Každý rok pohostíme tisíce firemních klientů a pomáháme uspořádat desítky firemních akcí. Kontaktujte nás a rádi Vám uděláme nabídku na míru.

Rekondiční pobyty

Konference

Svatby

Firemní akce

Pro filmaře

Pro sportovce

Pomáháme největším českým sportovním organizacím

Lázně Poděbrady jsou s kapacitou 821 lůžek největšími středočeskými lázněmi. Spolupracujeme s velkými i malými firmami. Každý rok k nám přijedou stovky zaměstnanců za relaxací, léčením a firemními benefity. Spolupracujeme se Škodou Auto nebo velkými bankovními a pojišťovacími institucemi. Pořádáme desítky odborných konferencí, seminářů, koncertů a plesů.

Rekondiční pobyty

Chcete svým zaměstnancům poskytnout rekondiční pobyt v našich lázních? Poděbrady jsou mezi zaměstnanci velmi oblíbené. Rádi vám poradíme se sestavením procedur, které vašim zaměstnancům zdravotně pomohou. Jsme největší středočeské lázně a umíme splnit požadavky i nejnáročnějších firemních klientů.

Kongresy

Lázně Poděbrady nabízejí v oblasti kongresové turistiky komplexní služby. Máme několik vhodných prostorů pro konání Vaší akce. Kongresové centrum Lázeňská kolonáda (koncertní a kongresový/konferenční sál, restauraci Swiss a dva salonky) a dále prostory v hotelu Zámeček (Modrý salonek a malý salonek).

Dárkový poukaz

Má váš zaměstnanec významné výročí, odchází do důchodu nebo ho chcete pouze odměnit za dobrou práci? Díky našim dárkovým poukazům můžete snadno a rychle objednat dárkový poukaz na pobyt v lázních i s věnováním.

Kontakt

Olga Beková
Kulturní a obchodní referent
Telefon: +420 325 606 508
Email: olga.bekova@lazne-podebrady.cz

Pošlete nám poptávku

ozveme se vám během jednoho pracovního dne

B2B

Rekondiční pobyty

Konference

Svatby

Firemní akce

Pro filmaře

Pro sportovce

Pomáháme největším českým sportovním organizacím
B2B služby pro firmy
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.