Recenze — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
69 %
Dobrá ale...
28 %
Špatná
3 %
97 % spokojenost (7 182 hodnocení)
Vybrané recenze:

Procedury,jídlo,lékařka perfektní. Nenapadá mě nic co by se mělo zlepšit.

Pobyt ve Vašich lázních byl velmi příjemný, jedinou chybou na kráse byly roušky uzavřené kavárny a cukrárny. To však Váš problém nebyl. Rádi se vrátíme a třeba to stihnem v nějaké příznivější době.S procedurami velká spokojenost, nashledanou

Vše proběhlo, jako vždy, ve vstřícném a přátelském prostředí.

Jiřina T. · Hotel Zimní lázně ***
· 15. 11.

Naše spokojenost spočívala především v kvalitě uhličitých koupelí a rovněž moc spokojeni jsme byli s ubytováním a stravováním v hotelu Libuše. Moc se těšíme na další pobyt.

Dobrý den, pobyt v lázních jsem prožila krásně, byla jsem spokojena, i když doba byla nepříznivá z hlediska uzavření všech kulturních akcí. Nicméně jsem si užila krásné procházky do blízkého i vzdálenějšího okolí, poznala jsem i mnoho nového. A co se týká samotného pobytu a léčebného programu, chtěla bych Vám Všem poděkovat za velmi příkladný a zodpovědný přístup k nám, pacientům. Vaše vynaložené úsilí se určitě setkalo s kladnými ohlasy i u jiných paciantů... Takže, závěrem ještě znovu díky, a přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsem byla já. S přáním krásných dní spokojená Jitka Čapská

Pobyt u vás byl úžasný. Zaměstnanci v lázních i v hotelu byli moc milí a vstřícní,procedury příjemné a ubytování super. Jediné, co by šlo změnit, je velikost snídaní. Dostávali jsme zbytečně mnoho jídla. Celkově pobyt u vás za mě 1*.

příjemný a kvalitní personál

Byl to příjemný relax, vše bylo dobře napánováno a také splněno. Jídlo bylo dobré, ale na nás moc dietní. Některá jídla bylo potřeba dochutit. Jinak vše ok!

· 12. 11.

Lázně Poděbrady byly úžasné, jediná chyba na kráse bylo počasí. V hotelu Libenský, kde jsme byli ubytováni, veškeré služby byly nadstardantní. Přejeme si to někdy opět zopakovat.

Milan V. · Hotel Zámeček ****
· 12. 11.

Vynikající kuchyně, špičkové procedúry s luxusním přístupem sester a paní doktorky , krásné ubytování, profesionální personál, prostě vše velká 1 s * !!!

Vynikající kuchyně, špičkové procedúry s luxusním přístupem sester a paní doktorky , krásné ubytování, profesionální personál, prostě vše velká 1 s * !!!

Děkuji, se vším jsme byly spokojené, ubytování odpovídalo ceně,jídlo bylo chutné a procedury super.

přístup lázeňského personálu při procedůrách, výborné jídlo

celkový přístup, příjemný personál a hezké prostředí, procedury byly k užitku , celkově můžeme doporučit i přátelům

Vše bylo skvělé.

Dobré ubytování i polopenze. Příjemné koupele i obsluha, masáž bezvadná. Příjemný pan doktor. Dobře sestavený program pro seniory. Děkujeme. Shodně hodnoceno i s mojí spolubydlící. Pokud bude finančně dostupné, rádi přijedeme i příští rok.

Ubytování, stravování i procedury - vše velmi dobré. Snad občas chyběla při jídle plná nabídka salátů nebo se projevil chvilkový nedostatek nádobí.

· 30. 10.

spokojenost

· 29. 10.

Do Poděbrad jezdím velmi ráda. Jsem spokojená s ubytováním- čisto, ochota, s jídlem i procedurami- velmi milé lázeňské sestry. Dobře dostupné ubytování blízko nádraží, rovina, ve městě a zároven v parku. Výborná komunikace při ojednávání pobytu, či při rušení /koronavir/, při změnách procedur, kvůli nemoci. Těším se, až to situace dovolí , na další pobyt.

· 27. 10.

Bohužel jsme byli v době, kdy bylo povinné nosit roušky a to bylo omezující. Zároveň byl částečně omezen lázeňský život. Pokud se týký služeb-procedur, tak jsme byli spokojeni.

Dobrý den. Byl jsem velmi spokojený a již teď jsem rozhodnutý svůj pobyt opakovat.

pobyt v laznich podebrady se mi velice libil dobre jste se ome starali moc dekuji za vasi peci s pozdravem

Byli jsme s manželkou spokojeni, rádi si pobyt zopakujeme.

Se vším jsme byli spokojeni. Moc se nám líbilo.

· 21. 10.

S pobytem jsem byla spokojena, ale proti loňskému roku byl o den kratší a o tisíc korun dražší

Bylo by to perfektní,ale opět začal řádit koronavirus a přišly jsme o solnou jeskyni,což jsem si přála pro švagrovou,která ji nikdy nezažila.Jinak moc děkujeme za pobyt.

· 21. 10.

Vše se nám u Vás líbilo, pěkné procedury, krásné nové wellnes centrum, pohostinný hotel Libuše , velice chutné jídlo, ochotná obsluha . Měli jsme pobyt nahrazený za pobyt Velikonoční. Těšili jsme se na tanečky v hotelu Libenský, bohužel, byly právě vládou zrušeny, takže to byl jediný kaz na našem pobytu, za čež Vy v lázních nemůžete. Věříme, že se ještě k Vám podíváme v LEPŠÍCH časech.

· 20. 10.

Bez připomínek, personál přijemný

· 20. 10.

Líbilo se nám vše,nemáme žádné připomínky.Maximální spokojenost.Hezké ubytování,dobré jídlo,personál na úrovni.Chválíme.

zlepšit vzhled vnitrobloku a parkoviště u Zimních lázní

· 20. 10.

Nemáme žádné výhrady,hodnotíme kladně procedůry i přístup personálu.

Vše super až na stravování.

Myslím, že klienti přivítají možnost kávy z jídelny zdarma i mimo snídani, případně čaje. Škoda, že pandemie omezila možnosti vzájemného seznámení. Soutěž o titul vzorný pacient by mohla zvednout morálku pacientů.¨Nelze nic vytknout, vstřícnost personálu je maxiální.

Byla jsem velmi spokojená se stravou, ubytováním i procedurami. Přála bych si přijed i příští rok.

pohoda, příjemné prostředí, kvalitní jídlo i v době covidu-19

To špatné vyplynulo z omezení státu (Covid) a dobré bylo ostatní. Co jsme chtěli to jsme dostali.

Moc příjemní lidé a všude čisto .Nemám co vytknou i v této složité době.

Pobyt byl perfekntí,obsluha velmi milá.Příští rok si pobyt znovu zo.pakuji

V hotelu nám vyšli vstříc s bezbariovým pokojem a nákladním výtahem pro vozíčkáře.Jídlo bylo výborné,ale jednou za tlýden by se knedlík hodil.Měly jsme štěstí na počasí i na bezpečný pobyt, co se týče covidu

Perfektní strava , ochotný personální , malý pokoj. Děkuji

Líbilo se mi všechno bylo to super děkují

Nebýt omezení, bylo by to bezva.

· 18. 10.

vše v pořádku

· 15. 10.

Nemám co vytknout.Ubytování,stravování,koupele,masáže,to vše bylo velice příjemné.Byl to pro nás odpočinkový týden a opravdu jsme si pobyt užili.

Vše bylo v pořádku, chtěla bych moc poděkovat personalu v malé jídelně které se o nás perfektně a starostlive starali. Musím říct že v celých lazni byl personál perfektni at se jedmalo o všechny procedury, sestřičky byly skvělé za všechno dik s pozdravem

Výborně, ale nepřálo nám počasí.

Vše OK

· 8. 10.

Pobyt u vás moc pěkný. Výborná kuchyně v hotelu Libuše

· 8. 10.

Bezvadná organizace procedur a celková pohoda pobytu.

+ Výběr z několika jídel a salátů. Přístup persinálu. - Horší přístup do budovy způsobený probíhající rekonstrukcí.

· 11. 9.

Naprostá spokojenost. Děkuji.

Vše v naprostém pořádku.

Útulné a hezké ubytování. Příjemný a milí personál.

· 8. 9.

píši to, co jsem u Vás prožívala. Bydlení , strava bez chyb. Dámy v recepci ochotné.nemám žádné připomínky-.Za to vše Vám patří můj dík.

Procedury a mily personal

· 8. 9.

Mohu hodnotit hotel LIBUŠI=Velmi milé a profesionální služby na recepci, v obchodním oddělení perfktní odbavení. Děkuji za kvalitně vyřízené finanční záležitosti ohledně dokoupení obědů. Procedůry=v uhličitá koupel na 3. též personál velmi obětavý a milý a hlavně precizní masáže v nových lázních na č.33. Jediný kulturní podnik Kavárna hodiny by si měl parket na tanec více rozšířit nebo hrát na více místech- jako to bylo dříve za mých mladších let! Proto jak vše bylo perfektní se ráda vracím do těchto míst! Zdravím celý kolektiv

Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, tak se stravou i procedurami. Byli jsme mile překvapeni opravenými Letními lázněmi. Děkujeme a těšíme se, že se k Vám podíváme ještě někdy.

Poněkud se mi nelíbilo letošní zavedení lázeňského poplatku pro 70+ a zdražení parkoviště. inak jsem byl spokojen.

V lázních Poděbrady jsem byla poprvé a s pobytem jsem velmi spokojena. Kromě příjemných procedur oceňuji také velmi hezké a pohodlné ubytování (lázeňský dům Libenský), výbornou stravu a příjemné jednání nejen lázeňských ale i třeba paní pokojské a velmi milé a vždy úsměvavé jednání a ochotu obsluhujícího personálu v jídelně (zejména těch dvou mladých mužů). Děkuji za velmi příjemný pobyt, ráda si ho u vás zopakuji.

· 8. 9.

Byla jsem u vás už loni a letos to bylo stejně perfektní jako loni. Když do lázní tak jedině k vám. Děkuji bylo to super.

· 8. 9.

Lepší zpřístupnit cvičení v bazénu pras vikend to nebývá

Dobrý den,procedury byly výborné ale ta strava by chtěla hodně vylepšit jinak supr děkuji

· 8. 9.

Moc se mi u Vás líbí a pokud budu mít čas tak se vždy rád do Poděbrad vrátím.

· 8. 9.

Pobyt se vydařil,byly jsme se službami spokojené zdraví

· 8. 9.

Vše se mi líbilo.

S pobytem jsme byli velmi spokojeni.Ubytování, stravování i všechny procedury - na výbornou- Rádi se do Poděbrad ještě podíváme.Díky

· 3. 9.

Přístup do solné jeskyně z přízemí, jinak vše perfektní

Dobrý den, dodatečně Vám sdeluji, že krátký pobyt v lázních se mi líbil, kůry byly výborné, byla jsem moc spokojená, služby dle mého jsou skvělé. Pobyt mi splnil vše co jsem od něj očekávala. S pozdravem

· 2. 9.

Všechno vpořádku,je to jíž čtvrtá návštěva.

Líbilo se mi umísťění hotelu, prostorný pokoj, ochotné paní recepční. Uvítala bych širší nabídku snídaňového rautu,více ovoce a zeleniny a denní uklid pokojů

Růžena P. · Hotel Libuše ***
· 31. 8.

Byla jsem spokojená a ráda se budu vracet.

Náš wellness pobyt byl velmi pěkný a plně jsme si ho užily. Velmi jsme kvitovaly rozvržení procedur, které nám umožnilo maximální využití lázeňského pobytu.

· 30. 8.

Ondra byl nadseny, pral by si i masaze

Ondřej S. (Ústí nad Labem) · Léčebný pobyt pro děti trpící obezitou
· 30. 8.

Všechen personál byl velmi milý a profesionální. Těším se, až se na Zámeček opět podívám po hotové venkovní rekonstrukci. Jediné, co nejen mě mrzí, je nedostatečná kapacita jídelny. Není v budoucích plánech jeji rozšíření třeba o letní terasu?

· 29. 8.

Pokoj, město, pocasi, procedůry, stravování....všechno

Veškeré služby byly perfektní, těšíme se na ukončení terénních úprav v okolí hotelu Zámeček, i zatímní podoba naznačuje, že bude na co se dívat.

Byl celkovĕ zpokojen

· 27. 8.

Pobyt byl, jako vždy bezva, až na hluk že stavby. Nedalo se odpoledne odpočívát. Chtěla jsem to řešit koupalištěm, ale tam byla hlava na hlavě. Tak jsem to vyřešila procházkou. Už se těším na podzim. To snad už bude dobrý.

· 27. 8.

Nemám výhrady.Vše bez problémů.Příjemné vystupování zaměstnanců lázní.

Byli jsme ubytováni s vnoučaty v Hotelu Zámeček, ubytování super, jídlo taky, akorát kdyby byl před hotelem nějaký bazének, či brouzdaliště, pak to to bylo stoprocentní!

· 27. 8.

Líbili se nám všechny poskytované služby včetně příjemného počasí. Byl to náš 9. pobyt v Zimních lázních a přes širokou nabídku lázeňských pobytů jsme zachovali věrnost Poděbradům.

Ubytování v hotelu bylo moc pěkné, také polopenze úplně stačila. Jen škoda, že přímo v hotelu nemají wellnes a musí se chodit do Letních lázní, ale je to kousek, tak i to nebyl problém. Určitě si zase nějaký pobyt v Lázních Poděbrady zopakuji.

Byl jsem se vším spokojený

Ochotná služba na recepci hotelu, dobře zorganizované procedury, kvalitní stravování, klid a čistota na hotelu. Málo místa u stolu, kde seděli 4 lidé.

Nemám konkrétní připomínku.

naprostá spokojenost

· 26. 8.

Líbila se nám ochota personálu

· 26. 8.

Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.

Přístup personálu na procedurách perfektní .

Skvělé ubytování, procedury i strava

Jídlo, klimatizace,jinak dobrý.

Velmi nespokojená jsem byla se stravováním.

Večeře nebyly některé dobře, velmi malá rozmanitost

· 26. 8.

Do poděbradského lázeňského hotelu jezdím pravidelně i vícekrát do roka. Využívám poděbradskou kartu, letos při druhém pobytu jsem využila čtyřtisícovou státní podporu. Ubytování a jídlo jsou velmi dobré, procedury, které jsou na lázeňském pobytu nejdůležitější, též. Většinu jich lze absolvovat v hotelové budově. Celý pobyt lze hodnotit na výbornou i díky všem zaměstnancům. Ráda se vracím.

· 26. 8.

Vstřícnost a ochota jak lázeňského prsonálu tak obslužného personálu v jídelně. Možnost parkování přímo u Hotelu Zimní lázně. Celková atmosféra byla pozitivní a výborná.

· 26. 8.

Vše bylo OK.

Líbilo se nám ubytování,služby v hotelu i lázenské procedury.Lázenský park a kolonáda a krásné prochézky kolem Labe. Zlepšit by se podle nás daly večeře

Velmi se nám u Vás líbilo budeme se těšit napříště. S pozdravem

Líbilo se mi všechno, děkuji Kotrčová

· 4. 8.

Byla jsem velmi spokojená

Vážení, pobyt ve Vašich lázních, kde jsme byli poprvé, se nám velmi líbil a vydařil. Procedury-koupele byly výtečný relax. Věříme, že naše návštwěva u Vás nebyla naposledy.

Líbilo se mi město, lázeňské procedury. Zlepšení by potřeboval úklid pokojů i celého hotelu Libenský.

S pobyt em jsem byla velmi spokojená,nemám žádné připomínky. Přeji hezký den

Moc se nam u Vas libilo.Prijedeme znovu.

· 21. 7.

Moc se nam u Vas libilo.Prijedeme znovu.

Ludmila L., Nové Dvory · Pobyt šitý na míru · Hotel Zimní lázně ***
· 21. 7.

ochota, dobré jídlo, klid

nemam zadne vyhrady.byli jsme maximalne spokojeni

· 17. 7.

Nic, byla jsem spokojená.

Hlavně čisto personál milí

· 17. 7.

Vstřícný přístup personálu k nám, starším lidem .

Byli jsme moc spokojeni díky za velmi příjemný pobyt.

· 16. 7.

Vsechno bylo super !!

Ludmila M. · VIP týden · Hotel Libenský ****
· 16. 7.

Dobrý den, vše bylo OK, hlavně krásné počasí , to skutečne udělalo krásný pobyt u vás. Zdravím vás a přejem krásné léto ,

Krásny a čistý pokoj, příjemný personál.....

· 13. 7.

Byl jsem velice spokojený, jen bych rád příště (pokud nějaké příště bude) nejel sám...se službami jsem byl spokojený a v Poděbradech se mi moc líbilo. Děkuji

Petr L. (Rychnov nad Kněžnou) · Komplexní léčebný pobyt pro dospělé · Hotel Libenský ****
· 12. 7.

Vše bylo super. Moc děkujeme ❤️

V lázních Poděbradech v hotelu Zámeček se nám vždy velice líbí, rádi sem jezdíme. Ubytování je pěkné, strava výborná a wellnes procedury nám vždy pomohou. Budeme sem nadále jezdit do krásného prostředí tady v Poděbradech.

Příjemné ubytování, dobrá kuchyně. Skvělé cvičení s Hankou Kynychovou. Obecně příjemné lázně Poděbrady.

Veronika T. · Hotel Zámeček ****
· 11. 7.

Vše vyslo na jedničku.krasny pokoj a procedury bez chyby.

· 11. 7.

Líbilo se mi cvičení s Hankou Kynychovou, koupání na Jezeře, procházky po kolonádě.... těším se na další návštěvu Poděbrad.

Jindřiška P. · Hotel Zámeček ****
· 11. 7.

Byli jsme spokojeni !

· 10. 7.

Vše bylo k mé spokojenosti.

Miroslava P. (Lenešice) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 10. 7.

vše bylo perfektní jako při každém pobytu

Líbí se mi u Vás, vždy se těším na pobyty v Poděbradech, nemám žádné připomínky.

Libilo se mi vše :-)

Pavel G. (Jablonec nad Nisou) · Lázně na 4 dny · Hotel Zámeček ****
· 10. 7.

Vše bylo ok.

Petr O. (Liberec) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 10. 7.

Pobyt se nam moc libil.Vse bylo perfektni

Inez K. (Libererc) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 10. 7.

Super pobyt- příjemný personál- bez negativních připomínek

· 10. 7.

Bylo to perfektní, ale krátke.

Jan L. (Domažlice) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 10. 7.

Vše bylo naprosto v pořádku, krásné ubytování, dobré jídlo i procedury. Ráda se znovu vrátím.

· 10. 7.

Já si nemůžu na nic stěžovat,vše od procedůr až po personál bylo perfektní.Děkuju a přeju mnoho spokojených návštěvníků,s pozdravem

Byla jsem naprosto spokojena jak s ubytováním tak se stravou. Jediné co bych vytkla, jsou 4 stejné procedury=uhličitá koupel. Tato procedura je sice příjemná, ale stačila by třeba pouze 2x+další 2 koupele jiné. Jedná se o seniorský pobyt 6 dnů 5 nocí. Ale i tak mám tu nejhezčí vzpomínku na tento pobyt.

Celková spokojenost, pěkne, čisté ubytování, výborné stravování.. Vřele doporucuji

Iva Č. (Třebenice) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 25. 6.

Byly jsme tu poněkolikáté a jako vždy spokojené.

Květuše Š. (Neratovice) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 21. 6.

Maximálně spokojenej

V lázních se nám líbilo,personál vstřícný a ochotný.Ubytování dobré a prostředí čisté. Děkujeme všem.

prostředí, ochota personálu, dostupnost objektu, blízkost centru města.

· 19. 6.

Dobrý den. Vše bylo dobré, jsme spokojeni.

Stanislav T. (Sobotka) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 19. 6.

nemám žádné připomínky perfektní obětatavý personál a procedury na urovni ještě jednou díky

Vážení, byla jsem letos ve Vašich lázních již po jednadvacáteté v řadě. Vše bylo hodně moc perfektní. Nemohu si ani v nejmenším na něco stěžovat. Ubytování vč. úklidů pokoje i ostatních prostor, procedury, úroveň stravování, vzhled a vybavení lázeňských budov i ochota celého personálu. Znovu říkám prostě perfektní, byla jsem hodně moc spokojená - chválím, chválím a těším se na příští rok. Děkuji Vám za příjemný pobyt zdraví

Ubytování, strava, služby - vše se nám líbilo a byly jsme spokojené. Jen nás rušil noční hluk .

procedurách tak na recepci a v jídelně.Jídlo bylo dobré,porce dostatečné,hlad snad nikdo neměl.Nemůžu nic jiného než každému Pděbrady každému doporučit Liška

Bylo nemilým překvapením, že hotelový bazén je otevřen pouze ve všední dny.

· 18. 6.

Protože měl jet po opraci hned do Poděbrad ale místo léčení jsem víc jak měsíc byů zavřenej doma a nezahojenýma ,,štěpama" které hnisaly. Díky Paní ošetřující Mudr. bylo zahojeno do 14ti dnů. Jelikoš jsem za mých 77let života nikdy v takovém zařízení nebyl, a ještě navíc asi léčení běželo v ,,nouzovce", k vůli ,,KORONAVIRU", a byle to moje už několikátá oprace v poslední 5ti letech jsem moc spokojený. Nejsem žádný spisovatel, nevím co bych psal, promiňte chyby v pravopisu, s počítačem nejsem taky moc velkej kamarád, vzdělání nula, dělník, tak nevím.

· 18. 6.

Strava super, ubytování OK

Vše naprosto dokonale, jídlo luxusní. Krásné prostředí.. Vřele doporucuji

Vše až na večeři bylo naprosto perfektní...

Vše bylo úžasné a služby byly perfektní.

· 2. 6.

Péče personálu,ochota, vstřícnost.Zlepseni sortimentu při snídani.Chapu omezení při Covi19. Dekuji.

Vše bylo v pořádku, pobyt jsme si užili.

Jitka P. · Hotel Zámeček ****
· 17. 5.

Ubytování bylo krásné,jídlo bylo výborné,léčebné služby také.Zlepšit parkoviště k hotelu Zimní lázně- velké díry a hodně bláta,prosím o opravu.Díky.

· 9. 4.

Vše bylo v pořádku,byla jsem moc spokojená děkuji všem

· 7. 4.

Moc se nám u vás líbilo.

· 3. 4.

Dobré ubytování,vynikající strava,zváštní poděkování personálu. Vše ok. Děkuji.

Dobrý den, byli jsme spokojeni s ubytováním stravováním i procedurami. Samozřejmě, že bychom našli maličkosti, co zlepšit, ale nikde není nic ideální.

· 2. 4.

Spokojeni s ubytováním,stravou a lékařskou péčí. Procedury v Centrálních lázních byly ovlivněny rekonstrukcí objektu.

Maminka i teta byly maximálně spokojené. Uvažují o další návštěvě.

· 1. 4.

I krátkodobé navštívení lázní je SUPER.

Pavla Z. (Ústí nad Labem) · Dámský víkend · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 1. 4.

Kromě většího plaveckého bazenu a chudší večeři, kterou nahradila pestrá snídaně vše v naprostém pořádku Ráda opět, jak to půjde, dorazím HODNĚ ZDRAVÍ VŠEM!!!

Blanka Š. (Pardubice) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 1. 4.

Vše bylo perfektní

· 1. 4.

Byla jsem velmi spokojena se zaměstnanci, kteří prováděli jednotlivé procedury. Moc se mi líbil i sobotní večerní program-písničkářka z Rakovníka. Jídlo bylo také dobré. Jen to počasí se moc nepovedlo, ale za to hotel nemohl. Takže super !!!!

· 31. 3.

Byli jsme spokojeni naprosto se vším. Dobré jídlo, hezké pokoje, milý personál. Procedury byly také výborné. Moc děkujeme.

· 31. 3.

Lázně Poděbrady jsem již několikrát navštívila a vždy jsem byla spokojená. I proto se k Vám zase ráda i s manželem vrátíme. Personál byl vstřícný, pokoj čistý a jídlo výborné. A koupele s usměvavou paní Horkou byly také super.

Zdeňka P. (Žďár nad Sázavou) · Seniorský pobyt s lékařskou konzultací · Hotel Libenský ****
· 31. 3.

perfektni přístup veškereho personálu děkuji

· 31. 3.

Byla jsem mile překvapená, jídlo, ubytování výborné. Procedury fajn. V Letě tam musí být ještě krásněji.

Květoslava S. · Relaxace v týdnu · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

Luxusní kuchyně, krásné ubytování. My byli maximálně spokojeni.

· 31. 3.

Měly jsme s maminkou zakoupený wellnes pobyt v Hotelu Zámeček. Vse bylo perfektní. I přes situaci ohledně epidemie koronaviru kdy nakonec bylo téměř vše zavřené jsme si pobyt dokázaly užít. Moc příjemný personál od recepci až po masérky. Zlepšit by se mohlo stravování. Rády se ale vrátíme znovu až bude přízniva situace a užít si pobyt se vším všude.

Zámeček by potřeboval větší rekonstrukci, na pokojích lepší sanitární vybavení,...

· 31. 3.

Byla jsem již 3x a vždy naprostá spokojenost. Těším se zase někdy :)

· 31. 3.

Moc příjemné pracovnice na procedurách. Uklízečky by měly chodit později.

Šárka B. (Bílý Potok) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 31. 3.

Dobrý den, s mým pobytem v hotelu Libuše jsem byla velmi spokojená. Pokoj byl útulný a čistý. Jídlo bylo velmi chutné a bylo možné vybírat si z různých jídel. Snídaňový bufet byl bohatý. Personál hotelu byl vstřícný, laskavý a tolerantní. Lázeňské služby splnily má očekávání. Zdravotnický a rehabilitační personál byl profesionální a vstřícný. Prostředí Poděbrad je krásné a povzbuzuje uzdravování. Všem děkuji za jejich práci. Ráda se do Poděbrad vrátím.

Mám velký obdiv ke všem fyzioterapeutům, zdravotníkům i zaměstnancům Rehabilitačního domu Máj, všichni tu pracují s velkým profesionálním nasazením, trpělivostí, obětavostí a navíc s úsměvem na tváři (i v nelehkých situacích se snaží klientům vyjít vstříc i nad rámec svých povinností). Stále doporučuji na všech stranách jako nejlepší zařízení jak po rehabilitační, tak lázeňské péči pod vedením pana MUDr. Kosztyo a paní vrchní Polusové. Jak jim, tak fyzioterapeutům Štěpánce Černé, Lukášovi Molnárovi, ale i všem ostatním z Máje patří velký dík a ráda se sem budu vracet.

Dobrý den, můj pobyt v lázních Poděbrady byl perfektní. Všem mnohokrát děkuji.

Akorát malé porce jídla a občas nuda.Jinanak vše ok.

· 31. 3.

Personál byl příjemný. Jídlo bylo výborné, díky všem v kuchyni. Ubytování - Zimní lázně - bylo výborné. Občas jsem musela řešit, že se procedury kryly s jídlem, ale pokud to šlo, tak se sestřičky/např. sestřička v uhličitých koupelích, na parafínových zábalech,../ snažily proceduru posunout nebo dát dřív, v rámci jejich možností. Proto jim moc děkuji za jejich vstřícnost. Určitě přijedu zas, když to bude možné.

Pavlína E. (Dvůr Králové nad Labem) · Komplexní léčebný pobyt pro dospělé · Hotel Zimní lázně ***
· 31. 3.

Byl jsem plně spokojen s ubytováním i se službami.

· 31. 3.

Výborné ubytování , skvělá kuchyně a jetě lepší procedury. Prostě SKVĚLÉ jako vždy. Těším se na další pobyt v Lázních Poděbrady.

Jiří B. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

Stále vzpomínám na pěkný týden strávený ve vašem zařízení, všechno od ubytování, stravy a koupelí bylo perfektní děkuji.

Už při vstupu do hotelu Libuše jsme byly příjemně překvapeny, že jsme se mohly ihned ubytovat (před 13 hodinou) a při našem odchodu z pokoje jsme si mohly ponechat zavazadla na recepci do našeho odjezdu. Při prvním vstupu do pokoje nás uvítala příjemná vůně. S čistotou a úklidem a vybavením pokoje jsme byly spokojeny. Výborná jídla, dostačující porce i výběr. S balíčkem procedur a poukázkou do kavárny a galerie jsme byly příjemně překvapeny a užily jsme si tak skvělý pobyt. Lázeňské procedury (koupele i masáž) byly výborné. Přístup všech pracovníků Lázní Poděbrady hodnotíme velice kladně. Určitě se do Poděbrad rády vrátíme.

· 31. 3.

Moc se nám u Vás líbilo. Děkujeme někdy příště.

Jiří J. (Krhanice) · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

naprostná spokojenost

· 31. 3.

Vzhledem situace která nastala během mého pobytu v lázních mohu jen chválit za přístup a obětavost jak zdravotnického tak i ostatního personálu hotelu který se o mne celou dobu staral, proto ještě jednou za všechno děkuji .

· 31. 3.

Vše bylo prima, zaměstnanci hotelu i wellnessu příjemní.

· 31. 3.

Velice příjemný a vstřícný personál, včetně recepčních. ;))) hezké prostředí, klid, ;)))

Jana Ř. (Červený Kostelec) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

Dobrý den, musím pochválit: bleskové vyřízení objednávky pobytu. Příjemnou, ochotnou paní recepční ( tmavé vlasy), jméno neznám v hotelu ZIMNÍ LÁZNĚ. Paní je na správném místě. Veselého plavčíka u bazénu. V hotelu LIBUŠE, ochotná a příjemná, mladá servírka v restauraci. ( Blond vlasy) Byla jsem mile překvapena, chováním těchto osob. Není to všude samozřejmostí. Kdyby bylo možné,rozšířit otevírací hodiny v bazénu, pro ubytované. Přeji hodně spokojených klientů a ráda se k Vám vrátím. Děkuji,

Pobyt se mi velmi líbil. Sympatický personál, bezva procedury, dobré jídlo i ubytování. Krásné město. Jen ceny vyšši, že si jako důchodce nemohu dovolit častější nebo delší pobyt.

· 31. 3.

Až budou hotové stavebni opravy bude to určitě super.

Jsem s pobytem v lázních Poděbrady spokojená, proto k vám jezdím pravidelně již řadu let

Se vším spokojenost, děkuji !

· 29. 3.

Spokojenost s ubytováním na Zámečku i s procedurami, pochvala personálu u masáží a hydroterapie. Vylepšit by se mohlo stravování.

· 16. 3.

Celý pobyt výborný, akorát jsme přišli na masáž o 5 minut později a už to nešlo. Nečetl jsem pečlivě rozpis, myslel jsem že centrální lázně jsou úplně mimo provoz, a dostavili jsme se do provozu hotelu Libeňský kde nám po chvíli řekli že musíme do centrálních lázní a tam už bylo pozdě.

Vladimír K. (Praha 5) · Víkend pro dva · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 3.

Jezdím do Poděbrad velmi ráda a vše je v nejlepším pořádku.

střícný personál od recepce,uklizečky,servírky,

· 6. 3.

Řekl bych,že veškeré služby jsou perfektní.Nemám co bych mohl navrhnout k vylepšení.

· 6. 3.

Vše bylo v naprostém pořádku, příjemní zaměstnanci, obsluha, ubytování i procedury navíc. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anna Ž. (Krnsko) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 6. 3.

Dobrý den, Pobyt byl pro mne příjemný relax. Jen bych nemusela mít dvakrát solnou jeskyni. Stačila by jedna a místo druhé radši ještě jednu masáž. Hezký den

· 5. 3.

Líbilo se nám vše.Hezké ubytování,dobré jídlo,ochotný a příjemný personál.Nemám na co si naříkat.Rádi pojedeme do Poděbrad zase. Děkujeme za příjemný relax.

Procedury,ubytovani a strava super.Personal velmi ochotni a vstricny.Lazne budu vsem doporucovat.

Jozef Č. (42 let, Ústí nad Labem) · Relax pro muže · Hotel Libuše ***
· 5. 3.

Byla jsem velmi spokojená,nemám žádné připomínky s pozdravem

Daniela N. (72 let, Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 5. 3.

Výborná strava, velmi ochotný, vstřícný a profesionální personál, jak při samotných procedůrách, tak zajišťující zázemí při ubytování. Zlepšit by se mohl přístup k SOLNÉ JESKYNI, jízda výtahy z přízemí do patra a zpět, hrozí blouděním.Jinak známka:JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU!!!

· 5. 3.

zlepšit by se měly snidaně ,jen se opakuji stale salam ,syr

· 4. 3.

Byla jsem maximálně spokojená jak s ubytováním tak rozvržením procedur na každý den mého pobytu. Dále byla i moznost objednani dalsich procedur jako napr.solné jeskyne ci bazenu. Perfektni byla i strava ve vedlejším hotelu.

Moc děkujeme za perfektní pobyt.Byli jsme u Vás před 4 lety a musíme doznat,kladné zlepšení.Obálky přichystané,vše fungovalo a korunoval to vše ,úžasný ples.Profesionální kapela,moderátor,vše na jedničku..Také jsme se hezky bavili fotobednou. Příští rok velmi rádi zase přijedeme.Ještě jednou díky.

· 4. 3.

Byla jsem vlice spokojená, výborné ubytování, čisto, teplo, klid na patře. Dobrý výběr jídel a i když jsem měla jen polopenzi, bohatě to stačilo. Jen možná jídla by mohla být teplejší, aby si člověk mohl vše v klidu vychutnat. Velmi dobré byly saláty. Na procedurách velice příjemný a ochotný personál. Ráda bych se zase vrátila.

Anna K. (Vysoká u Příbramě) · Lázeňský týden v Poděbradech · Hotel Libenský ****
· 4. 3.

Výtečná kuchyň a obsluha v hotelu TLÁPÁK. Procedury také. Nemáme připomínky. Děkujeme

Pobyt se mi líbil. Již jsme zde byli 2x na podzim a pokud bude příležitost, tak zase přijedeme, abychom viděli hotové okolí hotelu.

· 4. 3.

MAMINKA ABSOLVOVALA POBYT PRO SENIORY A BYLA SPOKOJENÁ S PROSTORNÝM POKOJEM V ZIMNÍCH LÁZNÍCH, MOŽNOSTÍ PLAVÁNÍ V TEPLÉM BAZÉNĚ, LÉČBOU I STRAVOVÁNÍM, DĚKUJEME A TĚŠÍME SE PŘÍŠTĚ

vše bylo v pořádku,

· 4. 3.

Do lázní Poděbrady jezdíme pravidelně již třináctou sezónu. Důvodem je péče o svoje zdraví, která se nám vždy dostala v nejlepší kvalitě. Dalším důvodem je to, že se nám v Poděbradech velice líbí a za dobu našich pobytů jsme navázali celou řadu příjemných kontaktů a poznali spoustu dobrých lidí. K hodnocení posledního pobytu můžeme uvést pouze samá +++. Ubytování v Zimních lázních bez sebemenších problémů, hotel je tichý klidný, personál a servis na velice solidní úrovni. Procedury jako vždy perfektní a i přes rekonstrukci Centrálních lázní byl jejich rozpis a dodržení velice dobré. Stravování v hotelu Libenský můžeme hodnotit jako jedno z nejlepší, které jsme doposud zaznamenali. Strava byla pestrá, kvalitní, jídlo chutné a v dostatečném množství. Ke kvalitě servisu přispěl určitě i volný výběr místa k sezení. Personál byl vstřícný a jídlo bylo podáváno prakticky hned po příchodu do jídelny. Celkové hodnocení vyznívá jednoznačně kladně a lázně Poděbrady doporučujeme každému, kdo hledá kvalitní lázeňskou péči, ubytování na úrovni a především klid a radost z pobytu. Naše poděkování patří každému, kdo se na tom podílí.

· 4. 3.

Jidlo a ubytovani a procedury velmi spokojen.Zlepseni parkovani na hotelovem parkovisti.

Jsem vždy velice v Poděbradech spokojená, příjemné prostředí, skvělá kuchyně, nemám žádné připomínky.

Eva M. (Praha 9) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 4. 3.

Vše v naprostém pořádku.

Dobrý den, samozřejmě jídlo bylo vynikající, hlavně snídaně (ale nestihla jsem ochutnat vše; a jako obykle bílý jogurt na který jsem se těšila). Počasí zajistit nemůžete. A jsem moc zvědavá na slibovaný bazén.

· 3. 3.

Byli jsme v Poděbradech již počtvrté, opět jsme byli spokojeni a určitě se příští rok zase vrátíme.

Vše bylo OK.

Václav M. (Hradec Králové) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 3.

Vše bylo perfekní, jak ubytování,strava i procedury. Jenom nás zklamalo, že jsme neměly přístup do vinárny ( byla uzavřena pro určitou společnost), jelikož máme rády taneční večery s Lenkou a Standou. Ještě 1 den před odjezdem do Poděbrad jsem koukala na vaše stránky a byli tam uvedeny že hrají po oba večery, žádná změna.

Jaroslava N. (Mladá Boleslav) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 3. 3.

Všechno bylo perfektni. Děkuji za skvělý pobyt

· 3. 3.

Líbilo se mi tentokrát vše - počínaje ubytováním až po procedury.

Zuzana P. (Praha) · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 3.

Bezvadný personál a ubytování. Procedury super.

Květa H. (Lanškroun) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 3. 3.

Ubytování v pořádku. Ke konci pobytu bylo míň ovoce a poslední den nebylo žádné. Jinak jednotvárný způsob stravování, hlavně snídaně.

· 3. 3.

Pobyt splnil nase ocekavani. Klid, pohoda. Skvele sestry na balneu. Velka spokojenost s kuchyni, uklidem. Dekujeme a urcite si pobyt zopakujeme.

Lea T. (Praha) · Lázně na 4 dny · Hotel Zámeček ****
· 3. 3.

Bylo to moc pěkné, škoda, že tak krátké. Jen počasí moc nevyšlo, to ovšem ovlivnit nemůžete.

Eliška K. (Praha 5) · Relaxace v týdnu · Hotel Libenský ****
· 3. 3.

Líbil se nám pristup personálu I procedury samé. Byly jsme spokojené.

· 3. 3.

Byla jsem valmi spokojena, vany,masáže,solná jeskyně,parafin - ochotný personál, úklid - všecko k plné spokojenosti. A kuchyně nemá chybu, Vaše zelné saláty jsou špičkové, ovoce stále na stole. Jediné, úprava okolí a přístupu, ale to je otázka času a do sezony to myslím bude v pořádku. Modrý salonek fungoval bezchybně. Tímto zdravím zaměstnance Zámečku a ráda se - podle možností - znovu vrátím. Pěkný den

Pobyt v hotelu Zámeček byl super. Nemám co vytknout. Ubytování, strava, procedury neměly chybu. U zaměstnanců jsem se setkala s ochotou. Pobyt všem vřele doporučuji.

· 3. 3.

Dobrý den, ne pobytu jsme byly už 4x. Ubytování - spokojenost, Procedury - spokojenost, jen masáže v nehezkém prostředí a puštěné hlasitě rádio (tam by měla znít relaxační hudba) Strava - spokojenost

Marta P. · Hotel Libuše ***
· 3. 3.

Opět jsem si lázně užila. Kulturní program na jedničku. Letos jsem navštívila hotel Tlapák všude čisto a příjemná obsluha u večeře. Ještě musím pochválit p. Bezdíčkovou u které jsem měla čtyři procedury. Příští rok určitě zase přijedu.

Marcela V. (Kutná Hora) · Týden pro ženy · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 3. 3.

S pobytem jsem byla ve všech směrech spokojena, jen mi chyběl velký bazén, sauna a vířivka.

· 3. 3.

Vše bylo pěkné. Krásný pokoj hotel Libenský s výhledem na sluneční hodiny.Ochotný personál.Vrátíme se.

· 3. 3.

Byla jsem spokojena a objednala si další pobyt :-)

Alena Š. (Líbeznice) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 3.

Vše bylo perfektní. Děkujeme.

Jan G. (Brandýs nad Labem) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 3. 3.

Jezdím k vám už několik let a jsem vždy velice spokojená.Opravdu perfektním a těším se na další návštěvu. Děkuji za všechno

Celkově hodnotím kladně, pokoj v hotelu Zámeček byl prostorný a pohodlný, stravování na velmi dobré úrovni. Personál u všech poskytnutých procedur byl příjemný a vstřícný. Lépe upravená by mohla být přístupová cesta. Vytlučený asfalt a nedostatečně ošetřovaná zeleň kazí první dojem.

· 26. 2.

Vážení, Vánoce ve vašem hotelu se mi moc líbily. Výborná strava, ubytování i lázeňská péče. Jediné co bych přivítala, možnost stravování formou polopenze. Pokud mi to zdraví dovolí, objednám si " Vánoční pobyt" i v letošním roce. Srdečně vás zdravím.

MIlí, vstřícní, dochvilní = zaměstnanci lázní a pozorní v hotelu Libuše. Jen otvírací doba obchodů v lázeňské zóně by mohla být velkorysejší. Nashledanou.

Hana Č. (Praha) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 23. 2.

Dobrý den, pobyt se nám moc líbil. Škoda, že jsme nevyužíli bazén, je obsazen hodně dopředu. Hotel Zimní lázně jsme doporučíli naším přátelům. Pobyt s kulturním programem je dobrý nápad. Koncert Hany Zagorové byl fantastický a pro nás v Lanškrouně jinak nedostupný. Zdravíme a těšíme se někdy na shledanou,

· 23. 2.

Perfektní koupele. Výborná strava. 100% spokojenost.

Zdeňka D. (Třebechovice pod Orebem) · Hotel Zimní lázně ***
· 22. 2.

celý pobyt byl úžasný, procedurz skvělé a jídlo výborné

Velice se mi pobyt líbil. Byla jsem spokojená jak s ubytováním, stravovánám, ale především s lázeňskými službami (procedurami). Pokud to bude možné a jen trochu finančně zajímavé, tak si pobyt ráda zopakuji. Díky za všechno.

Lubomíra D. (Praha) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 18. 2.

Trošku mi chyběl bazén, jinak se mi pobyt líbil

Naďa J. (Lanškroun) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 18. 2.

Pobyt se nám líbil, ubytování slušné, jídlo dobré, procedury dobré až na částečnou masáž.

Antonín Ř. (Skalička) · Hotel Libuše ***
· 18. 2.

byla jsem spokojená ráda přijedu i příští rok

Alena Z. (Ústí nad Labem) · Týden pro ženy · Hotel Zimní lázně ***
· 18. 2.

Ubytování i jídlo bylo skvělé. Užila jsem si klid, odpočinek a léčebné procedůry.

· 18. 2.

Vše velice příjemné, naprosto bez výhrad. Opět se vrátíme.

· 18. 2.

Jsme velice spokojení. Pobyt se nám líbil.

Jana M. (Kutná Hora) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 18. 2.

Dobrý den, lázeńské procedury a personál byly skvělé, možná méně pacientů v bazénu v hotelu "Zimní lázně"nebo nějaké cvičení v bazénu. Co se týče ubytování a stravy, nám naprosto vyhovovala.

Ubytování v tichém a hezkém pokoji s výhledem na Labe se nám velmi líbilo, jídlo bylo velmi dobré a lázeňské procedury nám určitě prospěly. Není co zlepšovat.

Jan Kyncl (Roztoky) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 18. 2.

Vše bylo v naprostém pořádku :-) Ubytování, jídlo, personál, procházky, vyžití :-)) Děkujeme :-)

Šárka H. (Praha) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 18. 2.

Byly jsme u vás už asi po 20té a vždy se nám líbilo vše. Nejsme náročné ale opravdu všude čisto.všichni milí a ochotní.Hlavně milounká paní na masáži v Libenském hotelu velice šikovná, bohužel jméno nepřečtu asi podpis L.nebo R. ..v jídelně vše výborné, všeho dostatek,jen se nám nelíbil způsob podávání u hlavních jídel,sice prima že si můžeme sednout kam chceme,ale obsluha myslím ne vlastní vinou vždy trochu zmatená.

Jaroslva V. (Dobrovice) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libenský ****
· 17. 2.

Byli jsme spokojeni se vším - s procedurami, ubytováním, stravováním. Prožili jsme krásný víkend. Určitě zase přijedeme.

Líbil se nám vstřícný a milý personál. Chutnala nám kuchyně v hotelu, kde jsem byli ubytováni. Pokoje čisté a relativně prostorné. Jediné co by se dalo zlepšit jsou matrace v postelích, na můj vkus příliš měkké. Ale chápu, že se není možné zavděčit všem.

Vladimír K. (Pardubice) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 17. 2.

Perfektní služby, milý, ochotný personál. Dobré jídlo. Rádi se vracíme a těšíme se na příští rok. Matrace jsou již trochu proležené a výtah by stál za renovaci. Moc děkujeme

· 17. 2.

Vše bylo perfektní. Děkujeme

Alena F. (Jihlava) · Hotel Libuše ***
· 17. 2.

Pobyt v lázních Poděbrady se nám líbil, akorát parkoviště, kde jsme měli osobní automobil zaparkovaný, by si zasloužilo opravu. Personál v hotelu Libenský byl vstřícný, se stravou jsme byli spokojeni.

Líbilo se mi ubytování,procedury a dobré jídlo,příjemný personál.Odpočinula jsem si a přijedu zase.

· 17. 2.

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni.

Naděžda K. (Havlíčkův Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 2.

tak jako loni perfektní pobyt. Koupele a masáže jsem si velmi užívala , v solné jeskyni taky.Sestry u van i na masážích velmi příjemné, jídlo velmi dobré ale moc velké porce, byla však moje chyba že jsem si nedala poloviční porci a potom mi bylo líto vše nesníst . Pokud zdraví dovolí určitě bych chtěla znovu přijet. přeji Vám všem hodně zdaru při Vaší práci .

Jana H. (Machov) · Rekondiční pobyt · Hotel Zámeček ****
· 17. 2.

Pobyt byl oazou klidu a zdravých procedur. Nemáme žádné negativní dojmy.

· 17. 2.

Maximální spokojenost

· 17. 2.

Všechno dobrý až na pár hostů, jinak OK

Miroslav M. (Králův Dvůr) · Komplexní léčebný pobyt pro dospělé · Hotel G-REX ***
· 17. 2.

Líbila se mi ochota všech zaměstnanců, na procedurach profesionální přístup.

Ubytovani a procedury pohodlné, čisté, personál příjemný. Strava chutná, výběr dostačující, jen více ovoce. Možnost plavání v bazénu s teplou vodou je omezená. Více volných hodin pro veřejnost by se hodilo.

Věra A. (Nový Bor) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 2.

Rodiče jsou maximálně spokojeni. Když jim bude sloužit zdraví, pojedou příští rok zase. Děkuji

Do Poděbrad jezdíme s manželem opakovaně a opět jsme byli velice spokojeni - jak s ubytováním v hotelu Libuše, výborným stravováním, příjemnými procedurami i ochotným a milým personálem. Děkujeme! Rádi se k vám zase vrátíme.

Hana H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 17. 2.

Děkuji, byla jsem spokojená.

· 17. 2.

Manžel bol spokojný a nemal žiadne výhrady :) určite príde zase Ďakujeme :)

Daniel K. (Poříčany) · Relax pro muže · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 2.

Vše bylo OK, děkuji za vše

Jaroslav B. (Bělá pod Bezdězem) · Komplexní léčebný pobyt pro dospělé · Hotel Libenský ****
· 17. 2.

I přes počáteční obavy (poukaz jsem dostala k 90. narozeninám) musím vyslovit naprosté nadšení napříč celým pobytem!!! S díky

Jiřinka M. · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 2.

Pozitivní: milý personál, osvěžující procedury, přehledné centrum města, lázeňský park k procházkám, obchůdky, kavárny, zkrátka pohoda ; negativní se snažíte napravovat, např. nevlídné prostředí, kde probíhají klasické masáže, se zajisté podstatně zlepší po rekonstrukci Centrálních lázní. Držím vám palce, byla jsem u vás poprvé a určitě ne naposled, moc se mi v Poděbradech líbilo a od nás z Hradce Králové máme báječně spojení vlakem...

· 16. 2.

Úžasné, vše bylo perfektní, dokonce i počasí nám vyšlo, naprostá spokojenost a i nadále budeme sledovat vaše nabídky a určitě se ještě letos vrátíme. Děkujeme.

Vladimíra H. · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 15. 2.

Pobyt v lázenském hotelu Tlapák se mi velmi líbíl a nemám k tomu žádné výhrady.Vřele dopuručuji novým klientům.

· 13. 2.

byla jsem velmi spokojena s masáží pana Artema.

Bohumil S. (Nové Město nad Metují) · Hotel Zimní lázně ***
· 13. 2.

Bezkonkurenčně nejvíc nás nadchl přístup všech lidí, kamkoliv jsme s kamarádkou přišly :-). Kvůli němu jsem zvolila pro náš pobyt právě Poděbrady a právě hotel Bellevue Tlapák. Po svém pobytu zde s mým starým a velmi těžce se pohybujícím, skoro nevidomým otcem, při němž nám všichni okolo byli velikou oporou, jsem měla po dvou měsících pocit, že se vracím k dobrým známým, a to je položka nedocenitelná penězi. Co by naopak trochu peněz vyžadovalo, je mírná investice do inovace interiérů hotelu, zejména chodeb a úplně nutně co nejdříve výtahu v hotelu Tlapák, přičemž je mi jasné, že za provozu je to skoro nemožné, ale dlouho už je tento stav také těžko představitelný. Jinak z dlouhodobého hlediska bych popřemýšlela ještě o formě zvukové izolace pokojů. Televizi v ranních a nočních hodinách by mohly tak, říkajíc, sledovat pomalu dva pokoje naráz, což není zrovna ideální stav ;-). Celkově vzato ale moc děkujeme já i moje kamarádka za mimořádně vydařené tři dny pobytu v překrásných Poděbradech s úžasným koncertem a navíc i wellness procedurami. Rády se sem zase jednou vrátíme.

Zuzana K. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 13. 2.

Zdravíme a děkujeme za krásný pobyt v Poděbradech. Nemáme vůbec žádnou připomínku, vše bylo v pořádku a určitě se budeme těšit na další setkání.

Není co zlepšit, jsme vždy nad míru spokojení a rádi se budeme vracet.

Byli jsme spokojeni, žádnou výhradu nemáme.

· 12. 2.

Ubytování i jídlo bylo fajn, co je horší je parkování auta. Pobyt, i když krátký jsme si užili .

Milena N. · Hotel Libuše ***
· 12. 2.

Dobrý den. S pobytem v lázních v Poděbrady jsem se svou švagrovou byla velmi spokojena.Hotel Libensky je velice pěkně zrekonstruovaný.Je utulny a čistý,což patří velký Dík uklizečkam,jsou milé a ochotné.Personál ico se týče stravování nemá chybu.procedury v pořádku.jen k procedurám by to mohlo být líp značené je to taktrochu bludiště.Já osobně jsem byla v Poděbradech několikrat např. na Zámečku a několikrát i bývalém hotelu Orfeus. Mam k Poděbradum pěkný vztah a všem mužu jen doporučit,moc se tam líbí.Přeji aby to tak bylo i nadále.

Dobrý den, jezdíme k Vám do Poděbrad již několik let a jsme všechny spokojené s ubytováním, jídlem i procedurami,

Lenka K. (Praha) · Hotel Libuše ***
· 12. 2.

Byla jsem u vás na víkendovém pobytu s paní doktorkou Kateřinou Cajthamlovou. Přednášky a program pobytu pro mě byly přínosem. Pochvalu kuchařům a obsluhujícímu personálu. Prostě naprosto dokonalé.

· 12. 2.

Dobrý den, personál perfektní, jídlo prostě nemělo chybu, chutné i na oko. Bála jsem se, že přiberu ale naopak 1kg další dole. MuDr. Cajthamlová mě nastartovala co dál a moc si přeji aby se to opět uskutečnilo. Budu mezi prvními zájemci. Jediné k čemu bych mohla trochu něco říct bludiště. Hodně jsem se musela ptát kam a kudy. Procedury příjemné, lituji, že jsem si ještě něco nepřiplatila, 100% spokojenost

Pavína T. · Hotel Zámeček ****
· 11. 2.

Parkoviště u Zimních lázní upravit abychom nešlapali v blátě při výstupu z auta. Parkoviště je placené.

Do hotelu Zámeček se vracím opakovaně, vždy - tedy i tentokrát - vše proběhlo k mé spokojenosti.

· 11. 2.

Příjemná atmosféra, přístup personálu v lázních i hotelu, chutná strava, se vším jsme byli spokojeni, rádi se k vám budeme vracet.

Jiří P. (Ústí nad Labem) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Moje maminka tam byla se svojí setrou a obě byly nadmíru spokojeny. Prý to bylo super

· 11. 2.

Do Poděbrad se moc rádi vracíme, je nám tu prostě dobře. Příjemné ubytování v hotelu Libuše, výborná kuchyně a vstřícný a ochotný personál... Děkujeme - zase k vám rádi přijedeme.

Jan H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

úžasní zaměstnanci velmi ochotní, dobré jídlo, příjemné prostředí

· 11. 2.

Perfektní lázeňské služby. Děkujeme. Možná by stalo zato trošku rozšířit snidaňovou nabídku a zařadit i něco sladkého. Určitě přijedeme znovu.

· 11. 2.

Já jsem spokojený.

Děkujeme za pobyt u Vás lázních, byli jsme spokojeni a nemáme žádné připomínky .Zdravíme manželé

Karel K. (Horoměřice) · Lázně na 4 dny · Hotel Zámeček ****
· 11. 2.

Jako vždy jsem byla velmi spokojena. Navíc mě potěšilo zařízení koupelny, kdy jsem zjistila, že je ve vašem hotelu také zatahovací sprchový kout. Dříve jsme mívali kout se sedátkem bez možnosti zatažení, což bylo rušivé.

Jitka V. (Liberec) · Dámský víkend · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Do lázní Poděbrady jezdíme pravidelně a se všemi službami (ubytování, stravování, procedury, kulturní vyžití) jsme byli vždy velmi spokojeni. Rádi zase přijedeme.

Bohuslav T. · Hotel Zimní lázně ***
· 11. 2.

Děkuji panu obchodnímu řediteli, a paní Deverové za rychlou změnu termínu mého pobytu.....Poděbrady a.s. je moje srdeční slabost.....

· 11. 2.

Jak jsem již napsal : perfektní , příští rok přijedeme znovu. Jediná malá komplikace je páteční příjezd do 13,00 hod. Byl u Vás i kolega, tak ho to také překvapilo, jelikož procedura u něj začínala v 15,00 hod a u mě v 16,00 hod. Toto bych asi jediné změnil. Jinak, jak jsem již napsal perfekt a taktéž děkuji za příjemný pobyt

· 11. 2.

Na Zámečku sem byla velmi spokojená,jak s ubytováním,tak i se všemi službami. setkala sem se s přijemným vystupováním,ochotou a vstřícností u paní recepční Moniky Benešové.Dekuji Vám všem i celému personálu.Ráda se k vám budu vracet

moc se mi pobyt líbil

Dana K.. · Hotel Libenský ****
· 11. 2.

Celkově jsme se ženou spokojeni.

MIlan S. · Hotel Zámeček ****
· 11. 2.

na pokoji scházela lžíce na obouvání . Až na to počesí , tak to bylo perfektní. S manželkou se těšíme na další podobné okce.

Josef Z. (Liberec) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

v lázních se nám nejvíc líbilo představení přidané k pobytu

Zdeňka T. · Hotel Zámeček ****
· 11. 2.

Bylo mi u Vás moc krásně, ale bylo to moc krátké. Těším se příště.

· 11. 2.

Moc se nám líbili procedury i koncert i stravování.Snad jen přílišné vedro v hotelu,ale jinak jsme byli moc spokojeni.

Čestmír J. · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Byli jsme se vším spokojeni.

· 11. 2.

Vše bylo perfektní...... pouze cena za pobyt (příplatek za jednolůžkový pokoj, parkování) by mohla být přijatelnější. Budu hodně šetřit a zase přijedu. Přeji vám krásné dny.

· 11. 2.

Opět se nám u vás moc líbilo. Pobyt v hotelu Libuše byl skvělý.

Dana B. (Pardubice) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Absolvovali jsme pobyt na míru, včetně klasické masáže a uhličité koupele. Byli jsme spokojeni - pohodlně vybavený pokoj, příjemné procedury, dobré jídlo, pěkná kavárna a milý personál.

· 11. 2.

Jsem již několi let velmi spokojená. Děkuji

· 11. 2.

Dobrý den, maminku k Vám posíláme pravidelně a je s Vaším hotelem a personálem velice spokojená. Děkuji

· 11. 2.

Líbilo se mi úplně všechno, ještě až bude opravená budova Centrálních lázní a okolí Hotelu Zámeček, nebude k dokonalosti chybět nic. Procedury byly naplánované moc pěkně.

Stanislava H. (Světlá nad Sázavou) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zimní lázně ***
· 11. 2.

Dobrý den, tentokrát jsem byla velice spokojená,byla jsem ubytovaná v hotelu Libuše,kde bylo výborné jídlo,i když koupelna byla starší.To mi nevadilo,protože kvůli ubytování člověk do lázní nejezdí. Už jsem byla několikrát i v tom nejlepším hotelu v Poděbradech,ale do Libuše se ráda vrátím. Ještě bych ráda dodala,že i personál byl velice vstřícný a příjemný.

Věra Ř. (Hradec Králové) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Všechno bylo perfektní!

Kateřina K. · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Vše bylo perfektní a úžasné.

Jarmila Č. · Hotel Zimní lázně ***
· 11. 2.

skvělá kuchyně, ochotný personál, užasný přístup k návštěvníkům

· 11. 2.

Byli jsme s pobytem v Zimních Lázních spokojeni. O tom svědčí to, že k vám jezdíme téměř pravidelně dvakrát ročně. A budeme k vám jezdit i nadále.

Vsechno se mi zdálo príma.

· 27. 1.

Dobrý den. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním i s personálem hotelu. Moc si pochvalujeme číšníky z restaurace, jmenovitě Honzu s Vaškem. Byli jsme ubytováni na apartmánu a pokoj byl čistý a příjemný s krásným výhledem na květinové hodiny. Jediné co bychom mohli hotelu vytknout byl zastaralý. Celkově hodnotíme pobyt pozitivně a moc jsme si ho užili. Těšíme se na další návštěvu.

· 26. 1.

Ubytování bylo čisté,velmi útulné.Personál milý,vstřícný.Celková spokojenost.

Irena P. · Hotel Zámeček ****
· 24. 1.

Vše se nám líbilo,ale nebyla jsem spokojená s masáží.

· 22. 1.

Hezký byl koncert Moniky Absolonové. Ubytování standastní Profesionální a příjemné vystupování zaměstnanců, příště bychom vynechali masáž. Myslím, že patnáctiminutová masáž nemá žádný přínos i když personál byl velice příjemný. Přivítali bychom příště dvě koupele.

· 21. 1.

Líbilo se mi vše.

· 21. 1.

Pobyt vlázních se mi líbyl,perfektní stravování,procedury byly kvalitní,pouze individuální plavání v bazenu mi chybělo, nehodilo se hodinově,překrývalo se s večeří a jinak nebylo volno. Bazén je maličký a tudíž nedostačuje poptávce.Poděbrady jsou nádherné takže děkuji,někdy si to zopakujeme.

· 21. 1.

Nemám žádné připomínky, vše bylo jako vždy při každém mém pobytu u Vás perfektní.

Dobrý večer, líbilo se nám vše. Hezké město, příjemná lázenská péče a jako bonus nádherný koncert Moniky Absolonové. Pokud budete mít v dalších nabídkách pobyt s koncertem, nebo známou osobou, tak opět přijedeme. Byl to ideální dárek k vánocům.

Lucie F. · Hotel Libuše ***
· 20. 1.

Dobrý večer, pobyt se mi velice líbil. Hlavně ochota, milé chování a úsměv veškerého personálu.

· 20. 1.

O čistotu v lízeňském domě bylo velmi dobře postaráno, dobrý výběr z jídel.

naprosto se vším spokojení

· 20. 1.

vše ok.bez chyb.

Jaroslava P. · Hotel Libuše ***
· 20. 1.

Užasný přístup personálu v hotelu Libuše, ale i u procedur. Jídlo také dobré. Nabídka procedur i vyžití na výbornou. Krásný relax. Děkuji

· 20. 1.

Za mě maximální spokojenost,v lázních jsem byla podruhé a super.Nové letní lázně 1*,jen problém v orientaci:( Společenské možnosti v okolí 1*,za nepřízen počasí, Vy nemůžete...:) Děkujeme a rádi se vrátíme :)

Pavla J. · Hotel Libuše ***
· 20. 1.

Byli jsme velice spokojení a nevzpomínáme si na nic, co by se mělo zlepšovat.

Vše v pohodě

· 20. 1.

Velice se nám líbilo ubytování (zařízení pokoje, vybavení), velmi spokojeni jsme byli i s lázeňskými procedurami (příjemný personál, profesionální přístup) a také s kvalitou a množstvím jídla. Rádi zase příště přijedeme.

· 20. 1.

bylo to fajn, ale moc krátké

· 20. 1.

Využíváme Vaše služby krátkodobě již několik roků a jsme celkově spokojeni.

Dobrý den,neni co by se na našem pobytu u Vás mělo vytknout.Byly jsme se vším spokojeny.Jezdime jiz 10 let každou zimu na wellnes.Byly jsme na různých mistech.Poděbrady a hotel Tlapak s procedurami v hotelu Libensky byl zatim nejlepší.Dekujeme a těšíme se určitě zase za rok.

Byly jsme naprosto spokojeny. Návrhy na zlepšení nemáme

· 20. 1.

Prostředí nádhera procedury bezvadně jen ty postele byly na nás moc měkké

· 18. 1.

V Zámečku jsme byli spokojeni- včetně s kontaktem se zaměstnanci, sravováním. Proto bychom pobyt rádi zopakovali/již posedmé- v jednom roce i 2x/. Máme zájem o termín .28.6.2020 Přejeme Vám šťastný nový rok, zdraví a spokojené klienty.

Vánoční pobyt se nám velice líbil, s programem, službami a péčí jsme byli naprosto spokojeni.

jezdím k vám dlouho a jsem velmi spokojená. dostala jsem od rodiny k vánocům dárkový poukaz a budu si vybírat termín. tšším se.

· 15. 1.

V Poděbradech jsem vždy spokojena. Nemám námitek.

Dobrý večer, chtěl bych Vám poděkovat za krásně prožitý týden v Hotelu Libenský. Výborná strava, velice ochotný a příjemný personál, nemohu zapomenout na p. Sedláčka , který se velice dobře staral o naší zábavu.

Navštívily jsme s kamarádkou hotel Zámeček poprvé. Byly jsme mile překvapené. Všechno bylo perfektní - ubytování, strava, vstřícnost a ochota personálu. Zde bych chtěla zvláště poděkovat paní recepční, která po našem odjezdu 1. ledna 2020 ochotně zaslala kamarádce zapomenuté klíče. Určitě se k vám ještě vrátíme.

Všechno ok.

Vše v pořádku, byla jsem velice spokojena.

Dobrý den, dovoluji si odpovědět na Váš dotazník k našemu krátkému pobytu pod názvem Vánoční odpočinek. Pobyt se nám vydařil, manžel byl spokojený s lázeňskými službami. Ubytování a strava na dobré úrovni. Poskytované služby v kavárně Viola mladým a příjemným personálem nás potěšil. Závěr našeho pobytu byl zpříjeměn vystoupením Staropražských heligonkářů z Prahy. Děkujeme Vám za tento pobyt.

Ludmila L. (Pardubice) · Vánoční odpočinek · Hotel Libuše ***
· 11. 1.

Pobyt byl moc pěkný.Jen si myslím, že bylo moc jídla.Nechápu lidí, kteří si to brali z jídelny na pokoj. Ještě jedna přípomínka, velké teplo na pokoji. To je jen můj názor. Jinak jsme opravdu byly spokojené.

Dobrý den, s manželem se do krásných Poděbrad a příjemného hotelu Libuše vracíme opakovaně a opět jsme byli naprosto spokojeni. Moc se nám líbil jak koncert Tria Karageorgiev, tak i samotný Silvestrovský galavečer. Vše bylo perfektně připraveno. Děkujeme ! Rádi přijedeme zase.

Byl jsem s manželkou na rekondičním pobytu od SŽDC. S ubytováním, stravováním i lázeňskými procedurami jsme byli vekmi spokojeni. Jídlo bylo výborné, rozmanité. Servírky příjemné a ochotné. Děkujeme. Příště přijedeme zase.

Oldřich Š. (Chotoviny) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 10. 1.

Kdybych nebyla spokojená. nejezdila bych opakovaně.

MIlena H. (Benešov) · Hotel Libuše ***
· 10. 1.

Bydlela jsem hotelu Libensky a za mě - celý Vánoční pobyt byl úžasný, vše bylo perfektně připraveno, program, procedury, jídlo, pohoštění, dárky - bylo to skvělé - děkuji

Byla jsem překvapena z tanečního večeru na Kolonádě. To vážně nemělo chybu. Hudba bezvadná a Lenka umí udělat náladu, protože ví co je třeba zahrát, když mezi hosty převládají ženy. Moc děkuji.

Mně se u vás líbí pokaždé. A oceňuji ty vaše vánoční programy na kolonádě Vždyky se potěším....A pan masér na Zámečku je velmi dobrý.... díky

S pobytem a jeho náplní jsme byli velice spokojeni. Chválíme organizaci Silvestrovského večera, zejména se nám líbilo, jak probíhal výdej druhé večeře (obsluha - šikovné servírky, každý si řekl, co chce na talíř a nikdo se v jídlech sám nehrabal). Na Zámečku - krásný pokoj, milá obsluha, výborné jídlo. Pouze nám vadilo, že obsluha přistoupila na rezervaci stolů pro některé hosty a tím byla místa celou dobu na jídlo blokována, ač třeba během naší konzumace u rezervovaného stolu nikdo nebyl !!!! Myslíme si, že řešením by bylo buď každému určit na celou dobu pobytu stejné místo u stolu a nebo rezervaci neprovádět vůbec.

· 9. 1.

JIž z toho,že jsem vyhodnotil jako"perfektní" se odvíjí celkové mé hodnocení,příjemná obsluha,jídlo velmi dobré včetně jeho množství,příjemné prostředí na kterém se podílela obsluha i personál.Poklidné volno při samoobslužné snídani.Taktéž dárková pozornost pro zpestření si pobytu stála za pochvalu.

· 9. 1.

Na pokoji pohodlnější židle nebo křesla ke sledování TV, aby tolik nebolely záda.

Ludmila S. (Studénka) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 1.

Vše bylo v pořádku. Zlepšit by se podle mého měla kvalita hotelového pokoje, kvůli stistněnému pokoji.

Dobrý den. Já jsem byla s pobytem velmi spokojená. Služby ,jídlo perfektní. Byla jsem ubytovaná na jednolůžáku ,nepochopila jsem, proč se musí platit navíc 300 kč když tam není druhé lůžko. To jediné mi hlava nebere. Uklízečky byly také prima, prostě se do lázní budu velmi ráda vracet.Ještě musím podotknout,že jste se postarali i o kulturní vyžití které bylo též perfektní.

Jana E. (Hovorčovice) · Hotel Libuše ***
· 9. 1.

Chtěl bych poděkovat slečně Míši z restaurace za je ji profesionální přístup k hostům a je ji vždy dobrou a usměvavou náladu.. Poděkování patří i panu kuchaři Arturovi za jeho vynikající svíčkovou ale i jiná jídla.

Petr H. (Břidličná) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 1.

Při společenských akcích chybělo mluvené slovo, něco pro zasmání, něco ze života.

Celkově pobyt hodnotím jenom kladně ve všech směrech. Pokoje prostorné s odpovídajícím vybavením,jídlo předčilo očekávání.Dobrá organizace procedúr. Jediný drobný nedostatek je pro některé klienty přecházení venkem do jiných pavilónů za procedurami.Vzhledem k probíhajícím opravám se snad do příští zimy tento stav zlepší. Poděbrady jsou malebné město s hezkým rovinatým okolím.Mohu jenom doporučit.

Výborná obsluha v restauraci i na recepci.

Lenka K. (Týnec nad Labem) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libenský ****
· 9. 1.

Výborná obsluha v restauraci i na recepci. Jako minus vnímám, že jsem si nemohla změnit procedury.

· 9. 1.

Výborná obsluha v restauraci i na recepci. Jako minus vnímám, že jsem si nemohla změnit procedury.

Dobře volené kulturní programy,strava kvalitni,.přijemná atmosféra.

Bronislav B. (Havířov) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1.

Jedním slovem - skvělé. Jídlo dobré, obsluha perfektní, ubytování hezké.. Děkujeme, moc jsme si to s kamarádkou užily.

Taťjana Nováková (Jablonec nad Nisou) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1.

Líbil se nám program kulturních akcí. Proti minulým návštěvám u Vás chybělo tentokrát domácí vánoční pečivo. Jinak bylo vše perfektní. Děkujeme

· 8. 1.

Velmi komorní,duchovní a čistě kultivovaný ,seniorský hotel a vyloženě na pohodu.Před několika lety jsem ho zažila na vlastní kůži ,jako křížkařka a to v roce 2007.Nuže co dodat,čistota a starostlivost děvčat uklízeček stále stejně dobrá,ale nejvíce jsem byla zvědavá na vedení restaurace ,jaké bude a zda-li se od toho roku 2007 něco vystřídalo, To, co jsme tady v této době, pod vedením vedoucí ,,straky,,restaurace ,my rekreanti a křížkaři zažívali...no ...DĚS A HRŮZA...............a dnes .....Naprosto rozdílné.Dnešní paní vedoucí :spravedlivá,poctivá,empatická,přísná,bedlivá,starostlivá..............

· 8. 1.

Byla jsem naprosto spokojena. Ubytování, stravování, procedury, jednání personálu vše pohodové a příjemné. Děkuji

Pobyt byl jako pokaždé báječný, nemám žádné připomínky.

Kristýna M. (Ústí nad Labem) · Prodloužený vánoční pobyt 20.-27.12. · Hotel Zámeček ****
· 8. 1.

Vše super

· 8. 1.

S pobytem v lázních Poděbrady jsem byla spokojena. Podle mého názoru nemůžu nic vytknout. Ubytování, strava i obsluha, vše bylo absolutně bez chybičky.

.Ubytovaní jsme byli v hotelu Libuše.Všechny služby v tomto hotelu byly vzornéRádi se tam za rok vrátíme. Koncert a Silvestrovský večer v kongresovém domě byl bez chyby. Ke zlepšení je těžké něco navrhnout.

Byla jsem spokojená.

· 8. 1.

vse bylo super.personal na jidelne a velnes bez chybicky .dekuji

· 8. 1.

Většinou bývají stížnosti na stravování ... ne každému vše chutná atd. Já i má přítelkyně nemáme co ke stravováíní dodat, byli jsme velmi spokojeni a obsluha byla vzorná a ochotná.

Velmi dobrá a kvalitní strava v hotelu Tlapák a vstřícná a perfektní obsluha v restauraci. Zasluhuje pochvalu. Zvažte prosím vhodnou formu krytého průchodu mezi hotelem Tlapák a Libenský. Děkujeme.

Jezdíme každoročně na prodloužený vánoční pobyt, vždy jsme plně spokojeni. V letošním roce nashledanou.

Nemám připomínky.I akutní problém na WC byl v brzské době opraven. Ubytování pěkné v odpovídající kvalitě,strava výborná. Jediné co selhalo bylo počasí.

Šárka A. (Budišovice) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1.

Vydařil se letos taneční večer, kam mohl oproti jiným letům přijít každý kdo chtěl, kavárna Libenský byla přílis malá pro tolik zájemců. Heligonky byly bezvadné, jídlo chutné a v dostatečném množství. Podle naší skupiny vše OK. Takže příští rok zase na viděnou.

· 8. 1.

Pobyt byl perfektní, proto se k vám ráda vracím.

Z mého pohledu dost stísněné podmínky na pokoji, vše ostatní v pořádku.

Roman M. (Jiříkov) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 8. 1.

Náš pobyt v lázních neměl chybu.Všechno bylo perfektní, i Silvestr se vydařil. Děkujeme.

· 8. 1.

Ubytování perfektní, jídlo výborné , progrem pobytu beznadný děkujeme.

· 8. 1.

Dobrý den, byla jsem velmi spokojená s celým vánočním pobytem u vás. Ubytování, procedury, strava. Vzhledem k tomu, že jsem v důchodu, přivítala bych příznivější ceny pro seniory. Děkuji.

Do hotelu Zámeček se rádi vracíme, na krátkodobé pobyty, kvůli jeho jedinečné atmosféře. Vše bylo v pořádku, až na "vůni" z kuchyně, která se line před jídelnou po hlavní chodbě. Chybí mi trezor na pokoji.

Vladimír Ch. (Mladá Boleslav) · Vánoční odpočinek · Hotel Zámeček ****
· 8. 1.

Byl jsem u vás v předvánočním čase a moc se mi to líbilo. Ubytování velice dobré, stravování perfektní, Chování všech vašich zaměstnanců na úrovni. akorát obsluha v kavárně by mohla být o něco příjemnější. Jinak s procedury z mé strany spokojenost. I nakonec ten malý bazének byl perfektní. Pobyt bych vřele doporučil. Byl jsem spokojen

Marek M. (Frenštát) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 8. 1.

Pobyt u vás byl velice příjemný. Ve všech ohledech jsem byl spokojen.

Ondřej Č. (Němčice) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 8. 1.

Bohaty vyber svedskych stolu u snidane, chutne vecere, super mily a ochotny personal u procedur... akorat trochu hlucnejsi pani pokojske po ranu, kdy clovek muze spat, kdyz nema zrovna zadnou proceduru

· 8. 1.

Trochu mi vadily stavební úpravy, někdy se to udělat musī

Moc se nám líbil celý pobyt. Hezké ubytování, kulturní program, procedury i vynikající jidlo. Vstřícný personál, hlavně číšníci pan Honza a pan Václav byli ochotní a milí, je znát, že je práce baví. Díky vám všem za krásné vánoční svátky, budeme hotel Tlapak doporučovat a určitě se někdy opět vrátíme.

Jaroslav B. (Kolín) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1.

Dobrý den, Líbilo se mně všechno, připomínky nemám. Děkuju za příjemný pobyt.

Zdeněk H. (Rakvice) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 8. 1.

Nemůžeme si opravdu na nic stěžovat -ochota pracovnic na recepci,sester při procedúrách,pokojské na patře a výborná kuchyně hovoří jen v samých kladech.Naše přání pro letošní rok ? - opět se vrátit a to mluví za vše.

· 8. 1.

Líbil se mi profesionální přístup personálu.

· 8. 1.

Poděbrady máme moc rádi. Tentokrát jsme se zúčastnili pobytu s názvem Silvestrovský víkend. Líbilo se nám úplně všechno, takže dík lázním za zorganizování takového pobytu . Zejména jsme ocenili pěkné ubytování a kulturní program, nejvíc pak Silvestrovský galavečer. Ještě bychom rádi touto cestou poděkovali paní Boháčkové a paní Hráské z obchodní kanceláře za vstřícnost při splnění našich konkrétních požadavků ohledně ubytování. Těšíme se na další pobyt ve Vašich lázních.

Líbilo se mi vše, nemám žádnou připomínku. Pouze jeden dotaz. Jakým způsobem lze zarezervovat stůl v jídelně? Děkuji za odpověď.

Měli jsme zaplacený apartmán, tedy 2 televize, ale jedna televize měla obraz dobrý a na druhou se nedalo vůbec dívat, byl velmi špatný signál. Nyní dochází k vypínání, tak se s tím snad něco bude dělat. Jinak jídlo bylo dobré, personál též. Letos už se těšíme na velikonoční pobyt.

Vše dobré až na to neupravené (nedodělané) okolí

Ubytování velice příjemné, jen v koupelně scházel zdroj tepla na usušení ručníků. Restaurace perfektní včetně obsluhy. Rautové pulty - velký výběr a stále doplňován. Byli jsme velice spokojeni s výběrem procedur, které nám byly poskytnuty. Úžasný byl i celý Vánoční pobyt včetně kulturních programů. Děkujeme a určitě Vás opět navštívíme.

Jediné, co bych připomenula je zařazení harfového dua, mělo být hned na počátku programu Silvestrovského večera .

Byla jsem moc spokojená, jako vždy, již jsem u Vás po několikáté. Pouze mi vadí koupele v Centrálních lázních - není soukromí, vany nejsou odděleny. Ale věřím, až budou tyto lázně kompletně zrekonstruovány, že koupele budou na úrovni. Ráda se do Vašich lázní vracím.

Programy, procedůry, personál, obsluha, jídlo, vše naprosto perfektní. Přeci jen bych měla malou připomínku. Na stolech nám chybí odpadový kyblíček třeba slupky z vajec, obaly z másla a jiné. To ale asi vzhledem k velikosti stolů je neproveditelné. Škoda. Jinak už mě všichni kamarádi upozorňují na to, abych je nezapomněla přihlásit na letošní Vánoční pobyt. To mluví za vše. I já se těším na krásně strávený vánoční čas u vás. Všem moc děkujeme a těšíme se na shledanou.

· 8. 1.

Pobyt byl naprosto úžasný, personál ochotný a milý, jídlo vynikající. Pokoje čisté a uklizené. Silvestrovský večer se vydařil a pohoštění dobré. Byli jsme maximálně spokojeni a letos opět přijedeme.

Nejvíc se mi líbilo, ze byl každý den nějaký program a vůbec jsem se nenudila. I jídlo bylo tentokrat dobre a pracovnice na recepci i v jídelně byly mile a ochotně jako vždy. Za rok prijedu opět.

VŠECHNO SE NÁM LÍBILO,ALE MOHLI BY STE VYREŠIT JEDÁLEN JE TAM MOC STOLU PRI SEBE ,A BYLI SME V POKOJI DVA A BYLA TAM JEN JEDNA ŽIDLE , INÁČ VŠECHNO SUPER,DEKUJI BYLO TO KRÁSNE

Vše super,moc se nám u Vás líbilo.Rychle řešení oprav a jídlo dobré,snídaně vynikající.děkuji.Leden a únor myslím byla sleva 25% pamatuji si dobře.to bylo na heslo že.

Daniela A. · Hotel Libuše ***
· 3. 1.

pohodová ,super,odpočinková.

· 27. 12. 2019

Pobyt jsme si užili spolu s koncertem - příjemné zastavení před vánocemi. Děkujeme

Alena Ch. (Praha 4) · Hotel Libuše ***
· 27. 12. 2019

Vážení, lázně Poděbrady jsme se sestrou navštívily již po několikáté a k naší spokojenosti je vidět, že se lázně opravují k lepším službám. S ubytováním v hotelu Libuše jsme celkem spokojeny, včetně stravy a úklidu, ale velice by nás potěšilo, kdyby došlo k výměně záclon a závěsů na pokojích, které mají své odslouženo. V každém případě příští rok v listopadu hotel Libuši opět navštívíme.

Blanka P. (Praha 7) · Hotel Libuše ***
· 25. 12. 2019

I když jsem byl na pobytu na přelomu listopadu a prosince, Poděbrady jsou hezké v každém ročním období. Libil se mi klid, pohoda a kondice, do které jsem se díky pobytu dostal. Nenapadá mě, co by se muselo nutně zllepšit. Vše bylo v pořádku a s pobytem jsem byl spokojený. Děkuji také všem pracovníkům za jejich ochotu a trpělivost.

Jiří B. · Hotel Libenský ****
· 23. 12. 2019

Po náročné operaci srdce ve FN Motol Praha jsem strávil léčebný pobyt v hotelu G-Rex, a protože mi pobyt velmi prospěl, chtěl jsem umožnit rodičům alespoň krátkodobý pobyt v tomto pěkném městě a zároveň jsem se chtěl i já sám vrátit. Podařilo se mi to v blízkém hotelu Libuše, kde jsme s matkou strávili pěkné 3 dny s procedurami. Spokojenost neznala mezí a na jaře k Vám zase přijedu s otcem. Už se nemohu dočkat a nejraději bych šel na operaci znovu :-)) abych byl opět ve Vašem pěkném městě. Jediné, co by se mohlo zlepšit, jsou nefunkční žaluzie v oknech Libuše, ale to už je opravdu hnida, která mi vůbec nevadila. Rád bych pochválil ochotu a vstřícnost veškerého personálu, jak v G-Rexu, tak v Libuši, i sestřiček na procedurách. Chválím i úklid na sociálním zářízení. Opět se těším na další návštěvu.

Jaroslav P. (Hlavlíčkův Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 20. 12. 2019

Opět skvělé jako vždy.

· 20. 12. 2019

Byl jsem spokojen.

· 19. 12. 2019

Dekuji za hezky straveny vikend. Ja jsem byla spokojena, tak jak to bylo. Jak na Libusi tak v laznich mily a vstricny personal. Hezke a klidne svatky.

Radka V. · Hotel Libuše ***
· 19. 12. 2019

při našem pobytu jsme byli spokojeni s ubytováním, se stravou, s procedurami. byli jsme zde 3x a určitě ne naposled. chtělo by to nové výtahy, ale to chce čas, jinak spokojenost.

· 19. 12. 2019

Ubytování bylo skvělé, paní na recepci moc milé, pokoj hezky uklizený.. Obsluha v restauraci taky příjemná. Jen co mi trochu vadilo, byl hluk na chodbě dopoledne. Vím, že se uklízejí pokoje, ale když si člověk chce odpočinout po masáži, ruší to. Jinak vše bylo skvělé.

Simona H. (Klobuky) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libenský ****
· 19. 12. 2019

Nám se líbilo všechno ;-) Chování personálu velmi profesní a srdečné, v Hotelu Tlapák i v ostatních lázeňských domech, ubytování, stravování paráda a srdečné díky. Trochu horší byla orientaace při cestě na procedury uvnitř hotelu Libenský a v Letních lázních. To pociťovala většina klientů, se kterými jsme se setkali.

· 19. 12. 2019

Vše v pohodě, pokud má člověk trochu nadhled, a zná práci ve zdravotnictví...ale paní H... na koupelích....úžasná to žena... PF 2020

Pavel K. · Hotel Libenský ****
· 19. 12. 2019

Byli jsme spokojeni s jídlem, s obsluhou i s procedurami. Nemůžeme nic vytknout, rádi se vrátíme.

· 19. 12. 2019

Bez výhrad, extra jsem ocenila perfektní práci paní Olinky

Soňa K. (Praha 8) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 19. 12. 2019

Pobyt na Zámečku neměl chybu. Z koncertu Lenky Filipové jsme byly s maminkou nsdšené. Děkuji za úžasný víkend. Přijedeme zas.

Alena M. (Němčice) · Hotel Zámeček ****
· 19. 12. 2019

Líbily se mi všechny služby,dobrá byla i kuchyně,chutnalo mi a byl výběr. Trochu mi vadila vzdálenost do letních lázní a cesta ke kolonádě byla velmi nezáživná,samé domy a vily,při měsíčním pobytu trochu jednotvárné a v podzimo-zimním počasí i nepříjemné.Ještě že málo pršelo. Ale celkový dojem byl výborný.

· 19. 12. 2019

Velmi příjemné odreagování od všedních pracovních dnů - díky!

Richard R. (Praha 10) · Hotel Libenský ****
· 19. 12. 2019

Vážení,moje komplexní léčba u Vás byla skutečně perfetní. Zásluhu mají všichni : má lékařka MUDr Rybáčková, ji zastupující MUDr Ličková - obě empatické odbornice, specialistka na EDU V. Brejtrová, všechny sestry poskytující léčebné procedury, naslouchající a problémy okamžitě řešící p. Šrámek, personál při stravování i úklidu, my pacienti mezi sebou,tedy všichni. Vše mi velmi pomohlo a rozhodně ráda se příští rok zase k Vám vrátím. Všem přeji krásné pohodové Vánoce a celý rok 2020 šťastný.

· 18. 12. 2019

Pobyt a přístup všeho personálu na vysoké úrovni. Rovněž kuchyň se vytáhla a jídla byly hodně dobrá. Trochu vadí nepřítomnost zdravotního personálu přímo v zámečku. Vstupní prohlídka v jiném domě a dosti neosobní./moc pacientů. Jinak celkový pocit po skončení pobytu jak jsem již uvedl - parfektní. Přeji hezký den.

Můj pobyt byl krátký, ale jsem spokojená, hlavně s tím, že jsem měla vše "u nosu". Děkuji, příští rok bych pobyt ráda zopakovala.

· 16. 12. 2019

Líbilo se mi ubytování, jídlo bylo dobré, léčebné kůry byly dobré jen to počasí, no byl listopad!

· 13. 12. 2019

Líbilo se nám celkově. Ubytování, procedury,strava a jednání personálu, nic se nedá vytknout. Určitě se k Vám rádi vrátíme

· 13. 12. 2019

moc se nám líbilo. Nemáme žádné připomínky vše bylo v pořádku

Dobrý den, super pobyt u Vás a veliká spokojenost se všemi službami. Děkujeme.

· 13. 12. 2019

Moc děkujeme, byli jsme velice spokojeni. Mějte se krásně.

Marie S. (Nový Bor) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 12. 12. 2019

Vše bylo naprosto v pořádku, personál byl velmi příjemný a byla jsem nad rámec spokojená. Nemám co bych vytknula. Ještě jednou děkuji za velmi přijmně prožitý pobyt u Vás.

· 11. 12. 2019

Procedury, ubytování a příjemný personál

· 11. 12. 2019

Líbilo se mi všechno byla jsem moc spokojená.

· 10. 12. 2019

Líbilo se mi všechno :-)

· 10. 12. 2019

Náš pobyt byl krátký,vše bylo v pořádku.

· 10. 12. 2019

Se vším jsem byla spokojena - ubytování, stravování, počet procedur.

· 10. 12. 2019

Byla jsem spokojena. Hotel Zámeček je moc hezký. K procedůrám a stravě nemám žádné připomínky. Moc milý personál, určitě se zase někdy vrátíme :)

Karolína P. · Hotel Zámeček ****
· 10. 12. 2019

Vše bylo zcela výborné, služby personálu profesní, úklid bez jediné chybičky s velice příjemnou paní na 3.poschodí nové budovy Libenský - byla jsem na pokoji č. 358. Stravování velmi dobré, snad jen rozšířit u sobotní a nedělní snídaně ranní chléb a rohlíky také o vánočku či závin (byly jen ve všední den). Možná trochu víc ovoce, jen asi 5x bylo jablko a 3x kiwi k jídlu za celý 4týdenní pobyt. Ale každý den byl k jídlu salát, a to buď mrkvový, zelný, okurkový nebo rajský. Ranní pomazánky byly velmi dobré. Všem chci touto cestou poděkovat, zvláště za poskytnuté procedury a doufám, že vaše lázně někdy ještě navštívím. Hezké vánoční svátky a hodně zdraví a spokojenosti do Nového roku 2020

Věra H. · Hotel Libenský ****
· 10. 12. 2019

Vždy si to u Vás užíváme. Jste prima - lázně, lidé, personál. Díky.

· 10. 12. 2019

příjemné prostředí , čisto , ochotný personál.

Líbí se mi vše. (a mojí mamince, se kterou na pobyt jezdím také).

· 10. 12. 2019

Perfektní byly veškeré procedury i ubytování. Zlepšit? Možná počasí, ale to asi není v silách managementu.

Alena K. (Hrušov) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 10. 12. 2019

S pobytem jsem byla spokojená, není co vytknout. Byla jsem již ve vašem hotelu podruhé a příští rok určitě přijedu zase.

· 10. 12. 2019

Příjemné prostředí, výborná strava, skvělá obsluha v restauraci i v Modrém salónku. Krásné pokoje, výborné postele. Odpočinuli jsme si a byli jsme spokojeni.

MOnika V. · Hotel Zámeček ****
· 10. 12. 2019

Pěkné ubytování, dobrá strava. Jediné co bych zlepšil byla masáž, která byla velice krátká.

· 10. 12. 2019

Byli jsme spokojeni se stravováním, procedůrami a vstřícnou slečnou na recepci. Minulý pobyt jsme měli lepší ubytování.

· 9. 12. 2019

Byla jsem spokojená s ochotou personálu , úrovni stravování i ubytování. Zlepšení nenavrhuji. Děkuji.

Libuše V. (Nové Strašecí) · Relaxace v týdnu · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 12. 2019

Ubytování i služby velmi dobré, jen bych preferovala sprchový kout místo vany v depandanci hotelu Zámeček.

Lenka M. (Praha 8) · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

moc se nam u Vas líbylo,a chtěli bychom si to znovu zopakovat

· 9. 12. 2019

Vse bylo v naprostem poradku

· 9. 12. 2019

Vše bylo v nejlepším pořádku, ale co bych vyzvedla je vynikají kuchyně. Velkou pochvalu a poklonu kuchařům i personálu restaurace v hotelu Zámeček. Děkujeme.

Irena M. (Všestary) · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Vyhovovala nám změna procedur. Místo původního rozpisu na celou sobotu jsme měli procedury jen dopoledne a odpoledne zůstalo volné na výlet do okolí Poděbrad.. Možná by bylo dobré, aby si hosté mohli již předem vybrat, která z variant by jim vyhovovala. více.

Tento hotel navštěvujeme pravidelně.Vždy se nám tam moc líbí,jenom ta strava.Ale musím uznat,že od našeho prvního pobytu je posun vpřed.

Irena O. (Kladno) · Relaxace v týdnu · Hotel Libenský ****
· 9. 12. 2019

Pobyt se nám velmi líbil. Ubytování perfektní. Strava byla co do výběru i kvality výborná. Počet procedur odpovídal délce pobytu i výběr byl zajímavý. Personál byl vstřícný, zvláště dámy na recepci. Z našeho pohledu jsme žádný nedostatek nezaznamenali.

· 9. 12. 2019

libilo se mi všechno.Žena byla nadšená, byl to náš první pobyt v lázních. děkujeme

Břetislav J. · Hotel Libuše ***
· 9. 12. 2019

Pobytu v hotelu Tlapák nemám co vytknout. Skvělý byl i kuchař,velká pochvala.

· 9. 12. 2019

Byla jsem naprosto spokojená se vším.

Jana D. (LIbčice) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 12. 2019

Krásný hotel, ale malý výběr na snídaních a obědech. Trošku laxní přístup zdravotního personálu a opakující se chyby na recepci při příjezdu-nenaplánované všechny procedury-to se nám stalo už podruhé.

· 9. 12. 2019

Celková spokojenost, chutné jídlo, ochotný personál, kvalitní služby.....

Alena D. (Brandýs n/L) · Lázně na 4 dny · Hotel Libenský ****
· 9. 12. 2019

Byli jsme s manželem velmi spokojeni s ubytováním, jídlem, procedurami i se vstřícným přístupem personálu.

Markéta T. · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Ubytování, strava i procedury 100%

Chválím stravu, léčebné procedury i ostatní hostitelskou péči. Těším se na příští návštěvu v květnu 2020.

· 9. 12. 2019

Týká se to města. Krásné, čisté, ale nádraží hrozné. Výtah hrozný. Nedalo by se s tím něco dělat. Hodně starých lidí tahá zavazadla po schodech dolů, protože se výtahem boji. Děkuji za pochopení

Eva M. (Litoměřice) · Relaxace v týdnu · Hotel Libuše ***
· 9. 12. 2019

Dobrý den, pobyt jsem darovala jako narozeninový dárek. Velmi se nám vše líbilo, užili jsme si skoro 3 dny nerušeného klidu, dobrého jídla i pití, lázeňské procedury. Pro nás naprosto skvělý dopočinek. Stejně inspirace pro dárek nebo minimálně zopakování takového relaxu.

Štěpánka Z. · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Nabídku jídel pro hosty ala cart mimo časy pro stravování lázeňských hostů

· 9. 12. 2019

Málo míst na parkování pro hotelové hosty.

· 9. 12. 2019

Jednání personálu, obsluha v restauraci, ubytování, vše bylo perfektní.

Vojtěška P. (Česká Lípa) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 9. 12. 2019

Víkend jsme společně s kolegyněmi prožily v naprosté pohodě, radosti a spokojenosti. Děkujeme všem zaměstnancům Lázní za jejich péči. (V restauraci, v hotelu i při terapiích.) Nenapadá mě nic, co bych měla chtít vylepšit. :-) Děkuji,

· 9. 12. 2019

Velice pěkné prostředí,personal pracoval na 100%,. Příští rok ze určitě zas vrátím . Mužů všem jen doporučit

· 9. 12. 2019

paní recepční nám vše vysvětlila ohledně procedúr a byla velice milá

· 9. 12. 2019

Byla jsem spokojená, ochotný personál a výborná kuchyně

· 9. 12. 2019

pohled z okna na staveniště a příjezdová cesta, to bylo jediné, co bych už příště nechtěla vidět, ale chápu, že se to udělat musí a až to bude, bude to krásné. jinak spokojenost, personál příjemny, jídlo dobré, vybavení pokoje a koupelny také. určitě se příští rok na nějaký pobyt vrátím.

Dana Š. (Kosmonosy) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Velmi mi vyhovovala spousta laviček , dobře udržovaných. Zdravím

· 5. 12. 2019

Celý pobyt se mi moc líbil. Jediné co byl úplně malý nedostatek bylo,že v žádné místnosti nebyly hodiny ,takže v průběhu procedur jsem neměla pojem o čase a ani o tom jak každá procedura dlouho trvá. Jinak vše bylo v pořádku a ráda se zase vrátím

· 21. 11. 2019

Ještě bychom chtěli s manželkou poděkovat obsluhujícímu personálu za ochotu a vstřícné jednání, za vytvoření příjemného prostředí a to nejen při stravování, ale i u lázeňských procedur. Díky

Martin M. (Mělník) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libenský ****
· 18. 11. 2019

Byli jsme se všemi službami naprosto spokojené. Krásně jsme si se sestrou odpočinuly od problémů všedních dnů. Děkujeme

Eva Z. (Ondřejov) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 15. 11. 2019

Byla jsem spokojena, není k tomu co dodat

Jana P. (Sadská) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 15. 11. 2019

Líbily se mi lázeňské služby-uhličité koupele, přístup sestřiček v lázních, atmosféra v městě, ovšem vybavení pokoje-tvrdé matrace nám nevyhovovaly.

Miloslava V. (Rokycany) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 15. 11. 2019

Dobrý den.Poděbrady jsou krásné, o tom není pochyb. Ubytování v hotelu Tlapák je na dobré úrovni,pokoje jsou vkusně a moderně zařízené,personál milý a vstřícný.Určitě doporučuji.

· 15. 11. 2019

Nejlepší lázně všem doporučuji

Roman K. · Hotel Libenský ****
· 15. 11. 2019

Velmi příjemný personál, chutná strava, ochotná a příjemná obsluha. Procedury v rámci balíčku skvělé. Mohu doporučit.

· 15. 11. 2019

Na tomto pobytu jsme byli opakovaně v hotelu Libuše ,byli jsme spokojeni jak se stravou /snídaně bohaté,večeře výběr ze 3 jídel vše chutné/,personál ochotný,procedury příjemné a relaxační.Pobyt se nám velmi líbil,připomínky žádné nemáme a věřím,že se vrátíme opět do tohoto hotelu.

Oldřich Ch. (Litomyšl) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 14. 11. 2019

Naprostá spokojenost..

Petr P. (Tachov) · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2019

Vše v naprostém pořádku. Ubytování v hotelu Tlapák v pohodě, milá obsluha, dobrá strava i procedury. Mohu jen doporučit. Škoda, že zrovna pršelo, jinak by to bylo super.

Eva H. (Náchod) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 14. 11. 2019

Dobrý den,pobyt v Lázních Poděbrady splnil naše očekávání. Vše bylo perfektní,procedury,jídlo,ubytování,přístup personálu. Můžu doporučit

Jana J. (Ondry) · VIP týden · Hotel Libenský ****
· 14. 11. 2019

spokojen

· 14. 11. 2019

Líbil se nám klid, který nás pobytem provázel, pohodová atmosféra. Negativum: při snídaních a večeřích na teplý bufet foukal studený vzduch a velmi často se stávalo, že jídlo bylo studené.

Martin S. · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2019

Platíme v rámci balicku solnou jeskyni a nemáme o ni zájem.

Veronika K. (Liberec) · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2019

Vše bylo úžasné. Moc děkujeme.

· 14. 11. 2019

Vše bylo perfektní až na žalostný stav Centrálních lázní, které jsou za provozu v rekonstrukci.Zde jsme byli na masáži, která neodpovídala kvalitě, kterou jsme očekávali, doba trvání 15 min. namísto 30 min. Jinak velká spokojenost s ubytováním, stravou, personálem i ostatními procedurami.Byli jsme již podruhé v Poděbradech a užili si pěkný welness víkend.

· 14. 11. 2019

Dostatečně velký pokoj s novým vybavením. Pestrý výběr jídla u snídaně, dobré večeře, velmi příjemný personál, hlavně paní u uhličitých koupelí. V těsné blízkosti hezký park, poutavé sochy, příjemné svezení lodí po Labi a hezký výlet do Kerska a na písečný přesyp. Těšíme se na další pobyt na jaře příštího roku. Z nedostatků snad jen občas zazlobil výtah,

· 13. 11. 2019

Líbilo se nám vše, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i procedurami.

· 13. 11. 2019

Dobrý den, líbila se mi lékařská a lázeňská péče, lékařky i sestřičky byly milé. Moc jsem si pobyt v lázních užila a fyzicky i psychicky jsem si odpočinula. Chutnalo mi jídlo a ubytování v Zimních Lázních nemělo chybu. Takže jen a jen chválím a pokud to bude možné, přijedu k Vám zase. Byla jsem moc spokojená, a to se vším. Děkuji

Dobrý den, mohu jen poděkovat za výborné služby,úžasnou čistotu a příjemný pobyt.

· 13. 11. 2019

Milí lidé, dobré prameny a příjemná péče

Kamila V. · Hotel Zámeček ****
· 13. 11. 2019

Velice se nám líbilo v Poděbradech proto, že všude je rovina, krásná krajina, lázně jsou v srdci města, které má bohatou historii. Co se týče lázeňských služeb byly na vysoké úrovni, personál se choval přátelsky, cítili jsme se v lázních prostě báječně.Nemám, co bych vytkla, jídlo chutné a bufetová snídaně rozmanitá, všude čisto a příjemně.

· 13. 11. 2019

Byli jsme spokojeni. Příjemný a ochotný personál. Výborná kuchyně. Velká spokojenost s výběrem procedur. Jediné mínus u lékaře. Dlouhé čekání, i když jste objednán na čas. Ve skutečnosti je pořadí podle toho jak kdo přijde, bez ohledu na předepsaný čas.

· 13. 11. 2019

Moc se mi u Vás líbilo!!!

Ivona K. (Humpolec) · Víkend pro dva · Hotel Zimní lázně ***
· 13. 11. 2019

Líbilo se mi, že v hotelu Libenský všechny procedury i stravování byly pod jednou střechou.U večeře by mi vyhovoval více bufet než výběr z jídel.Jídlo bylo však chutné a velká porce.Uvítala bych, kdybych si mohla zvolit procedury v rámci balíčku - např. solnou jeskyni navštěvuji doma, místo toho bych si dala uhličitou koupel.Jednu jsem si doplatila. Uvažuji, že bych přijela zas a do hotelu Libenský.

· 13. 11. 2019

Příjemný a vstřícný přístup. Připomínky nemáme.

· 13. 11. 2019

Vse perfektni.Se vsim jsem byla spokojena.Jeste jsem si dokoupila procedury.Tesim se v roce 2020 na pobyt.Uz si vybiram z nabidky.

· 13. 11. 2019

Dobrý den, Nadšení jsme byli z hydrojetu. Lepší než klasická masáž. Už se těšíme na další pobyt, velikonoční.

· 13. 11. 2019

Milý personál v hotelu Libenský, čistota všude, procedury v pořádku, jídlo dobré

· 13. 11. 2019

Děkuji za úžasný prodloužený víkend exclusive, který jsem ve dnech 25.10.2019 až 28.10.2019 strávila v Hotelu Bellevue-Tlapák. Ubytování a stravování byly dokonalé, v recepci i v restauraci jsem se vždy setkala s nesmírně milým a vstřícným přístupem. Pokoj byl výborně vybaven i uklizen, stravování - to byly lukulské hody. S velice příjemným přístupem jsem se setkala i na většině lázeňských procedur. Pokud bych si ještě něco mohla přát, pak aby byly lázeňské procedury až v pozdějších odpoledních hodinách, abych se z nich rovnou přemístila do pokoje k navazujícímu večernímu a nočnímu odpočinku. Ale chápu, že to není úplně možné.

· 13. 11. 2019

Líbilo se mi ubytování , obsluha , jídlo a čistota . Vždy je možné něco zlepšovat , ale nyní mě nenapadá co . Možná je škoda , že se o víkendu nedají přiobjednat procedury. Hezký den .....

· 13. 11. 2019

Vše bylo super

Lenka V. (Okříšky) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 13. 11. 2019

Vzhledem k velmi krátkému pobytu jsem se se žádnými nedostatky nesetkala. Stejně tak nemohu navrhnout případné zlepšení.

Naďa Š. (Praha) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 13. 11. 2019

Líbilo se mi všechno,kromě koberce v pokoji. Jídlo moc dobré,obsluha skvělá. Procedury dobré, i lidé kolem,jen prostředí u zábalů byla katastrofa. Park krásný

· 13. 11. 2019

Pobyt se nám moc líbil, ....děkujeme ....těšíme se , že zase dorazíme.

Vladimír P. (Třebechovice pod Orebem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 13. 11. 2019

Vše bylo dokonalé, úžasné ubytování, opravdu, jak na zámku, služby i stravování.....hotel Zámeček mohu všem doporučit.

· 13. 11. 2019

Pěkné, jako vždy. Za rok se vrátíme

Ladislava Ch. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

V lázních se mi moc líbilo, zejména ochota zaměstnanců při provádění procedur. Rád bych jel znovu, jen kdyby ceny nebyly tak vysoké.

Zdeněk J. · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

Byl jsem spokojen a nemám výhrady k personálu,byl profesionální ochotný a vstřícný a léčebný proces dobře organizovaný. Jen trochu nešťstné jsou vizity u lékaře, kde není určen přesný čas a čekání jsou někdy hodinové a více. Hezký den a děkuji za hezký pobyt

Tomáš H. (69 let) · Hotel Libenský ****
· 13. 11. 2019

Moc děkuji jak panu doktorovi Kosztyovi, paní Polusové, Štěpánce Černé a všem ostatním fyzioterapeutkám, sestrám i veškerému personálu Rehabilitačního domu MÁJ. Pobyt u Vás, rehabilitace, cvičení i všechny procedury byly perfektní. Jídlo také velmi dobré. Ráda se zase vrátím a doporučím dále..

Vše bylo super - jídlo, procedury, ubytování, ochotný personál...

· 13. 11. 2019

Děkujeme za krásný pobyt. Ubytování, stravování, procedury i další služby byly naprosto perfektní. Měli jsme krásné počasí a prodloužený víkendový pobyt jsme si moc užili. Nemáme co vytknout.

· 13. 11. 2019

Dobrý den, pobyt u vás jsme absolvovali společně s mojí 84 letou matkou, bydleli jsme v hotelu Zimní lázně. Perfektně uklizeno, paní velice pečlivá, k vybavení pokojů bych měla připomínku- třeba lžíce na obouvání bot pro starší klienty. Stravování v hotelu Libeňský-výborné jídlo, porce velké, dostatek nápojů, bufetové snídaně- velký trvalý výběr potravin, velice ochotný personál, v době našeho odjezdu nám p.vedoucí nechala na naše přání zabalit oběd. Navíc jsem v pokoji zapomněla župany, po krátké komunikaci mi byly doručeny. Z mého pohledu naprostá spokojenost, ještě umocněná krásným počasím. Jen ještě jedna připomínka, chápu, že personální situace je problematická všude, v době našeho příjezdu byla na recepci sice velice ochotná, ale počítač příliš neovládající paní, takže první dojem byl malinko rozpačitý, ale to bylo skutečně jediné. Děkuji a přeji hodně spokojených klientů, práce s lidmi není vždy jednoduchá.

· 13. 11. 2019

Vše bylo perfektní, ubytování hezké a čisté, jídlo a nabídka báječná. Nic ke zlepšení mě nenapadá.

Jana M. (Mladá Boleslav) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 13. 11. 2019

Všechno bylo super :) můžu doporučit :)

· 13. 11. 2019

Spokojenost s jídlem jinak vše dobré děkuji

Dana V. (Liberec) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

ce se nám líbilo: ubytování, strava, podané infrmace procedury - bez dlouhého čekání Poděbrady - vše v centru - kavárny, procházky atd - spokojenost MZ

Miloslava Z. (Mladá Boleslav) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

Vše se nám líbilo, úžasné lázně, ubytování, milí lidé. Hodnocení 10, plně doporučujeme.

· 13. 11. 2019

Líbilo se mi jak ubytování, tak procedury i stravování.

· 13. 11. 2019

Velmi kladně hodnotíme úroveň poskytnutých lázenských služeb, zejmená masaží. Oceňujeme rekonstrukci Letních lázní. Povedlo se Vám. Těšíme se na velký zimní plavecký bazén. Děkujeme

S pobytem v lázních jsme byli spokojeni ve všech směrech. Výborné procedury i strava v hotelu Libuše .

Blanka Ž. (Litomyšl) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

Vse vyborne,ubytovani,stravovani,procedury. Pristup personalu vstricny a mily,profesionalni. Dekuji za pobytt a tesim se priste.

Kateřina J. (Nučice) · Relaxace v týdnu · Hotel Libenský ****
· 13. 11. 2019

Doplnil bych při objednání pobytu možnost přidat si další procedury dle vlastního výběru. Jedna procedura denně byla pro mě málo a na místě přiobjednat nešlo.

Jaroslav F. (Hradec Králové) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 13. 11. 2019

obrý den, nemáme co bychom měli vytknout. Na pobytu jsme si odpočinuli, objednané procedůry proběhly k naší velké spokojennosti, dokonce nám přálo i pěkné počasí na procházky. Hotel Libuše je menší hotel , máme rádi klid, a toto tady bylo přesné. , pokoj byl připraven, uklizen a služby dokonalé. Určitě opět do lázní zase přijedeme. V těchto lázních jsme byli poprvé. Děkujeme.

· 13. 11. 2019

S pobytem u Vás jsme byli po všech stránkách spokojeni.

František Ž. (Litomyšl) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

Pobyt v Poděbradech se nám líbil, osobně jsme to pojali jako poznávání okolí spojené s lázeňskými službami. Procedury jsme tedy vítali jako dopolední program, abychom mohli přes den vyjet na výlet. V tom jste námvyšli vstříct a proto nemáme další připomínky. Strava výborná, ubytování dobré, s malou připomínkou v koupelně byl cítit odpad, jinak bez ALE.

· 13. 11. 2019

Byla jsem pouze na krátkém Senior minirelaxu (3 dny, 2 noci). Bydlela jsem v Zimníxh lázních s polopenzí v hotelu Libenský. Opravdu jsem byla spokojená. V Zimních lázních bylo čisto a klid, jen jsem si zpočátku nevěděla moc rady s vnitřním průchodem do hotelu Libenský, tak jsem nakonec chodila venkem, což mi nevadilo, protože kabát se dal pověsit na věšák u vstupu do jídelny. Překvapily mě zrenovované Letní lázně, doufám, že krásné budou brzy i Ústřední lázně. Personál byl všude velmi vstřícný a procedury probíhaly načas. Nemám za tak krátkou dobu co vytknout.

· 13. 11. 2019

Byli jsme velmi spokojeni.

· 13. 11. 2019

Celková spokojenost s pobytem, jak s podávanou stravou, tak s přístupem celého personálu, příjemné a profesionální vystupování recepčních, od obsuly v jídelně, přes vzorný úklid a pomoc i péče pracovníků balneo-provozu. Moc Všem děkuji.

· 8. 11. 2019

Dobrý den, pobyt u vás se mi líbil, byla jsem velmi spokojená. Těším se opět na příště... :-)

Helena K. (Ústí nad Labem) · Hotel Libenský ****
· 6. 11. 2019

Všechno, kavárna, restaurace, příjemní a usměvaví zaměstnanci, udržováná kolonáda, prostě 1a. Ráda se vrátím.

Pavlína P. (Častolovice, 44 let) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 11. 2019

Líbilo se mi všechno- ubytování, balíček procedur, ochota a vlídnost personálu...dokonce i příjemné počasí jste uměli zařídit. Děkuji a přeji všem hodně zdraví a spokojené klienty.

Chybělo mi jedno dietní jídlo na vašem jídelníčku.Jinak ubytování bez chyby a personál příjemný, ochotný splnit naše přání.

Marcela B. (Železný Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 27. 10. 2019

Celý pobyt prostě super, obsluha vstřícná vše vysvětlila, jídlo plná penze skvělé člověk si může vybrat z výběru, procedury super vždy ochotný a usměvavý personál, pokoj v hotelu zimní lázně super, doporučil jsem kolegyním lazně a určitě příští rok zase dorazíme.

· 26. 10. 2019

Byla jsem spokojená,jako vždy, jen jsem zaregistrovala,že se v hotelu Tlapák zhoršila kvalita servírovaného jídla.

Marta H. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 26. 10. 2019

Byli jsme spokojeni a nemáme žádné výhrady

Jaroslava J. (Praha 7) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 25. 10. 2019

Veškerý personál profesionální a milí přístup. Jediné co mě vadilo, byly těžké vchodové dveře. Jelikož máme po operacích rozřezané hrudniky, je to potom problém.

· 25. 10. 2019

Líbilo se mi úplně vše. Naprostý komfort, dobré jídlo, milý personál, snad jen málo doktorů, ale těch je bohužel obecně málo..

· 25. 10. 2019

Zlepšit systém stravování a jídlo v Libenskem hotelu v malé jídelně.

Jitka P. (Dobruška) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 21. 10. 2019

Pobyt v lázních byl opět bez chyb.Ubytování,jídlo, přístup personálu - vše na výbornou. Nemám co bych vytkla mohu jen chválit a všem Vám poděkovat za pohodový pobyt. Budu se těšit opět na příští rok v Poděbradech.Ještě jednou Vám Všem dík.

Zdenka B. (Králův Dvůr) · Léčebný pobyt pro samoplátce · Hotel Libuše ***
· 17. 10. 2019

Vše bylo bezva, prostředí, ochota zaměstnanců. Snad bych přivítala více soukromí při masážích v Centrálních lázních. Třeba někdy příště. Posílám poděkování a pozdrav z Třebíče.

Dagmar Z. (Třebíč) · Relaxace v týdnu · Hotel Zimní lázně ***
· 16. 10. 2019

Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Chyběly nám nové květiny na květinových hodinách. Hotel Libuše je bezvadný.

Jana K. (Benešov) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 16. 10. 2019

za mě dobry.neměnila bych nic

· 16. 10. 2019

Jídlo dobré,procedury směřovat do jedné budovy.

Jaroslav Š. (Střelice) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 15. 10. 2019

Líbilo se mi ubytování , vše bylo jak má být až na velmi špatný signál internetu a také televize.

· 15. 10. 2019

Chtěli jsme si dokoupit na neděli proceduru navíc, ale nešlo to. Mrzelo nás to. Jinak bylo vše super.

Petra K. (Česká Lípa) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 15. 10. 2019

V lázních jsem byla s kamarádkou. Líbilo se nám všechno. Vstupní prohlídka lepší než u obvodního lékaře. Pěkné ubytování, vynikající stravování a super obsluha. Bylo moc příjemné, že nám byly naplánovány procedury hned po sobě nebo současně, a tak jsme mohly volný čas lépe využívat. Určitě si příští rok pobyt v lázních zopakujeme.

Dobrý den, mně se u Vás prostě líbilo. Pokoj, jídlo, město, obchody i to přecházení z hotelu do hotelu. Žádná nuda. Samozřejmě, že to bylo i mými kolegyněmi z práce, které mám ráda. Velké díky veškerému personálu v hotelu za chování i příjemné jednání.

· 15. 10. 2019

Velmi nám chutnalo v restauraci Hotelu Zámeček. Rádi se vrátíme.

Zdenko F. (Lípa) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 14. 10. 2019

Vse skvele, strava, personal, obsluha ... vse na jednicku.

· 14. 10. 2019

Velmi dobré ubytování v Zimních lázních (i když má hotel jenom 3*), perfektní rozpis procedur (stejný čas pro oba krátce po snídani), výborné stravování v hotelu Libenský, perfektní služby v Letních lázních (koupele) . Snad jen Centrální lázně potřebuji zmodernizovat (společné šatny a společné prostory pro masáže už nejsou IN). Ale to asi proběhne brzo.

· 14. 10. 2019

Z dosavadních pobytů v Poděbradech v hotelu Zimní lázně jsme tentokrát měli nejhezčí ubytování, škoda, že jsme si včas neobjednali delší pobyt. 5 dní / 4 noci bylo málo.

· 14. 10. 2019

Nemám žádných připomínek k pobytu.

Všechno bylo super, ubytování, jídlo i lidé - počínaje sympatickou paní recepční, přes milou paní lázeňskou v uhličitých koupelích po pana "plavčíka" u bazénu v hotelu Zimní lázně. Můžu všem jen doporučit - bezva relax !

Jaroslava D. (Brniště) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 14. 10. 2019

Vše na dost dobré úrovni.Sestřičky(masérky) velice ochotné.Ubytování naprosto vyhovující,strava naprosto v pohodě. Nic mě nenapá,co vylepšit.

Stanislav F. (Děčín) · Rekondiční pobyt · Hotel Libuše ***
· 14. 10. 2019

Pobyt byl příjemný, výborné jídlo, skvělé procedury. Prostředí také báječné. Jen by to chtělo maličko doladit koupelnu, byl zde nedostatek odkládacích prostor a prosíme opravit žaluzie :). Jinak personál milý a vstřícný.. krásné okolí. Těšíme se na příště :)

· 14. 10. 2019

Hotel je moc pěkný, čistý a útulný. Jídlo nám moc chutnalo a personál byl milý a ochotný. Moc se nám welness líbil.

Renata S. · Hotel Zámeček ****
· 14. 10. 2019

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Ubytování i jídlo skvělé. Určitě se budeme rádi vracet.

· 14. 10. 2019

ubytování - perfektní, čistota strava - perfektní procedury - perfektní parkování - trochu problém, probíhá oprava personál - perfektní

· 14. 10. 2019

Po příjezdu domů jsem se cítila zdravotně mnohem lépe, a to jsem byla jen NA VÝROČNÍM POBYTU 111 - 3 dny /2 noci/. Do lázní Poděbrady budu jezdit častěji, jsem z okresu Mladá Boleslav, tak to nemám daleko. Všechny procedury byly pro můj organismus úžasné, mohla jsem si s dcerou i přiobjednat. Chválím moc výbornou kuchyň v hotelu Libuše, kde jsme byly s dcerou ubytované, příjemný personál a krásné procházky v centru /kolonáda, park atd./. Budu se sem vracet jako asi mnoho jiných pacientů. Byla jsem zde moc ráda, nadšená a Poděbrydy se staly mojí srdeční záležitostí.

Sylva D. (Mnichovo Hradiště) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 14. 10. 2019

Možná jenom trnochu bohatší jídelníček. Jinak OK. Dík

· 14. 10. 2019

vše bylo naprosto dokonalé

Mozna zjednosdusit objednavke obeda a veceri . Mi jsme chodili ven na jidlo protoze jsme udelali chybu s obednanim plne penze (vic nam vyhovuji polopenze). Oznaceni tretmanu je ok ale bi to mohlo i s barvickami - napriklad infracrveni sauna "crvene sipke" , uhlicna koupel "modre sipke" a podobne .

Darija R. (Praha) · Víkend pro dva · Hotel Libenský ****
· 14. 10. 2019

Pobyt u Vás byl perfektní. Jezdíme do Poděbrad velice rádi. Jen bychom v jídelně nechali pro lázeňskè hosty stejné místo u stolu a ne, aby každyý den seděli někde jinde.

· 3. 10. 2019

Jezdíme pravidelně, líbí se nám vše. Zrušila bych vstupní prohlídku u lékaře a nahradila solnou jeskyní.

· 2. 10. 2019

Služby,stravování,personál,paní pokojské ,paní na obchodním i na centrále vše výborné,jen málo kulturního vyžittí,oprotistavu před deseti i dvaceti lety Jinak Poděbrady ,parky ,jezero i labe jsou krásné jen si myslím,že druhy a délky pobytů byly pestřejší. Například pobytydeseti nebo dvanactidenní. rada bych se zeptala,jestli existuji křížkové lázně na 14dnů

· 27. 9. 2019

Byli jsme velmi spokojeni. Vylepšit by snad šlo jen to, aby nebyly procedury rozepisovány na den odjezdu po té 10:00 hod. Paní recepční nám však vyhověla a tak jsme to mohli po koupeli v klidu zabalit a odjet. Rádi se vrátíme. Vzkažte do kuchyně, že výborně vaří :).

· 24. 9. 2019

Dobrý den. Asi před sedmi lety jsem také byla na týdením pobytu v lázních Poděbrady, ale letos se mi o moc víc líbilo. Hodně se toho zlepšilo. Milejší přístup zaměstnanců, lepší stolování, ubytování.... Jen bych se přimluvila za lepší kolárnu. Místnost , kterou pokaždé musí jít otevřít někdo z recepce není ideální. Když se vyřizuje ubytování, musím čekat já a nebo lidé čekající na ubytování. Ale jinak spokojenost. Přeji hezký zbytek dne a hodně spokojených lázeňských hostů.

Iva Š. (Mladá Boleslav) · Hotel Zimní lázně ***
· 24. 9. 2019

I přes velice krátký pobyt ve vašich lázních, odjížděly jsme s přítelkyní velice spokojené. Budeme opakovat, ale i doporučovat.

Lubomíra D. (Praha 4) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 24. 9. 2019

Byl jsem plně spokojen s ubytováním, stravováním, s prováděním procedur, s úklidem a vzornou ochotou personálu.

· 24. 9. 2019

Absolutní spokojenost, ubytování, strava super. Těším se na příště.

Vše perfektní jak léčba tak i strava a ubytování v hotelu Tlapák příjemný personál vše na jesdničku. Děkujeme

Nádherné ubytování, dobrá strava, přijemný petsonál. Moje očekávání bylo v plné míře dplněno.

Milada P. (Praha 5) · Lázně na 4 dny · Hotel Libenský ****
· 24. 9. 2019

Vše bylo perfektní - ubytování všude čisto -teplíčko protože už bylo chladněji, výborná strava, skvělé procedury i milí lidé, akorát jedna chybička na kráse a to špatný televizní signál večer- nedalo se dívat na televizi jinak díky

· 23. 9. 2019

Pobyt byl skvělý. Velmi děkuji paní Junové a paní Menčíkové z ubytovací kanceláře, za velmi profesionální a přátelský přístup. Ráda se zase vrátím.

Hana Ž. (Praha 2) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 23. 9. 2019

V Zámečku jsem vždy spokojená, nemám žádné připomínky.

Kristýna M. (Ústí nad Labem) · Lázeňský týden v Poděbradech · Hotel Zámeček ****
· 23. 9. 2019

Vše bylo v pořádku, jako vždy. Určitě zase přijedu.

· 23. 9. 2019

Dobrý den, s ubytováním i se stravováním jsme byli spokojeni, hotel by si ale zasloužil nový výtah. Zaměstnanci hotelu i lázní byli milí a ochotní. Děkujeme za hezké dny u Vás.

· 23. 9. 2019

Vše bylo v pořádku. Ubytován í perfektní, strava výborná, lázeňské porcedury dobré.

· 23. 9. 2019

Opravdu jsme byly moc spokojené a užily si pobyt. Ubytování nádherné a celé to umocnilo krásné počasí na procházky kolonádou. Nebylo nic co by nám kazilo dojem. Děkujeme.

· 23. 9. 2019

Dobrý den,byli jsme s mužem 100% spkojeni,rádi se k Vám vracíme.

Barbora R. (Nový Bor) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 23. 9. 2019

Vše bylo v pořádku, pani z recepce byla velmi ochotna pri problemu s parkovanim.

Alena Š. (Líbeznice) · Relaxace v týdnu · Hotel Zimní lázně ***
· 23. 9. 2019

U nás bylo vše v naprostém pořádku, úklid, jídlo a velice ochotní na recepci. Určitě se budeme k Vám rádi vracet.

Miroslav N. (Hořice) · Hotel Libenský ****
· 23. 9. 2019

Ubytování bylo fantastické personál taky jen s masem to bylo horší tak poprossit pana kuchaře aby si na to dával pozor jinak bylo vše v naprostém pořádku

Jiřina S. (Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 23. 9. 2019

Dobrý den, celkový pobyt se nám v lázních líbil. Děkujeme za příjemně strávený víkend.

· 17. 9. 2019

Ochotný a vstřícný personál hotelu i lázeňského provozu.

· 13. 9. 2019

Líbilo se mě chování personálu v hotelu, lékařů a sester během procedur. V jídelně bych vytkl podávání ne příliš teplých polévek a jídel. Zaměřil bych se také na přípravu čaje, ten by jistě bylo možné zkvalitnit.

· 13. 9. 2019

Nemam zadně připomínky

Michala S. · Hotel Zimní lázně ***
· 13. 9. 2019

Balneoterapie byla vynikající.Méně pohyblivým mohla vadit docházka do letních a zimních lázní.

Dobrý den Byli jsme ubytováni v hotelu Zámeček a se službami jsme byli velmi spokojeni ( milý personál, jídlo, procedury, hezké ubytování , dobré parkování ...).

· 11. 9. 2019

Pobyt velmi dobrý, vstřícný personál při lázeňských procedůrách. Stravování velmi kvalitní a dobré.

Oldřich C. (Bystřice nad Pernštejnem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 10. 9. 2019

Poněvadž náš pobyt jsme zvolili při příležitosti výročí "Zlaté svatby"chceme touto cestou upřímně poděkovat personálu restaurace a kuchyně, který měl službu 5.9.2019 za vzornou péči při přípravě a vlastním průběhu slavnostní večeře,kterou nás překvapily naše dětí.Vaši pracovníci podle nás odvedli vysoce profesionální práci a svým srdečným a lidským přístupem nás mile překvapili.Ještė jednou srdečné díky. Co zlepšit? Doporučili bychom instalaci madel ve sprchovém koutu a vedle WC. Jediným problémem, který chápeme byl značný hluk v brzských ranních hodinách při vykládce zboží v LD Libenský. Jinak jsme byli naprosto spokojeni.Velké díky všem, kteří o nás pečovali.

Spokojenost

Jana V. (46 let) · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Personal byl super. Velice mili a reagovali okamzite na nase pozadavky ci dotazy. Kuchyne byla vyborna. Necekali sme, ze to bude tak dobre pri plne penzi a k tomu v CR...Byli jsme velice spokojeni a urcite se vratime znova. Dekujeme!

· 9. 9. 2019

Nic bych neměnil....Snad jen, aby délky procedur odpovídaly Vmi uváděné době....Stalo se mi při masáži, která měla být 20 minut, že netrvala ani 10 minut....Jinak obsluha, personál, pokoje, okolí - vše super!!!

Milan H. (Náchod) · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 9. 2019

Nelíbilo se mi, že při proceduře mi za hlavou mlátila sbíječka. Nicméně chápu, že se Centrální lázně opravují a nové části jsou již velice pěkné a moderní. Jinak komunikace jak v hotelu, v lázních, tak i jídlo, ubytování i procedury byly příjemné, určitě Lázně Poděbrady doporučím :)

Lenka K. (Jindřichův Hradec) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Dobrý den, s pobytem v hotelu Libuše jsem byla velmi spokojena, nemám žádný návrh na zlepšení. Ráda zase brzy přijedu.

Věra C. (Praha 4) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Líbilo se mi všechno, nenapadá mne nic ke zlepšení, jako týdenní relaxace ten pobyt byl fajn. Byl čas i na toulky po okolí, takže paráda.

Líbí se mi Poděbrady,proto se do nich ráda vracím,ale nebyla jsem spokojená s jídlem v Libuši,bylo velice málo ovoce i když je jeho doba.

Jarmila S. (Česká Lípa) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Líbilo se mi naprosto vše, město, ubytování, procedury a strava. Ocenil bych možnost plavání v bazénu alespoň 25m.

Michal Ch. (Dnešice) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 9. 2019

líbilo se mi vše

Jaroslava L. (Oleška) · Hotel Libenský ****
· 9. 9. 2019

Dobrý den, já byla ubytovaná pouze na víkend bez procedur, takže nemůžu ohodnotit chod lázní. Co se týče ubytování a stravy nemám jedinou výtku. Všechno bylo v pořádku, čisto a jídlo výborné

Dana P. (Ústí nad Labem) · Doprovod k pacientovi · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 9. 2019

Líbilo se nam uplne všechno. Se vsim spokojenost. Jidlo vyborne, sluzby i pokoj na vybornou. Moc jsme si to uzily s kamarádkou.

· 7. 9. 2019

Spokojena jsem byla a manžel také. Personál byl vstřícný, jak v jídelně, tak na procedurách. Jen bych měla připomínku (vzhledem k našemu věku, kde již bolí kolena), jsem postrádala na WC i ve sprchovém koutě madlo, nebylo se čeho přidržet.

· 3. 9. 2019

Byly jsme s maminkou a dcerou maximálně spokojeni. Personál milý, ochotný. Pokoje krásné, čisté. Jídlo nám chutnalo a výběr dostačující. Určitě opět přijedeme.

· 30. 8. 2019

Navsteva v laznich byla perfektni, nemam co bych mohla vytknout. Jidlo bylo dobre ochucene a bylo ho dostatek. Chceme se tam pristi rok vratit. Dekujeme personalu celych lazni. Krasne jsme si odpocinuly.

· 29. 8. 2019

Moc se nám líbila uhličitá koupel a masáž. Ubytovani bylo pěkné a celý pobyt byl perfektní. Moc děkujeme.

· 29. 8. 2019

Všechno perfektní, jídlo mohlo být v horkých dnech lehčí.

Miroslava L. (Podolí) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libenský ****
· 29. 8. 2019

Líbilo seznam vše snad jen byto chtělo lepší neprolezele matrace.

· 29. 8. 2019

Poděkování za pobyt jsme už zaslali. Vše bylo perfeknía brzo se zase přihlásíme o další pobyty

· 26. 8. 2019

S pobytem u Vás jsme byli velmi spokojeni, zejména se stravováním, perfektním vybavením pokoje , ůklidem a ostatními službami. Minimálně 2x ročně jsme vašimi klienty zvl. v Zimních lázních a věříme, že podobné pobyty u vás zase zrealizujeme. S přátelským pozdravem a na shledanou s Vámi se těší

· 23. 8. 2019

Nic bych nelepšila bylo to perfektní

Dagmar H. · Hotel Libenský ****
· 22. 8. 2019

My jsme spokojeni a těšíme se na příští rok

Jiří P. (75 let) · Hotel Libuše ***
· 21. 8. 2019

Bylo to skvělé . Čisto, příjemný personál, jídlo chutné. Užili jsme si i balickove procedury. Di

Milan K. (Senožaty) · Hotel Zimní lázně ***
· 21. 8. 2019

Byla jsem velmi spokojená. Slečny na recepci byly milé, vstřícné a ochotné. Procedury proběhly v pořádku. Masérka byla také velice příjemná. Jediný problém snad byl, že nelze psát účet z restaurace na pokoj.

· 21. 8. 2019

Vše bylo perfektní,od první chvíle pobytu až do odjezdu maximální vstřicnost ze strany personálu hotelu Libenský i všech,se kterými jsem se setkala při procedurách.Díky a těším se na příští pobyt.

Přes léto hodně lidi, cyklistů. V parku na pódiu málo koncertů.

Ilona T. (Praha 4) · Doprovod k pacientovi · Hotel G-REX ***
· 21. 8. 2019

Dobrý den, byly jsme u vás už potřetí, takže máme možnost srovnávat. Mile nás překvapila nová organizace v jídelně. Také nabídka programu "šitého na míru" nám velmi vyhovovala. Zklamala nás masáž, masérka blondýnka nám "hladila" záda a ještě u toho zívala... Každý máme někdy špatný den... Jinak už plánujeme další pobyt v hotelu Libenský.

· 15. 8. 2019

Vše v naprostém pořádku, od ubytování, služeb, jídla, čistoty a ochoty personálu. Vše na jedničku, určitě se příští rok vrátím.

· 14. 8. 2019

Líbilo se mi tentokrát časové rozložení procedur, které byly skoro pospojovány po dvojicích. Bylo tedy možné využít volný mezičas i pro delší aktivity jako návštěvu muzea. Nevyhovuje mi nabídka stravování, z toho důvodu jsem letos volila pouze snídaně. Doporučila bych lepší kontrolu pokojů (funkční žárovky, apod.) a víc závěsů na oknech, aby měly nějaký smysl.

· 12. 8. 2019

Dobry den , co se tyka apartmanu tak se nam tam libilo , vyborna obsluha v jidelne , byly velmi ochotni , chvalime !! Jinak jidlo bylo dobre , pobyt celkove jsme byly spokojeni , radi se vratime .

· 12. 8. 2019

Náš pobyt neměl vůbec žádnou chybu...procedury,stravování,vštřícný a milý personá. Určitě se budeme rádi vracet.

· 12. 8. 2019

Pobyt ve vašich lázních se nám velice líbil, a nevím, co by se mělo zlepšit.

· 12. 8. 2019

Masáž byla velmi krátká (do 10 min.), jinak bylo vše super.

· 12. 8. 2019

Ubytování skvělé, strava výborná, ale procedury příliš krátké. Velký nedostatek - pach z kuchyně na chodbách, chybějící klimatizace na pokojích.

Vše bylo opravdu perfektní. Personál vstřícný. Vše bez chyby až : Vzhledem k průměrnému věku pacientů jsem si na WC představovala, že jsem v jeslích. WC mísy jsou střašně nízké. I ve většině čekáren na procedury jsou sice hezká, ale moc nízká křesílka. Jina spokojenost.

· 12. 8. 2019

Líbilo se nám všechno.

Jaromír J. (Heraltice) · Relax pro muže · Hotel Zimní lázně ***
· 12. 8. 2019

Líbilo se nám vše. Příjemný personál, klidný luxusní hotel. Výborné jídlo, všude čisto.

Romana M. (Mšecké Žehrovice) · Prodloužený víkend exclusive · Hotel Zámeček ****
· 12. 8. 2019

Dobrý den, nemáme žádné výhrady jak k ubytování tak ke stravování. Procedury též perfektní.

· 12. 8. 2019

Vše bylo v naprostém pořádku

Všechny služby byly perfektní. Navrhoval bych posunutí ranních procedurv latních, zimních lázních a v hotelu Libeňský pro hosty ubytovaný v hotelu zámeček od 08.45 hod - důvod - snídaně od 7,30 a pak stihnout procedůru v 8,15 hod je velice vrcholový úkol.

Josef P. (Mladá Boleslav) · Hotel Zámeček ****
· 12. 8. 2019

Byli jsme spokojeni.

Václav M. (67 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 7. 8. 2019

Všechno bylo super,ubytování,procedury,jídlo a úplně nejlepší je,když první tvář,se kterou se v hotelu Zámeček setkáte,je velmi příjemná a sympatická slečna. Za nás,mě a mamku,to byla super dovolená. Není co vytknout.

· 7. 8. 2019

Hotel Zimní Lázně dostačující, personál ochotný, čisté prostředí. Dobrá poloha hotelu. Bohaté snídaně, výběr z večeří dostačující.

· 5. 8. 2019

Krásné město, příjemný personál, vše čisté. Úplná spokojenost.

· 4. 8. 2019

Velmi dobré ubytování,dobrá strava.Nemáme žádné připomínky

Bohumil S. (Nové Město nad Metují) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 2. 8. 2019

Nemám připomínky žádné.Pobyt se nám moc líbil. V hotelu Libenský bylo hezky. Procedury se nám líbili,pracovnici úžasní. Jen doporučujeme. Již jsme Poděbrady navštívili nekolikrát,je tam krasně.

· 2. 8. 2019

Dobrý den, byli jsme spokojeni, zvláště se stravou a úrovní obsluhy v restauraci a vinárně, jen ta klimatizace na pokoji chyběla!

Svatopluk J. · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 2. 8. 2019

Byl jsem se vším spokojen

Jaromír S. (Bělá pod Bezdězem) · Seniorský pobyt s lékařskou konzultací · Hotel Libuše ***
· 29. 7. 2019

Dobrý den, tatínek byl u vás moc spokojený a teší se, že se k vám opět podívá. Trošku mu chyběla nabídka knih ve vaší knihovně, ale ani to mu pobyt nepokazilo.

· 29. 7. 2019

Vše bylo OK. Personál perfektní a milý

Luděk L. (Praha) · Hotel Libenský ****
· 29. 7. 2019

S pobytem jsme byli moc spokojeni, pouze bazén nebyl v provozu což nás mrzelo. Jinak perfektní.

Marie M. (Kostelec nad Orlicí) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 28. 7. 2019

Moc se mi líbilo užila jsem si to i počasí mi přálo

Dana Ch. (Teplice) · Hotel Libuše ***
· 28. 7. 2019

Naprostá spokojenost . Pokoj útulný (jen mi chybělo na chodbičce velké zrcadlo). Strava , nemám žádné připomínky . Procedury vynikající , sestřičky velmi příjemné , profesionální , za mne velká pochvala . Na závěr snad jen velké poděkování za krásný pobyt , relax a krásné vzpomínky

Lenka B. (Rumburk) · Hotel Zimní lázně ***
· 27. 7. 2019

Vyplnuji za maminku, ale ta byla naprosto nadšená. Děkuji především za ní.

Milada Z. (84 let) · Lázně na 4 dny · Hotel Zámeček ****
· 27. 7. 2019

Se vším jsme byli spokojeni.

· 27. 7. 2019

Nám se pobyt v lázních líbí byly jsme ubytované v hotelu Libuše již druhým rokem - jídlo, pokoje dobré, vynikající přístup masérek. Pokud nám to zdraví dovolí chtěly bychom pobyt opakovat i příští rok.

Božena Š. (Všetaty) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 26. 7. 2019

Velká spokojenost,děkujeme za příjemný pobyt.Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

· 26. 7. 2019

Jako vždy při pobytu v lázních Poděbrady jsem byla spokojena. Moc se mi u Vás líbí a těším se na každý další pobyt.

Kristýna M. (Ústí nad Labem) · Hotel Zimní lázně ***
· 26. 7. 2019

Byla jsem ubytovana v hotelu Zámeček. Velmi pěkné, jídlo výborné a personál ochotný, milý. Balneo provoz v pořádku, jen si myslím, že by tam měl být nějaký lékař. Pro člověka, který chodí o dvou francouzských holich je dost náročné chodit až do Libenskeho. Ale to je jen můj názor, protože jsem tam byla v době tropických veder a bylo to náročné. Nevím, co bych dělala, kdyby se mi natolik pritizilo, že bych tam nedokázala dojít. Ale jinak jsem byla velmi spokojená a myslím, že by si ostatni lázeňské domy měly vzít že Zámečku příklad.

Vlasta N. (Jablonec) · Rekondiční pobyt · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Pobyt, i když krátký, byl příjemný, ubytování a stravování v hotelu Tlapák bylo perfektní. Jen jedna malá vada na kráse - poněkud nerudná lázeňská, která vyžadovala příchod na proceduru (parafýn) o 15 min. dříve (nevím proč). Naopak ostatní personál (maséři, lázeňské u perličkové koupele) byl velmi milý, škoda jen jedné nervozní dámy, mohl být pobyt opravdu excelentní. Nicméně se nenechám otrávit a ráda přijedu zase, byť jen na pár dní. Je to opravdu příjemné pobytí.

· 26. 7. 2019

Jen škoda , že jsem si nemohla užít procedury Hydrojet( jak jsem ulehla během 2minut vypadly pojistky a já ten den odjížděla) JInak za mě pobyt vynikající a ráda se s k Vám vrátím

· 26. 7. 2019

Pobyt byl pro mne velice příjemný. Ocenila jsem hlavne vstup na terasu z pokoje, účelné vybavení i chutná jídla. Jen jsem postrádala o vikendu vstup do hotel.bazénu.

Miloslava K. (Čečelice) · Hotel Libenský ****
· 26. 7. 2019

Pobyt se nám líbil,procedury dopoledne dle přání,aby bylo odpoledne volno. Zklamáním byl Modrý salonek, neboť v neděli před 15. hodinou již neměl zákusky. Polopenze velmi dobrá. Cukrárna Viola velmi vstřícná.

· 26. 7. 2019

Pobyt byl perfektní, moc jsme spokojeni. Pouze na pokoji nešla lednička, nahlášeno na recepci.

Karel M. (Kostelec nad Orlicí) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 26. 7. 2019

Vše k mé spokojenosti.Děkuji

Jaroslava V. (Dobrovice) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 26. 7. 2019

Vše OK, nic neměňte ! Jen doupravte nejbližší okolí.

· 26. 7. 2019

Pobyt se nám líbil celkově

· 26. 7. 2019

Lázně navštěvujeme několik roku. Výtečná strava a hlavě vstřicnost všeho personálu. Děkujeme

Jiří J. (Solnice) · Hotel Zimní lázně ***
· 26. 7. 2019

Velice se nám líbil vstřícný a milý přístup personálu v Libuši, skvělé stravování, procedury. Jedinou výhradu máme k počasí, ale to Vy neovlivníte. Děkujeme!

Všechno bylo dobrý.

· 26. 7. 2019

Byla jsem spokojená se vším. Návštěvu lázní v Poděbradech si už plánuju i na příští rok. Děkuju

· 26. 7. 2019

Skvělé procedury, dobré jídlo, skvělý personál lázní i hotelu. Bylo to prostě SUPER !!!

· 26. 7. 2019

Byla jsem velmi spokojená-i s počasím(poljasno). Mám již rezervovaný pobyt na příští rok a to od 13.7.2020. Jestli mi to zdraví dovolí(onkologické onemocnění)tak opět ráda přijedu.

· 26. 7. 2019

Umístění hotelu Libuše perfektní, skromné, ale čisté pokoje a milý personál. Snídaně skvělé, dostačující, večeře dobré, vylepšila bych salátový bufet. Procedury skvělé, rekonstrukce lázní nás neomezovaly a vypadají skvěle, těšíme se na výsledek. S maminkou budeme jezdit dál k vám, pokud bude v Libuši možnost uskladnění kol, budeme rádi jezdit i s manželem. Poděbrady jsou překrásné a celé krásně upravené.

Helena A. (Plzeň) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 26. 7. 2019

Velmi pěkné zařízené pokoje, měli jsme apartmán,pěkně uklizeno,každý den vyluxováno,klimatizace na pokoji,služby v pořádku a veškeré procedury pěkně naplánovány na čas.Musím podotknout,že když jsme šli s manželem na procedury,byli jsme tam vždy o více jak 5 minut dříve,ihned jsme byli obslouženi bez jakéhokoliv čekání i dříve. Oběma se nám líbila masáž thajská,obě masérky byly velice příjemné a vstřícné,za to jim velmi dekujeme. Jen si myslím,že v jídelně by měli klienti sedět u stolu vždy u stejného,protože se stalo,že občas někdo přišel,že seděl včera tady a že tam dnes sedí někdo jiný,ale nevím,zda by to takto šlo řešit,Mám s tím zkušenost z lázní v Luhačovicích,kde když přijedete,tak Vám řeknou jaký máte stůl a tam jsme seděli po celou dobu léčebného pobytu.Ale to je jen taková malá připomínka.Jinak jsme byli v jídlem a s personálem v jídelně naprosto spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

Eva K. (Teplýšovice) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Perfektní!

Kateřina P. (Ralsko) · Aktivní týden · Hotel Libenský ****
· 26. 7. 2019

Hlavně chci poděkovat personálu kuchyně a obsluze za ochotu a vstřícnost v souvislosti s nemocí mojí maminky, která byla na pobytu se mnou.

Eva D. (Praha) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Ubytování luxusní. Strava dobrá. Procedury výborné, akorát obsluha u solné jeskyně byla trošku nepříjemná. Moc jsme si pobyt užily a doufáme, že se příští rok vrátíme.

Lenka T. (44 osob) · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

více stolků na terase u kavárny

Nemám k pobytu žádné výhrady. Personál vsřícný, ochotný, jídlo výborné. Naprostou pohodu snad jen narušovala rekonstrukce Centrálních lázní.

Milena Š. (Teplice) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libenský ****
· 26. 7. 2019

NEJVÍCE SE MY LÍBILO KOLO PROTOŽE TO BYLO S HUDBOU A TA LÉČÍ.ZAŘADIL BYCH JI KE VŠEM PROCEDÚRÁM.ALE VŠECHNO SUPER PALEC NAHORU.S POZDRAVEM VZORNÝ PACIENT

Pavel L. · Hotel Libenský ****
· 26. 7. 2019

Ubytování bylo bezva, procedůry též, jen u snídaní by byla bezva také nějaká pomazánka.

Gabriela V. · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Absolutní spokojenost, určitě se budeme vracet.

· 26. 7. 2019

Vše bylo perfektní,vždy jsme spokojeni

Dagmar H. (Jesenice) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 22. 7. 2019

Prosím o zlepšení toalet v Centrálních lázní. Zkuste si tam někdy stoupnout do fronty, když spěcháte, Pouze 1 WC otevřené!!

Jaroslava S. (Lány) · Rekondiční pobyt · Hotel Zimní lázně ***
· 22. 7. 2019

Byly jsme spokojené. Děkujeme.

· 19. 7. 2019

Líbilo se vše, ale mělo by se zlepšit počasí :)

· 18. 7. 2019

Lázeňské služby v pořádku, mohla by být lepší strava.

· 18. 7. 2019

Obsluha bez problémů, strava chutné velké porce cena odpovídající.Spokojenost

· 17. 7. 2019

Pobyt na dámském víkendu byl naprosto pohodový, personál milý, procedury příjemné, kuchyně chutná. Víkend byl příjemným zpestřením a lázně Poděbrady mohu jen doporučit.

· 15. 7. 2019

Dobrý den. Moc se nám líbilo masážní lehátko hydrojet, a masáž, také nám moc chutnalo jídlo, skvěle uvařili. A co by se mělo zlepšit?, jsou to matrace, jsou sice nové, ale strašně tvrdé. Ale bylo to u vás moc fajn, určitě přijedeme znovu.

Magdaléna L. (Žďár nad Orlicí) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 7. 2019

Všeechno bylo naprosto v pohodě. Servis, stravování i osobní přístup. Moc dekujeme i za detičky ty vůbec nechtěli domu.

Marta K. (Praha 10) · Hotel Zámeček ****
· 11. 7. 2019

byli jsme velmi spokojeni. poslete nam prosim nabidku na na víkendový pobyt konec zari. dekuji st.

· 11. 7. 2019

Byli jsme spokojeni se všemi službami. Možná by neškodily sítě do oken, kvůli komárům.

· 11. 7. 2019

S pobytem v lázních jsem byla maximálně spokojená, lázeňský personál byl velice vstřícný i přes komplikace způsobené přestavbou centrálních lázní. Jídlo ve srovnání s mým pobytem před třemi lety bylo podstatně lepší, akorát chyběla mi větší pestros snídaní. A to nejpodstatnější, mé potíže jsou na ústupu. Ještě jednou mockrát děkuji za užasné tři týdny lázeňské léčby, které bych doporučila všem.

Kateřina H. (Moravská Ostrava) · Hotel Libenský ****
· 11. 7. 2019

Příjemné domácí prostředí, naprosto spokojeni. Hezký den.

Josef B. (Teplice) · Hotel Libuše ***
· 11. 7. 2019

Dobrý den, jelikož jsme jeli v podstatě na poslední chvíli a jen na víkend, tak jsme si nemohli domluvit procedury a tak jsem musela infrasaunu zrušit, protože tu nemůžu, masíž jsem měla jen částečnou, protože se nyní léčím s bederní páteří a budu mít teprve rehabilitace. jinak vše bylo v pořádku a neradi jsme odjížděli.

Dagmar P. (Praha 9) · Víkend pro dva · Hotel Libenský ****
· 11. 7. 2019

Byla jsem spokojená s ubytováním, snídaní, procedurami. Velmi se mi líbí město Poděbrady. Nebyla jsem spokojená s večeřemi.

Květoslava Š. (Dolní Roveň) · Relaxace v týdnu · Hotel Zimní lázně ***
· 10. 7. 2019

Pěkné, ale bylo to moc krátké. Příště musíme volit delší pobyt.

Ludmila F. (77 let) · Relaxace v týdnu · Hotel Libuše ***
· 10. 7. 2019

Líbilo se nám vše, nenapadá mne u víkendového pobytu zlepšení.

Romana S. (40 let) · Hotel Libenský ****
· 10. 7. 2019

Celý pobyt byl velmi příjemný, ubytování v hotelu Zimní lázně na klidném místě, přesto blízko promenády. Strava chutná, výběr dostatečný, personál milý a ochotný. Nemám, co bych vytkla. Jinak město je velmi hezké, udržované a čisté.

Zuzana B. (52 let) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 10. 7. 2019

děkujeme Vám za fotky i za skvělý nápad s pobytem s Hankou Kynychovou, pobyt i cvičení bylo úžasné, ubytování, strava, péče milých paní na lázeňských procedurách, všechno super. Pokud by se pobyt opakoval, ráda přijedu znovu.

Zuzana Š. · Hotel Zámeček ****
· 10. 7. 2019

Děkuji za veškeré informace. Tato akce se Vám velice povedla, byla jsem velmi spokojená. Nejen se cvičením, ale i s přístupem a chováním veškerého personálu hotelu Zámeček. Také velice kladně hodnotím kuchyni tohoto hotelu. Ještě jednou děkuji a pokud bude další ročník, určitě se ráda zúčastním . Pěkný den a mnoho spokojených hostů

Šárka V. · Hotel Zámeček ****
· 9. 7. 2019

Dobrý den,návštěva va vašich láznich se mi moc líbila a splnila mé očekávíní !

Dagmar R. (Praha 4) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 7. 7. 2019

Pěkný výhled z pokoje do parku, v noci příjemný klid. Snídaně formou bufetu byla bohatá. Večeře výběr ze 3 jídel ....dostačující. Procedúry proběhly v pořádku. Já i kamarádka jsme byly v Poděbradech spokojeny.........můžeme vřele doporučit.

Ubytováni , stravování a jednáni personálu, v pezionu Libuše,hodnotím na jedničku s vykřičníkem Procedury které jsem absolvoval i zde jsem byl velmi spokojen s provedením a velmi slušné jednéní personálu, hodnotím velmi kladně.Nevím co by se mělo zlepšit. Pokud budu zdráv, chtěl bych opět navštívit vaše lázně z bydlenim na Libuši, termín konec června, Rád bych měl jednu procedůru perličkovou koupel. Na závěr bych chtěl znovu zdůraznit,vše bylo O.K. Děkuji za krásné chvíle prožité u vás v lázních v Poděbradech.

Paní recepční byla perfektní akorát číšníci,kteří tam byli spíš na záskok nás neuchvátily.

Miroslav S. · Hotel Libuše ***
· 4. 7. 2019

Celkově bylo vše v pořádku. Ubytování, strava, prostředí, lázeňské procedury. Přijedu opět znovu na krátký pobyt na podzim.

Martin S. (Karviná) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zimní lázně ***
· 4. 7. 2019

Co se líbilo? Neplánovaně jsme byli ubytováni místo na dvoulůžkovém pokoji v apartmánu, super. Oprava neodtékajícího sprchového koutu a výměna vadné sprchové růžice byla řešena obratem. Kritika? Žádná.

Jaroslav M. (Kladno) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zimní lázně ***
· 14. 6. 2019

Dobrý den! Byli jsme se ženou velmi spokojeni ve všech směrech - s prostředím, obsluhou, stravou a procedurami. K dobré pohodě přispělovo také krásné počasí a vkutku výjimečně udržovaný lázeňský park.

· 14. 6. 2019

Spokojenost se vším. Krásně jsme si odpočinuly obě od problémů všedních dnů. Díky

Jiřina B. (Mladá Boleslav) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 14. 6. 2019

Profesionální, přátelské prostředí a vztahy. I přes krátkou dobu pobytu maximální spokojenost. Děkujeme

Blanka V. (70 let) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 13. 6. 2019

Dobrý den, byl jsem nad míru spokojen, vše bylo fajn, jídlo výborné a porsonál velmi příjemný. Těším se na další pobyt. Hezký den

Jaroslav B. (73 let) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libenský ****
· 13. 6. 2019

Nemám žádné námitky, vše bylo podle mých představ. Veškerý personál velmi vstřícný.

vše bylo perfektní,velká spokojenost,určitě opět navštívím za vše děkuji

Líbil se mi celý poobit.

· 13. 6. 2019

pěkný pokoj příjemný personál na procedurách perfektní strava

· 13. 6. 2019

Se vším jsem byla velice spokojená - jak s porsonálem tak i s procedurami. Těším se na další návštěvu ve Vaších lázni.

· 13. 6. 2019

Byli jsme spokojeni se vším a hlavně jsme měli kolem sebe ochotné a milé lidi./ myslím personál ,maséři všichni/.Děkujeme.

· 13. 6. 2019

Byla jsem nadmíru spokojená, fandím Vašim plánům na rekonstrukci lázeňských budov, jsou promyšlené a moc hezké. Dále chválím kuchaře, jídlo bylo rozmanité a hodně, hodně dobré. Den Francie byl úžasný! Věřím, že v tomto duchu bude nadále pokračováno. Všude Vás chválím, za rok přijedu zase.

· 13. 6. 2019

Super, pouze paní u koupelí byla nepříjmná, asi špatný den. Vše ostatní bylo skvĕlė.

· 11. 6. 2019

Byla jsem u Vás s kamarádkou, a nemáme žádné výhrady, ani k ubytování, a ani k ostatním poskytnutým službám. Ba naopak se k Vám rádi vrátíme. Přeji další úspěchy.

· 8. 6. 2019

Pěkné ubytování, milý personál i zdravotníci, všude čisto, uklizeno.Byli jsme moc spokojeni.

· 7. 6. 2019

Všeobecná spokojenost.

Oldřich K. (73 let, Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 5. 6. 2019

naprostá spokojenost se všemi službami.

· 5. 6. 2019

Líbilo : masáž, uhličitá koupel Prosím zlepšit: kavárna Viola - větší nabídka i odpoledne a delší otvírací doba :-) Více zeleniny i k večeři - bez zálivky Moc se mi u vás líbilo - ostatně jako vždy

· 4. 6. 2019

Strava,ubytování,personál...vše v pohodě.Ke zlepšeni nic nevidím.

· 4. 6. 2019

Na hotelu ZÁMEČEK se nám líbilo. Jídlo bylo rozmanité, chutné a velké porce. Personál byl ochotný, vstřícný, usměvavý. Rádi se tam zase vrátíme. Byli jsem opravdu spokojení. Poděbrady jsou úžasné město.

· 4. 6. 2019

skvělý pobyt, doporučuji

Libuše T. (63 let) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 4. 6. 2019

Hotel Zámeček - ubytování , úklid , welness, strava , jednání na recepci i personálu v restauraci opravdu perfektní. Jen drobnost - " ostatní " personál na chodbách " neumí " sám pozdravit a někdy ani odpovědět na pozdrav , škoda. Zato v Modré kavárně milá paní dělá nejlepší kávu v Poděbradech !!!! Ať se daří !!! Určitě doporučuji k návštěvě.

· 4. 6. 2019

Vše bylo v pořádku.

Jesef P. (77 let) · Hotel Zimní lázně ***
· 4. 6. 2019

Líbilo se nám že byly všechny procedury v hotelu . Přejeme mnoho uspěchu .

Nemám žádné připomínky, těším se na další pobyt.

Kristýna M. (Ústí nad Labem) · Týden pro ženy · Hotel Zámeček ****
· 3. 6. 2019

Nejvíce se mi líbily koupele v nově zrekonstruovaných Letních lázních, jídlo bylo dobré, pokoj pěkný - trochu mi vadili prvních pár dní příliž hluční sousedé z pokoje 215 ale jinak jsem byla spokojená.

Vše bylo super, jen to počasí se malinko pokazilo :-)

Kamila B. (Praha 10) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 6. 2019

Spokojenost velika se vsim.

Byli jsme naprosto spokojeni a nadšeni pobytem. Děkujeme.

· 23. 5. 2019

škoda že lazně nemaji větši bazén a nemuže se tam chodit celí den jak by lidi potrebovali jinak ubytovani zimnich laznich perfektni

Uvítala bych podávání večeře do 21.00 krásmé počasí, výlety a večeře vše krátí.................

Petra J. (Česká Lípa) · Doprovod k pacientovi · Hotel Zimní lázně ***
· 22. 5. 2019

výborná obsluha, jídlo

V lázních Podědrady jsme byli již v loňském roce a i letos jsme byli velmi spokojeni. Pěkné ubytování, velmi příjemný a vstřícný personál jak v hotelu tak i na procedurách. Vše doplňuje krásné prostředí celého města. Díky za relaxační týden u vás.

Klidné prostředí, výborná kuchyně, příjemné ceny doplňkového prodeje na rercepci.

· 21. 5. 2019

Perfektní ale krátké.

Marie K. (67 let) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 21. 5. 2019

byli jsme spokojeni,rádi se vrátíme.

Milada S. (67 let) · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 21. 5. 2019

Byla jsem se vším moc spokojená. Děkuji.

Alena T. (Přeštice) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 21. 5. 2019

Celý pobyt neměl chybu. Personál milý a ochotný. Jen porce jídla, jsou si myslím, při plné penzi, zbytečně velike a je pak škoda jídlo nedovedeme vracet.

· 20. 5. 2019

.Líbilo se nám vše.

Pobytem v lázních jsem byla nadšená, děkuji za krásný víkend a zvláště bych chtěla poděkovat ochotné obsluze v jídelně hotelu Libeňský a pochválit jídelníček ( skladba, pestrost,úprava pokrmů na talíři). Ráda s k vám budu vracet.

· 20. 5. 2019

Lázeňský pobyt s příjemnými procedurami jsme si s kamarádkou užily. Byl to bezva relax v krásném městě. Díky. Spokojené návštěvnice

· 20. 5. 2019

Pobyt v Poděbradech byl moc hezký. Ten zámeček je krásná poloha - v parku,tichu a přitom kousek od kolonády a 2 minutky k Labi. Procedury OK a všechno OK. Podél Labe krásná cyklistická stezka, klid, bez aut po rovině. Krásný pobyt, děkuji a současně tam zahajovali v pátek sezonu,takže 2.5 dne hezký program.

· 20. 5. 2019

Byla jsem velmi spokojena. Odpočinula jsem si a načerpala sílu do dalších dnů. Do lázní Poděbrady jezdím opakovaně a určitě se vrátím i příští rok. Děkuji.

· 20. 5. 2019

Pobyt Šitá míra pro dvě osoby v hotelu Bellevue-Tlapák. Vše bylo vynikající. Vstřícné a milé paní na recepci, krásný útulný pokoj, úžasné jídlo, všechny poskytnuté procedury v Centrálních lázních i v hotelu Libenský velmi profesionální. Moc se těšíme na další pobyt a všem rozhodně doporučujeme strávit čas v Poděbradech.

· 20. 5. 2019

Byla jsem se vším spokojená-jen to počasí-poručíme větru dešti jaksi nefunguje. Jako důkaz spokojenosti jsem si zaplatila 12cti denní pobyt v Zimních lázní na červenec 2019.

Irena P. (Praha) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 20. 5. 2019

Vše bylo v pořádku a ráda se do lázní vrátím.

· 20. 5. 2019

Dobrý den,víkendový pobyt se moc líbil,letos již po čtvrté a za rok určitě zase přijedu . Ubytování v Libuši krásné,jídlo super.Příjemný personál.Město a okolí krásné.Jen bych vám přála,aby město či jiný investor zrekonstruoval a dovybavil moderneji části lázní,například ty centrální, které hodně moc chátraji a je to škoda.Klienti by se tu cítili lépe a personálu by se také asi lépe pracovalo v lepších podmínkách.

· 20. 5. 2019

Pobyt u vás, v Poděbradech, byl velmi příjemný. Přístup vašich zaměstnanců ke mně byl vstřícný a profesionální. Děkuji.

· 20. 5. 2019

Byla jsem spokojená se vším, nemám co bych vytkla. Jakmile budu moci, přijedu znovu. Děkuji a přeji všem krásné léto.

Taťjana K. (83 let) · Týden pro ženy · Hotel Libuše ***
· 20. 5. 2019

Výborná kuchyně čisté pokoje

· 20. 5. 2019

Byl to krásný odpočinek.

· 20. 5. 2019

Vše se nám líbilo, těšíme se na příští rok.

Byly jsme úplně spokojeni ,nemáme k ničemu žádné výhrady.Nevím o ničem ,co bych chtěla vylepšit.Těšíme se na další pobyt.

Jiří P. s manželkou · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 20. 5. 2019

Nemám žádný námět na zlepšení. Pro seniora ideální.

· 20. 5. 2019

Perfektní pobyt, opravdu neměl chybu. Ubytování, strava bez chyb a procedury vynikající. A když k tomu dodám časté návštěvy cukrárny Viola s výbornými poháry, už není co dodat.

· 20. 5. 2019

Byly jsme velmi spokojeny jak s ubytováním tak i s ochotou personálu při procedurách.

· 20. 5. 2019

Děkujeme za pobyt.Měli jsme dobré počasí,tak jsme hodně času trávili v parku u pěkné fontány.Byli jsme spokojeni s ubytováním, strava výborná i příjemné procedury. I personál byl příjemný. Můžeme doporučit dalším klientům

· 20. 5. 2019

přístup personálu, nabízení služby, procedury

· 20. 5. 2019

Ubytování v pořádku, polopenze chutná a dostačující, personál vstřícný a milý, procedury splnily mé očekávání. Spokojenost a relax.

všechno bylo perfektní, ubytování, jídlo, procedury

· 20. 5. 2019

opět bylo vše perfektní, těšíme se zase příští rok

· 20. 5. 2019

Vše bylo celkem v pořádku

Všechno bylo perfektní. Ubytování, léčebná péče, strava - naprostá spokojenost.

· 14. 5. 2019

vše ok, opravdu pro nás perfektní, , pouze nám tam chybí program TV Noe

Miloslava K. (Louňovice pod Blaníkem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 14. 5. 2019

Super personál, dobrá kuchyně

· 14. 5. 2019

S pobytem v hotelu Libuše jsme byli velmi spokojeni. Program pobytu přes CK ČD Travel se nám líbil, procedury, ubytování a stravování - vše bylo výborné, děkujeme.

Bohuslav T. (60 let, Polná) · Hotel Libuše ***
· 12. 5. 2019

Lázeňskou léčbu v Poděbradech v hotelu G-REX jsem absolvovala od 12.3. do 9.4.2019 v rámci rané péče po náročné operaci srdce. Maximum pochvaly bych směřovala k veškerému personálu od lékařské péče, sester až po ty, se kterými se vlastně pacient nesetká, ale kteří si zaslouží také dík. Personál v jídelně, ale vlastně všichni ostatní, přidávali ke své práci úsměv. Psychika, zvlášť po tak náročném výkonu, je půl léčby a velké plus. Pečlivá čistota i přes to, že budova není z nejmodernějších. Děkuji za vše. Velké plusy patří i celému lázeňskému městu. Vracela jsem se skutečně domů, tak jak je uváděno, zotavena. Nedovedu si představit, že bych šla po sedmi dnech v nemocnici domů a obstarávala ambulantně všechno, co bylo potřeba.

Jaroslava O. (Praha 4) · Hotel G-REX ***
· 11. 5. 2019

S pobytem jsem byla velmi spokojená, personál je vstřícný a příjemný.

zrušit poplatek za parkování - ve většině hotelů je parkování pro ubytované hosty zdarma

Květoslava J. (Čáslav) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 10. 5. 2019

Vše bylo fajn

· 10. 5. 2019

vše bylo v pořádku Po nějaké době jsme se k vám vratili a zlepšilo se hlavně stravování.

· 10. 5. 2019

Dobrý den, moc se nám u Vás v lázních líbilo. Oba (já a syn -11 let) jsme byli nadšeni z bazénu, krásné ubytování, které nám vybrala p.Vokatá. Jídlo skvělé, všude milí vstřícní lidé, kteří nám poradili zajímavosti. Moc jsme obdivovali krásný park s tulipány (ještě jsme je stihli ráno v pondělí vyfotit), syn se nemohl odpoutat od nádherného vodotrysku, který jsme si vyfotili asi 100x. Dále se nám moc líbily krásné slunečné hodiny, kde se každý den měnilo datum z kamínků. Myslím si, že jsme stihli hodně věcí, na tak krátkou dobu....odpočinuli jsme si, zapomněli jsme na všední starosti.....rádi se k Vám budeme vracet. Zmrzlina na náměstí byla jako v Itálii, opravdu super. Jen škoda, že jsme tam byli tak krátce, ale naštěstí nám nepršelo, jen mohlo být trochu tepleji... :-). Masáž lávovými kameny mě krásně prohřála, byla jsem z ní nadšená. Opravdu nemám co bych vytkla. Děkujeme za vše.

· 10. 5. 2019

Líbilo se nám ubytování i procedůry Jsme opakovaně spokojení.

Zdeněk Kroužek (66 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 9. 5. 2019

Vše bylo perfekní

výborná strava , příjemné prostředí ,příjemní lidé , kvalitní lůžka, zlepšit - zmodernizovat sprchový kout

Marie R. (Ústí nad Labem) · Hotel Libuše ***
· 9. 5. 2019

Byla jsem s pobytem spokojená ,doufám,že opět přijedu.

Marie F. · Hotel Libenský ****
· 9. 5. 2019

Dobrý den, v lázních se nám líbilo moc. Příští rok se chystáme znovu do hotelu Zámeček.

Petra J. (46 let) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 9. 5. 2019

Naprostá spokojenost - ubytování, procedury, jídlo. Určitě budeme opakovat.

Vladislav N. · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 9. 5. 2019

Pobyt jsme si manželem užili,stravování i ubytování výborné,díky.

Jitka Š. (70 let) · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 5. 2019

Přijedu zase,bylo tam dobře,škoda,že nemůžete zajistit počasí,i tak se mi tam líbilo.

· 5. 5. 2019

Dobrý den, byly jsme tam s kamarádkami již podruhé a vždy jsme byly velmi spokojeny. Ubytování v hotelu Libuše bez závad, v pokojích útulno ,čisto a teplo, strava chutná a dostačující, personál milý. Pokud jsme potřebovali změnit předepsanou rehabilitaci , ze zdravotních důvodů, byli v kanceláři velmi vstřícní. Snad by bylo vhodné ještě někde zveřejnit informaci, kde je možné si půjčit kola a za kolik , popř.mapičku výletů v oklolí. Pracovníci v lázních jsou také velmi vstřícní a ochotní. Příjemná je i poukázka do kavárny Viola. Dávám 5 hvězdiček. Děkujeme za krásný odpočinek, byt´krátký a těšíme se,doufám, i příští rok.

Irena R. (71 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 3. 5. 2019

Ubytování bylo výborné. Čisté pokoje, úklid probíhal každý den. Prostě super. Strava byla vynikající, není co vytknout.

Helena Š. (46 let) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 5. 2019

Byla jsem spokojená i jídlo bylo dobré.

· 3. 5. 2019

Skvělý milý personál, pokoje čisté. Doporučuji

Irena K. (66 let, Praha) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 5. 2019

Pobyt se nám líbil. Ubytování i strava výborné. Líbili se nám i lázeňské procedury, hlavně perfektní masáž. Na podzim zase přijedeme.

· 3. 5. 2019

Líbilo se mi vše, nic bych neměnila.

Blanka K. (Chodouny) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 5. 2019

Líbil se nám všude vstřícný a velice milý personál.Všude bylo čisto a příjemně.Moc děkujeme za krásný víkend!

· 3. 5. 2019

Pěkný pokoj, výborná kuchyně, kombinace balíčku Plavba na Labi

Milan D. (60 let) · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 5. 2019

Nemáme připomínky,libilo se nám....

· 1. 5. 2019

Nemám k vašim službám žádné připomínky a moc se mi u vás líbilo.

Do Poděbrad jezdím ráda,jsem velmi spokojená.

Jaroslava J. · Hotel Libuše ***
· 27. 4. 2019

byli jsme velmi spokojeni

Nemam výhrady.

Milan M. · Hotel Libenský ****
· 20. 4. 2019

Celková spokojenost, budu jen doporučovat. Jídlo výborný , personál ochotný.

· 19. 4. 2019

Skvělý personal a ochota všech zaměstnanců.

· 18. 4. 2019

Vše bylo fajn. Víkend bez nudy, ani jsme vše nestihli. Příště se těšíme zase na další pobyt u vás. Výhodou bylo i méně turistů ve městě, prostě idyla.

Ivana R. · Hotel Zámeček ****
· 17. 4. 2019

Vše bylo vynikající, ubytování ,čistota, jídlo,koupele. Těším se na příště. Díky

Nemáme s kamarádkou žádné výtky, ubytování a strava skvělá, přísptup personálu profesionální a milý přístup od všech zaměstnanců. Moc se nám líbilo a přístí rok plánujeme týdenní pobyt v Zámečku. všem moc děkujeme a přejeme stále více spokojených klientů.

· 17. 4. 2019

Nemám žádné připomínky, jen můj pobyt byl moc krátký, ale to byl ,bohužel, jen můj problém.

· 6. 4. 2019

S Moc se nám u vás líbilo ,celý personál zámečku perfektní,ochotný a velice milý. Ubytování také moc pěkné a čisté,ke vší spokojenosti Žádné negativní zážitky nemáme,určitě přijedeme znovu. Moc vás všechny zdravím a těším se na další setkání.

· 5. 4. 2019

Celý pobyt spokojenost.Doporučuji.

Marie N. (Brandýs nad Labem) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 5. 4. 2019

Určitě zase přijedu na prodloužený víkend.

· 5. 4. 2019

Obsluha v hotelu byla příjemná a milá a také sestřičky na procedůrách. Nemám co bych vytkla.

Zdena M. (73 let) · Aktivní týden · Hotel Libuše ***
· 4. 4. 2019

Dobrý den , pobyt byl příjemný; jen nám nevyhovovala procedura parafín, lepší je namáčení a prostředí cent.lazni ale to se asi řeší.

· 4. 4. 2019

Libilo se nam vse. V pokoji dokonaly poradek, velmi laskavy personal, dobre jidlo a vecer prijemne posezeni s hudbou v hotelu Libensky.Prijedeme zase.

· 4. 4. 2019

Náš pobyt v lázních neměl chybu. Vše perfektní.

Jaroslava H. (70 let, Praha) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 28. 3. 2019

Celkově hodnotím lázeňský pobyt jako velmi dobrý, co se týče ubytování v hotelu Zimní lázně i stravování vhotelu G-REX. Hotel Zimní lázně byl čistý, vybavení pokoje ledničkou hodnotím velmi pozitivně. Pouze vytýkám málo ramínek na oblečení. Ke stravování bych vytkla jedinou věc, a to absence skleniček na čaj při snídani. Hodnotím velmi dobře pestrost i chuť jídel. Taktéž dobře hodnotím prodej piva k jídlu. Lázeňské procedury byly nastaveny dobře, zdravotní personál milý, ochotný a vstřícný. Jediné, co se mi opravdu nelíbilo, je oblast koupelí a masáží v centrálních lázních. Společná šatna pro koupele i masáže, pohyb oblečených i neoblečených pacientek, prostěradla k dispozici jen pro koupele, boxy určené na masáže oddělené jen zástěnou, to vše velmi kazilo dojem z jinak příjemné masáže i z koupelí. Absolvovala jsem též aroma masáž v jiné částí centrálních lázní a i když prováděná masáž byla velmi podobná, bylo to nesrovnatelně příjemnější a cítila jsem se uvolněnější. S pozdravem Karlíková. Mohu doporučit.

Celkově hodnotím lázeňský pobyt jako velmi dobrý, co se týče ubytování v hotelu Zimní lázně i stravování vhotelu G-REX. Hotel Zimní lázně byl čistý, vybavení pokoje ledničkou hodnotím velmi pozitivně. Pouze vytýkám málo ramínek na oblečení. Ke stravování bych vytkla jedinou věc, a to absence skleniček na čaj při snídani. Hodnotím velmi dobře pestrost i chuť jídel. Taktéž dobře hodnotím prodej piva k jídlu. Lázeňské procedury byly nastaveny dobře, zdravotní personál milý, ochotný a vstřícný. Jediné, co se mi opravdu nelíbilo, je oblast koupelí a masáží v centrálních lázních. Společná šatna pro koupele i masáže, pohyb oblečených i neoblečených pacientek, prostěradla k dispozici jen pro koupele, boxy určené na masáže oddělené jen zástěnou, to vše velmi kazilo dojem z jinak příjemné masáže i z koupelí. Absolvovala jsem též aroma masáž v jiné částí centrálních lázní a i když prováděná masáž byla velmi podobná, bylo to nesrovnatelně příjemnější a cítila jsem se uvolněnější. Mohu doporučit. · Hotel Zimní lázně ***
· 28. 3. 2019

Krásné prostředí a hodný personál.

Anna T. (Krakovany) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libenský ****
· 28. 3. 2019

Vše v pořádku výborná kuchyně chválím

· 28. 3. 2019

Vše v pořádku výborná kuchyně chválím

· 28. 3. 2019

Vice kulturnich akci nebo i zajimavych prednasek,modernizace jidelnicku

· 28. 3. 2019

Líbily se mi procedury, jen by neměly být v pozdních večerních hodinách. Dále bych uvítala více večerů s živou hudbou ve více hotelích. V hotelu Libeňský je prostor velmi malý a je tam vždy obsazeno.

Marie P. (48 let) · Víkend pro dva · Hotel Libuše ***
· 28. 3. 2019

Děkuji za krásný víkend u Vás, který byl navíc s bonusem nádherného jarního počasí....Se službami jsem byla velmi spokojená, byl dodržován čas, všude bylo vzorné čisto a přístup personálu k nám klientům na jedničku s hvězdičkou...!!!!!!! Krásné pokoje a velmi dobrá kuchyně, všeho dost a obsluha restaurace ochotná a rychlá i úsměvy nebylo šetřeno...... moc se mi líbilo v modrém salónku včetně té super ženské tam.... zasílám velký pozdrav!!!!! Zkrátka velice děkuji, připadala jsem si vážně jak "zámecká paní", o vše bylo postaráno........ DĚKUJI VŠEM !!!!!!

· 28. 3. 2019

Vše bylo přijemné , není co zlepšovat / personál na procedurách ok, obsluha v jídelně ok - no spokojenost díky za rok přijedeme s kolegyní zase

· 28. 3. 2019

Prostě na Zámečku jsem jako doma. Spokojený a šťastný.

Jiří P. (Děčín) · Hotelové ubytování · Hotel Zámeček ****
· 28. 3. 2019

Krásné ubytování, perfektní procedury, milý a ochotný personál, výborné jídlo. Nemám co vytknout. Všem doporučuji.

Iveta D. · Hotel Zámeček ****
· 28. 3. 2019

Perfektní , ubytování bez výhrad, čisto, jen jsem dostal župan pro asiata - mám 193cm,zaměstnankyně opakovaně chválili moje nohy , které už v r.1981 vyhrály na Gymnáziu Pelhřimov soutěž "Nice Legs" Strava hodně dobrá , parkování volné , rovněž bez vady.

Roman F. · Hotel Zámeček ****
· 24. 3. 2019

Dát židle do převlékárky u koupelí. /výborná byla u masáže/ . Částečná masáž byla moéně kvalitní, celková zase výborná.

· 24. 3. 2019

Příjemné prostředí.,Ochotný personál. Děkujeme

Judita S. (Praha 6) · Dámský víkend · Hotel Libenský ****
· 22. 3. 2019

Jako vždy naprostá spokojenost. Velký dík všem vašim zaměstnancům! Určitě k vám zase přijedeme.

Hana H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 22. 3. 2019

Dobrý den, velmi se mi u Vás líbilo, jak ubytování, stravování tak i vstřícný přístup personálu, jak na procedurách tak i v jídelně i co se týče úklidu. Byli jsme i na večírku s hudbou, tam jsme se také pěkně pobavili. Budu Váš hotel Libenský doporučovat. Přeji hezký den.

· 22. 3. 2019

Dobrý den, líbilo se nám všechno, není co vytknout, přijedeme rádi zase i na delší pobyt.

· 22. 3. 2019

My jsme byli spokojeni, pouze přechod venkem do centrálních lázní byl nepříjemný , ale za to mohlo nepříjemné a velice studené počasí. Všichni zaměstnanci lázní byli příjemní , milí , a nešetřili úsměvy. Spokojenost,příště zas přijedeme.

Jediná vítka se týká prdeje matonky místo poděbradky. Jinou chybičku jsem nenašel. Děkuji, jen tak dál............

Co se týká péče a personálu vše bez výhrad. Veškerý personál milý, ochotný, vstřícný, prostě superlativy bych nešetřil. Občas trochu nervní. Hádal bych, že je zde patrný podstav. Jediná nepříjemná věc jsou kuřáci na kolonádě (pro mne i kdekoliv jinde). Skutečně nepříjemná záležitost, když člověk po operaci srdce musí jít po kolonádě za bandou hulících zvířat. Trpím poslední dobou těžkou averzí vůči kuřákům zejména v důsledku problémů se srdcem. Vím, lze namítnout, že se jedná o můj problém. Kdybych je mohl předejít (což zejména zpočátku prostě nešlo), tak je předejdu. Bohužel, člověk, který se přijede léčit, je nucen čuchat ten nepříjemný smrad a to určitě není dobře.

Pavel F. (Hradec Králové) · Hotel G-REX ***
· 21. 3. 2019

Dobry podvečer. Pobyt u Vás až na malinkatou vyjímku neměl chybu. Obvzlaště služby paní Olgy a paní Jitky byli super. Poprvé ve svém věku jsem u vás se smiche nás všech oblékl pri bahenim zábalu TANGA. Personal perfektni,služby jakbysmet a kuchyně skvela. A to manželka dělá jako kuchařka. A malinkata vyjimka nebyla na Vaši straně ale týkala se dvou dam z pokoje č.204. Dělaly trošku větší hluk společně s pány co měly na pokoji. Manželka to docela rázně dlouho po pulnoci utla a pak po těch dvou nebylo vidu ani slechu. V budoucnu Vas rádi opět poctime svou návštěvou.

Miloslav J. (54 let, Stachy) · Prodloužený víkend exclusive · Hotel Zámeček ****
· 21. 3. 2019

Chtěl bych jenom aby byla snídaně od 7 hodin

Martin M. (Nepolisy) · Rekondiční pobyt · Hotel Zámeček ****
· 21. 3. 2019

Výborná kuchyně. Milá paní lázeňská na parafínový zábal na ruce a masáž levandulovou. Ubytování a recepce bezva. Župánky na minulém pobytu byly měkčí a delší, asi froté, teď byly drsnější. Jinak pohoda :-)-

Zdeňka M. (53 let, Jeseník) · Hotel Zámeček ****
· 21. 3. 2019

Pobyt se nám líbil, vše probíhalo dle našich představ. Všude jsme se stkali s ochotným a vstřícným personálem. Nemáme připomínky.

Jiří M. (66 let, Praha 6) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 20. 3. 2019

100 % spokojenost.

Hana Č. · Hotel Libuše ***
· 18. 3. 2019

Dobrý den, příjemní zaměstnanci, profesionální přístup, dobrá strava a příjemné ubytování. V této oblasti bych neměnil nic. Některé procedury bych opakoval alespoň 2x ve víkendovém pobytu. Přeji úspěch a zdraví Všem zaměstnancům.

Jan S. (Mělník) · Víkend pro dva · Hotel Zimní lázně ***
· 18. 3. 2019

Dobrýden, byly jsme spokojené.

Anna K. (Ostrava) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 17. 3. 2019

Líbilo se mi vše, jako vždy, při pobytu v Poděbradech. Ubytování v hotelu Libuše odpovídající , moc dobré jídlo, teplo na pokojích. Již jsme absolvovali uhličitou koupel v zrekonstruované části a jsem ráda, že se pracuje už konečně na celých "Centrálních lázních". Je načase , protože na tuto budovu už nebyl hezký pohled zvenku, ani vevnitř. Poděbrady po "vyloupnutí centrálních lázní" získají určitě větší prestiž a všichni to ocení. Do Poděbrad jedu s manželem i na "Velikonoční pobyt" a tak budu vidět pokrok . Přeji Vám hodně spokojených pacientů a klientů, já mezi ně rozhodně patřím a vždy pro mě budete jednička. A ještě jednu poznámku, na konci října 2018 jsem byla v Poděbradech na 4denním pobytu a byl tam koncert "Šlágr party" a přizvaných hostů včetně Lenky a Standy Keith /na které chodíme do kavárny hotelu Libenský. Bylo to úžasné a mohli byste to zase někdy zopakovat.

· 16. 3. 2019

Krásné relaxační dny :) Děkuji :)

Alena M. (Jablonec nad Nisou) · Hotel Libuše ***
· 15. 3. 2019

Spokojenost !! Lázně máme rádi včetně prostředí a obsluhy. Děkujeme.

· 15. 3. 2019

Všechno OK

· 15. 3. 2019

Dobrý den,nemám ,na co si stěžovat.Jídlo,ubytování,procedury,přístup personálu,vše bylo na na úrovni. Děkuji za příjemný pobyt.

Josef M. (Praha) · Rehabilitační centrum Máj
· 15. 3. 2019

Vše velmi dobré , výborná komunikace zaměstnanců lázní s klienty lázní.

Jiří B. (Český Dub) · Relaxace v týdnu · Hotel Libuše ***
· 15. 3. 2019

Vše v pořádku,naprostá spokojennost.....

Radka V. (Žleby) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 15. 3. 2019

ja jsem si nas damsky vikend uzila na jednicku ubytovani a stravovani bylo super jen ty procedury v jeden den byly trochu narocne celkovy dojem perfekni dekuji

· 11. 3. 2019

Výborná kuchyně, ubytování v pohodě.

Zdeňka N. · Hotel Libuše ***
· 11. 3. 2019

Byla jsem moc spokojená s celým pobyte , až na tvrdé postele. Děkuji celému personálu lázní za příjemný pobyt.

Všude se pracovalo podle plánu a pokud jsme potřebovali jít na proceduru dřív, tak pokud to šlo, tak ochotně vyšli vstříc. Jednání bylo vždy milé, ubytování přímo luxusní. Kéž by mohla dcera, se kterou jsem tam byla, ještě někdy navštívit lázně! Moc by si to zasloužila. Děkujeme.

Petra W. · Hotel Libenský ****
· 7. 3. 2019

Jídlo vyníkající, kuchaři, obsluha vynikajácí. Zdraví

· 7. 3. 2019

Všechno bylo suprové.

· 7. 3. 2019

letos nemám žádné připomínky. Bala jsem spokojena. Pobavilo mně, že jsem měla stejný pokoj jako v roce 2018. Asi, abych viděla tu změnu, myslím nový koberec, vymalováno atd. Bylo to moc fajn a doufám, že za rok vás opět navštívím. Přeji jen to nejlepší, ať se daří.

Miroslava B. (61 let, Hradec Králové) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 7. 3. 2019

Pobyt dle očekávání standardní. Mohu doporučit.

Renata S. (Ústí nad Labem) · Hotel G-REX ***
· 7. 3. 2019

Vše dobré, těším se na další pobyt

Ladislav B. (62 let, Jablonec nad Nisou) · Seniorský pobyt s lékařskou konzultací · Hotel Zimní lázně ***
· 7. 3. 2019

Všude čisto - bez poskvrnky, chutné jídlo a ochotný personál. Musela jsem z vážných důvodů předčasně ukončit pobyt a vratka za nevyužité služby mi byla obratem poukázána na účet. Všechno vyřízeno jedním e-mailem a ihned. Chvályhodné!

· 6. 3. 2019

Děkuji, pobyt byl perfektní, vše bylo skvěle připravené a organizované. pokoje čisté, personál příjemný, ochotný a milý, procedury skvělé a také příjemné. Snídaně skvělé a bohaté.

· 6. 3. 2019

Líbilo se mi ubytování i přístup personálu. P. recepční v hotelu Zimní lázně byla velmi ochotná. Uvítala jsem, že jsem měla na pokoji chladničku. Bydlela jsem na pokoji 214 a sprcha měla velmi malý tlak. S procedurami jsem byla spokojená. Pokud mi vybude čas a peníze, ráda přijedu znovu. :-)

· 6. 3. 2019

Bylo to vynikající, jak jídlo, tak pobyt a nemám co dodat. Moc děkuji

Emilie V. (60 let, Praha) · Doprovod k pacientovi · Hotel Zimní lázně ***
· 26. 2. 2019

Dekuji Vam i Vasim kolegum. Vsechno bylo perfektni Ochota, vstricnost a hlavne pochopeni. Jeste jednou velke podekovani Vam vsem

Byla sem naprosto spokojená.

Květa O. (Troskotovice) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 25. 2. 2019

V Poděbradech se mi líbilo, byla jsem u Vás už opakovaně. Až bude dokončena rekonstrukce Letních lázní, bude to ještě lepší pro pacienty.

· 25. 2. 2019

Byla jsem s pobytem spokojena, jsem Vaším hostem opakovaně.

· 25. 2. 2019

Vše bylo v naprostém pořádku, krásné prostředí, příjemný personál, výborná strava i obsluha, není co dodat. Všem návštěvu doporučujeme !!!!

Byli jsme spokojeni - proceduy se nám velmi líbily.

· 24. 2. 2019

S pobytem u Vás jsme byly velice spokojeny, hotelové služby perfektní,kuchyně výborná, vstřícnost personálu nás mile překvapila zvláště pí recepční na denní směně!! Program víkendového pobytu byl skvěle připraven a velmi nás uspokojil . Budeme se těšit na další nabídku a rády doporučíme přátelům. Přejeme další spokojené klienty !

· 22. 2. 2019

Byla jsem na pobytu u vás, jako vždy, spokojena. Ráda jsem využila zvýhodněné nabídky stálého zákazníka. Vše bylo v pořádku. Pouze díky rekonstrukci Letních lázní jsme měli náhradní prostory na procedury. Navštívila jsem také velmi pěkný lázeňský koncert Kolínského bigbandu s Petrem Vondráčkem, měl skvělou atmosféru.

Milý a příjemný personál.Moje výtka se týká samotných návštěvníků a možná i obyvatel města - příliš mnoho kuřáků - nepořádek, zápach; a také mnoho psů - i na hotelech i v kavárnách!

Alena H. · Hotel Libuše ***
· 22. 2. 2019

Dobrý den, s pobytem u Vás jsme byli velmi spokojeni. Veškeré služby byly na dobré úrovni, personál příjemný atd. Apartmán byl velký, čistý a hlavně jako výhodu hotelu považujeme, že kromě toho, že se nachází přímo v centru Poděbrad, přímo na kolonádě, poskytuje veškeré léčebné procedury (koupele, zábaly, masáže atd.) přímo ve své budově a klient/pacient nemusí vycházet z hotelu do jiného léčebného zařízení, které toto poskytuje, Pobyt ve Vašem hotelu doporučíme svým známým.

· 21. 2. 2019

Líbilo se nám vše! Nádherný týden, děkujeme

Vše v pořádku, děkujeme

Líbilo se nám vše, byly jsme maximálně spokojené. Těšíme se na další pobyt na Zámečku.

· 21. 2. 2019

Nemám výhrady. Veškeré domluvy ohledně pobytu promptní. Paní na recepci milé a nápomocné. Pokoj pěkný a funkční, rohový balkonek navozoval příjemný nádech staré vilky. Co bylo dojednáno, to proběhlo (procedury). Obecně jsou Poděbrady příjemné městečko, spousta různorodých podniků.

Anežka B. (Praha 7) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zimní lázně ***
· 21. 2. 2019

Skvělý byl pocit rodinného zázemí,vzhledem k tomu,že se k vám vracím 2x ročně,jsem spokojená....

Zdenka A. (Brandýs nad Labem) · Týden pro ženy · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 21. 2. 2019

Byli jsme spokojeni, personál celého hotelu byl milý, vstřícný, ochotný.

Ivana K. (Sokolov) · Hotelové ubytování · Hotel Zámeček ****
· 21. 2. 2019

Dobrý den ! S kamarádkou jsme navštívily vaše lázně již potřetí. Jezdíme ve stejnou dobu , v únoru, ani jediný pobyt nás nezklamal. Jezdíme vždy do hotelu Zámeček. Je tu vše opravdu perfektní, pěkné prostředí, výborné jídlo, procedury, ubytování, milý personál ( pro který není nic problém ) i kavárna Modrý salonek. Moc vám všem děkujeme a těšíme se zase příští rok.

Iva H. (Rudník) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 19. 2. 2019

Bylijsme opět vysoce spokojeni a rádi Vás budeme trvale navštěvovat. Oceňujeme perfektní masáže a bublinkovéckoupele. Už po někoiáté (ikyž to třeba nemáme vceně) oceújeme perfektn Violu.

· 15. 2. 2019

Ubytování v hotelu Zimní lázně. - 7.2. - 10.2. 2019. Pozitivní bylo, že nyní je už WIFI na pokoji a není nutné sedět na recepci. Pokoje prakticky zařízené, úklid výborný. Milá obsluha v recepci a v jídelně.

Jana D. (Praha 4) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 14. 2. 2019

Byla jsem, jako vždy spokojená.Strava výborná. počasí také, personál vstřícný a kamarádský. Jen mě mrzí, že odchází pani veducí kuchyně z hotelu Libuše. Škoda!!!!!! Jinak se těším na vaše velikonoce.

Eva M. (Litoměřice) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 14. 2. 2019

Dobrý den, líbil se nám velmi vstřícný a milý přístup personálu.Jídlo chutné.A hlavně ticho a klid,úžasný relax.Děkujeme.

Bohuslav F. (75 let, Jablonec nad Nisou) · Hotel Zámeček ****
· 14. 2. 2019

Byli jsme u vás již poněkolikáté, takže jsme věděli, že nás čeká perfektní pobyt. Jako obvykle i perfektní a milý personál.

· 13. 2. 2019

Děkuji za příjemný relax ve vašich lázních. Jsem zde již po několikáté. Ubytování pěkné, stravování výborné, pesonál hotelu Libuše i na procedurách profesionální a velmi přátelský. Pouze centrální lázně by si už zasloužily opravit.

Hana M. (65 let, Praha) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 2. 2019

Skvělá kuchyně, klid na pokoji.

· 11. 2. 2019

Vše výborné,

Karel Š. (Praha) · Hotel Zámeček ****
· 10. 2. 2019

Dobrý den, pochvalu personálu všichni jsou strašně milý.

Hana H. (49 let, Hradec Králové) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 2. 2019

Ochotný personál hodnotím kladně.

· 8. 2. 2019

Lázně Poděbrady se opravdu staly naší "srdeční" záležitostí. Tato návštěva byla již naše pátá a vždy jsme s manželem byli velice spokojeni jak s ubytováním v hotelu Libuše, příjemným personálem, výbornu kuchyní a obsluhou a také se všemi procedurami. Velmi rádi se do Poděbrad vracíme. Už teď se moc těšíme na náš další pobyt v hoteli Libuše od 13.3. do 17.3.2019. Děkujeme!

· 8. 2. 2019

Všechno bylo perfektní

Eva K. (Praha 5) · Hotel Libenský ****
· 6. 2. 2019

S pobytem na Zámečku jsme byli spokojeni.Děkujeme a doporučujeme.

Jaroslava H. (Mělník) · Hotel Zámeček ****
· 6. 2. 2019

byly jsme spokojeny

Jaroslava N. (70 let, Mladá Boleslav) · Relaxace v týdnu · Hotel Zimní lázně ***
· 6. 2. 2019

Mily pristup personalu v hotelu Libuše. Ubytovani pekne, ale silene pretopeno. Procedury prijemne, hlavne masaz a parafin. Velmi ocenuji ochotu personalu pri presouvani procedur na jiny cas.

Hana F. · Hotel Libuše ***
· 6. 2. 2019

Mimořádně milá paní na rozpisu procedur, která nám vyšla vstříc s úpravou procedur. Ubytování i jídlo bylo dobré, personál na procedurach milý . Koncert Hanky Zagorové super.

· 6. 2. 2019

Dobrý den, líbilo se mě vše byla jsem spokojená a také to bylo vylepšené kulturním programem koncert em Hany Zagorové a Petrem Rezkem. R áda bych byla informována o Vašich kulturních programech Děkuji .

Novotná L. (Horoušany) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 6. 2. 2019

Pobyt byl perfektní, moc příjemné byly koupele a ze všeho nejlepší byl koncert Hany Zagorové a Petra Rezka. Děkujeme za pěkný zážitek.

Karel Č. (75 let, Praha) · Hotel Libuše ***
· 6. 2. 2019

Byla jsem velmi spokojená

Daniela N. (Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 6. 2. 2019

Naprostá spokojenost.

Ladislav M. · Hotel Libenský ****
· 6. 2. 2019

Super !!!

Markéta M. (44 let, Praha) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 6. 2. 2019

vše super....recepce...pokoj...stravování...tanec v hotelu Libenský....děkujeme...snad jen brzy ráno to zásobování a hluk......a procedůry...paráda.....přijedeme opět....

· 6. 2. 2019

Dobrý den. Kapku mi vadila ta mládež do rána pod odnem, ale taky nám bylo 18 a proto to toleruji. Moc ochotný personál a příjemné čisté prostředí. Děkuji

· 6. 2. 2019

Obsluha byla velmi milá a přátelská, vybavení pokoje jsme měli v pořádku, vše bezvadně fungovalo.

· 6. 2. 2019

Procedury, ubytování, jídlo i přístup personálu byl výborný.

Markéta V. · Hotel Zámeček ****
· 6. 2. 2019

Za mě úplná spokojenost, přijedu znovu.

Ivana D. (Praha 7) · Hotel Zimní lázně ***
· 6. 2. 2019

Líbilko se nám všechno.

Jiří P. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 6. 2. 2019

Vstříctnost hotelového personálu velmi dobrá.

Vladimír K. (Praha 13) · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 6. 2. 2019

Pobyt s koncertem Hany Zagorové byl skvělý. Procedury nás bavily, jídlo i ubytování luxusní. Naprostá spokojenost. Děkujeme

Jitka K. · Hotel Zámeček ****
· 6. 2. 2019

Dobrý den, strávili jsme s manželem velmi příjemný víkend v hotelu Libenský v termínu od 18. 1. do 20.1.2019. Ubytování bylo velmi dobré, všude teplo a příjemně. Procedury bylymoc příjemné. Se stravou jsme byli také spokojeni, obsluha byla velmi ochotná a milá.

· 6. 2. 2019

Libil se mě přístup personálu, zlepšení by bylo potřeba v oblasti stravování.

· 5. 2. 2019

prijemne prostredi,mily personal,brzy prijedu znovu

· 3. 2. 2019

Byla jsem velmi spokojená,příjemné prostředí na Zámečku, výborná kuchyně a milý personál. Co víc jsem si mohla přát.

Líbil se nám pobyt celkově. Ochotný personál, kvalitní strava, příjemné prostředí.

Měla jsem objednaný pobyt v Libuši, z provozních důvodů jsme s kamarádkou bydlely v hotelu Tlapák. Byly jsme velmi spokojeny, ať šlo o vybavení pokoje či restauraci, výborně tam vaří, obsluhující velmi profesionální, příjemný. V recepci byly také moc milé a ochotné paní. Díky, budeme se zase příště těšit.

Jitka V. (Liberec) · Hotel Libuše ***
· 1. 2. 2019

nemám žádné připomínky,super

Milan P. (Příbram) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 1. 2. 2019

Byla jsem velice spokojena s příjemným vystupováním všech vašich zaměstnanců. Na koupelích i masážích opravdu vstřícní lidé a procedury skvělé. Pochvalu zaslouží i kuchaři, jídlo bylo chuťově velice dobré. Jen občas by mohlo být při servírování v restauraci teplejší , aby ho člověk mohl v klidu a pohodě vychutnat. Ubytování bylo výborné, klid a příjemné, komfortní prostředí.

· 31. 1. 2019

Všichni zaměstnanci se chovali vstřícně, mile. Od paní recepční, která nám ochotně přehodila čas procedury až po fyzioterapeuty. Ti nám perfektně zorganizovali procedury tak, aby navazovaly logicky po sobě. Jídlo bylo vynikající i dohoda s kanceláři byla velice milá a pohodová. Děkuji

· 31. 1. 2019

Byla jsem spokojena.Ráda se k Vám opět vrátím.

Dagmar D. (Chrudim) · Víkend pro dva · Hotel Libenský ****
· 24. 1. 2019

Vše vynikající. Děkujeme, rádi se do Poděbrad vrátíme.

Václav B. (Praha 8) · Víkend pro dva · Hotel Libenský ****
· 22. 1. 2019

Pokoj bezvadný, jídelna příjemná, možnost načerpat minerálku přímo u jídelny bezkonkurenční. Snad jen upozornit na to, že v plánovací kanceláři si hosté mohou v případě zájmu dokoupit procedury. Využily jsme to a dokoupily oxygenterapii a úžasná zkušenost. Byly jsme spokojeny a určitě se u vám ještě naplánujeme zjímavý pobyt.

· 17. 1. 2019

Bez poznámek, organizace perfektní

· 15. 1. 2019

Dobrý den,jelikož jsem v lázních Poděbrady byla sedmkrát tak mohu hodnotit.Letošní Silvestrovský pobyt se nám moc líbyl byla jsem velice spokojená s celým pobytem a co mohu ještě moc pochválit tak milé a ochotné servírky na melé jídelně i s jídlem jsme byli velice spokojené. Přeji vám hodně spokojených klientů,hodně zdravíčka a za vše moc děkujeme.

· 15. 1. 2019

vše výborné!

Lucie M. (Praha 9) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libenský ****
· 15. 1. 2019

Já osobně nemám co bych dodal.... byl jsem spokojen... za mě perfektní. Děkuji

Vladimír L. (37 let, Hradec Králové) · Relax pro muže · Hotel Libenský ****
· 15. 1. 2019

Ochotný,milý personál v hotelu,jídelně, balneo centru,čisté,příjemné,klidné prostředí,já i manžel spokojenost bez připomínek.

· 15. 1. 2019

Personál, ubytování i jídlo skvělé ! Nenapadá mě co zlepšit. Určitě přijedu opět. Díky

· 15. 1. 2019

Byl jsem moc spokojen.

Dobrý den, celkový pobyt se mi velmi líbil. Perfektní ubytování, procedury i vstřícnost personálu hotelu,.

Dobrý den,vánoční pobyt v lázních Poděbrady splnilo naše očekávání,jsme naprosto spokojeni se všemi službami i procedurami. Přejeme vše nejlepší v novém roce ,hodně spokojených klientů avšemu personálu hodně štěstí a zdraví.

Byla jsem se vším spokojená,a procedury jsou úžasné. Jídlo výborné. Moc děkuji M.

· 10. 1. 2019

Všechno bylo v pořádku, nemám žádnou výtku

· 10. 1. 2019

vše bylo v naprostém pořádku

Dobrý den, pobyt byl perfektní .Jmenovitě pochválím přístup pí. Kaíprové

· 3. 1. 2019

Výborné ubytování, nabídka akcí, stravování a velmi vstřícný přístup personálu. Pohoda a spokojenost, děkuji.

Děkuji za velmi příjemný Vánoční pobyt, u vás v lázních Poděbradech. Velmi oceňuji vkus při výběru kulturního programu. Dál si vážím krásného přístupu vašich pracovníků, v recepci, v jídelně, v kuchyni i při procedurách a vůbec vších, kteří o nás pečovali. Těším se na Vánoce 2019 - opět u vás v lázních Poděbrady

Děkuji za pěkný pobyt, všechno bylo perfektní. Jmenovitě bych pochválila přístup pí Kaiprové.

· 2. 1. 2019

vše bylo dle očekávání a nemám žádnou výtku

Líbilo se nám všechno, vše bylo OK - jak jídlo, ubytování i připravený program. Určitě opět přijedeme. Za celý pobyt všem děkujeme.

Bohumil R. (Ústí nad Orlicí) · Prodloužený vánoční pobyt 20.-27.12. · Hotel Libenský ****
· 2. 1. 2019

Děkujeme všem zaměstnancům hotelu Zámeček, s poskytovanými službami během vánoc jsme byli spokojeni.

· 2. 1. 2019

Byla jsem na Silvestrovském pobytu v Hotelu Libenský.Děkuji za skvělý přístup všech zaměstnanců lázních i všech v Hotelu Libenský. Byla jsem velmi spokojená. Výborná kuchyně i veškerý program, který byl během mého pobytu připraven. Chtěla bych i Vám popřát do roku 2019 vše nejlepší ,hodně zdraví,štěstí a spokojenosti.

Smajlik vyjadřuje vše, společně děkujeme

Byla jsem velmi spokojená, s jídlem, ubytováním i s programem děkuji.

Věra Z. (Ledeč nad Sázavou) · Klasický vánoční pobyt 22.-27.12. · Hotel Libenský ****
· 2. 1. 2019

Vážení, velmi chválíme poskytované lázeňské procedury formou "balíčků" s možností záměny procedur podle vlastního výběru. S poskytovanými službami (ubytovacími, stravovacími a lázeňskými) jsme byli spokojeni. Doporučujeme rozšířit ve 4 hvězdičkových hotelech teplý buffet o teplou (grilovanou) zeleninu (brokolice,mrkev, kukuřice). Děkujeme vám a personálu a přejeme hodně zdraví, pohody a úspěchů v roce 2019

· 2. 1. 2019

Myslím,že by chtělo trochu zlepšit jídlo,hl.večeře. Jinak v pohodě

Dagmar W. (Praha 4) · Vánoční odpočinek · Hotel Libenský ****
· 2. 1. 2019

Vše se nám líbilo.

· 2. 1. 2019

Byla jsem se vším velmi spokojená. Ubytování velmi příjemné, strava výborná, lázeňské procedúry kvalitní a personál velmi ochotný. Děkuji za příjemné Vánoce a přijedu zase.

· 2. 1. 2019

jsme nadmíru spokojeni se všemi poskytnutými službami jako pokaždé a proto se moc a moc rádi vracíme.

nemáme přippomínek, jsme 100% spokojeni se všemi poskytnutými službami. porto se rádi vracíme na stejný hotel.

Josef P. (Mladá Boleslav) · Vánoční odpočinek · Hotel Zámeček ****
· 2. 1. 2019

Jako každý rok - plná spokojenost. Čisté, pěkné pokoje, dobrá kuchyně , bezvadné lázeňské procedůry a ochotný personál. Všude chválím a doporučuji.

Nic mne nenapada a zejmena bych chtel vyzvednout a moc pochvalit praci p. Slutakove z obchodniho oddeleni, ktera doslova dela nemozne na pockani a zazraky do tri dnu. Moc dekuji

· 17. 12. 2018

Pobyt skvělý, všechno bylo OK.

· 17. 12. 2018

Ubytování i služby byly výborné.

Jana D. (Libčice nad Vltavou) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 12. 12. 2018

Vyborne ubytovani, velice vstricna a ochotna obsluha v hotelove restauraci. V centralnich laznich mily a profesionalni personal, pocitove pri koupeli a masazi trochu chladno. Celkove velmi kladny dojem.

Petra Ch. · Hotel Libuše ***
· 12. 12. 2018

Byla jsem spokojená.

Hana T. (Praha 3) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 10. 12. 2018

procedury byly vybrány dobře pro nás ženy. Na Zámečku by se mělo zlepšit odvětrání aby nebyl cítit odér z kuchyně. Váš pobyt byl lepší než loni v M. Lázních

· 8. 12. 2018

Všechno se nám líbilo, byli jsme spokojeni.

Jaroslava J. · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 7. 12. 2018

Dobrý den, těžko něco vytknout, jen jsem musel na noc zavírat topení!:-) Personál, kuchyň, třikrát denně ovoce, výběr z několika jídel s vzorným panem "Korádem", hezké, milé. Co se týká procedur, tak paní Péťa na koupelích, paní Mařenka "na elektru" a úžasná masáž od paní Jarmilky Horákové, tak tyto dámy mně utkvěly v paměti nejvíce, ale i jinde bylo dobře i když to občas píchalo!:-) Dovedu si představit, že se budu rád vracet i s přáteli do paláce Libenský a hezkých Poděbrad!;-)

Jaroslav Ř. · Hotel Libenský ****
· 6. 12. 2018

Nemám žádné připomínky.Byla jsem spokojena se vším. Děkuji Naschledanou.

Dagmar S. · Hotel Libuše ***
· 6. 12. 2018

Líbil se mi milý a profesionální přístup personálu. Vše na pobytu hodnotím velice kladně. Vyhovoval by mi ale pobyt na jednu noc.

Lenka F. (Benátky nad Jizerou) · Dámský víkend · Hotel Libuše ***
· 27. 11. 2018

Dobrý den, byla jsem mile překvapena pobytem v lázních od ubytování,výbornou kuchyní,danými procedurami,posezením v kavárnách i lidmi ,kteří se o nás starali.Nenašla jsem žádnou chybu a doporučuji pobyt v krásném městě i okolí.

· 23. 11. 2018

Od objednávky pobytu přes vlastní pobyt až do odjezdu jsem se vždy setkala se vstřícným přístupem. Personál je milý, profesionální. Letos jsem během roku poděbradský hotel Zámeček navštívila 3x a vždy jsem byla spokojena, vracela jsem se odpočatá - a jak doufám i zdravější. V zimě 2019 se chystám na alespoň 5 denní pobyt opět.

Jitka V. (Praha Nusle) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 23. 11. 2018

Vše v pohodě. Pokoje čisté. Jen bych nabídl hostům k večeři nejen obyčejnou vodu, ale i slazenou, dále kávu, čaj atd. Děkuji za pobyt, rádi se vrátíme.

Jaroslava U. (70 let) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 23. 11. 2018

vše v pořadku

· 23. 11. 2018

výborný fyzioterapeut

· 15. 11. 2018

Díky, všechno bylo perfektní.

Jiří B. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 15. 11. 2018

Byly jsme se sestrou spokojeny, vše fungovalo perfektně. Jako bonus jsme měly hezké počasí, tak se nám v lázních moc líbilo. Děkujeme

Marta K. · Hotel Libenský ****
· 14. 11. 2018

Ubytování krásný Jídlo výborný Spokojenost

Jaroslava S. · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2018

Krásné prostředí, příjemné procedury, krásné ubytování.

Karel M. · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2018

Dobrý den, pobyt u Vás byl odpočinkový a podzimní. Rehabilitační služby byly velmi příjemné,pěkné prostředí v hotelu a perfektní voňavý úklid. Jenom by to chtělo teplejší večeře . Velice příjemný a ochotný personál. Děkujeme za strávený pobyt a přejeme hodně spokojených klientů.

· 14. 11. 2018

Pobyt v rehabilitačním centru Máj byl vynikající. Velice příjemný personál, fyzioterapeuti odborně fundovaní a příjemní k pacientům. Ubytování na vysoké úrovni, stravování dobré, jen ranní čaj by měl být teplý. Určitě budu tyto služby doporučovat. Po další operaci rehabilitace jedině v Máji !!!!

Alena K. (72 let, Nymburk) · Rehabilitační centrum Máj
· 14. 11. 2018

Personál hotelu Libuše, maximálně vstřícný a ochotný poradit s čímkoliv; strava kvalitní a čerstvá; poloha idealni! Vše k doporučení.

Miroslav P. (Praha 6) · Hotel Libuše ***
· 14. 11. 2018

Vstřícný a ochotný zdravotní personál i pracovníci hotelu Libuše. Budova Centrálních lázní by si zasloužila opravu.

· 14. 11. 2018

Vstřícný přístup veškerého personálu. Lékařů, sester i servírek a uklízeček.

Marek H. (Praha 4 - Záběhlice) · Hotel G-REX ***
· 8. 11. 2018

vše super

· 7. 11. 2018

Spokojenost byla ve všech oblastech - ubytování, strava, procedury. Nejvíce pochvaly však patří přímo jednotlivých lidem, kteří byli velice příjemní a ochotní.

· 7. 11. 2018

Lázně Poděbrady jsou velice kouzelné, zajímavé prostě neskutečně krásné. Příjezd do Poděbrad je už nástupem do ubytovacího prostoru. Na recepci i když je neděle jsou připravéné veškeré potřebné věci k pobytu, a tak je vidět dokonalá příprava pracovniků při objednávání pobytů. Byli jsme ubytováni na Zámečku a při příchodu do pokoje už to, že byl přístupný, velké zrcadlo, což většinou ocení ženy a hned vedle krásná prostorná koupelna. Pokoj na spaní prostorný a televize s několika programy. Na druhý den připravené procedury a také resraurace úplně bez chyby. prošly jsme i některé kavárny. pěkné posezení. Krásná kolonáda a prostě vše co k lázním patří. Co by se mělo zlepšit? Pro moji osobu vůbec nic. Paní Jarošová je dokonalá a velice ochotná pracovnice a tímto ji děkuji. A pokud budu mít volno určitě to budou zase Poděbrady.

Růžena R. (Čerčany) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 6. 11. 2018

Zatím jsme spokojeni to ostatně vidíte že se k vám vracíme.Příště již nepřijedem sami,ale přivezeme další manželský pár.Chceme si u vás užít příjemnou pohodu a vylepšit zdravíčko,které potřebujeme.

František B. (Železný Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018

Jsme několika letí každoroční návštěvníci lázní Poděbrady. Máme jen ty nejlepší zkušenosti. Krásné město, procházky, služby a personál. Vynikající kuchyně v hotelu Libuše. Maximální spokojenost.

Jan K. (Praha 7) · Víkend pro dva · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018

Lidé vstřícní a milí. Jídlo skvělé, výběr dostačující. Procedury nám vyhovovaly.

Věra K. (Roudnice nad Labem) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018

Moc se nám líbilo, jak ubytování, stravování ,masáže, solná jeskyně. Opět Vás navštívíme.

· 6. 11. 2018

Byli jsme s manželem maximálně spokojeni s úrovní služeb a s ochotou personálu.Jelikoz jsme zde opakovaně,nejde o nahodu,ale standart.Dekujeme za příjemný pobyt s určitě doporučujeme.

Martina C. (Praha 8) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 6. 11. 2018

Palec nahoru. Co víc dodat. Příští rok znovu.

· 6. 11. 2018

Příjemné prostředí ,vstřícný personál a upravené město.

Jiří Ž. (Praha) · Hotel Libenský ****
· 6. 11. 2018

Maximální spokojenost s ubytováním, stravou, procedurami a přístupem všech Vašich zaměstnanců. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu u Vás.

Karel L. (Olomouc) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 6. 11. 2018

Pobyt se nám líbil,pouze bych upravila návaznost procedur.Zábal na ruce až po koupeli.Ale jinak jsme byly spokojené.Děkujeme

· 30. 10. 2018

Přístup veškeré obsluhy (ať lázně,strava,služby) paráda,rozvrh procedůr velmi dobře rozvržen,pochvalte prosím personál daných procedůr, v neposlední řadě vzorný úklid,velmi si cením a to nejen já této nekončící a mnohdy opomíjené práce. Díky, příště se těším.

Eva P. (Veselí nad Moravou) · Hotel Zimní lázně ***
· 28. 10. 2018

Nemam co dodat. Jen je skoda, ze nejde nafouknout bazen. Je nadherny, ale kapacitne uz nestaci.

Jiří A. (Nový Jičín) · Hotel Libenský ****
· 26. 10. 2018

Dobrý den, nemám žádných připomínek. Ubytování - Hotel Tlapák - perfektní, obsluha na recepci - velmi ochotná. Jídlo výborné. Jen mě chybělo na stole - něco, na odložení drobných odpadků u snídaně . Lázeňské služby - výborné.

Miroslava K. · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 25. 10. 2018

Perfektní služby při procedurách, profesionální přístup, milí a příjemní lidé, výborná kuchyně. Zlepšit - přístup úklidu na pokojích až po 10. hodině. Paní uklízečka toho prý měla moc a přišla již v 8.30 hod. Jinak bylo všechno naprosto exkluzivní.

Jordana V. (Hradec Králové) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 23. 10. 2018

Dobrý den, byli jsme s pobytem u Vás moc spokojeni, všichni jste byli velice ochotní, nemám k službám žádné připomínk.Atmosféra Poděbrad je kouzelná, tak jsme si lázeňský pobyt skvěle užívali. Přeji příjemný den a rádi se k Vám zase podíváme.

· 22. 10. 2018

všechno bylo perfektní jenom bych přivítala na Zámečku inhalaci.

· 22. 10. 2018

procedury byli perfektní

Lenka Z. (Lysá nad Labem) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 22. 10. 2018

Dobrý den, děkujeme všem Vašim zaměstnancům za perfektní služby. Byly jsme nadmíru spokojeny. Rády se k Vám vypravíme znovu.

· 22. 10. 2018

Po všech pobytech bez problémů, naprostá spokojenost. Jen nezpychnout a vydržet.

Světla H. (61 let, Praha) · Hotel Zimní lázně ***
· 22. 10. 2018

Byli jseme spokojeni se vším - ubytování v Zimních lázních v přízemí vyhovovalo. Jídlo v restauraci Libenský bylo dobré. Velmi ochotný personál na procedurách -uhličité lázně, masáže, solná jeskyně. Budeme se rádi vracet.

Bohumila B. · Hotel Zimní lázně ***
· 22. 10. 2018

Dobrý den, byla jsem tentokrát spokojena, hlavně v jídelně velice vstřícný personál, vždy vyhověl. Pokoj čistý, procedury dobré a po upozornění dodržena jejich doba. Hodlám k vám opět jet v blízké době. Je pro mne dobré, že mám slevovou kartu, procedury si mohu vybrat a to je pro mne to nejdůležitější. Přeji hezký den

Hana J. (Hradec Králové) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libenský ****
· 22. 10. 2018

Vše bylo OK. Objednali jste nám i krásné počasí. Díky.

· 22. 10. 2018

Byli jsme u Vás poprvé a byli jsme s Vašimi službami velice spokojeni. Nemáme co vytknout. Děkujeme Vám.

· 21. 10. 2018

Líbilo se mi prostředí,sestřičky i lékaři byli vstřícní,restaurační personál vynikající ,léčebné procedůry byli fantastické i jeho personál .Jenom mi chyběli hodiny v pokojích a na chodbách taky mi dost vadil přechod z výtaju do výtahu dost ze začátku chaotické.

Eva N. (63 let, Hradec Králové) · Hotel G-REX ***
· 19. 10. 2018

Maminka byla strašně nadšená uplně vším ještě vyšlo i počasí takže máte ve všem za jedna i s hvězdou příští rok pojede zase moc děkujeme dárek na velké úrovni.

· 19. 10. 2018

Dobrý den, děkuji za optání, byl jsem spokojen se vším, co mně bylo v lázních poskytnuto - od ubytování, procedur až po chutnou stravu. Děkuji za Vaše služby - ať se Vám daří i nadále.

Miroslav Ch. (68 let) · Hotel Libenský ****
· 19. 10. 2018

Pobyt jsme koupili k narozeninám, sami jsme byli zvědaví, jak byli rodiče s dárkem spokojeni .... s potěšením vám sdělujeme, že se vše bylo perfektní ... pokoj, výhled, jídlo, obsluha, veškerý pesonál včetně ochoty ... a počasí v říjnu 2018, tak to si snad bude pamatovat každý ..... :-))))) Děkujeme

Božena S. (80 let, Červený Kostelec) · Hotel Libenský ****
· 18. 10. 2018

Procedury a jídlo výborné.

Josef H. (64 let) · Hotel Libenský ****
· 13. 10. 2018

Líbilo se nám ubytování. Přístup personálu byl super, jídlo dostačující. Klidně by jsme jeli znovu.

· 11. 10. 2018

Vše v naprostém pořádku. Moc hezky víkend.

· 11. 10. 2018

Líbilo se nám všechno .Milí personál .super procedůry pěkné ubytování a veľmi dobrá a chutná strava.

· 10. 10. 2018

Líbilo se mi vše, v hotelu Libuše se mi zdálo velké zlepšení ve večeřích. Jezdím do Poděbrad mnoho let, byla jsem v hotelu Libuše, který má bohužel velké zastínění pokojů stromy, a tak v tomto termínu se musí stále svítit. Ale má výhodu blízkosti do centrálních lázní a v parných dnech to je spíš plus. Na konci října jedu do Poděbrad znovu /26.10.-29.10.2018/ a to s 2 kamarádkami. Už teď se všechny těšíme. Začaly opravy Letních lázní a určitě všichni věříme, že se bude pokračovat přes celé Centrální lázně, které si to opravdu zaslouží. Hezké dny a spokojené klienty přeji

Marie Ž. (63 let, Humpolec) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 10. 10. 2018

Krasne a ciste ubytovani,vyborna kuchyne, skvely pristup personalu a nadherne prostredi.

· 9. 10. 2018

Plná spokojenost a děkuji personálu jak na Libuši ,tak i na procedůrách za jimi odvedou práci.

Ladislav L. (42 let, Česká Lípa) · Hotel Libuše ***
· 8. 10. 2018

1.) Po příchodu do hotelu - usměvavá a vstřícná recepční. 2.) Perfektní a přehledný rozpis - procedury, stravování, nabídka dalších služeb, info o akcích ve městě. 3.) Krásný a čistý pokoj, klidné prostředí. 4.) Příjemný personál - od uklízečky po restauraci. Jediná připomínka snad k starému výtahu, který při rozjezdu a zastavování s vámi hází... Určitě se k Vám ale někdy brzy zase vydám... Děkuji za všechno, moc se mi u Vás líbilo. Celkový dojem je perfektní a mohu jen doporučit.

· 8. 10. 2018

Náš čtyřdenní pobyt v lázních Poděbrady, konkrétně v Zimních lázních něměl chybu...... ubytování super, milý přístup v hotelu a hlavně veškerého personálu při procedůrách na jedničku s hvězdičkou , mohu jen doporučit!

· 8. 10. 2018

Užili jsme si s manželem krásný pobyt v hotelu Libenský včetně překrásného počasí. Do Poděbrad rádi a pravidelně jezdíme. Děkujeme.

Julie Z. (53 let, Praha 4) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libenský ****
· 8. 10. 2018

Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Dagmar T. (54 let, Praha) · Víkend pro dva · Hotel Zimní lázně ***
· 6. 10. 2018

Pobyt v lázních jsem si maximálně užila,hotel Libuše mně velmi překvapil.Ubytování ,jídlo,procedury-vše na jedničku s hvězdičkou.A navíc velice příjemný a ochotný personál.nemám co bych vytkla naopak musím jen chválit.Už se těším na příští rok opět v Poděbradech a v Libuši.Ještě jednou moc děkuji za příjemný pobyt.

Zdeňka B. (59 let, Králův Dvůr) · Léčebný pobyt pro samoplátce · Hotel Libuše ***
· 3. 10. 2018

Hezké ubytování, výborné jídlo. Přijemný personál. Maximální spokojenost. Díky.

· 3. 10. 2018

Ubytování,stravování,přístup personálu byl na velmi vysoké úrovni. Rovněž procedury a individuální přístup ke každému klientovi zvlášť. Příští rok,pokud to čas dovolí budu se k vám ráda vracet.

Hana S. (42 let, Konárovice) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 3. 10. 2018

Ochota personálu byla super. Jídlo ...velké poděkování kuchaři, ať se mu dále daří. Není nic co bych mohla vytknout. Těším se na příští rok.

Zuzana P. · Hotel Zámeček ****
· 3. 10. 2018

Preji krasny den pobyt v Podebradech v hotelu Zamecek byl skvely jak ubytovani jidlo i procedury vynikajici us si vybirame pobyt na nejaky vikend DEKUJI

· 2. 10. 2018

Všechno bylo bezvadné, nabídka jídel skvělá,jen mohlo být občas trochu teplejší.Skvělá obsluha.

Eliška K. (45 let, Stará Paka) · Hotel Zimní lázně ***
· 2. 10. 2018

Pobyt byl vynikající, velmi dobrá komunikace jednak s Callcentrem i s recepcí Zimních lázní. V obou případech nám ochotně vyšli vstříc našim požadavkům, jednak na pokoj i přesun procedur. Děkuji. Také musím pochválit starší paní na uhličitých koupelích v Letních lázních úsek č .3.Takou koupel jako ona umí připravit a její chování k pacientům to málo kde vidíte. Také musím pochválit ubytování v Zimních lázních. Byli jsme tam před několika lety a musím konstatovat ,že se to tam velmi zlepšilo.

Eva F. (71 let, Dobruška) · Hotel Zimní lázně ***
· 2. 10. 2018

Byli jsme se ženou už asi po paté a nemáme žádné vítky,vše bylo perfektní.

František H. (51 let, Jeseník) · Hotel Zimní lázně ***
· 2. 10. 2018

Lázně Poděbrady jsme po loňské výborné zkušenosti navštívily znovu. Ubytování v hotelu Tlapák bylo moc pěkné, čisté, nové. Jídlo nám chutnalo. Děkuji za vstřícný a ochotný přístup k zařízení vegetariánského jídla pro dceru. Procedury byly skvělé a termíny dobře naplánované. Byly jsme s dcerou moc spokojené, byl to úžasný relax. Vše vyšlo na jedničku, včetně krásného počasí. Určitě si pobyt zopakujeme. Ještě jednou děkujeme!

· 2. 10. 2018

Líbilo se nám v podstatě všechno. Byli sjme spokojeni. Služby byly fajn. Okolí je nádherně upravené. Přijedeme určitě zase.

Jana Š. · Hotel Libuše ***
· 2. 10. 2018

Pobyt v hotelu Tlapák se nám velmi líbil. Perfektní ubytování, slušné jednání všech zaměstnanců. Zkrátka příjemné prostředí, můžeme vřele doporučit. Toto byla naše druhá návštěva avěříme že ne poslední.

· 1. 10. 2018

Líbilo se mi vše,byla jsem maximálně spokojená!

· 1. 10. 2018

Moc se nám pobyt líbil,byli jsme velmi spokojeni

Dagmar H. (63 let, Jesenice) · Lázně na 4 dny · Hotel Zimní lázně ***
· 1. 10. 2018

Byli jsme velice spokojeni. Jídla bylo dostatek a chutné,pokoj vždy uklizen, perzonál ok

Helena B. (61 let, Jiříkov) · Hotel Zimní lázně ***
· 1. 10. 2018

Vše bylo výborný

Zdenka P. (55 let, Holice) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 1. 10. 2018

Celková spokojenost

Yveta U. (51 let, Rychnov nad Kněžnou) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 1. 10. 2018

Nemám co vytknout, přeji hodně zisků :) pro vylepšování technického stavu budov.

· 1. 10. 2018

V současné chvíli nemám připomínky. děkuji.

Jaroslav S. (64 let, Praha 4) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 1. 10. 2018

Vyhovovalo dle očekávání

· 1. 10. 2018

Pobyt byl velmi příjemný, personál maximálně vstřícný, ubytování a stravování velice dobré. Rádi se budeme vracet.

Erika B. (67 let, Praha) · Hotel Zámeček ****
· 27. 9. 2018

Během již opakovaného pobytu v lázních Poděbrady a hotelu Tlapák jsme nenašli nic zásadního co by se mělo změnit nebo zlepšit. Pobyt jsme si ještě o tři dny prodloužili tak snad bychom uvítali v nabídce pobyt delší než týden např.na 10dní. Děkujeme za krásný zážitek manželé

Blanka D. (74 let, Kosmonosy) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 26. 9. 2018

Naprostá spokojenost, v Poděbradech jsem byla potřetí během 1,5 roku, pokaždé v jiném hotelu, a vždy nadšená. Na jaře se těším znovu.

Eva C. (48 let, Turnov) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 26. 9. 2018

S pobytem v hotelu Bellevue Tlapák jsme byli moc spokojení, krásné prostředí, dobré jídlo, obsluha výborná. Počasí nám přálo, líbil se nám i park, 100 leté stromy, vodotrysk, pestré kvetoucí záhony. Příští rok přijedem znovu.

· 26. 9. 2018

Byli jsme se ženou maximálně spokojeni

Josef H. · Hotel Zámeček ****
· 26. 9. 2018

Skvělé i počasí nám přálo

· 26. 9. 2018

Všechno bylo super. Ubytování, strava, uhličitá koupel i solná jeskyně. Potěšil nás velmi milý a ochotný personál hotelu. Jediné nepraktické je úschova kol v suterénu a jejich nošení po schodech. Určitě se rádi vrátíme.

Hana Š. · Hotel Zámeček ****
· 26. 9. 2018

Vše bylo perfektní. Ubytování, stravování, personál. Vše bez problémů. Děkujeme.

· 25. 9. 2018

Děkuji za pobyt. Nemám co vytknout.

Daniela J. (44 let, Křesetice) · Hotel Libuše ***
· 25. 9. 2018

Příjemné prostředí, milý personál.

Úžasná relaxace ve špičkových lázních v nádherném městě. Veškerá péče na vysoké úrovni. Výborné stravování s bohatým výběrem. Prostě není co vytknout. Určitě se vrátíme a s radostí. Zlepšovat se dá vždy kde co, ale zde mne napadá snad jen "neusnout na vavřínech".

Jaroslav K. (46 let, Světlá nad Sázavou) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 25. 9. 2018

S pobytem v Zimních lázních jsme byli spokojeni.

Vlastimila H. (65 let, Praha) · Hotel Zimní lázně ***
· 25. 9. 2018

Vše bylo v Poděbradech skvělé, moc se nám pobyt líbil. děkuji

Renáta R. (46 let, Hrádek nad Nisou) · Hotel Zimní lázně ***
· 25. 9. 2018

Celkově se nám to líbilo:-)

· 25. 9. 2018

Nemám žádné výhrady, pobyt jsem si v krásném počasí opravdu užila.

Marta H. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 25. 9. 2018

Bylo všechno jak má byť. Velká spokojenost příští rok jedem zas. Naschledanou.

Soňa P. (Liberec) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 24. 9. 2018

Vše OK

· 23. 9. 2018

Dobrý večer, chtěla jsem Vám napsat, že jsme s kamarádkami byly spokojené jak s ubytováním tak i se stravou. Moc se nám líbilo "Křeslo pro hosta" s Pavlem Novým. Personál na recepci ochotný a vstřícný. Ještě jednou Vám děkujeme za příjemný pobyt.

Jaroslava Č. a kamarádky · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 20. 9. 2018

Velice milý personál, vstřícný. Zlepšení: nabídnout na wellnes více procedur (byť za zvýšenou cenu).

Věra M. (Praha 4) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 20. 9. 2018

Děkujeme za péči, možnost výběru procedur dle vlastního uvážení.

· 20. 9. 2018

Nemám žadné připomínky. Byla jsem spokojená.

Eva B. (71 let, Praha) · Hotel Zimní lázně ***
· 19. 9. 2018

Ubytování bylo pěkné - do Poděbrad jezdím ráda.

Hana P. · Hotel Libuše ***
· 18. 9. 2018

Nemám závažný podnět ke zlepšení, jen bychom doporučili instalaci sítí alespoň do jednoho z oken v pokoji (kvůli hmyzu). Celkově jsem byla i s manželem velmi spokojena a moc děkuji za perfektní víkend.

· 18. 9. 2018

Vše bylo v pořádku jak jsem si představovala.

Milada P. (82 let, Praha 5) · Lázně na 4 dny · Hotel Libenský ****
· 18. 9. 2018

Velmi profesionální a přitom lidský přístup personálu jak na lázeňském domě Libuše, tak rehabilitačních pracovníků při procedurách a v neposlední řadě práce paní Zelenková, která celý pobyt pro naši skupinu zajistila. Bylo nám fajn

Renata J. (Hanušovice) · Hotel Libuše ***
· 17. 9. 2018

Vážená společnosti hotelu Libuše. Veškeré služby byly výborné, rovněž obsluha v jídelně byla výborná, paní Máša se velice hodí ke své profesi, protože byla velice ochotná ke všem v jídelně. Uhličité koupele byly výborné a rovněž i masáž. Děkujem, moc se nám u vás libilo v hotelu Libuše a těšíme se na příští rok na měsíc lásky (květen) na šestidenní pobyt.

Jan K. (Třebíč) · Hotel Libuše ***
· 17. 9. 2018

Personál byl velmi ochotný a příjemný.

· 17. 9. 2018

líbilo se mi zázemí a vlídnost personálu v hotelu Zámeček

· 17. 9. 2018

Nemam zadne spatne hodnoceni. Byla jsem spokojena.

Eva B. (71 let, Praha) · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 9. 2018

Pobyt splnil me ocekavani a vzdy se rad budu vracet.

· 17. 9. 2018

Dobrý den, s pobytem ve vašich lázních jsme byly velmi spokojené. Pěkné prostředí, ochotný personál hotelu a velice příjemní zaměstnanci u jednotlivých procedur. Všem touto cestou děkujeme.

· 13. 9. 2018

Byli jsme po všech stránkách spokojeni.

Jiří S. (55 let) · Hotel Libuše ***
· 12. 9. 2018

Velmi hezké město,příjemní lidé,příznivé ceny,procedury tělu lahodící a bez čekání. Děkujem

Václav Š. (74 let, Blansko) · Hotel Libuše ***
· 12. 9. 2018

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat všem,kdo za mého pobytu v lázních Poděbrady se o mně starali a zpříjemnili mi krásný odpočinkový a relaxační týden. Všichni zaměstnanci byli vstřícní a milí.Strava byla taky dobrá. Poděbrady nádherné a taky okolí.Moc se mi tam líbilo. Děkuji všem.

Marie H. (60 let, Karvinná) · Hotel Libuše ***
· 11. 9. 2018

Prostředí, ubytování, stravování, služby i obsluha, vše moc fajn. Nenapadá nás nic, co by se mělo zlepšit nebo pozměnit. Moc jsme si to užili. Díky

· 11. 9. 2018

Vše bylo perfektní

Jana B. (Všetaty) · Hotel Zámeček ****
· 11. 9. 2018

Všechno bylo perfektní.

· 11. 9. 2018

Dobrý den především velká spokojenost s dobrou kuchyní ,pokoj byl také v pořádku , a co se týká lázenských procedůr tak jsme byli také spokojeni za tak krátkou dobu jsme nenašli žádná negativa (snad jen to parkování by mohlo být levnéjší nebo zcela zdarma když jsme utrácely v tomto místě)

· 10. 9. 2018

Vše bylo perfektní. Moc děkujeme

· 10. 9. 2018

Ubytování, strava, procedury (uhličité koupele) vše perfektní. Navíc krásné prostředí lázní, upravené parky, cyklostezky kolem Labe a možnost zapůjčení kola. Jen bych uvítala větší bazén, který v takových krásných lázních chybí.

· 10. 9. 2018

Dobré procedury, spousta akcí ve městě, dobré jídlo i milý personál. Zlepšila bych snad jen o něco měkčí matrace, ale každému vyhovuje něco jiného. Celkově spokojenost.

· 10. 9. 2018

Krásný dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat s dcerou za skvělý pobyt u Vás v lázních, byly jsme nadmíru spokojené, jak s péčí, stravou, vaší ochotou, vždy když jsme potřebovaly s dcerou poradit. Co by bylo fajn, aby byl teplejší bazén. Když vše dobře dopadne, budeme se těšit příští rok naviděnou.

Eliška s maminkou · Dětská léčebna Dr. Filipa
· 10. 9. 2018

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, pokoje byly čisté, příjemné prostředí, personál vstřícný a ochotný, stravování dobré. Určitě se do Tlapáka zase vrátíme.

· 10. 9. 2018

perfektní lázeňský servis

· 10. 9. 2018

Super, doporučuji.

Anna H. (71 let, Kácov) · Hotel Zimní lázně ***
· 7. 9. 2018

Dobrý den, přeji. Nádherně jsem si odpočinula, setkala se se samými pozitivně naladěnými lidmi a vůbec nezáleželo zda-li se jednalo o ty, jež o nás pečovali, nebo o ty, které jsem potkávala na toulkách Vaším krásným městem. Jsem nadšená a mám v plánu až se rok s rokem sejde, se k Vám opět vrátit :-)

Renata H. (55 let, Litvínov) · Hotel Zimní lázně ***
· 7. 9. 2018

Byla jsem velmi spokojená jak s ubytováním tak i s proceduramia i ochotou všech.Jmenovitě bych alesponˇpochválila přístup pí Kaiprové.

Milena H. (81 let, Benešov nad Ploučnicí) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 6. 9. 2018

S pobytem u vás, i když jen krátkým na 3 noci jsme byly moc spokojené. Výborné jídlo, ubytování i procedury. Díky také za ochotu personálu v restauraci.

· 6. 9. 2018

Vše bylo ok.

Alena J. (61 let) · Hotel Libenský ****
· 6. 9. 2018

komunikace s vedením ochota a vstřícnost personálu ubytování - čistota, servis kuchyně - kvalitní, nabídka

· 6. 9. 2018

Byli jsme v lázních v době festivalu a líbilo se nám, jak bylo vše dobře zorganizované, stihli jsme procedury i program festivalu.

Jarmila Š. (58 let, Kralupy nad Vltavou) · Dámský víkend · Hotel Zimní lázně ***
· 6. 9. 2018

Do Lázní Poděbrady jezdíme pravidelně již 11 sezon. Na žádný z pobytů si nemůžeme stěžovat, ale tento poslední byl asi jeden z nejlepších ne-li nejlepší. K naší naprosté spokojenosti proběhl přesně tak, jak jsme si přáli a to díky několika skutečnostem: 1. Promptní a perfektní vyřízení celého pobytu podle našeho přání ze strany velice ochotné a skvělé paní Kaiprové ze zákaznického centra. 2. Za léta již ověřenému skvělému personálu v podobě např. paní lázeňské Lidušce Balušíkové, která svojí obětavostí, přístupem a chováním může být vzorem všem na balneo provozech a dělá Lázním jenom samou čest. Stejně tak paní masérky Musilová a Bezdíčková na Aroma, které jsou jedním slovem vynikající. 3. Při letošním pobytu jsme si nemohli vynachválit kvalitu jídla v malé jídelně hotelu Libenský. Ani o jednom z jídel se nedalo říct, že by bylo špatné nebo nedobré. Příjemná atmosféra jídelny byla podtržena ochotným a milým personálem. 4. Naprostou spokojenost musíme vyjádřit i s úklidem na pokoji v hotelu Zimní Lázně a potěšila i výměna televizního přijímače za nový s rozšířeným příjmem kanálů. Stejně tak příjemné a ochotné byly paní recepční a klidné prostředí hotelu. Z těchto důvodů nám zbývá jen poděkovat všem, kteří se na našem zdárném pobytu podíleli.

Josef a Marta S. (Svitavy) · Hotel Zimní lázně ***
· 1. 9. 2018

Líbilo se mi vše, a to především čistota pokoje, služby hotelu a v neposlední řadě jako takové, město Poděbrady. Bohužel, jsem nemohla navštěvovat ze zdravotních důvodů procedury, které jsem měla zaplacené a byly součástí pobytového balíčku. Chci proto ocenit, flexibilitu obchodního oddělení, které mi vyšlo nad míru vstříc a našlo pro mne kompenzaci. Těším se na svou další návštěvu příští rok.

Eva K. (56 let) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 30. 8. 2018

prostě vše ok vše jsem vám řekl osobně z pozdravem

Václav K. (Lužná) · Hotel Zimní lázně ***
· 29. 8. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.