionálním boxu se letos účastnili boxeři z Kolumbie, Nikaragui a Slovenska. V neposlední řadě jsme viděli manažerskou extraligu boxu a parabox pro vozíčkáře.
Od roku 2015 jsme na našich akcích prostřednictvím dražeb za účasti významných hostů vybrali bezmála 1 mil korun. Mezi osobnostmi, které dražily vlastní merch na našich událostech, patří například Antonín Panenka, Bohouš Josef, Petr Vondráček, Jakub Kohák, Radek Kašpárek a Jaromír Jágr.
Děkujeme všem, kteří se na tomto nezapomenutelném večeru podíleli!”

Judo soustředění

Blízká sportoviště

Kontaktujte nás

Olga Beková
Kulturní a obchodní referent
Telefon: +420 325 606 508
Email: olga.bekova@lazne-podebrady.cz

Poptávka

B2B

Rekondiční pobyty

Konference

Svatby

Firemní akce

Pro filmaře

Pro sportovce

Pomáháme největším českým sportovním organizacím
B2B služby pro firmy
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.