Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům našich lázní posíláme žádost o recenzi.
Za poslední rok nám odpovědělo 3 588 klientů a 3 513 z nich bylo s pobytem spokojeno.
Přečtěte si recenze:
Super: - celý program bezprostředně navazující na operaci - skvělé procedury v G-REXu i v Chariclee - skvělá, velice chutná a pestrá kuchyně v G-REX (na tom se shodli snad všichni) - vynikající a ochotní lékaři, sestry, kuchaři, servírky - úžasná kolonáda, která se dále profesionálně…
Zobrazit vícSuper: - celý program bezprostředně navazující na operaci - skvělé procedury v G-REXu i v Chariclee - skvělá, velice chutná a pestrá kuchyně v G-REX (na tom se shodli snad všichni) - vynikající a ochotní lékaři, sestry, kuchaři, servírky - úžasná kolonáda, která se dále profesionálně vylepšuje Co bych vylepšil: - zavést alespoň některé pokoje s klimatizací, klidně za příplatek - nepohodlné sedačky a křesla v G-REXu i v Chariclee, bez opory zad (jaký architekt to navrhoval, sedl si do těch křesel vůbec?) - vyměnil bych béžový výtah v G-REX, hrůza (nadávali všichni) - na mém pokoji ne, ale byl jsem se podívat u kolegy ve 4. patře, kde byla na pokoji plíseň (to je na zavření hotelu)
22. červnaProstředí, služby, strava - forma rautu (vybere každý) - vše velmi dobré Milí lidé, profesionalita na úrovni. Nové parkoviště - super, jen cena za den pro lazeňskou klientelu by mohla být nižší. To je podle mě malé mínus.
Zobrazit vícProstředí, služby, strava - forma rautu (vybere každý) - vše velmi dobré Milí lidé, profesionalita na úrovni. Nové parkoviště - super, jen cena za den pro lazeňskou klientelu by mohla být nižší. To je podle mě malé mínus.
22. červnaTrošku byl zmatek v masážích, nebyl masér. ale dostala jsem náhradní masáž podle měho přání a byly to fajn,Obsluha fajn krásně mě vyhověli,nechápu mléko studené.
Zobrazit vícTrošku byl zmatek v masážích, nebyl masér. ale dostala jsem náhradní masáž podle měho přání a byly to fajn,Obsluha fajn krásně mě vyhověli,nechápu mléko studené.
22. červnaPobyt v Zimních lázních jsem si velmi užila. Prostředí je příjemné, čisté a personál byl ochotný a vstřícný. Absolvované procedury byly profesionálně provedené, přinesly mi příjemnou relaxaci a celkově jsem odjížděla odpočatá a spokojená. Zvláště oceňuji kvalitu procedur a klidnou atmosféru…
Zobrazit vícPobyt v Zimních lázních jsem si velmi užila. Prostředí je příjemné, čisté a personál byl ochotný a vstřícný. Absolvované procedury byly profesionálně provedené, přinesly mi příjemnou relaxaci a celkově jsem odjížděla odpočatá a spokojená. Zvláště oceňuji kvalitu procedur a klidnou atmosféru celého zařízení. Jedinou drobnou připomínku mám k infra sauně – po jejím využití by byl vhodnější komfortnější prostor pro odpočinek. Relaxace pouze na židlích není úplně ideální a pohodlná lehátka by celkový zážitek ještě vylepšila. Celkově hodnotím pobyt velmi pozitivně a Zimní lázně ráda doporučím všem, kteří hledají odpočinek a kvalitní wellness služby. RV.
22. červnaOznačit lépe příjezd k recepci autem.Čisto na pokoji,výborná strava,upravený venkovní prostr,ochota ze strany porsonálu.
Zobrazit vícOznačit lépe příjezd k recepci autem.Čisto na pokoji,výborná strava,upravený venkovní prostr,ochota ze strany porsonálu.
22. červnaLéčba perfektní, a jinak se mi nelíbilo na pokoji popraskaná koženka na křesle.a koberec by chtěl nový.Jinak vše perfektní .A všude příjemná děvčata .Děkuji za všechno. Patková.
Zobrazit vícLéčba perfektní, a jinak se mi nelíbilo na pokoji popraskaná koženka na křesle.a koberec by chtěl nový.Jinak vše perfektní .A všude příjemná děvčata .Děkuji za všechno. Patková.
22. červnaPerfektni práce a přístup personálu. Velmi pěkné prostředi kolem hotelu a krásný park.
Zobrazit vícPerfektni práce a přístup personálu. Velmi pěkné prostředi kolem hotelu a krásný park.
22. červnaVšechno se nám líbilo personál ochotný milý divadlo super 1řada Akorát nás zklamala lodní doprava a prohlídka pivovaru která se nekonala To ale není vaše vina .
Zobrazit vícVšechno se nám líbilo personál ochotný milý divadlo super 1řada Akorát nás zklamala lodní doprava a prohlídka pivovaru která se nekonala To ale není vaše vina .
22. červnaUbytování slušné, výborné snídaně, slabší večeře. Kavárna Viola kam jsme všichni chodily na kafíčka s dortem, dnes zeje prázdnotou. Dorty jednotná cena 98 Kč a káva od 75 Kč nikoho neláká. Ani v centru Prahy takové ceny nejsou.
Zobrazit vícUbytování slušné, výborné snídaně, slabší večeře. Kavárna Viola kam jsme všichni chodily na kafíčka s dortem, dnes zeje prázdnotou. Dorty jednotná cena 98 Kč a káva od 75 Kč nikoho neláká. Ani v centru Prahy takové ceny nejsou.
22. červnaByla jsem u vás už 5 rok a stravování je čím dál horší.
Zobrazit vícByla jsem u vás už 5 rok a stravování je čím dál horší.
22. červnaZanechte nám prosím svůj email a my Vás budeme několikrát za měsíc informovat o našich aktuálních kulturních akcích nebo akčních pobytech. Odběr můžete kdykoliv odhlásit.