Silvestrovský týden — Lázně Poděbrady, a. s.

Termín: 27. 12. – 2. 1. 2020 (7 dní/6 nocí)

Ubytování: v lázeňských hotelech (pokoje s koupelnou a soc. zařízením)

Stravování: plná penze (zahájení pobytu večeří, ukončení pobytu obědem)

Lázeňské procedury:

Silvestrovský program:

Chcete u nás strávit i Vánoce? Tak přijeďte na klasický vánoční pobyt nebo můžete strávit Vánoce na Hotel Bellevue Tlapák. Pokud si chcete Vánoce prodloužit, tak můžete přijet na prodloužený vánoční pobyt. Při objednání vánočního a silvestrovského pobytu od nás dostanete celkovou slevu z pobytů 5 %.

Můžete k nám také přijet mezi svátky na Vánoční odpočinek v libovolný termín mezi (27. 12. - 31. 12.), na výběr máte 2 délky pobytu. Pokud preferujete kratší silvestrovský pobyt, tak nabízíme i pobyt na víkend.

Ceník pobytu

Objednat

Silvestrovský týden

Pokoje

Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Apartmán
Celkem osob

Počet nocí

6

Strava

Plná penze

Procedury

27. 12. – 2. 1. 2020
Hotel Libuše *** 9 190 Kč
Hotel Zimní lázně *** 9 790 Kč
Hotel Zámeček **** 10 690 Kč
Hotel Bellevue Tlapák **** 11 390 Kč
Hotel Libenský **** 11 490 Kč
Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Miroslava Vokatá, DiS.

Obecné informace o pobytech

platba za pobyt — většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Vyjímkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které možné zaplatit na místě.

benefit a slevové programy — akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

platba kartou — všechny naše hotelové recepce mají platební terminály.

děti — Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva. Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma. Stravování dětí do 11 let včetně za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata — naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 300 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné — pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte prosím náš rozpisu procedur.

dárkový poukaz na hodnotu — rádi vám vystavíme dárkový poukaz s věnováním na konkrétní hodnotu.

dárkový poukaz na pobyt — v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky, nebo vytiskneme a zalaminujeme. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury — v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem. Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení. Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli. Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury — pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele — pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.

apartmán — apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/noc.

sčítání slev — námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování — naše lázně mají vlastní centrální parkoviště za Hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u Hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu. Parkování je zpoplatněno 1 - 4 noci 70 Kč/noc, 5-13 nocí 50 Kč/noc, 14 a více nocí 35 Kč/noc.

Recenze

94 % spokojenost (35 hodnocení)
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.