Chcete prožít období mezi svátky v lázních? Dopřejte si po náročném roce dny plné relaxace a bez starostí. Přijeďte k nám a nechte o sebe pečovat.

Termín: libovolné termíny mezi 27. – 31. 12. 2023
Ubytování: v lázeňských hotelech (pokoje s koupelnou a vlastním soc. zařízením)
Stravování: plná penze (zahájení pobytu večeří, ukončení pobytu snídaní)

3 dny/2 noci: 3x lázeňská procedura (viz níže) a 2x lázeňský kupón

4 dny/3 noci: 4x lázeňská procedura (viz níže) a 2x lázeňský kupón

Rádi byste přijeli už na Vánoce nebo i Silvestra? Objednejte si některý z našich svátečních pobytů.

Ceník pobytu

3 dny/2 noci (termíny mezi 27. - 31.12.2023)

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Apartmán
Pokoje s přistýlkou a třílůžkové pokoje jsou k dostání na doptání

Počet nocí

2

Strava

plná penze

Procedury (pro 1 osobu)

Hotely, termíny a ceny

4 dny/3 noci (termíny mezi 27. - 31.12.2023)

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Apartmán
Pokoje s přistýlkou a třílůžkové pokoje jsou k dostání na doptání

Počet nocí

3

Strava

plná penze

Procedury (pro 1 osobu)

Hotely, termíny a ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Bc. Eva Koubová

Často se ptáte na…

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.
Od poplatku jsou osvobozeny:
osoby mladší 18 let
osoby nevidomé,
osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče (PLP a KLP).

Od poplatku nejsou osvobozeny:
osoby starší 70 let,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako příspěvková.

platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz na hodnotu
dárkový poukaz na pobyt

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

bohoslužba

Bohoslužby probíhají pravidelně v Římskokatolickém proboštském kostele Povýšení sv. Kříže v Poděbradech. Zde je také možnost duchovního rozhovoru příp. komentovaná prohlídka kostela ve vybraných termínech (po předchozí telefonické domluvě).

Navštívit je možné také Římskokatolickou farnost v nedaleké Libici nad Cidlinou - rodišti sv. Vojtěcha (od května do prosince).

Kontakt:
ICLic.Mgr.Petr Kubant, probošt
Palackého 72/23, Poděbrady
Mobil: 731 800 196

Ověřené recenze pobytu Vánoční odpočinek

92,3 % spokojenost

Vaše spokojenost s pobytem je pro nás prioritou. Proto všem klientům pobytu Vánoční odpočinek posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 13 klientů a pouze jeden z nich označil pobyt u nás jako špatný.

Přečtěte si recenze:

K. M. (69 let, Praha 1, Nové Město)

Byl jsem velmi spokojen s prostředím, personál velmi ochotný, ubytování velmi pohodlné. Stravování formou plné penze plně uspokojivé.

Zobrazit pokračování…

Byl jsem velmi spokojen s prostředím, personál velmi ochotný, ubytování velmi pohodlné. Stravování formou plné penze plně uspokojivé.

3. ledna 2023

Čistota prostředí, perfektní kuchyně

Zobrazit pokračování…

Čistota prostředí, perfektní kuchyně

1. ledna 2023

Myslím, že by se dal zlepšit stav vašeho parkoviště. Byli jsme tady moc spokojeni, klidné ubytování, krásně se o nás všichni starali jak na procedurách tak při stravování...děkujeme!

Zobrazit pokračování…

Myslím, že by se dal zlepšit stav vašeho parkoviště. Byli jsme tady moc spokojeni, klidné ubytování, krásně se o nás všichni starali jak na procedurách tak při stravování...děkujeme!

1. ledna 2023

Všechno bylo dle očekávání. Ubytování super, jídlo moc chutné a dostatek. Procedury také v pohodě. Náš 7. pobyt a opět Lázně Poděbrady a.s. nezklamaly.

Zobrazit pokračování…

Všechno bylo dle očekávání. Ubytování super, jídlo moc chutné a dostatek. Procedury také v pohodě. Náš 7. pobyt a opět Lázně Poděbrady a.s. nezklamaly.

1. ledna 2023
Š. D. (76 let, Plzeň 2 - Slovany)

Výborné jídlo, Wellnes, personál. Nešikovně umístěné lampičky vedle postelí, nejde je využít k osvětlení při čtení. Komplikované parkování- u hotelu nelze vyndat zavazadla při příjezdu a odjezdu a určené velké parkoviště přeplněné a obtížné se zde hledá místo na parkování. Celkově pozitiva určitě…

Zobrazit pokračování…

Výborné jídlo, Wellnes, personál. Nešikovně umístěné lampičky vedle postelí, nejde je využít k osvětlení při čtení. Komplikované parkování- u hotelu nelze vyndat zavazadla při příjezdu a odjezdu a určené velké parkoviště přeplněné a obtížné se zde hledá místo na parkování. Celkově pozitiva určitě převažují a přijedeme znovu :).

1. ledna 2023
Další recenze...

Akční ceny pobytu Vánoční odpočinek

🌖 Nabídka měsíce 🌖
Sleva 17 %
na nezlevněné pobyty v kategorii Stálá nabídka v Hotelu & Spa Chariclea na alespoň 2 noci v termínu nástupu od 1. září do 1. října.
sl15char
Slevu lze uplatnit do 28. 9. 2023
Vybrat pobyt
🌖 Nabídka měsíce 🌖
Sleva 15 %
na nezlevněné pobyty v kategorii Víkendové v Hotelu Bellevue Tlapák na alespoň 2 noci v termínu nástupu od 1. září do 1. října.
vik15tlp
Slevu lze uplatnit do 28. 9. 2023
Vybrat pobyt
🌖 Nabídka měsíce 🌖
Sleva 15 %
na nezlevněné pobyty v kategorii Víkendové v Hotelu Zámeček na alespoň 2 noci v termínu nástupu od 1. září do 1. října.
vik15zam
Slevu lze uplatnit do 28. 9. 2023
Vybrat pobyt

Další vánoční a Silvestrovské pobyty 2023

Start do nového roku 2024

Super akční pobyt

Prodloužený vánoční pobyt

20. - 27.12. 2023

Klasický vánoční pobyt

22. - 27.12. 2023

Vánoční odpočinek

2 nebo 3 noci mezi 27. - 31. 12. 2023

Silvestrovský týden

27.12. - 2.1. 2024

Silvestrovský prodloužený víkend

30.12. - 2.1.2024
Vánoční a Silvestrovské pobyty 2023

Další pobyty pro seniory

Seniorský pobyt

Seniorský minirelax

Novinka 55+

Léčebný pobyt pro samoplátce

Podzimní pobyt

Vánoční odpočinek

2 nebo 3 noci mezi 27. - 31. 12. 2023

Skupinové pobyty

20 osob a více
Pobyty pro seniory

Další wellness pobyty

Podzimní prázdniny s Čiperkama

program pro děti v ceně

Prodloužený víkend exclusive

Dámský víkend

VIP týden

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání

Aktivní týden

Lázeňský týden v Poděbradech

Týden pro ženy

Seniorský minirelax

Novinka 55+

Výroční pobyt 115 let

Lázně na 4 dny

Víkend pro dva

Relax pro muže

Relaxace v týdnu

Podzimní pobyt

Klasický vánoční pobyt

22. - 27.12. 2023

Start do nového roku 2024

Super akční pobyt

Vánoční odpočinek

2 nebo 3 noci mezi 27. - 31. 12. 2023

Prodloužený vánoční pobyt

20. - 27.12. 2023

Jóga víkend

pobyt se cvičením

Rekondiční pobyt

Skupinové pobyty

20 osob a více
Wellness pobyty

Další víkendové pobyty

Podzimní prázdniny s Čiperkama

program pro děti v ceně

Víkend pro dva

Dámský víkend

Výroční pobyt 115 let

Prodloužený víkend exclusive

Start do nového roku 2024

Super akční pobyt

Silvestrovský prodloužený víkend

30.12. - 2.1.2024

Jóga víkend

pobyt se cvičením

Podzimní pobyt

Vánoční odpočinek

2 nebo 3 noci mezi 27. - 31. 12. 2023

Relax pro muže

Pobyt šitý na míru

Pobyt dle vašeho přání
Víkendové pobyty
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.