Lázeňský zrekonstruovaný hotel, umístěný přímo na kolonádě, poblíž náměstí krále Jiřího z Poděbrad. Hotel vyniká bezvadnou dostupností a výbornou stravou. Hlavním zaměřením hotelu je léčba pacientů po kardiochirurgických výkonech - Centrum časné rehabilitace.

Jedná se o speciální program Program časných rehabilitací, který se v lázních Poděbrady postupně vyvíjí již od roku 2002. Jedná se o program, který je zaměřen na urychlení zotavovacího procesu po operaci srdce. K časné rehabilitaci jsou indikováni pacienti po kardiochirurgických výkonech: operace chlopně, aortokoronární bypass, operace aorty, operace pro srdeční arytmie a další kardiochirurgické operace. Klíčovým momentem tohoto typu léčby je právě její časnost, tj. bezprostřední návaznost na kardiochirurgický výkon. „Jedná se o přínosnější léčbu, nežli je pobyt s odstupem několika měsíců“, tvrdí primář MUDr. Vít Mařatka.

Lázně Poděbrady, a.s úzce spolupracují s významnými českými kardiochirurgickými klinikami (IKEM, Nemocnice Na Homolce, FN Královské Vinohrady, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, FN Motol a FN Hradec Králové), přičemž pacient je po operaci přímo přeložen do Poděbrad. Operace srdce je velký a náročný chirurgický výkon, proto je důležitá kontinuální péče a efektivní rehabilitace. Více o tom, jak léčba probíhá, se dočtete zde.

Hotelový pokoj

Pokoje jsou standardně vybaveny ledničkou a televizí s českými programy. Klimatizace a trezor na pokoji k dispozici nejsou. Na některé pokoje je možné dadat přistýlku.

Hotelová restaurace

Stravování je zajištěno v restauraci v prvním patře hotelu. Stravují se zde klienti po operaci srdce a hosté s klasickou léčebnou péčí. Pacienti po přímém překladu z kardiologické kliniky se zprvu stravují přímo v lůžkové části Centra časné rehabilitace.

Procedury

Hotel disponuje prostory pro rehabilitaci – moderní tělocvična, tréninková ergometrie a jiné. Nově se zde nachází kompletně vybavená elektroléčba a další lázeňské provozy – masáže, inhalace, dechová cvičení a magnetoterapie. Rozsáhlá léčebná část obsahuje osmnáctilůžkové Centrum časné rehabilitace (obdoba kardiologické jednotky intenzivní péče s možností monitorace vitálních funkcí) a oddělení funkční diagnostiky (EKG, bicyklová ergometrie, echokardiografie, spirometrie, EKG Holterovská monitorace, ambulantní monitorace TK). 24hodinová služba sester a stálá služba lékaře – kardiologa patří do standardu tohoto hotelu. Léčebna je odborně orientována na léčbu pacientů s onemocněním srdce a cév se zaměřením na stavy časně po srdeční operaci (překlady z lůžek Kardiocenter).

Důležité informace

Klienti léčebných pobytů mají nástup na pobyt v 11.00 hod., odjezd v 9.00 hod. Klienti komerčních pobytů nastupují na pobyt v 13.00 hod., odjezd je v 10.00 hod. Recepce hotelu je k dispozici 24 hodin denně a přijímá hotovost i platební karty.
Parkování je umožněno v areálu hotelu za poplatek (omezená kapacita), při obsazení je k dispozici centrální lázeňské parkoviště v ulici Lázeňská - vjezd z Riegrova náměstí.
WiFi je zdarma v celém objektu - voucher s heslem pro připojení Vám rádi vystaví v recepci. Na objednávku u pokojských, host předá požadovaný textil či prádlo do připraveného pytle a pokojská zajistí do 24 hodin předání čistého textilu. Hotel je bezbariérový, zvířata jsou v tomto objektu zakázána. Kouření je v celém objektu zakázáno.

Ceník pro doprovod pacienta

za pokoj a noc se snídaní

1. 4. – 31. 10. 1. 11. – 18. 12. 19. 12. – 1. 1. 2023
Jednolůžkový pokoj 1 590 Kč 1 115 Kč 1 590 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2 480 Kč 1 730 Kč 2 480 Kč
Apartmán 2 980 Kč 2 230 Kč 2 980 Kč

Pobyty v tomto hotelu

Do tohoto hotelu se můžete dostat v jednom z následujících pobytových balíčků. Rádi vám také postavíme pobyt na míru. Pokud nemáte zájem o lázeňské procedury, můžete si v Poděbradech objednat pouze hotelové ubytování.

Kontakt

Hotel G-REX ***
Divadelní 66/I
290 01 Poděbrady
Česká republika

Telefon: +420 325 606 000
Email: grex@lazne-podebrady.cz
Telefon pro rezervaci pobytu: +420 325 606 500
Email pro rezervaci pobytu: info@lazne-podebrady.cz

Co je poblíž

Recenze

Jaká byla návštěva u nás?
PerfektníPerfektní
72 %
Dobrá ale...Dobrá ale...
25 %
ŠpatnáŠpatná
3 %
85% spokojenost, 146 recenzí

Dobrý den, Děkuji Vám všem za svůj pobyt ve vašich lázních, který mi byl umožněn po operaci v IKEMu. Za vše Vám děkuji a přeji všem mnoho zdaru. Zdravím vás.

Zobrazit pokračování…

Dobrý den, Děkuji Vám všem za svůj pobyt ve vašich lázních, který mi byl umožněn po operaci v IKEMu. Za vše Vám děkuji a přeji všem mnoho zdaru. Zdravím vás.

22. 3.

Ubytování na velmi dobré úrovni (hotel GREX), strava perfektní, procedury velmi přínosné, personál milý a příjemný.

Zobrazit pokračování…

Ubytování na velmi dobré úrovni (hotel GREX), strava perfektní, procedury velmi přínosné, personál milý a příjemný.

18. 2.

Líbily se mi procedury. Strava na špičkové úrovni, včetně obsluhy.Zdravotní starostlivost vzorná.Opravdu jsem byl spokojený.Dékuji.

Zobrazit pokračování…

Líbily se mi procedury. Strava na špičkové úrovni, včetně obsluhy.Zdravotní starostlivost vzorná.Opravdu jsem byl spokojený.Dékuji.

4. 1.

Můj pobyt v lázních Poděbrady v hotelu G Rex byl báječný. K aždý den jsem se cítila lépe . Péče ždrvotních sester byla úžasna.Jsou neskutečně milé,vždy obětavé a laskavé. Lákařská péče je dokonalá..Cením si přátelského prostředí.v lázních. Jen výtah by zasloužil renovaci ,v tak hezkém prostředí…

Zobrazit pokračování…

Můj pobyt v lázních Poděbrady v hotelu G Rex byl báječný. K aždý den jsem se cítila lépe . Péče ždrvotních sester byla úžasna.Jsou neskutečně milé,vždy obětavé a laskavé. Lákařská péče je dokonalá..Cením si přátelského prostředí.v lázních. Jen výtah by zasloužil renovaci ,v tak hezkém prostředí je pro ostudu

9. 12. 2021

Hotely v Poděbradech

Léčebná centra

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.