Kúpele Poděbrady, a.s. - wellness a liečebné pobyty blízko Prahy
Sme najväčší stredočeskej kúpele. Od roku 1908 liečime choroby srdca, cukrovku alebo pohybové ústrojenstvo. Ponúkame tiež wellness, víkendové, alebo seniorské pobyty v piatich hoteloch. Každý rok pohostíme 22 tisíc klientov a 97% je spokojných. Na srdce sú Poděbrady.

Dovolená v Poděbradech

Vyměňte Středozemí za Polabí, od 3 990 Kč
Zvýhodněný letní balíček od 2 do 7 nocí. Přijeďte do prosluněných Poděbrad za procedurami, koupáním a gastrozážitky. Termíny se rychle plní, proto neváhejte s objednávkou.
Podrobnosti o pobytu

Dovolená na míru

Vyberte si dovolenou jak ji máte rádi, od 2 740 Kč
S procedurami, bez procedur, s jídlem, bez jídla, v parku, u jezera, na kole, na bruslích... Přijeďte v létě do Poděbrad a zvolte si pobyt přesně takový, jaký chcete.
Podrobnosti o pobytu

Proč v létě do Poděbrad?

19 důvodů...
Přemýšlíte nad letní dovolenou? Podívejte se na 19 důvodů, proč si toto léto vybrat dovolenou u nás, v Lázních Poděbrady. Nerozmýšlejte se dlouho, volných termínů není mnoho. O tuzemskou dovolenou je letos velký zájem.
Zobrazit všechny důvody

Cvičební pobyt s Hankou Kynychovou

Pobyt se cvičením od 6 890 Kč
Přijeďte o červencových svátcích do lázní a užijte si aktivní prodloužený víkend s procedurami v hotelu Zámeček.
Podrobnosti o pobytu

Lázně otevřeny pro pacienty

První pacienti bez doplatků
Od 29. dubna jsou naše lázně otevřeny pro pacienty (komplexní, příspěvková i samoplátecká péče), od 25. května pro zbylé komerční pobyty. Moc se na Vás těšíme!
Více informací

Bezpečné lázně pro všechny

Obnovením provozu lázní akceptujeme a dodržujeme všechna hygienická, bezpečnostní a organizační opatření stanovená Ministerstvem zdravotnictví a nařízením Vlády ČR.
Více podrobností
Máte otázku?
Otázka úspešne odoslaná. Čoskoro Vám odpovieme.