Lázeňský zrekonstruovaný hotel, umístěný přímo na kolonádě, poblíž náměstí krále Jiřího z Poděbrad. Hotel vyniká bezvadnou dostupností a výbornou stravou. Hlavním zaměřením hotelu je léčba pacientů po kardiochirurgických výkonech - Centrum časné rehabilitace.

Jedná se o speciální program Program časných rehabilitací, který se v lázních Poděbrady postupně vyvíjí již od roku 2002. Jedná se o program, který je zaměřen na urychlení zotavovacího procesu po operaci srdce. K časné rehabilitaci jsou indikováni pacienti po kardiochirurgických výkonech: operace chlopně, aortokoronární bypass, operace aorty, operace pro srdeční arytmie a další kardiochirurgické operace. Klíčovým momentem tohoto typu léčby je právě její časnost, tj. bezprostřední návaznost na kardiochirurgický výkon. „Jedná se o přínosnější léčbu, nežli je pobyt s odstupem několika měsíců“, tvrdí primář MUDr. Vít Mařatka.

Lázně Poděbrady, a.s úzce spolupracují s významnými českými kardiochirurgickými klinikami (IKEM, Nemocnice Na Homolce, FN Královské Vinohrady, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, FN Motol a FN Hradec Králové), přičemž pacient je po operaci přímo přeložen do Poděbrad. Operace srdce je velký a náročný chirurgický výkon, proto je důležitá kontinuální péče a efektivní rehabilitace. Více o tom, jak léčba probíhá, se dočtete zde.

Hotelový pokoj

Pokoje jsou standardně vybaveny ledničkou a televizí s českými programy. Klimatizace a trezor na pokoji k dispozici nejsou. Na některé pokoje je možné dadat přistýlku.

Hotelová restaurace

Stravování je zajištěno v restauraci v prvním patře hotelu. Stravují se zde klienti po operaci srdce a hosté s klasickou léčebnou péčí. Pacienti po přímém překladu z kardiologické kliniky se zprvu stravují přímo v lůžkové části Centra časné rehabilitace.

Procedury

Hotel disponuje prostory pro rehabilitaci – moderní tělocvična, tréninková ergometrie a jiné. Nově se zde nachází kompletně vybavená elektroléčba a další lázeňské provozy – masáže, inhalace, dechová cvičení a magnetoterapie. Rozsáhlá léčebná část obsahuje osmnáctilůžkové Centrum časné rehabilitace (obdoba kardiologické jednotky intenzivní péče s možností monitorace vitálních funkcí) a oddělení funkční diagnostiky (EKG, bicyklová ergometrie, echokardiografie, spirometrie, EKG Holterovská monitorace, ambulantní monitorace TK). 24hodinová služba sester a stálá služba lékaře – kardiologa patří do standardu tohoto hotelu. Léčebna je odborně orientována na léčbu pacientů s onemocněním srdce a cév se zaměřením na stavy časně po srdeční operaci (překlady z lůžek Kardiocenter).

Důležité informace

Klienti léčebných pobytů mají nástup na pobyt v 11.00 hod., odjezd v 9.00 hod. Klienti komerčních pobytů nastupují na pobyt v 13.00 hod., odjezd je v 10.00 hod. Recepce hotelu je k dispozici 24 hodin denně a přijímá hotovost i platební karty.
Parkování je umožněno v areálu hotelu za poplatek (omezená kapacita), při obsazení je k dispozici centrální lázeňské parkoviště v ulici Lázeňská - vjezd z Riegrova náměstí.
WiFi je zdarma v celém objektu - voucher s heslem pro připojení Vám rádi vystaví v recepci. Na objednávku u pokojských, host předá požadovaný textil či prádlo do připraveného pytle a pokojská zajistí do 24 hodin předání čistého textilu. Hotel je bezbariérový, zvířata jsou v tomto objektu zakázána. Kouření je v celém objektu zakázáno.

Pobyty v tomto hotelu

Do tohoto hotelu se můžete dostat v jednom z následujících pobytových balíčků. Rádi vám také postavíme pobyt na míru. Pokud nemáte zájem o lázeňské procedury, můžete si v Poděbradech objednat pouze hotelové ubytování.

Kontakt

Hotel G-REX ***
Divadelní 66/I
290 01 Poděbrady
Česká republika

Telefon: +420 325 606 000
Email: grex@lazne-podebrady.cz
Telefon pro rezervaci pobytu: +420 325 606 500
Email pro rezervaci pobytu: info@lazne-podebrady.cz

Co je poblíž

Recenze

Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
71 %
Dobrá ale...
26 %
Špatná
3 %
84 % spokojenost, 128 hodnocení

Vybrané rehabilitační procedury a cvičení mi velmi pomohly rychle zlepšit můj zdravotní stav a . prostředí lázní mi pomohlo zlepšit psychický stav po závažné operaci. Přístup personálu byl velmi profesionální . Měl jsem subjektivní problém s kvalitou stravování.

Zobrazit vše

Vybrané rehabilitační procedury a cvičení mi velmi pomohly rychle zlepšit můj zdravotní stav a . prostředí lázní mi pomohlo zlepšit psychický stav po závažné operaci. Přístup personálu byl velmi profesionální . Měl jsem subjektivní problém s kvalitou stravování.

Velmi dobrá strava.Velká péče o pacienty ze strany sester.Pěkné ubytovàní.

Zobrazit vše

Velmi dobrá strava.Velká péče o pacienty ze strany sester.Pěkné ubytovàní.

Dobrý den, lázeňský pobyt byl nad očekávání příjemný a hodně mi po prodělané operaci pomohl. Personál, procedury a hlavně jídlo naprosto dokonalé. Ještě jednou moc díky za vše.

Zobrazit vše

Dobrý den, lázeňský pobyt byl nad očekávání příjemný a hodně mi po prodělané operaci pomohl. Personál, procedury a hlavně jídlo naprosto dokonalé. Ještě jednou moc díky za vše.

Moc milý personál,lékaři i sestřičky. Výborné jídlo. Též všechny léčebné procedůry byly bez chyby.Byl jsem na doléčení po výměně srdeční chlopně. Byla mi věnována veškerá péče, tak že jsem se vrátil domů v dobré fizické kondici a s milými vzpomínkami na celý personál. Moc všem děkuji a přeji…

Zobrazit vše

Moc milý personál,lékaři i sestřičky. Výborné jídlo. Též všechny léčebné procedůry byly bez chyby.Byl jsem na doléčení po výměně srdeční chlopně. Byla mi věnována veškerá péče, tak že jsem se vrátil domů v dobré fizické kondici a s milými vzpomínkami na celý personál. Moc všem děkuji a přeji jim milé a vlídné pacienty. Ještě jednou Vám všem děkuj.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.