Lázně Poděbrady, a.s. — oficiální web

Kulturní akce

Aktuality

Nakupte u nás se slevou Ona Dnes

po 17. 5. 2021 07:00
Od dnešního dne nás můžete najít v kuponové knížce v magazínu Ona Dnes. Využijte slevy 15 % na pobyty, které se uskuteční do 26. 08. 2021. Slevový kód: onadnes Prohlédněte si nabídku našich pobytů…

Novinka - Dámský víkend s latino tancem

st 12. 5. 2021 09:00
Na poslední červencový víkend jsme pro vás připravili novinku, a to wellness pobyt spojený s výukou latino tance. Spojte výuku tance se zábavou a relaxem v lázních. Zdokonalte své taneční umění přes…

Lázeňské domy

Hotel Bellevue Tlapák ****

Krásný funkcionalistický hotel přímo na poděbradské lázeňské kolonádě s vyhlídkou na květinové hodiny. Prošel citlivou modernizací a mezi našimi klienty je oblíben zejména pro svou perfektní polohu a útulnost. Součástí hotelu je italská restaurace Pasta & Risotto. Hotel není bezbariérový.

Hotel Zámeček ****

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí.

Hotel Libenský ****

Hotel Libenský je naším hlavním lázeňským domem, který je umístěn přímo v centru lázeňské kolonády, naproti proslulým květinovým hodinám. Svou polohou a kompletností nabízených služeb patří k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, WC, ledničkou, telefonem s přímou volbou a televizí se satelitním příjmem.

Hotel Libuše ***

Hotel Libuše je příjemný lázeňský hotel ve středu města situovaný na okraji lázeňského parku. Kousek to budete mít jak do města, lázeňského parku, tak na nádraží. Z Hotelu Libuše se dochází na procedury do cca 30 m vzdálených Centrálních a Letních lázní.

Hotel Zimní lázně ***

Hotel je umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády a je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský.

Hotel G-REX ***

Lázeňský zrekonstruovaný hotel, umístěný přímo na kolonádě, poblíž náměstí krále Jiřího z Poděbrad. Hotel vyniká bezvadnou dostupností a výbornou stravou a je určen zejména pro pacienty po kardiochirurgických výkonech.

Rehabilitační centrum Máj

Jedná se o ortopedické a rehabilitační centrum, které poskytuje léčebně-rehabilitační péči. Objekt je určen pouze pro léčebné pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou.

Dětská léčebna Dr. Filipa

Dětská léčebna Dr. Filipa je dětským lázeňským zařízením pro poskytování komplexní lázeňské péče (léčba plně hrazena zdravotní pojišťovnou) dětem od 2 do 18 let, dětem do 6 let je pobyt automaticky hrazen zdravotní pojišťovnou i s doprovodem dospělé osoby. Doprovod ke starším dětem je individuálně posuzován revizním lékařem. Nabízíme i samoplátecké pobyty. léčba obezity, kardiovaskulárního a pohybového systému, stavy po léčbě onkologických onemocnění a pooperační a poúrazové stavy Kontakt: 325 612 666 nebo eva.kosztyova@lazne-podebrady.cz

Hotel Chariclea ****

V první polovině roku 2021 otevřeme na lázeňské kolonádě v Poděbradech nový hotel s moderním balneo provozem, plaveckým bazénem, saunovým světem a wellness centrem.

Pobyty

Pobyt s příspěvkem státu 4 000 Kč

Pobyt, na který lze uplatnit státní příspěvek 4 000 Kč na pobyt v lázních z programu COVID - Lázně.

Pobyt po Covid-u 19

Prodělali jste i Vy letos onemocnění COVID 19 a i přesto, že jste vyléčen, necítíte se fit? Trápí Vás únava, dušnost, dechové obtíže, tíže na hrudi, nebo bolesti kloubů a svalů – typické příznaky postcovidového syndromu ? Následky uvedených obtíží lze zmírnit.

Léto v Poděbradech

Přemýšlíte nad letní dovolenou? Situace se zahraničím je nejistá, tak si naplánujte tuzemskou relaxaci v Lázních Poděbrady, v letošním roce díky státním voucherům o 4 000 Kč levněji.

Cvičební pobyt s Hankou Kynychovou

Hejbejte se v Lázních Poděbrady s populární cvičitelkou Hankou Kynychovou. Přijeďte o červencových svátcích do Poděbrad a užijte si aktivní prodloužený víkend včetně lázeňských procedur. Udělejte něco pro své zdraví!

Dámský víkend s latino tancem

Spojte výuku tance se zábavou a relaxem v lázních. Zdokonalte své taneční umění přes víkend. Program tanečního víkendu je určen pro začátečnice i pro pokročilé.

Pobyt s koncertem Hany Zagorové

Spojte kulturní zážitek - koncert Hanky Zagorové, Petra Rezka a skupiny Boom!Band Jiřího Dvořáka s relaxací v lázních. Přijeďte v srpnu do Poděbrad.

Pobyt s představením Na Stojáka

Přijeďte na víkendový pobyt s procedurou smíchu navíc! Zábaly (nebo závaly?) provedou Ester Kočičková, Adéla Elbel, Richard Nedvěd.

Pobyt s dechovkou Babouci

Spojte kulturní zážitek s relaxací v lázních. Přijeďte na pobyt a užijte si nejstarší jihočeskou dechovku i lázeňské procedury.

Pobyt s Dechovkovým festivalem

Spojte odpočinek s kulturním zážitkem! Pobyt speciálně pro milovníky dechovky.

Pobyt s koncertem Jožky Šmukaře

Máte rádi dechovku? Přijeďte na víkend nebo týden do lázní a užijte si kromě lázeňských procedur i koncert moravského zpěváka Jožky Šmukaře.

Pobyt s Country festivalem

Jste milovníci country hudby? Tak přijeďte na pobyt a užijte si víkend plný country muziky.

VIP týden

Hledáte luxusní lázeňský pobyt na celý týden? Nechte o sebe pečovat jako skutečná VIP osobnost a zažijte jedinečný, luxusní wellness zážitek. Spolu se čtyřhvězdičkovým ubytováním se můžete těšit na bohatou gastronomii, pohodlí balneo provozu a další služby.

Léčebný pobyt pro samoplátce

Léčebný samoplátecký pobyt s procedurami, které pro Vás individuálně sestavíme po vyšetření odborným lékařem.

Rekondiční pobyt

Přijeďte se zregenerovat do našich lázní a dostaňte se zpět do kondice. Dopřejte si 12 dní a 11 nocí péče a odpočinku v Poděbradech.

Dámský víkend

Wellness víkend plný relaxace je určený pro ženy v každém věku. Můžete přijet sama, s kamarádkou, maminkou nebo klidně s větší skupinou. V našich lázních si odpočinete od každodenních starostí a zároveň uděláte i něco pro své zdraví.

Lázně na 4 dny

Chcete si dopřát lázeňskou péči jen na pár dní? Nikdy jste v lázních nebyli a zajímá vás, co na takovém wellness odpočinkovém pobytu, můžete čekat? Přijeďte k nám do Lázní Poděbrad a užijte si 4 dny relaxace.

Prodloužený víkend exclusive

Chcete se cítit jako VIP a užít si opravdu luxusní a jedinečný zážitek v lázních? Zažijte luxusní prodloužený víkend v Poděbradech v jednom z krásných pokojů našich 4* hotelů.

Pobyt šitý na míru

Nevybrali jste si z nabízených pobytů? Nevadí, rádi Vám připravíme pobyt přímo pro Vás a Vaše potřeby.

Seniorský minirelax

Nový lázeňský relaxační pobyt pro seniory (55+) na 3 nebo 5 dní. Odpočiňte si od každodenních starostí a dopřejte si relax během týdne.

Relax pro muže

I muži si zaslouží odpočinek v lázních. Přijeďte se zregenerovat k nám do Poděbrad.

Víkend pro dva

Hledáte romantický pobyt pro Vás a Vašeho partnera? Wellness pobyt pro dvě osoby je ideální volbou jak strávit víkend! Prožijte víkend plný odpočinku a relaxace v malebném městě Poděbrady.

Výroční pobyt 113 let

V roce 2021 oslavíme již 113. výročí od svého vzniku. Přijeďte k nám a užijte si speciální výroční pobyt v Lázních Poděbrady!

Aktivní týden

Užijte si aktivní odpočinek v lázních. Dopřejte si lázeňské procedury a využijte možnosti zapůjčení zdarma jízdních kol nebo trekingových holí. Všechny naše hotely jsou v blízkost krásné cyklostezky podél Labe, kterou doporučujeme na projížďku na kole nebo in-line.

Relaxace v týdnu

Výhodný wellness pobyt na tři dny a dvě noci. Pobyt probíhá během všedních dnů a je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže.

Týden pro ženy

Dopřejte si wellness týden plný relaxace. Restaurace, kavárny a procházky podél Labe. Návštěvu u nás si jistě užijete.

Hotelové ubytování

Pobyt pro ty, kteří hledají pouze ubytování se snídaní bez lázeňských procedur.

Komplexní léčebný pobyt pro dospělé

Pobyt, který je hrazen vaší zdravotní pojišťovnou. Lázně Poděbrady, a.s. mají smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami České republiky.

Příspěvkový léčebný pobyt pro dospělé

Pobyt, hrazený částečně zdravotní pojišťovnou. Lázně Poděbrady mají smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami České republiky.

Komplexní léčebný pobyt pro děti

Dětská léčebna Dr. Filipa poskytuje komplexní léčebné pobyty pro děti s kardiovaskulárním onemocněním, rehabilitační pobyty pro děti s juvenilní idiopatickou artritidou, po úrazech a ortopedických operacích, a léčebné pobyty pro děti s obezitou. Specifický léčebný a edukační program probíhá pod vedením týmu lékařů, fyzioterapeuta a nutriční terapeutky. Požádejte pediatra nebo odborného lékaře o vystavení návrhu na lázeňskou péči pro své dítě.

Doprovod k pacientovi

Bude nebo právě je někdo z vašich blízkých v našich lázních jako pacient? Rádi byste strávili celou dobu jeho pobytu nebo alespoň několik dní nebo víkend s ním? Přijeďte za ním do Poděbrad, ať můžete trávit tyto chvíle společně.

Léčebný pobyt pro děti trpící obezitou

Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Chcete, aby se cítilo lépe? Dětská léčebna Dr. Filipa, která se specializuje na problematiku léčby obezity, vytvořila speciální samoplátecký týdenní pobyt, který zlepší zdravotní stav Vašeho dítěte.

Dětský samoplátecký léčebný pobyt

Léčebný pobyt zaměřený na dětská onemocnění kardiovaskulárního systému, pohybového aparátu a obezitou.

Procedury

Uhličitá koupel

Vyzkoušejte unikátní koupel v přírodní minerální vodě „Poděbradce“, která má blahodárné a léčebné účinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin.

Klasická masáž celková

Klasická masáž celého těla Vás zaručeně uvolní. Dopřejte si chvilku jen pro sebe a nechte se hýčkat.

Hydrojet (masážní lůžko)

Masáž na vodním vyhřívaném lůžku. Masáž probíhá v oblečení, jelikož nedochází ke kontaktu těla s vodou. Hydrojet, jako lázeňský masérský přístroj, Vám přinese odlehčení po sportovní činnosti, ale i psychické uvolnění.

Solná jeskyně

Jedná se o originální metodu při použití kamenné soli a soli z Mrtvého moře za účelem rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví.

Pronájem celého bazénu

Využijte možnosti pronájmu celého rehabilitačního bazénu jen pro sebe.

Naše restaurace a kavárny

Ristorante Pasta & Risotto

Otevřeli jsme pro vás novou italskou restauraci v Hotelu Bellevue Tlapák. Podáváme vynikající italské pokrmy.
Otevírací doba
Aktuálně zavřeno
Předkrmy
Hovězí Carpaccio - tenké plátky s parmazánovými hoblinami a rukolou
189 Kč
Prosciutto crudo - sušená šunka se žlutým melounem
149 Kč
Krevety v tempuře - smažené v těstíčku na sezónním zeleninovém salátku
109 Kč
Grilované kalamáry na římském salátu s ricotta - tvarohovým pestem
109 Kč
Polévky
Cibulačka s parmazánem a krutony
48 Kč
Silný slepičí vývar s masem a domácími nudlemi
48 Kč
Ciabatta - bílý italský chléb na vyžádání
15 Kč
Pasta (domácí výroby)
Spaghetti s bazalkovým pestem & sušenými rajčaty
189 Kč
Spaghetti Carbonara
169 Kč
Tagliatelle s boloňským ragú
179 Kč
Risotto
Risotto Nero - s černým sépiovým barvivem s gril. kalamáry
168 Kč
Gnocchi
Smetanové Gnocchi s čerstvým listovým špenátem a kuřecím masem
158 Kč
Speciality Ristorante
Telecí Osso Buco - kolínko s morkem s čerstvým špenátem
268 Kč
Hovězí žebra na červeném víně s grilovanou Ciabattou
198 Kč
Špíz z vepřové panenky s pikantními brambůrky
158 Kč
Filátko z lososa se šafránovými noky a grilovanými Cherry rajčaty
248 Kč
Saláty
Salát Nicoise s tuňákem a vejcem
158 Kč
Salát Caesar s kuřecími prsy, pečivovými krutonky a dresinkem
168 Kč
Dezerty a zmrzliny
Tiramisu
68 Kč
Créme Brulée
68 Kč
Mátový sorbet
58 Kč

Kavárna Viola

Kavárna hostům nabízí příjemné prostředí tradičního lázeňského odpočinku, mnoho výtěčných druhů zákusků z domácí výroby, zmrzliny a nápojů.
Otevírací doba
Každý den - otevřeno okénko
Sladké pochoutky
Domácí dorty - vyráběné v kavárně, ovocné, šlehačkové i čokoládové, každý den v čerstvé denní nabídce
55 Kč
Zmrzlina kopeček
33 Kč
Slané pochoutky
1 ks Chlebíček s bramborovým salátem, šunkou, vajíčkem, petrželkou
38 Kč
Nealkoholické nápoje
0,3l Kofola točená
28 Kč
0,5l Kofola točená
38 Kč
0,25l Royal Crown cola
38 Kč
0,25ĺ Tonic chito
38 Kč
0,25l Tonic ginger
38 Kč
0,25l Orangina
38 Kč
0,25l Vinea
38 Kč
0,20l Rauch dle nabídky
38 Kč
0,33l Korunní
32 Kč
0,25l Rajec neperlivá
32 Kč
0,25l Rajec jemně perlivá
32 Kč
0,3l voda s citrónem
20 Kč
1,0l voda s citrónem
45 Kč
Pivo
0,3l Pilsner Urquell světlý ležák
39 Kč
0,5l Pilsner Urquell světlý ležák
49 Kč
0,5l Birell světlé nealkoholické pivo
35 Kč
Aperitiv
0,04l Campari Bitter
58 Kč
0,1l Martini dle nabídky
58 Kč
Whisky & Whiskey
0,04l Jameson
78 Kč
0,04l Jack Daniels
78 Kč
Teplé nápoje
Espresso
48 Kč
Espresso Lungo
48 Kč
Espresso Double
68 Kč
Turecká káva
40 Kč
Alžírská káva
72 Kč
Irská káva
78 Kč
Cappuccino
58 Kč
Latte macchiato
64 Kč
Vídeňská káva
58 Kč
Ledová káva se zmrzlinou
68 Kč
Amareto káva
68 Kč
Horká čokoláda se šlehačkou
58 Kč
Čaj dle výběru
45 Kč
Horký juice
44 Kč
Horká Griotka
45 Kč
Grog
55 Kč

Restaurace Swiss

V budově Kongresového centra se nachází i restaurace Swiss, která má nyní v letních měsících otevřeno venkovní posezení. O víkendech můžete potěšit chuťové pohárky na grilování za příznivé ceny. Přijďte posedět na lázeňskou kolonádu, občerstvit se a ochutnat výborné pokrmy.
Otevírací doba
Aktuálně zavřeno V letních měsících pátek - neděle

Modrý salonek

Navštivte náš unikátní architektonický skvost. V restauraci a kavárně Modrý salonek zažijete pravou lázeňskou atmosféru.
Otevírací doba
Aktuálně zavřeno

Kavárna Hodiny

Přijďte posedět a pobavit se nad šálkem výborné kávy do hotelu Libenský. Kavárna se nachází vpravo za recepcí, a vychutnat si můžete nejen dorty z naší nabídky, ale i výhled na proslulé květinové hodiny. V této kavárně je i taneční parket, kde se konají pravidelně taneční večery.
Otevírací doba
Otevřeno pro hotelové hosty 10:00 - 21:00 Pro veřejnost zavřeno

Recenze našich pobytů

Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
69 %
Dobrá ale...
28 %
Špatná
3 %
83 % spokojenost, 7 290 hodnocení
Vybrané recenze:

V lázních jsem byla společně s dcerou, kde se o nás starali opravdoví profesionálové. Lékař, sestřičky, rehabilitační pracovníci, personál v kuchyni i pokojské , všichni byli velmi vstřícní a milí. Zvlášť bych chtěla pochválit perfektní péči Mgr. Lukáše Molnára.

Dobrý den. Byl jsem Vaším pacientem od 6.1 - 10.2.2021. Chci Vám touto formou poděkovat za neskutečnou starostlivost a péči která se mi u Vás dostala. Chci poděkovát lékařům MUDr.Libuše Čížková, která mi nastavila takové procedůry, které mě postavily na nohy a udělali ze mě opět zdravého člověka. dr. Mařatka, který mě včasnou léčbou zbavil výpotků a velkého zánětu. Díky této včasné léčbě za kterou moc děkuji jsem nemusel být převezen do nemocnice. Také velké poděkování chci vyjádřit sestrám které pracujou v prvním patře. Jejich OCHOTA a LASKAVOST je apsolutně neskutečná. Ještě jednou Vám všem moc děkuji Přeji Vám vše nejlepší a hlavně hodně zdraví

Výborné jídlo, ochotný a profesionální lázeňský a hotelový personál Zlepšit práci uklizeček

11. 2.

no zcela určitě trochu zlepšit úklid pokojů (pavučiny na zdech, špinavé záclony a závěsy), jinak strava výborná, výběr ze čtyř jídel, super obsluha

Poptávky

Hudebníci na pravidelnou spolupráci

Věříme, že omezení kulturních akcí brzy skončí a brzy budeme moci znovu společně tančit a zpívat na koncertech a tanečních akcích. Co hledáme Proto hledáme hudebníky, kteří by měly zájem o dlouhodobější spolupráci s našimi lázněmi. Chceme rozšířit nabídku našich populárních tanečních večerů a koncertů v Poděbradech. Hrajeme v Kavárně Hodiny v Hotelu Libenský, v Restauraci Swiss v Kongresovém centru nebo v létě v Atriu Letní lázně. Můžeme se domluvit například na týdenním nebo měsíčním opakováním. Pokud bude nabídka zajímavá, můžeme se domluvit i na jednorázové spolupráci. V sezóně máme ubytováno přes 700 klientů, takže o publikum nebude nouze. Koho hledáme? Hledáme například písničkáři, country kapely, operní pěvce, zábavové kapely, dechovky, zpěváky na playback, klavíristy, houslisty, kytaristy, heligonkáře... Máte zájem? Pokud máte zájem, pošlete: krátkou ukázku své práce - nejlépe odkaz na YouTube finanční podmínky technické požadavky (preferujeme, aby si umělec vše zajistil sám) časové možnosti Vyhodnocení nabídek Rádi bychom měli vaši nabídku do konce dubna. Těšíme se na Vaše nabídky a hlavně na vaše koncerty.

Cvičitel/ka jógy pro pravidelnou spolupráci

Rádi bychom obohatili náš program o pravidelné lekce cvičení jógy. Pomozte nám rozhýbat naše klienty na léčebných a wellness pobytech. Koho hledáme Cvičele/cvičitelku jógy pro dlouhodobou spolupráci. Předpokládáme, že mezi našimi klienty bude zájem lekci pro začátečníky. Naše klientela se skládá spíše z osob nad 50 let. Nejlépe se nám jeví pátek v podvečerních hodinách v prostorách Galerie Ludvíka Kuby na lázeňské kolonádě. Máte zájem? Prosíme vás o následující informace: krátkou ukázku své práce - nejlépe odkaz na YouTube zkušenosti finanční podmínky technické požadavky časové možnosti Vyhodnocení nabídek Rádi bychom měli vaši nabídku do konce dubna. Těšíme se na Vaši nabídku.

Nabídka práce v Lázních Poděbrady, a.s.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.