Lázně Poděbrady provozují šest poděbradských hotelů. Hotel Zámeček leží v klidném prostředí lesoparku na břehu Labe. Nově zrekonstruovaný Hotel Bellevue Tlapák stojí přímo naproti slavným poděbradským květinovým hodinám. Centrální lázeňský Hotel Libenský je propojen skleněnou spojovací chodbou s Hotelem Zimní lázně. Hotel Libuše leží v okraji lázeňského parku.

Hotel G-REX a Rehabilitační centrum Máj je určeno pouze pro léčebné pobyty hrazené pojišťovnou.

Stáhnout si můžete také mapku lázeňských objektů.

Lázeňské domy

1 noc od 2 730 Kč
Nový hotel na kolonádě

Hotel & Spa Chariclea ****

Nejlepší hotel v Poděbradech. Designový hotel s plaveckým bazénem a saunovým světem přímo na poděbradské lázeňské kolonádě.
1 noc od 1 730 Kč
nejkrásnější hotel na kolonádě

Hotel Bellevue Tlapák ****

Krásný funkcionalistický hotel přímo na poděbradské lázeňské kolonádě s vyhlídkou na květinové hodiny. Prošel citlivou modernizací a mezi našimi klienty je oblíben zejména pro svou perfektní polohu a útulnost. Součástí hotelu je italská restaurace Pasta & Risotto. Hotel není bezbariérový.
1 noc od 1 980 Kč
hlavní lázeňský hotel

Hotel Libenský ****

Hotel Libenský je naším hlavním lázeňským domem, který je umístěn přímo v centru lázeňské kolonády, naproti proslulým květinovým hodinám. Svou polohou a kompletností nabízených služeb patří k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.
1 noc od 1 560 Kč
klidný hotel přímo u Labe

Hotel Zámeček ****

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je umístěný v krásně upraveném lázeňském parku v těsné blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. V tomto hotelu naleznete vše pod jednou střechou...restauraci, pokoje, procedury i kavárnu Modrý salonek.
1 noc od 1 280 Kč
nejlevnější hotel přímo na kolonádě

Hotel Libuše ***

Hotel Libuše je příjemný lázeňský hotel ve středu města situovaný na okraji lázeňského parku. Kousek to budete mít jak do města, lázeňského parku, tak na nádraží. Z Hotelu Libuše se dochází na procedury do cca 30 m vzdáleného Hotelu Chariclea.
1 noc od 1 370 Kč
přímo propojen s Hotelem Libenský

Hotel Zimní lázně ***

Hotel umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, propojený prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský.
1 noc od 1 215 Kč
po operacích srdce

Hotel G-REX ***

Lázeňský zrekonstruovaný hotel, umístěný přímo na kolonádě, poblíž náměstí krále Jiřího z Poděbrad. Hotel je určen zejména pro pacienty po kardiochirurgických výkonech. Vyniká bezvadnou dostupností a výbornou stravou.
1 noc od 1 215 Kč
pro pohybový aparát

Rehabilitační centrum Máj

Ortopedické a rehabilitační centrum poskytující léčebně-rehabilitační péči. Objekt je určen pouze klientům léčebných pobytů hrazených ze zdravotního pojištění.

Restaurace a kavárny

Kavárna s vynikající kávou a dorty

Kavárna Viola

Kavárna hostům nabízí příjemné prostředí tradičního lázeňského odpočinku, mnoho výtěčných druhů zákusků z domácí výroby, zmrzliny a nápojů.
Skvělá gastronomie v centru kolonády

O MASE

Skvělá poděbradská restaurace zaměřená na maso a kvalitní suroviny. Vyzkoušejte naše pokrmy a užijte si krásného výhledu do lázeňského parku a na kulturní scénu.
Kavárna s nejkrásnějším výhledem

Kavárna Hodiny

Přijďte posedět a pobavit se nad šálkem výborné kávy do hotelu Libenský. Kavárna se nachází vpravo za recepcí. Vychutnejte si dorty z naší nabídky, ale i výhled na proslulé květinové hodiny. V této kavárně máme taneční parket, kde pravidelně pořádáme taneční večery.
stylová zámecká kavárna

Modrý salonek

Navštivte náš unikátní architektonický skvost - Hotel Zámeček, ve kterém je umístěna restaurace a kavárna Modrý salonek. Zažijete pravou zámeckou lázeňskou atmosféru. Otevřeno 10:00 - 18:00 hod.
Itálie na talíři

Ristorante Pasta & Risotto

Italská restaurace v Hotelu Bellevue Tlapák se nachází uprostřed lázeňské promenády. Podáváme vynikající italské pokrmy.

Ostatní

léčíme děti

Dětská léčebna Dr. Filipa

Dětská léčebna Dr. Filipa je dětským lázeňským zařízením pro poskytování komplexní lázeňské péče (léčba plně hrazena zdravotní pojišťovnou) dětem od 2 do 18 let, dětem do 6 let je pobyt automaticky hrazen zdravotní pojišťovnou i s doprovodem dospělé osoby. Doprovod ke starším dětem je individuálně posuzován revizním lékařem. Nabízíme i samoplátecké pobyty. Pobyty jsou možné pouze se stravou. léčba obezity, kardiovaskulárního a pohybového systému, stavy po léčbě onkologických onemocnění a pooperační a poúrazové stavy Kontakt: 325 612 666 nebo eva.kosztyova@lazne-podebrady.cz

Centrum časné rehabilitace po operacích srdce

Speciální program, který se postupně rozvíjí již od roku 2002. Tento program bezprostředně navazuje na kardiochirurgický výkon. Centrum sídlí v Hotelu G-REX v Poděbradech.

Centrum medicíny životního stylu

Centrum medicíny životního stylu (CEMES) se zaměřuje na výzkum vztahů mezi životním stylem pacienta a chronickými onemocněními, zejména v oblasti onemocnění srdce a cév, obezity a cukrovky.

Lázeňská lékárna

Lékárna v centru Poděbrad pro pacienty i veřejnost. Lázeňská lékárna se nachází v srdci Poděbrad v ulici Divadelní. Určitě ji neminete při cestě na náměstí Jiřího. Nabízí léky na předpis i bez předpisu.

Kongresové centrum Lázeňská kolonáda

Kongresové centrum Lázeňská kolonáda se nachází přímo na lázeňské kolonádě, naproti kavárně Viola, kousek od proslulých květinových hodin a našeho 4* hotelu Libenský, Bellevue Tlapák a Hotel Chariclea. Tyto prostory jsou ideální pro pořádání kongresů, firemních akcí a plesů.

Swiss

V budově Kongresového centra Lázeňská kolonáda se nachází prostory bývalé restaurace Swiss.

Čistírna a prádelna

Moderní prádelna a čistírna se nachází vedle Hotelu Zimní lázně a je určena pro domácnosti, veřejnost i provozovny.

Květinové hodiny

Květinové hodiny jsou nejznámější poděbradskou atrakcí. Pochází z roku 1936. Kromě času je pomocí sazenic zobrazováno i aktuální datum.
uhličité koupele, parafínové zábaly a masáže

Letní lázně

V krásném a nově zrekonstruovaném prostoru Letních lázní vám poskytneme naši nejslavnější proceduru - Uhličitou koupel v Poděbradce. Podáváme zde také parafínové zábaly. V rotundě se nachází Obchodní oddělení. Z jedné strany jsou Letní lázně napojeny na Kavárnu Viola, druhou stranou projdete do nově zrekonstruovaného Hotelu Chariclea. Z prostřední haly je vstup do atria.
Letní lázeňská scéna

Atrium Letní lázně

Jedinečný venkovní prostor v Letních lázních.
objednejte si procedury

Rozpis procedur Lázní Poděbrady, a.s.

Na rozpisu procedur probíhá centrální časování všech lázeňských procedur. Stavte se u nás, pokud chcete změnit nebo přikoupit proceduru.

Obchodní oddělení Lázní Poděbrady, a.s.

Chcete si osobně domluvit pobyt v Poděbradech (pacientský, léčebný nebo wellness)? Máte dotaz a nechce se vám psát email nebo telefonovat? Chcete vytvořit dárkový poukaz? Stavte se u nás, rádi Vám se vším pomůžeme.
Zaparkujte přímo u kolonády

Centrální parkoviště

Naše centrální parkoviště slouží pro naše klienty i veřejnost. Zaparkujte pohodlně přímo v centru Poděbrad, na začátku ulice Lázeňská.

Zámek Poděbrady

Zámek je jednou z dominant města Poděbrady. V roce 1905 tu proutkař objevil první pramen Poděbradky a zasloužil se tak o vznik lázní. V současnosti je na zámku muzeum - Památník krále Jiřího z Poděbrad.
nejkrásnější středočeský park

Lázeňský park v Poděbradech

Lázeňský park v Poděbradech je středobod našich lázní. Nachází se na něm většina našich hotelů – Libenský, Bellevue Tlapák, Libuše, G-REX nebo Dětská léčebna. Jsou zde také naše slavné poděbradské květinové hodiny. Udělejte si procházku a dejte si oběd v naší Ristorante Pasta & Rissoto, zajděte na kávu do kavárny s nejkrásnějším výhledem v Poděbradech nebo na domácí zákusek do Violy.
Vyměňte Středozemí za Polabí

Poděbradské jezero

Krásné písčité jezero s travnatými plochami kousek od centra Poděbrad. Za letní dovolenou nemusíte k moři. Můžete si užít koupání i během pobytu v některém z našich poděbradských hotelů.
Novinka

Bazén & wellness Chariclea

Nový bazén s wellness zónou se nachází na lázeňské kolonádě v Poděbradech v moderním Hotel & Spa Chariclea.
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.