Lázeňské domy a místa

Lázně Poděbrady provozují šest poděbradských hotelů. Designový hotel Chariclea s plaveckým bazénem a saunovým světem přímo na poděbradské lázeňské kolonádě. Hotel Zámeček leží v klidném prostředí lesoparku na břehu Labe. Zrekonstruovaný Hotel Bellevue Tlapák stojí přímo naproti slavným poděbradským květinovým hodinám. Centrální lázeňský Hotel Libenský je propojen skleněnou spojovací chodbou s Hotelem Zimní lázně. Hotel Libuše leží v okraji lázeňského parku.

Hotel G-REX a Rehabilitační centrum Máj je určeno pouze pro léčebné pobyty hrazené pojišťovnou. A dále Léčebna Dr. Filipa.

Stáhnout si můžete také mapku lázeňských objektů.

Mapa míst

Hotel & Spa Chariclea ****

Nejlepší hotel v Poděbradech. Designový hotel s plaveckým bazénem a saunovým světem přímo na poděbradské lázeňské kolonádě.

Více informací
O MASE

Skvělá poděbradská restaurace zaměřená na maso a kvalitní suroviny. Vyzkoušejte naše pokrmy a užijte si krásného výhledu do lázeňského parku a na kulturní scénu.

Více informací
Kavárna Viola

Kavárna hostům nabízí příjemné prostředí tradičního lázeňského odpočinku, mnoho výtečných druhů zákusků z domácí výroby, zmrzliny a nápojů.

Více informací
Bazén & wellness Chariclea

Nový bazén s wellness zónou se nachází na lázeňské kolonádě v Poděbradech v moderním Hotel & Spa Chariclea.
Vstup umožněn pouze hostům Lázně Poděbrady, a.s.

Více informací
Hotel Bellevue Tlapák ****

Krásný funkcionalistický hotel přímo na poděbradské lázeňské kolonádě s vyhlídkou na květinové hodiny. Prošel citlivou modernizací a mezi našimi klienty je oblíben zejména pro svou perfektní polohu a útulnost. Součástí hotelu je italská restaurace Pasta & Risotto. Hotel není bezbariérový.

Více informací
Kavárna Hodiny

Přijďte si vychutnat lahodnou kávu a zákusek poblíž slavných květinových hodin nebo se pobavit při pravidelně pořádaných tanečních večerech.

Více informací
Hotel Libenský ****

Hotel Libenský je naším hlavním lázeňským domem, který je umístěn přímo v centru lázeňské kolonády, naproti proslulým květinovým hodinám. Svou polohou a kompletností nabízených služeb patří k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.

Více informací
Modrý salonek

Navštivte náš unikátní architektonický skvost - Hotel Zámeček, ve kterém je umístěna restaurace a kavárna Modrý salonek. Zažijete pravou zámeckou lázeňskou atmosféru.

Více informací
Hotel Zimní lázně ***

Hotel umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, propojený prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský.

Více informací
Ristorante Pasta & Risotto

Italská restaurace v Hotelu Bellevue Tlapák se nachází uprostřed lázeňské promenády. Podáváme vynikající italské pokrmy.

Více informací
Hotel Libuše ***

Hotel Libuše je příjemný lázeňský hotel ve středu města situovaný na okraji lázeňského parku. Kousek to budete mít jak do města, lázeňského parku, tak na nádraží. Z Hotelu Libuše se dochází na procedury do cca 30 m vzdáleného Hotelu Chariclea.

Více informací
Hotel Zámeček ****

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je umístěn v upraveném lázeňském parku v těsné blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad.
Zde naleznete vše pod jednou střechou, ubytování, restauraci i procedury.

Více informací
Hotel G-REX ***

Lázeňský zrekonstruovaný hotel, umístěný přímo na kolonádě, poblíž náměstí krále Jiřího z Poděbrad. Hotel je určen zejména pro pacienty po kardiochirurgických výkonech. Vyniká bezvadnou dostupností a výbornou stravou.

Více informací
Rehabilitační centrum Máj

Ortopedické a rehabilitační centrum poskytující léčebně-rehabilitační péči. Objekt je určen pouze klientům léčebných pobytů hrazených ze zdravotního pojištění.

Více informací
Dětská léčebna Dr. Filipa

Dětská léčebna Dr. Filipa je dětským lázeňským zařízením pro poskytování komplexní lázeňské péče (léčba plně hrazena zdravotní pojišťovnou) dětem od 2 do 18 let, dětem do 6 let je pobyt automaticky hrazen zdravotní pojišťovnou i s doprovodem dospělé osoby. Doprovod ke starším dětem je individuálně posuzován revizním lékařem. Nabízíme i samoplátecké pobyty. Pobyty jsou možné pouze se stravou.

  • léčba obezity, kardiovaskulárního a pohybového systému, stavy po léčbě onkologických onemocnění a pooperační a poúrazové stavy
Více informací
Centrum časné rehabilitace po operacích srdce

Speciální program časné rehabilitace je určen pacientům po kardiochirurgických operacích. Centrum časné rehabilitace, která bezprostředně navazuje na kardiochirurgický výkon, sídlí v budově Hotelu G-REX.

Více informací
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady
Více informací
Lázeňská lékárna

Lékárna v centru Poděbrad pro pacienty i veřejnost.
Lázeňská lékárna se nachází v srdci Poděbrad v ulici Divadelní. Určitě ji neminete při cestě na náměstí Jiřího.

Více informací
Kongresové centrum Lázeňská kolonáda

Kongresové centrum Lázeňská kolonáda se nachází přímo na lázeňské kolonádě, naproti kavárně Viola, kousek od proslulých květinových hodin a našeho 4* hotelu Libenský, Bellevue Tlapák a Hotel Chariclea.
Tyto prostory jsou ideální pro pořádání kongresů, firemních akcí a plesů.

Více informací
Čistírna a prádelna

Moderní provozovna určená pro domácnosti, veřejnost i podniky.

Více informací
Květinové hodiny

Květinové hodiny jsou nejznámější poděbradskou atrakcí. Pochází z roku 1936. Kromě času je pomocí sazenic zobrazováno i aktuální datum.

Více informací
Letní lázně

V krásném a nově zrekonstruovaném prostoru Letních lázní vám poskytneme naši nejslavnější proceduru - Uhličitou koupel v Poděbradce. Podáváme zde také parafínové zábaly. V rotundě se nachází Obchodní oddělení. Z jedné strany jsou Letní lázně napojeny na Kavárnu Viola, druhou stranou projdete do nově zrekonstruovaného Hotelu Chariclea. Z prostřední haly je vstup do atria.

Více informací
Atrium Letní lázně

Jedinečný venkovní prostor ve vnitrobloku Letních lázní.

Více informací
Balneo recepce

Na této recepci probíhá centrální časování lázeňských procedur. Stavte se u nás, pokud si přejete proceduru objednat nebo zda potřebujete něco na rozpisu procedur změnit.

Více informací
Obchodní oddělení

Chcete si osobně domluvit pobyt v Poděbradech (pacientský, léčebný nebo wellness)? Máte dotaz a nechce se vám psát email nebo telefonovat? Chcete vytvořit dárkový poukaz? Stavte se u nás, rádi Vám se vším pomůžeme.

Více informací
Centrální parkoviště

Naše centrální parkoviště slouží pro naše klienty i veřejnost. Zaparkujte pohodlně přímo v centru Poděbrad, na začátku ulice Lázeňská.

Více informací
Zámek Poděbrady

Zámek je jednou z dominant města Poděbrady. V roce 1905 tu proutkař objevil první pramen Poděbradky a zasloužil se tak o vznik lázní. V současnosti je na zámku muzeum - Památník krále Jiřího z Poděbrad.

Více informací
Lázeňský park v Poděbradech

Lázeňský park v Poděbradech je středobod našich lázní. Nachází se na něm většina našich hotelůLibenský, Bellevue Tlapák, Libuše, G-REX nebo Dětská léčebna. Jsou zde také naše slavné poděbradské květinové hodiny. Udělejte si procházku a dejte si oběd v naší Ristorante Pasta & Rissoto, zajděte na kávu do kavárny s nejkrásnějším výhledem v Poděbradech nebo na domácí zákusek do Violy.

Více informací
Poděbradské jezero

Krásné písčité jezero s travnatými plochami kousek od centra Poděbrad. Za letní dovolenou nemusíte k moři. Můžete si užít koupání i během pobytu v některém z našich poděbradských hotelů.

Více informací
Swiss

V budově Kongresového centra Lázeňská kolonáda se nachází prostory bývalé restaurace Swiss.

Více informací
Cvičební sál Chariclea

Moderní cvičební sál s možností využití venkovní zastíněné terasy

Více informací
Jiřího náměstí

Jiřího náměstí v Poděbradech

Více informací
Poděbrady

Středočeské lázeňské město na řece Labe, umístěné v malebné polabské krajině.

Více informací
Výstaviště Lysá nad Labem

Zajeďte si během vašeho pobytu u nás na výstavu do Lysé nad Labem. Podívejte se na aktuální program výstav.

Více informací
Městské pódium v parku

Letní scéna v parku na kolonádě

Více informací

Aktuality

Kudy k nám

Nabídka práce

Kontakty

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat

Klub Lázní Poděbrady

Časté dotazy

Recenze

Lázeňské noviny

Vědecká rada

Lázeňské domy a místa

Suvenýry

Pro média

Aktuality
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.