Update cookies preferences
Recenze Přečtěte si recenze našich pobytů

Foto od našich klientů

Ověřené recenze

97,9 % spokojenost

Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům našich lázní posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 3 586 klientů a 3 511 z nich bylo s pobytem spokojeno.

Přečtěte si recenze:

perfektní

Velmi přátelské prostředí. Dobrá komunikace se sestrami i lékařem. Pro mne i optimální počet procedur, které jsem v klidu zvládal. Asi ve dvou případech se stalo, že se dvě procedury překrývaly, ale nebyl to pro mne žádný významný problém. Vynikající kvalita jídla, dobrá organizace v jídelně a…

Zobrazit víc

Velmi přátelské prostředí. Dobrá komunikace se sestrami i lékařem. Pro mne i optimální počet procedur, které jsem v klidu zvládal. Asi ve dvou případech se stalo, že se dvě procedury překrývaly, ale nebyl to pro mne žádný významný problém. Vynikající kvalita jídla, dobrá organizace v jídelně a vzorný personál. Děkuji celému kolektivu lázní. Zdeněk Šandera

24. června
perfektní

Moc se mi u vás líbilo Belalová

Zobrazit víc

Moc se mi u vás líbilo Belalová

24. června
perfektní

jezdíme do lázní pravidelně již několik let, není co vytknout

Zobrazit víc

jezdíme do lázní pravidelně již několik let, není co vytknout

24. června
perfektní

Trošku byl zmatek v masážích, nebyl masér. ale dostala jsem náhradní masáž podle měho přání a byly to fajn,Obsluha fajn krásně mě vyhověli,nechápu mléko studené.

Zobrazit víc

Trošku byl zmatek v masážích, nebyl masér. ale dostala jsem náhradní masáž podle měho přání a byly to fajn,Obsluha fajn krásně mě vyhověli,nechápu mléko studené.

22. června
dobrá, ale...

Hezké ubytování, prostředí, jídlo ale velmi špatné plánovaní procedur, kdy byly důležité procedury plné pro moji indikaci a tak jsem dostávala procedury ne jiné nemoce, které nemám.

Zobrazit víc

Hezké ubytování, prostředí, jídlo ale velmi špatné plánovaní procedur, kdy byly důležité procedury plné pro moji indikaci a tak jsem dostávala procedury ne jiné nemoce, které nemám.

24. června
dobrá, ale...

Kolem moc hluku až do noci a všude velké množství kuřáků a to kazí dojem z krásného prostředí

Zobrazit víc

Kolem moc hluku až do noci a všude velké množství kuřáků a to kazí dojem z krásného prostředí

24. června
dobrá, ale...

Bohužel procedury byly poskládané "jak to zrovna vyšlo" bez logické návaznosti. Nebyl funkční inzerovaný bazén a tím pádem nebylo cvičení ve vodě. Přesto ve zvacím dopise bylo napsáno, že si máme vzít plavky a obuv do bazénu. Lázeňská personál, servírky i pokojské (hotel Libenský nová budova) bez…

Zobrazit víc

Bohužel procedury byly poskládané "jak to zrovna vyšlo" bez logické návaznosti. Nebyl funkční inzerovaný bazén a tím pádem nebylo cvičení ve vodě. Přesto ve zvacím dopise bylo napsáno, že si máme vzít plavky a obuv do bazénu. Lázeňská personál, servírky i pokojské (hotel Libenský nová budova) bez nejmenších problémů, milé chování, vstřícnost. V letních lázních na uhličité koupeli byla nesmyslně umísněna plechová polička, bránila volnému průchodu, nekolikrát jsem se o ní nechtěně bolestivě uhodila. Všude bylo málo háčků a oděvy a byly malé, na toaletách dokonce chyběl zámek u dveří a háčky také. Bohužel jsem se setkala i s mrtvým švábem za dveřmi převlékárny, s mravenci v pokoji na stole (asi faraoni), přestože tam nebylo žádné jídlo a s pavoučky v různých koutech. Bohužel architekti v lázních si prostory nevyzkoušeli na vlastní kůži, jinak by spousta drobných problémů zmizela. Okolí lázeňských domů a kolnáda i možnost delších procházek byly úžasné. Část parku právě byla v rekonstrukci, ale to se nedalo nic dělat. Celkově bylo prostředí výborné.

24. června
dobrá, ale...

Ubytování dobré, ale pokojík malinký, pro dva ubytované jenom jedna židle, chybí klimatizace, nebo větrák, v těchto horkých dnech na pokoji nesnesitelné vedro. Stravování perfektní, výborná kuchyně, dobrý výběr, pouze málo ovoce, které bylo brzy rozebráno. Recepce a procedury O.K.

Zobrazit víc

Ubytování dobré, ale pokojík malinký, pro dva ubytované jenom jedna židle, chybí klimatizace, nebo větrák, v těchto horkých dnech na pokoji nesnesitelné vedro. Stravování perfektní, výborná kuchyně, dobrý výběr, pouze málo ovoce, které bylo brzy rozebráno. Recepce a procedury O.K.

24. června
špatné

Ve sprše visela použitá žínka po předchozím návštěvníkovi, na podlaze na WC se válely chuchvalce prachu, stejně jako na chodbě před pokoji. Ráno při snídani jsem požádala v jídelně o přidání okurky a byla nakrájena nožem kterým předtím zpracovávali cibuli, takže zkažená chuť. Byla jsem v Poděbradech

Zobrazit víc

Ve sprše visela použitá žínka po předchozím návštěvníkovi, na podlaze na WC se válely chuchvalce prachu, stejně jako na chodbě před pokoji. Ráno při snídani jsem požádala v jídelně o přidání okurky a byla nakrájena nožem kterým předtím zpracovávali cibuli, takže zkažená chuť. Byla jsem v Poděbradech ubytována už ve všech hotelech, i v Libuši několikrát, ale tenhle víkend se opravu nepovedl.

24. června
Další recenze…

Lázeňské domy a místa

Lázeňské noviny

O nás

Aktuality

Kudy k nám

Nabídka práce

Kontakty

Klub Lázní Poděbrady

Časté dotazy

Vědecká rada

Pro média

Fotogalerie

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.