Hotel Zámeček **** — Lázně Poděbrady, a. s.

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Hotel je tvořen hlavní budovou a depandancí, primárně jsou hosté ubytováváni na hlavní budově, v případě vyšší obsazenosti je využívána depandance, která nabízí shodné vybavení (klientům je poskytována 10 % sleva).

Důležité informace

Příjezd: Nástup na pobyt nejpozději v 13:00 hodin, poté již mohou být načasovány lázeňské procedury.

Odjezd: do 10.00 hodin, pokud nebylo předem dohodnuto jinak

Recepce: 24 hodinový provoz, možnost telefonického budíčku, prodej drobného občerstvení a suvenýrů

Hotelové klíče: Klíče od pokoje odevzdávejte prosím při každém odchodu z hotelu v recepci.

Parkování: Hotel má vlastní parkoviště, ceny parkování: 1–4 noci 70 Kč / noc; 5–13 nocí 50 Kč / noc; 14 a více nocí 35 Kč / noc. Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají parkování zdarma.

Platby: Recepce přijímá hotovost a platební karty (Visa, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, V PAY, Discover, Dinners Club International).
Pokud nemáte svůj pobyt uhrazen předem, plaťte hotelový učet nejpozději v den odjezdu v recepci.

WIFI: Zdarma v celém objektu. Heslo získáte na recepci.

Bezbariérový přístup: Ano, nabízíme i bezbariérové pokoje.

Děti: Jsou v našem hotelu vítány v doprovodu alespoň jednoho rodiče. Dětem do 18 let žádné léčebné nebo relaxační procedury neprovádíme. Výjimkou je solná jeskyně.

Domácí zvířata: Menší plemena psů jsou akceptována za poplatek 300 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné avizovat předem. Lázně Poděbrady a.s. si vyhrazují právo pobyt domácích zvířat odmítnout.

Balneoprovoz: Hotel má vlastní balneo provoz (koupele, zábaly, masáže…), některé procedury probíhají v Centrálních nebo Letních lázní.

Pokoj: V pokoji naleznete kosmetický set obsahující sprchový gel a šampón. Samozřejmostí jsou ručníky a pro komerční pobyty je dále k dispozici župan.

Praní a čištění osobního prádla: Na objednávku u pokojských, host předá požadovaný textil či prádlo do připraveného pytle a pokojská zajistí do 24 hodin předání čistého textilu. Čištění probíhá v naší čistírně.

Minerální voda: Pramen Poděbradky je volně přístupný v objektu hotelu.

Služby hotelu: V suterénu hotelu se nachází a kadeřnictví, kosmetika, fitness, půjčovna kol (za poplatek) a úschovna kol (zdarma). Součástí hotelu je i wellness centrum. Na recepci hotelu je možné si zapůjčit rychlovarnou konvici (vratná kauce 200 Kč).

Půjčte si u nás jízdní kola nebo hole pro nordic walking a vyražte po podívat po okolí.
Přímo pod hotelem vede krásná cyklostezka do Nymburka nebo k soutoku Labe a Cidliny. Podívejte se na naše tipy na sportovní aktivity v Poděbradech. Rezervace jsou možné v recepci hotelu.

Ceník 1 hod. celý den
Jizdní kolo 50 Kč 250 Kč
Hole pro nordic walking 20 Kč 90 Kč

Tipy na výlety po okolí: Parník po Labi, ZOO Chleby, Polabské muzeum Přerov n/Labem, Botanicus Ostrá, Kutná Hora nebo Praha.

Kulturní a společenské akce: Akce pravidelně pořádáme. O konkrétních termínech budete informováni při příjezdu a dále na našich webových stránkách a Facebooku.

Kouření: Celý hotel je nekuřácký.

Pokoj

Přistýlka: Ano. U pobytu se hradí 50 % z ceny ubytování.

Trezor: Trezor je k dispozici na apartmánech, nebo na recepci.

Minibar: Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou. V některých pokojích je k dispozici minibar. Suvenýry, pití a drobné občerstvení je možné zakoupit také na recepci.

Úklid: Běžný úklid probíhá každý den (koupelna, WC). Výměna ručníků se provádí vždy po třech dnech pobytu. Ručníky k výměně nechte prosím ležet na podlaze. Výměna ložního prádla se provádí vždy po sedmi dnech pobytu.

Televize: Programy české, německé, ruské a francouzské.

Klimatizace: Pouze ve 2 apartmánech.

Gastronomické služby

Všem ubytovaným hostům slouží ke stravování restaurace v hotelu.

Provozní doba
Snídaně 7:30 - 10:00
Obědy 11:30 - 14:00
Večeře 17:00 - 20:00

Snídaně se podává formou bufetu, obědy a večeře jsou výběrem ze třech hlavních chodů. U obědů je navíc polévka. Poobědvat nebo povečeřet můžete samozřejmě i ze stálého jídelního lístku.

Kavárna Modrý salonek: Otevírací doba denně 10:00–22:00 hodin (kuchyně do 20:30) a funguje jako hotelové Lobby. V případě pěkného počasí je k Modrému salonku otevřena i zahrádka.

Rádi byste strávili v tomto hotelu delší dobu? Přijeďte k nám na některý z wellness pobytů. a užijte si odpočinkový pobyt s procedurami v lázních.

Ceny ubytování (bez procedur) v roce 2020

Cena za pokoj na noc 2. 1. - 31. 3. 1. 4. - 31. 10 1. 11. - 19. 12. 20. 12. - 1. 1. 2021
Jednolůžkový 1 210 Kč 1 670 Kč 1 210 Kč 1 670 Kč
Dvoulůžkový 2 020 Kč 2 740 Kč 2 020 Kč 2 740 Kč
Apartmán 2 520 Kč 3 240 Kč 2 520 Kč 3 240 Kč

V ceně je zahrnuta snídaně. Apartmán je pro 2 osoby.

Renovace hotelové zahrady

V roce 2019 začala renovace zahrady Hotelu Zámeček. Byly opraveny kamenné vstupy do budovy a vzniklo nové parkoviště. V roce 2020 budou probíhat parkové úpravy s novou výsadbou podle návrhu Atelieru Flera Ferdinanda Lefflera. Cílem zahradní renovace je vrátit zahradě Hotelu Zámeček romantickou zámeckou atmosféru s kašnami, osvětlením a uměním. Postupně prováděné úpravy neomezí provoz hotelu.

Pobyty v tomto hotelu

Do tohoto hotelu se můžete dostat v jednom z následujících pobytových balíčků. Rádi vám také postavíme pobyt na míru. Pokud nemáte zájem o lázeňské procedury, můžete si v Poděbradech objednat pouze hotelové ubytování.

Kalendář akcí

Kontakt

Hotel Zámeček ****
Husova 232/II
290 01 Poděbrady
Česká republika

Telefon: +420 325 503 300
Email: zamecek@lazne-podebrady.cz
Telefon pro rezervaci pobytu: +420 325 606 500
Email pro rezervaci pobytu: info@lazne-podebrady.cz

Co je poblíž

Recenze

Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
73 %
Dobrá ale...
25 %
Špatná
3 %
97 % spokojenost (1 336 hodnocení)

Vše bylo v pořádku, pobyt jsme si užili.

Jitka P. · Hotel Zámeček ****
· 17. 5.

Dobrý den, byli jsme spokojeni s ubytováním stravováním i procedurami. Samozřejmě, že bychom našli maličkosti, co zlepšit, ale nikde není nic ideální.

· 2. 4.

Maminka i teta byly maximálně spokojené. Uvažují o další návštěvě.

· 1. 4.

Luxusní kuchyně, krásné ubytování. My byli maximálně spokojeni.

· 31. 3.

Měly jsme s maminkou zakoupený wellnes pobyt v Hotelu Zámeček. Vse bylo perfektní. I přes situaci ohledně epidemie koronaviru kdy nakonec bylo téměř vše zavřené jsme si pobyt dokázaly užít. Moc příjemný personál od recepci až po masérky. Zlepšit by se mohlo stravování. Rády se ale vrátíme znovu až bude přízniva situace a užít si pobyt se vším všude.

Hotely v Poděbradech

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.