Hotel Libuše *** — Lázně Poděbrady, a. s.

Hotel Libuše je příjemný lázeňský hotel ve středu města situovaný na okraji lázeňského parku. Kousek to budete mít jak do města, lázeňského parku, tak na nádraží. Z Hotelu Libuše se dochází na procedury do cca 30 m vzdálených Centrálních a Letních lázní.
Lůžková kapacita objektu činí celkem 64 lůžek. Hostům jsou k dispozici 2 jednolůžkové pokoje, 28 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, ledničkou a televizí se satelitním příjmem. Na recepci Vám rádi podáme veškeré informace týkající se všech léčebných pobytů a také kulturního a sportovního vyžití.

Důležité informace

Příjezd: ve 13.00 hodin, pokud nebylo předem dohodnuto jinak

Odjezd: do 10.00 hodin, pokud nebylo předem dohodnuto jinak

Recepce: 24 hodinový provoz, možnost telefonického budíčku, prodej drobného občerstvení a suvenýrů

Hotelové klíče: Klíč slouží ke vstupu do pokoje. V případě návratu do hotelu v pozdních hodinách, zazvoňte, prosím, na recepci, hlavní vchod do hotelu Vám rádi otevřeou. Ztráta klíče se hlásí na recepci - poplatek 50 Kč. Při odjezdu je povinností vrátiti klíč na recepci.

Parkování: Hotel nemá vlastní parkoviště, nutné je využít Centrální parkoviště v ulici Lázeňská. Parkování je zpoplatněno, 1-4 noci 70 Kč/noc, 5-13 nocí 50 Kč/noc, 14 a více nocí 35 Kč/noc. Parkovné neplatí osoby se ZTP/P a návštěvníci Modrého salonku.

Platby: Recepce přijímá hotovost a platební karty (Visa, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, V PAY, Discover, Dinners Club International).
Pokud nemáte svůj pobyt uhrazen předem, plaťte hotelový učet nejpozději v den odjezdu v recepci.

WIFI: Zdarma v celém objektu. Heslo k WIFI získáte na recepci.

Bezbariérový přístup: Ano, nabízíme i bezbariérové pokoje.

Děti: Jsou v našem hotelu vítány v doprovodu alespoň jednoho rodiče. Dětem do 18 let žádné léčebné nebo relaxační procedury neprovádíme. Výjimkou je solná jeskyně.

Domácí zvířata: Menší plemena psů jsou akceptována za poplatek 300 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné avizovat předem. Lázně Poděbrady a.s. si vyhrazují právo pobyt domácích zvířat odmítnout.

Balneoprovoz: Veškeré procedury jsou zajištěny v objektu Centrálních a Letních lázní, které jsou od hotelu Libuše vzdálené přibližně 30 m.

Praní a čištění osobního prádla: Na objednávku u pokojských, host předá požadovaný textil či prádlo do připraveného pytle a pokojská zajistí do 24 hodin předání čistého textilu. Čištění probíhá v naší čistírně.

Transfer: Mezi hotely a léčebnami v rámci společnosti je zdarma, na autobusové a vlakové nádraží je za poplatek.

Minerální voda: Pramen Poděbradky je volně přístupný v objektu hotelu.

Služby hotelu: V suterénu hotelu se nachází a kadeřnictví, kosmetika, fitness, půjčovna kol (za poplatek) a úschovna kol (zdarma). Součástí hotelu je i wellness centrum.

Výlety: Parník po Labi, ZOO Chleby, Polabské muzeum Přerov n/Labem, Botanicus Ostrá, Kutná Hora, Karlštejn, Praha. Naše tipy na výlety po Poděbradech a okolí.

Kulturní a společenské akce: Pořádáme pravidelně. Papírový Kulturní zpravodaj je k dispozici v recepci. Podívejte se také na náš online kulturní přehled.

Kouření: Celý hotel je nekuřácký.

Pokoj

Přistýlka: Ano. U pobytu se hradí 50 % z ceny ubytování.

Trezor: Na pokojích nejsou trezory. Úschovna cenností je možná na požádání v recepci hotelu.

Minibar: Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou. Suvenýry, pití a drobné občerstvení je možné zakoupit také na recepci.

Úklid: Běžný úklid probíhá každý den (koupelna, WC). Výměna ručníků se provádí vždy po třech dnech pobytu. Ručníky k výměně nechte prosím ležet na podlaze. Výměna ložního prádla se provádí vždy po sedmi dnech pobytu.

Televize: K dispozici základní české a zahraniční kanály.

Gastronomické služby

Všem ubytovaným hostům slouží ke stravování restaurace v hotelu.

Snídaně: 7:30 - 09:00
Obědy: 11:00 - 13:00
Večeře: 17:00 - 19:00

Hosté, kteří nejsou omezeni žádnou dietou, si mohou vybírat z nabídky několika pokrmů. Snídaně se podává formou bufetu, obědy a večeře jsou výběrem ze třech hlavních chodů. U obědů je navíc polévka.

Rádi byste strávili v tomto hotelu delší dobu? Přijeďte k nám na některý z wellness pobytů. a užijte si odpočinkový pobyt s procedurami v lázních.

Ceny ubytování (bez procedur) v roce 2019

Cena za pokoj na noc 2. 1. - 31. 3. 1. 4. - 31. 10 1. 11. - 19. 12. 20. 12. - 1. 1. 2020
Jednolůžkový 1 045 Kč 1 545 Kč 1 045 Kč 1 545 Kč
Dvoulůžkový 1 590 Kč 2 190 Kč 1 590 Kč 2 190 Kč
Apartmán 2 090 Kč 2 690 Kč 2 090 Kč 2 690 Kč

Snídaně formou bufetu zahrnuta v ceně. Apartmán je pro 2 osoby.

Kontakt

Hotel Libuše

Na Valech 254/II

290 33 Poděbrady

tel.: +420 325 606 777

fax: +420 325 612 469

e-mail: libuse@lazne-podebrady.cz

Pobyty v tomto hotelu

Do tohoto hotelu se můžete dostat v jednom z následujících pobytových balíčků. Rádi vám také postavíme pobyt na míru. Pokud nemáte zájem o lázeňské procedury, můžete si v Poděbradech objednat pouze hotelové ubytování.

Co je poblíž

Recenze

98 % klientů bylo s pobytem spokojeno (732 hodnocení)
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.