Pobyt, který je hrazen vaší zdravotní pojišťovnou. Lázně Poděbrady, a.s. mají smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami České republiky.

Pobyt, který je hrazen vaší zdravotní pojišťovnou. Lázně Poděbrady, a.s. mají smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami České republiky. Dětští pacienti jsou od poplatků osvobozeni.

Jedná se o lůžkovou lázeňskou léčebně rehabilitační péči, při které pojišťovna hradí:

Co zahrnuje léčebný pobyt

Nevíte, jak zažádat o pobyt?

Do lázní si s sebou prosím vezměte:

Komplexní péče je čerpána v rámci pracovní neschopnosti v délce stanovené indikačním seznamem.

Při opakovaném pobytu lze na doplatky v rámci komplexní lázeňské péče je možné uplatnit 10% slevu Klubu Lázní Poděbrady, a.s. Není možné uplatnit žádné jiné slevy. Více informací o Klubu včetně registrace.

Ceník pobytu

Doplatky za ubytování a stravování

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Třílůžkový pokoj
0
Apartmán

Počet nocí

1

Strava

plná penze

Procedury (pro 1 osobu)

1 ×
Lázeňská léčba zahrnuje vstupní, kontrolní a výstupní vyšetření, balneoterapii (uhličité a ostatní koupele), fyzioterapeutickou rehabilitaci (léčebné tělocviky, masáže, elektroléčbu) a ostatní speciální terapie.

Hotely, termíny a ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Bc. Eva Koubová

Často se ptáte na…

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.
Od poplatku jsou osvobozeny:
osoby mladší 18 let
osoby nevidomé,
osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče (PLP a KLP).

Od poplatku nejsou osvobozeny:
osoby starší 70 let,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako příspěvková.

platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz na hodnotu
dárkový poukaz na pobyt

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

Akční ceny pobytu Komplexní léčebný pobyt pro dospělé

⚡️ Výprodej ⚡️
Sleva 15 % na všechny nezlevněné pobyty v Hotelu & Spa Chariclea na alespoň 2 noci v termínu nástupu od 18. ledna do 31. března.
Při objednávce do 31. 1. 2023 zadejte kód v22ch15
Vybrat pobyt
⚡️ Výprodej ⚡️
Sleva 20 % na všechny nezlevněné pobyty v Hotelu & Spa Chariclea na alespoň 5 nocí v termínu nástupu od 18. ledna do 31. března.
Při objednávce do 31. 1. 2023 zadejte kód v22ch20
Vybrat pobyt
⚡️ Výprodej ⚡️
Sleva 15 % na všechny nezlevněné pobyty v Hotelu Libuše na alespoň 2 noci v termínu nástupu od 26. února do 19. března.
Při objednávce do 31. 1. 2023 zadejte kód v22lu15
Vybrat pobyt
⚡️ Výprodej ⚡️
Sleva 20 % na všechny nezlevněné pobyty v Hotelu Libuše na alespoň 5 nocí v termínu nástupu od 26. února do 19. března.
Při objednávce do 31. 1. 2023 zadejte kód v22lu20
Vybrat pobyt
⚡️ Výprodej ⚡️
Sleva 15 % na všechny nezlevněné pobyty v Hotelu Libuše na alespoň 2 noci v termínu nástupu od 26. března do 2. dubna.
Při objednávce do 31. 1. 2023 zadejte kód v22lb15
Vybrat pobyt
⚡️ Výprodej ⚡️
Sleva 20 % na všechny nezlevněné pobyty v Hotelu Libuše na alespoň 5 nocí v termínu nástupu od 26. března do 2. dubna.
Při objednávce do 31. 1. 2023 zadejte kód v22lb20
Vybrat pobyt
⚡️ Výprodej ⚡️
Sleva 15 % na všechny nezlevněné pobyty v Hotelu Zámeček na alespoň 2 noci v termínu nástupu od 13. února do 10. března.
Při objednávce do 31. 1. 2023 zadejte kód v22za15
Vybrat pobyt
⚡️ Výprodej ⚡️
Sleva 20 % na všechny nezlevněné pobyty v Hotelu Zámeček na alespoň 5 nocí v termínu nástupu od 13. února do 10. března.
Při objednávce do 31. 1. 2023 zadejte kód v22za20
Vybrat pobyt

Ověřené recenze pobytu Komplexní léčebný pobyt pro dospělé

96,7 % spokojenost

Vaše spokojenost s pobytem je pro nás prioritou. Proto všem klientům pobytu Komplexní léčebný pobyt pro dospělé posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 391 klientů a pouze 12 z nich označilo pobyt u nás jako špatný.

Přečtěte si recenze:

Zejména bych chtěl poděkovat a ocenit výkon zdravotního i ostatního personálu. Vstřícní,milí,vždy s úsměvem na rtech. Kromě poněkud časného režimu stravování(oběd 11-12.00),nemám připomínek.

Zobrazit pokračování…

Zejména bych chtěl poděkovat a ocenit výkon zdravotního i ostatního personálu. Vstřícní,milí,vždy s úsměvem na rtech. Kromě poněkud časného režimu stravování(oběd 11-12.00),nemám připomínek.

29. ledna 2023

Byla jsem velmi spokojena, péče úžasná, strava výborná, není co vytknout, to nemělo chybu. Mohu vřele doporučit. Marie Nováková Žebrák okr. Beroun

Zobrazit pokračování…

Byla jsem velmi spokojena, péče úžasná, strava výborná, není co vytknout, to nemělo chybu. Mohu vřele doporučit. Marie Nováková Žebrák okr. Beroun

20. ledna 2023

Dobrý den! Dne 6.1.jsem ukončila léčbu ve vašich lázních. Léčba mi velice pomohla, celkově jsem byla nesmírné spokojena,což jsem se zmiňovala již v písemném projevu. Jedinou výtku mám a to:do lázní by měli pacienti nastupovat s negativním testem na covid. Jednu hodinu po odjezdu z lázní jsem v…

Zobrazit pokračování…

Dobrý den! Dne 6.1.jsem ukončila léčbu ve vašich lázních. Léčba mi velice pomohla, celkově jsem byla nesmírné spokojena,což jsem se zmiňovala již v písemném projevu. Jedinou výtku mám a to:do lázní by měli pacienti nastupovat s negativním testem na covid. Jednu hodinu po odjezdu z lázní jsem v nemocnici Nymburk absolvovala test na covid s pozitivním výsledkem,což mi velice zkomplikovalo rodinný i veřejný život. Vzhledem k tomu, že jsem nenavštěvovala mimolázeňské objekty, došlo tedy k nákaze od pacientky, která do lázní přijela ve středu. S vašimi službami jsem natolik spokojena, že je vřele doporučuji svým známým a pokud by bylo potřeba, ráda bych se do vašich lázní vrátila. Děkuji! PaedDr. Jiřina Ledvinková

11. ledna 2023
Další recenze...

Další léčebné pobyty

7 490 Kč

Seniorský pobyt

16 290 Kč

Rekondiční pobyt

11 400 Kč

Léčebný pobyt pro samoplátce

980 Kč

Doprovod k pacientovi

Léčebné pobyty
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.