Výroční pobyt Cena od 4 190 Kč / osobu · spokojenost 97,8 %
Objednat pobyt

V roce 2024 oslavíme již 116. výročí od svého vzniku.
Přijeďte k nám a užijte si speciální výroční pobyt v Lázních Poděbrady!

Připravili jsme pro Vás speciální pobyt jako poděkování za Vaši přízeň!
Těšit se můžete na tradiční oblíbené procedury a lázeňské oplatky.

Délka

3 dny/2noci

Stravování

Polopenze nebo plná penze

Program pobytu

4x lázeňská procedura (viz níže)

Příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj činí v mimosezóně 300 Kč/osoba/noc, v hlavní sezóně 400 Kč/osoba/noc.
Klient hradí lázeňskou taxu ve výši 30 Kč/osoba/noc. Od roku 2024 platí taxa 30 Kč i pro pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou.

nástup na pobyt v 13 hod. Klienti ubytovaní v Hotelu&Spa Chariclea mají v rámci pobytu volný vstup do bazénu a wellness zóny ZDARMA

Ceník pobytu

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Ing. Michaela Šoltysová

Dárkový poukaz

Kupujete tento pobyt jako dárkový poukaz na otevřený termín a chcete platit kartou online? Využijte rychlý nákup poukazu online a během chvilky budete mít dárkový poukaz na pobyt na svém emailu.

Koupit poukaz

Často se ptáte na…

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.

Od poplatku jsou osvobozeny:

  • osoby mladší 18 let
  • osoby nevidomé,
  • osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
  • držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci.
platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály. Při objednávce pobytu umožňujeme platbu přes platební bránu nebo Apple Pay a Google Pay.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Poukazy na hodnotu můžete také zaplatit rovnou online platbou. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

bohoslužba

Bohoslužby probíhají pravidelně v Římskokatolickém proboštském kostele Povýšení sv. Kříže v Poděbradech. Zde je také možnost duchovního rozhovoru příp. komentovaná prohlídka kostela ve vybraných termínech (po předchozí telefonické domluvě).

Navštívit je možné také Římskokatolickou farnost v nedaleké Libici nad Cidlinou - rodišti sv. Vojtěcha (od května do prosince).

Kontakt:
ICLic.Mgr.Petr Kubant, probošt
Palackého 72/23, Poděbrady
Mobil: 731 800 196

Ověřené recenze pobytu Výroční pobyt

97,8 % spokojenost

Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům pobytu Výroční pobyt posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 89 klientů a 87 z nich bylo s pobytem spokojeno.

Přečtěte si recenze:

Vše bylo v pořádku. Škoda, jen, že se musí v pátek nastupovat už ve 13.00 hod. na pobyt, ale chápu zase rozpis procedur.

Zobrazit pokračování…

Vše bylo v pořádku. Škoda, jen, že se musí v pátek nastupovat už ve 13.00 hod. na pobyt, ale chápu zase rozpis procedur.

4. prosince 2023

Hotel Chariclea v lázeňském parku velmi příjemný a komfortní. Pohodlná jídelna a velmi pěkný wellness. O proti minulému roku bylo ve wellness části - parní sauna a finská sauna zhasnuto, což sice nebylo bezpečné z hlediska pohybu , ale lepší z hlediska soukromí. Jen je trochu na škodu, že hotel

Zobrazit pokračování…

Hotel Chariclea v lázeňském parku velmi příjemný a komfortní. Pohodlná jídelna a velmi pěkný wellness. O proti minulému roku bylo ve wellness části - parní sauna a finská sauna zhasnuto, což sice nebylo bezpečné z hlediska pohybu , ale lepší z hlediska soukromí. Jen je trochu na škodu, že hotel není řádně udržovaný. Čtyřhvězdičkovému moc nesluší okopané rohy v pokojích, u černých stěn to zvláště vyniká. Asi by se hodil šikovný pan údržbář :). V rámci balíčku byla i částečná masáž. Podle popisu - zbavte se bolesti zad a šíje - po masáži se budete cítit jako znovuzrození. Byla to nejdivnější masáž, co jsem zažila - masáž dvěma prsty, nevím jestli to byla nějaká indická novinka, ale bylo dost zvláštní rozhodně jsem nepocítila nějaký pozitivní rozdíl přes a potom, spíš jsme z toho měla velmi nepříjemný pocit z celého setkání. Co rozhodně nezklamalo byla uhličitá koupel. Bude příjemné se sem zase vrátit, ale rozhodně raději s balíčkem šitým na míru.

30. listopadu 2023

Pěkný čistý pokoj. Výborná kuchyně. Milý personál. Celkově fajn pobyt. :)

Zobrazit pokračování…

Pěkný čistý pokoj. Výborná kuchyně. Milý personál. Celkově fajn pobyt. :)

20. listopadu 2023

Dobrý den, moc se nám v Poděbradech líbilo i letos. Hotel Chariclea je krásný, čistý a vždy perfektně uklizený. Všechny procedury byly super a jídlo v restauraci OMase nemělo jako vždy chybu. Ještě jednou děkujeme za krásný pobyt. Pavlíčkovi

Zobrazit pokračování…

Dobrý den, moc se nám v Poděbradech líbilo i letos. Hotel Chariclea je krásný, čistý a vždy perfektně uklizený. Všechny procedury byly super a jídlo v restauraci OMase nemělo jako vždy chybu. Ještě jednou děkujeme za krásný pobyt. Pavlíčkovi

20. listopadu 2023

Letošní podzimní pobyt v hotelu Bellevue - čisto, teplo, velice ochotný personál, skvělý výběr k snídani i velmi dobré obědy a večeře. Jen drobná připomínka k "funkcionalistickému" tvaru vodovodních kohoutků - trochu obtížnější ovládání, možná horší pro někoho, kdo má problémy s klouby na rukou.

Zobrazit pokračování…

Letošní podzimní pobyt v hotelu Bellevue - čisto, teplo, velice ochotný personál, skvělý výběr k snídani i velmi dobré obědy a večeře. Jen drobná připomínka k "funkcionalistickému" tvaru vodovodních kohoutků - trochu obtížnější ovládání, možná horší pro někoho, kdo má problémy s klouby na rukou.

20. listopadu 2023
Další recenze...

Další víkendové pobyty

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Zimní pobyt

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Víkend pro dva

Víkend v rytmu tance

Akce - pobyt s plesem

Dámský víkend

Výroční pobyt

Velikonoční pobyt

3 x kulturní program v ceně

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Relax pro muže

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Víkendové pobyty

Další pobyty pro ženy

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Lázně na zkoušku

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Dámský víkend

Týden pro ženy

Lázeňský týden v Poděbradech

Výroční pobyt

Víkend pro dva

Aktivní týden

Relaxace v týdnu

Lázně na 4 dny

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Zimní pobyt

Pobyty pro ženy

Další wellness pobyty

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Lázně na zkoušku

Dámský víkend

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Týden pro ženy

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Víkend pro dva

Relax pro muže

Relaxace v týdnu

Velikonoční pobyt

3 x kulturní program v ceně

Víkend v rytmu tance

Akce - pobyt s plesem

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Rekondiční pobyt

Skupinové pobyty

20 osob a více

Zimní pobyt

Wellness pobyty

Další pobyty pro muže

Pobyt s koncertem Kollárovců

vstupenka v ceně

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Lázně na zkoušku

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Rekondiční pobyt

Relax pro muže

Výroční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Lázně na 4 dny

Aktivní týden

Zimní pobyt

Pobyty pro muže

Další pobyty pro páry

Léto v Poděbradech

Zvýhodněný letní pobyt

Jarní wellness v Poděbradech

wellness + rozkvetlé Poděbrady = ❤️

Lázně na zkoušku

Víkend pro dva

Velikonoční pobyt

3 x kulturní program v ceně

Lázeňský týden v Poděbradech

Výroční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Aktivní týden

Lázně na 4 dny

Relaxace v týdnu

Zimní pobyt

Pobyty pro páry

Další stálá nabídka

Skupinové pobyty

20 osob a více

Lázně na zkoušku

Relaxace v týdnu

Dámský víkend

Víkend pro dva

Výroční pobyt

Lázně na 4 dny

Poděbradský minirelax

Relaxace v týdnu

Seniorský pobyt

Týden pro ženy

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Léčebný pobyt pro samoplátce

Rekondiční pobyt

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Hotelové ubytování

Bez procedur

Doprovod k pacientovi

Stálá nabídka
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.