B2B služby pro firmy Atraktivní lokace kousek od Prahy · Firemní večírky, školení, teambuildingy nebo rekondiční pobyty
Poptat

Každý rok pohostíme tisíce firemních klientů a pomáháme uspořádat desítky firemních akcí. Kontaktujte nás a rádi Vám uděláme nabídku na míru.

Rekondiční pobyty

Konference

Svatby

Firemní akce

Pro filmaře

Pro sportovce

Pomáháme největším českým sportovním organizacím

Lázně Poděbrady jsou s kapacitou 821 lůžek největšími středočeskými lázněmi. Spolupracujeme s velkými i malými firmami. Každý rok k nám přijedou stovky zaměstnanců za relaxací, léčením a firemními benefity. Spolupracujeme se Škodou Auto nebo velkými bankovními a pojišťovacími institucemi. Pořádáme desítky odborných konferencí, seminářů, koncertů a plesů.

Rekondiční pobyty

Chcete svým zaměstnancům poskytnout rekondiční pobyt v našich lázních? Poděbrady jsou mezi zaměstnanci velmi oblíbené. Rádi vám poradíme se sestavením procedur, které vašim zaměstnancům zdravotně pomohou. Jsme největší středočeské lázně a umíme splnit požadavky i nejnáročnějších firemních klientů.

Kongresy

Lázně Poděbrady nabízejí v oblasti kongresové turistiky komplexní služby. Máme několik vhodných prostorů pro konání Vaší akce. Kongresové centrum Lázeňská kolonáda (koncertní a kongresový/konferenční sál, restauraci Swiss a dva salonky) a dále prostory v hotelu Zámeček (Modrý salonek a malý salonek).

Dárkový poukaz

Má váš zaměstnanec významné výročí, odchází do důchodu nebo ho chcete pouze odměnit za dobrou práci? Díky našim dárkovým poukazům můžete snadno a rychle objednat dárkový poukaz na pobyt v lázních i s věnováním.

Kontakt

Olga Beková
Kulturní a obchodní referent
Telefon: +420 325 606 508
Email: olga.bekova@lazne-podebrady.cz

Poptávka

B2B

Rekondiční pobyty

Konference

Svatby

Firemní akce

Pro filmaře

Pro sportovce

Pomáháme největším českým sportovním organizacím
B2B služby pro firmy
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.