Recenze Hotelu Zámeček — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
72 %
Dobrá ale...
25 %
Špatná
3 %
97 % spokojenost (1 551 hodnocení)
Vybrané recenze:

Lázně Poděbrady byly úžasné, jediná chyba na kráse bylo počasí. V hotelu Libenský, kde jsme byli ubytováni, veškeré služby byly nadstardantní. Přejeme si to někdy opět zopakovat.

Milan V. · Hotel Zámeček ****
· 12. 11.

přístup lázeňského personálu při procedůrách, výborné jídlo

Bylo by to perfektní,ale opět začal řádit koronavirus a přišly jsme o solnou jeskyni,což jsem si přála pro švagrovou,která ji nikdy nezažila.Jinak moc děkujeme za pobyt.

· 21. 10.

Bez připomínek, personál přijemný

· 20. 10.

Líbilo se nám vše,nemáme žádné připomínky.Maximální spokojenost.Hezké ubytování,dobré jídlo,personál na úrovni.Chválíme.

To špatné vyplynulo z omezení státu (Covid) a dobré bylo ostatní. Co jsme chtěli to jsme dostali.

Vše OK

· 8. 10.

+ Výběr z několika jídel a salátů. Přístup persinálu. - Horší přístup do budovy způsobený probíhající rekonstrukcí.

· 11. 9.

Útulné a hezké ubytování. Příjemný a milí personál.

· 8. 9.

Náš wellness pobyt byl velmi pěkný a plně jsme si ho užily. Velmi jsme kvitovaly rozvržení procedur, které nám umožnilo maximální využití lázeňského pobytu.

· 30. 8.

Všechen personál byl velmi milý a profesionální. Těším se, až se na Zámeček opět podívám po hotové venkovní rekonstrukci. Jediné, co nejen mě mrzí, je nedostatečná kapacita jídelny. Není v budoucích plánech jeji rozšíření třeba o letní terasu?

· 29. 8.

Veškeré služby byly perfektní, těšíme se na ukončení terénních úprav v okolí hotelu Zámeček, i zatímní podoba naznačuje, že bude na co se dívat.

Byli jsme ubytováni s vnoučaty v Hotelu Zámeček, ubytování super, jídlo taky, akorát kdyby byl před hotelem nějaký bazének, či brouzdaliště, pak to to bylo stoprocentní!

· 27. 8.

Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.

Do poděbradského lázeňského hotelu jezdím pravidelně i vícekrát do roka. Využívám poděbradskou kartu, letos při druhém pobytu jsem využila čtyřtisícovou státní podporu. Ubytování a jídlo jsou velmi dobré, procedury, které jsou na lázeňském pobytu nejdůležitější, též. Většinu jich lze absolvovat v hotelové budově. Celý pobyt lze hodnotit na výbornou i díky všem zaměstnancům. Ráda se vracím.

· 26. 8.

Líbilo se mi všechno, děkuji Kotrčová

· 4. 8.

ochota, dobré jídlo, klid

nemam zadne vyhrady.byli jsme maximalne spokojeni

· 17. 7.

Hlavně čisto personál milí

· 17. 7.

Byli jsme moc spokojeni díky za velmi příjemný pobyt.

· 16. 7.

Vše bylo super. Moc děkujeme ❤️

V lázních Poděbradech v hotelu Zámeček se nám vždy velice líbí, rádi sem jezdíme. Ubytování je pěkné, strava výborná a wellnes procedury nám vždy pomohou. Budeme sem nadále jezdit do krásného prostředí tady v Poděbradech.

Příjemné ubytování, dobrá kuchyně. Skvělé cvičení s Hankou Kynychovou. Obecně příjemné lázně Poděbrady.

Veronika T. · Hotel Zámeček ****
· 11. 7.

Líbilo se mi cvičení s Hankou Kynychovou, koupání na Jezeře, procházky po kolonádě.... těším se na další návštěvu Poděbrad.

Jindřiška P. · Hotel Zámeček ****
· 11. 7.

vše bylo perfektní jako při každém pobytu

Líbí se mi u Vás, vždy se těším na pobyty v Poděbradech, nemám žádné připomínky.

Libilo se mi vše :-)

Pavel G. (Jablonec nad Nisou) · Lázně na 4 dny · Hotel Zámeček ****
· 10. 7.

Pobyt se nam moc libil.Vse bylo perfektni

Inez K. (Libererc) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 10. 7.

Byla jsem naprosto spokojena jak s ubytováním tak se stravou. Jediné co bych vytkla, jsou 4 stejné procedury=uhličitá koupel. Tato procedura je sice příjemná, ale stačila by třeba pouze 2x+další 2 koupele jiné. Jedná se o seniorský pobyt 6 dnů 5 nocí. Ale i tak mám tu nejhezčí vzpomínku na tento pobyt.

Celková spokojenost, pěkne, čisté ubytování, výborné stravování.. Vřele doporucuji

Iva Č. (Třebenice) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 25. 6.

Vše bylo v pořádku, pobyt jsme si užili.

Jitka P. · Hotel Zámeček ****
· 17. 5.

Dobrý den, byli jsme spokojeni s ubytováním stravováním i procedurami. Samozřejmě, že bychom našli maličkosti, co zlepšit, ale nikde není nic ideální.

· 2. 4.

Maminka i teta byly maximálně spokojené. Uvažují o další návštěvě.

· 1. 4.

Luxusní kuchyně, krásné ubytování. My byli maximálně spokojeni.

· 31. 3.

Měly jsme s maminkou zakoupený wellnes pobyt v Hotelu Zámeček. Vse bylo perfektní. I přes situaci ohledně epidemie koronaviru kdy nakonec bylo téměř vše zavřené jsme si pobyt dokázaly užít. Moc příjemný personál od recepci až po masérky. Zlepšit by se mohlo stravování. Rády se ale vrátíme znovu až bude přízniva situace a užít si pobyt se vším všude.

Zámeček by potřeboval větší rekonstrukci, na pokojích lepší sanitární vybavení,...

· 31. 3.

Moc příjemné pracovnice na procedurách. Uklízečky by měly chodit později.

Šárka B. (Bílý Potok) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 31. 3.

Spokojenost s ubytováním na Zámečku i s procedurami, pochvala personálu u masáží a hydroterapie. Vylepšit by se mohlo stravování.

· 16. 3.

Líbilo se nám vše.Hezké ubytování,dobré jídlo,ochotný a příjemný personál.Nemám na co si naříkat.Rádi pojedeme do Poděbrad zase. Děkujeme za příjemný relax.

Pobyt se mi líbil. Již jsme zde byli 2x na podzim a pokud bude příležitost, tak zase přijedeme, abychom viděli hotové okolí hotelu.

· 4. 3.

Jsem vždy velice v Poděbradech spokojená, příjemné prostředí, skvělá kuchyně, nemám žádné připomínky.

Eva M. (Praha 9) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 4. 3.

Vše v naprostém pořádku.

Pobyt splnil nase ocekavani. Klid, pohoda. Skvele sestry na balneu. Velka spokojenost s kuchyni, uklidem. Dekujeme a urcite si pobyt zopakujeme.

Lea T. (Praha) · Lázně na 4 dny · Hotel Zámeček ****
· 3. 3.

Byla jsem valmi spokojena, vany,masáže,solná jeskyně,parafin - ochotný personál, úklid - všecko k plné spokojenosti. A kuchyně nemá chybu, Vaše zelné saláty jsou špičkové, ovoce stále na stole. Jediné, úprava okolí a přístupu, ale to je otázka času a do sezony to myslím bude v pořádku. Modrý salonek fungoval bezchybně. Tímto zdravím zaměstnance Zámečku a ráda se - podle možností - znovu vrátím. Pěkný den

Pobyt v hotelu Zámeček byl super. Nemám co vytknout. Ubytování, strava, procedury neměly chybu. U zaměstnanců jsem se setkala s ochotou. Pobyt všem vřele doporučuji.

· 3. 3.

Celkově hodnotím kladně, pokoj v hotelu Zámeček byl prostorný a pohodlný, stravování na velmi dobré úrovni. Personál u všech poskytnutých procedur byl příjemný a vstřícný. Lépe upravená by mohla být přístupová cesta. Vytlučený asfalt a nedostatečně ošetřovaná zeleň kazí první dojem.

· 26. 2.

Vážení, Vánoce ve vašem hotelu se mi moc líbily. Výborná strava, ubytování i lázeňská péče. Jediné co bych přivítala, možnost stravování formou polopenze. Pokud mi to zdraví dovolí, objednám si " Vánoční pobyt" i v letošním roce. Srdečně vás zdravím.

Vše velice příjemné, naprosto bez výhrad. Opět se vrátíme.

· 18. 2.

Jsme velice spokojení. Pobyt se nám líbil.

Jana M. (Kutná Hora) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 18. 2.

Ubytování v tichém a hezkém pokoji s výhledem na Labe se nám velmi líbilo, jídlo bylo velmi dobré a lázeňské procedury nám určitě prospěly. Není co zlepšovat.

Jan Kyncl (Roztoky) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 18. 2.

Vše bylo v naprostém pořádku :-) Ubytování, jídlo, personál, procházky, vyžití :-)) Děkujeme :-)

Šárka H. (Praha) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 18. 2.

Byli jsme spokojeni se vším - s procedurami, ubytováním, stravováním. Prožili jsme krásný víkend. Určitě zase přijedeme.

tak jako loni perfektní pobyt. Koupele a masáže jsem si velmi užívala , v solné jeskyni taky.Sestry u van i na masážích velmi příjemné, jídlo velmi dobré ale moc velké porce, byla však moje chyba že jsem si nedala poloviční porci a potom mi bylo líto vše nesníst . Pokud zdraví dovolí určitě bych chtěla znovu přijet. přeji Vám všem hodně zdaru při Vaší práci .

Jana H. (Machov) · Rekondiční pobyt · Hotel Zámeček ****
· 17. 2.

Maximální spokojenost

· 17. 2.

Byla jsem u vás na víkendovém pobytu s paní doktorkou Kateřinou Cajthamlovou. Přednášky a program pobytu pro mě byly přínosem. Pochvalu kuchařům a obsluhujícímu personálu. Prostě naprosto dokonalé.

· 12. 2.

Dobrý den, personál perfektní, jídlo prostě nemělo chybu, chutné i na oko. Bála jsem se, že přiberu ale naopak 1kg další dole. MuDr. Cajthamlová mě nastartovala co dál a moc si přeji aby se to opět uskutečnilo. Budu mezi prvními zájemci. Jediné k čemu bych mohla trochu něco říct bludiště. Hodně jsem se musela ptát kam a kudy. Procedury příjemné, lituji, že jsem si ještě něco nepřiplatila, 100% spokojenost

Pavína T. · Hotel Zámeček ****
· 11. 2.

Do hotelu Zámeček se vracím opakovaně, vždy - tedy i tentokrát - vše proběhlo k mé spokojenosti.

· 11. 2.

Moje maminka tam byla se svojí setrou a obě byly nadmíru spokojeny. Prý to bylo super

· 11. 2.

Děkujeme za pobyt u Vás lázních, byli jsme spokojeni a nemáme žádné připomínky .Zdravíme manželé

Karel K. (Horoměřice) · Lázně na 4 dny · Hotel Zámeček ****
· 11. 2.

Na Zámečku sem byla velmi spokojená,jak s ubytováním,tak i se všemi službami. setkala sem se s přijemným vystupováním,ochotou a vstřícností u paní recepční Moniky Benešové.Dekuji Vám všem i celému personálu.Ráda se k vám budu vracet

Celkově jsme se ženou spokojeni.

MIlan S. · Hotel Zámeček ****
· 11. 2.

v lázních se nám nejvíc líbilo představení přidané k pobytu

Zdeňka T. · Hotel Zámeček ****
· 11. 2.

Absolvovali jsme pobyt na míru, včetně klasické masáže a uhličité koupele. Byli jsme spokojeni - pohodlně vybavený pokoj, příjemné procedury, dobré jídlo, pěkná kavárna a milý personál.

· 11. 2.

Ubytování bylo čisté,velmi útulné.Personál milý,vstřícný.Celková spokojenost.

Irena P. · Hotel Zámeček ****
· 24. 1.

Byly jsme naprosto spokojeny. Návrhy na zlepšení nemáme

· 20. 1.

Prostředí nádhera procedury bezvadně jen ty postele byly na nás moc měkké

· 18. 1.

V Zámečku jsme byli spokojeni- včetně s kontaktem se zaměstnanci, sravováním. Proto bychom pobyt rádi zopakovali/již posedmé- v jednom roce i 2x/. Máme zájem o termín .28.6.2020 Přejeme Vám šťastný nový rok, zdraví a spokojené klienty.

Navštívily jsme s kamarádkou hotel Zámeček poprvé. Byly jsme mile překvapené. Všechno bylo perfektní - ubytování, strava, vstřícnost a ochota personálu. Zde bych chtěla zvláště poděkovat paní recepční, která po našem odjezdu 1. ledna 2020 ochotně zaslala kamarádce zapomenuté klíče. Určitě se k vám ještě vrátíme.

Mně se u vás líbí pokaždé. A oceňuji ty vaše vánoční programy na kolonádě Vždyky se potěším....A pan masér na Zámečku je velmi dobrý.... díky

S pobytem a jeho náplní jsme byli velice spokojeni. Chválíme organizaci Silvestrovského večera, zejména se nám líbilo, jak probíhal výdej druhé večeře (obsluha - šikovné servírky, každý si řekl, co chce na talíř a nikdo se v jídlech sám nehrabal). Na Zámečku - krásný pokoj, milá obsluha, výborné jídlo. Pouze nám vadilo, že obsluha přistoupila na rezervaci stolů pro některé hosty a tím byla místa celou dobu na jídlo blokována, ač třeba během naší konzumace u rezervovaného stolu nikdo nebyl !!!! Myslíme si, že řešením by bylo buď každému určit na celou dobu pobytu stejné místo u stolu a nebo rezervaci neprovádět vůbec.

· 9. 1.

Pobyt byl jako pokaždé báječný, nemám žádné připomínky.

Kristýna M. (Ústí nad Labem) · Prodloužený vánoční pobyt 20.-27.12. · Hotel Zámeček ****
· 8. 1.

vse bylo super.personal na jidelne a velnes bez chybicky .dekuji

· 8. 1.

Do hotelu Zámeček se rádi vracíme, na krátkodobé pobyty, kvůli jeho jedinečné atmosféře. Vše bylo v pořádku, až na "vůni" z kuchyně, která se line před jídelnou po hlavní chodbě. Chybí mi trezor na pokoji.

Vladimír Ch. (Mladá Boleslav) · Vánoční odpočinek · Hotel Zámeček ****
· 8. 1.

Trochu mi vadily stavební úpravy, někdy se to udělat musī

Líbilo se mi vše, nemám žádnou připomínku. Pouze jeden dotaz. Jakým způsobem lze zarezervovat stůl v jídelně? Děkuji za odpověď.

Vše dobré až na to neupravené (nedodělané) okolí

Bez výhrad, extra jsem ocenila perfektní práci paní Olinky

Soňa K. (Praha 8) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 19. 12. 2019

Pobyt na Zámečku neměl chybu. Z koncertu Lenky Filipové jsme byly s maminkou nsdšené. Děkuji za úžasný víkend. Přijedeme zas.

Alena M. (Němčice) · Hotel Zámeček ****
· 19. 12. 2019

Pobyt a přístup všeho personálu na vysoké úrovni. Rovněž kuchyň se vytáhla a jídla byly hodně dobrá. Trochu vadí nepřítomnost zdravotního personálu přímo v zámečku. Vstupní prohlídka v jiném domě a dosti neosobní./moc pacientů. Jinak celkový pocit po skončení pobytu jak jsem již uvedl - parfektní. Přeji hezký den.

moc se nám líbilo. Nemáme žádné připomínky vše bylo v pořádku

Procedury, ubytování a příjemný personál

· 11. 12. 2019

Byla jsem spokojena. Hotel Zámeček je moc hezký. K procedůrám a stravě nemám žádné připomínky. Moc milý personál, určitě se zase někdy vrátíme :)

Karolína P. · Hotel Zámeček ****
· 10. 12. 2019

příjemné prostředí , čisto , ochotný personál.

Perfektní byly veškeré procedury i ubytování. Zlepšit? Možná počasí, ale to asi není v silách managementu.

Alena K. (Hrušov) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 10. 12. 2019

Příjemné prostředí, výborná strava, skvělá obsluha v restauraci i v Modrém salónku. Krásné pokoje, výborné postele. Odpočinuli jsme si a byli jsme spokojeni.

MOnika V. · Hotel Zámeček ****
· 10. 12. 2019

Byli jsme spokojeni se stravováním, procedůrami a vstřícnou slečnou na recepci. Minulý pobyt jsme měli lepší ubytování.

· 9. 12. 2019

Ubytování i služby velmi dobré, jen bych preferovala sprchový kout místo vany v depandanci hotelu Zámeček.

Lenka M. (Praha 8) · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Vse bylo v naprostem poradku

· 9. 12. 2019

Vše bylo v nejlepším pořádku, ale co bych vyzvedla je vynikají kuchyně. Velkou pochvalu a poklonu kuchařům i personálu restaurace v hotelu Zámeček. Děkujeme.

Irena M. (Všestary) · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Byli jsme s manželem velmi spokojeni s ubytováním, jídlem, procedurami i se vstřícným přístupem personálu.

Markéta T. · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Dobrý den, pobyt jsem darovala jako narozeninový dárek. Velmi se nám vše líbilo, užili jsme si skoro 3 dny nerušeného klidu, dobrého jídla i pití, lázeňské procedury. Pro nás naprosto skvělý dopočinek. Stejně inspirace pro dárek nebo minimálně zopakování takového relaxu.

Štěpánka Z. · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Nabídku jídel pro hosty ala cart mimo časy pro stravování lázeňských hostů

· 9. 12. 2019

pohled z okna na staveniště a příjezdová cesta, to bylo jediné, co bych už příště nechtěla vidět, ale chápu, že se to udělat musí a až to bude, bude to krásné. jinak spokojenost, personál příjemny, jídlo dobré, vybavení pokoje a koupelny také. určitě se příští rok na nějaký pobyt vrátím.

Dana Š. (Kosmonosy) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Byla jsem spokojena, není k tomu co dodat

Jana P. (Sadská) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 15. 11. 2019

Naprostá spokojenost..

Petr P. (Tachov) · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2019

Líbil se nám klid, který nás pobytem provázel, pohodová atmosféra. Negativum: při snídaních a večeřích na teplý bufet foukal studený vzduch a velmi často se stávalo, že jídlo bylo studené.

Martin S. · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2019

Platíme v rámci balicku solnou jeskyni a nemáme o ni zájem.

Veronika K. (Liberec) · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2019

Vše bylo úžasné. Moc děkujeme.

· 14. 11. 2019

Líbilo se nám vše, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i procedurami.

· 13. 11. 2019

Milí lidé, dobré prameny a příjemná péče

Kamila V. · Hotel Zámeček ****
· 13. 11. 2019

Příjemný a vstřícný přístup. Připomínky nemáme.

· 13. 11. 2019

Vše bylo dokonalé, úžasné ubytování, opravdu, jak na zámku, služby i stravování.....hotel Zámeček mohu všem doporučit.

· 13. 11. 2019

Vše bylo perfektní, ubytování hezké a čisté, jídlo a nabídka báječná. Nic ke zlepšení mě nenapadá.

Jana M. (Mladá Boleslav) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 13. 11. 2019

Velmi nám chutnalo v restauraci Hotelu Zámeček. Rádi se vrátíme.

Zdenko F. (Lípa) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 14. 10. 2019

Hotel je moc pěkný, čistý a útulný. Jídlo nám moc chutnalo a personál byl milý a ochotný. Moc se nám welness líbil.

Renata S. · Hotel Zámeček ****
· 14. 10. 2019

ubytování - perfektní, čistota strava - perfektní procedury - perfektní parkování - trochu problém, probíhá oprava personál - perfektní

· 14. 10. 2019

vše bylo naprosto dokonalé

Byli jsme velmi spokojeni. Vylepšit by snad šlo jen to, aby nebyly procedury rozepisovány na den odjezdu po té 10:00 hod. Paní recepční nám však vyhověla a tak jsme to mohli po koupeli v klidu zabalit a odjet. Rádi se vrátíme. Vzkažte do kuchyně, že výborně vaří :).

· 24. 9. 2019

V Zámečku jsem vždy spokojená, nemám žádné připomínky.

Kristýna M. (Ústí nad Labem) · Lázeňský týden v Poděbradech · Hotel Zámeček ****
· 23. 9. 2019

Vše bylo v pořádku. Ubytován í perfektní, strava výborná, lázeňské porcedury dobré.

· 23. 9. 2019

Dobrý den,byli jsme s mužem 100% spkojeni,rádi se k Vám vracíme.

Barbora R. (Nový Bor) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 23. 9. 2019

Dobrý den, celkový pobyt se nám v lázních líbil. Děkujeme za příjemně strávený víkend.

· 17. 9. 2019

Dobrý den Byli jsme ubytováni v hotelu Zámeček a se službami jsme byli velmi spokojeni ( milý personál, jídlo, procedury, hezké ubytování , dobré parkování ...).

· 11. 9. 2019

Personal byl super. Velice mili a reagovali okamzite na nase pozadavky ci dotazy. Kuchyne byla vyborna. Necekali sme, ze to bude tak dobre pri plne penzi a k tomu v CR...Byli jsme velice spokojeni a urcite se vratime znova. Dekujeme!

· 9. 9. 2019

Moc se nám líbila uhličitá koupel a masáž. Ubytovani bylo pěkné a celý pobyt byl perfektní. Moc děkujeme.

· 29. 8. 2019

Byla jsem velmi spokojená. Slečny na recepci byly milé, vstřícné a ochotné. Procedury proběhly v pořádku. Masérka byla také velice příjemná. Jediný problém snad byl, že nelze psát účet z restaurace na pokoj.

· 21. 8. 2019

Líbilo se mi tentokrát časové rozložení procedur, které byly skoro pospojovány po dvojicích. Bylo tedy možné využít volný mezičas i pro delší aktivity jako návštěvu muzea. Nevyhovuje mi nabídka stravování, z toho důvodu jsem letos volila pouze snídaně. Doporučila bych lepší kontrolu pokojů (funkční žárovky, apod.) a víc závěsů na oknech, aby měly nějaký smysl.

· 12. 8. 2019

Pobyt ve vašich lázních se nám velice líbil, a nevím, co by se mělo zlepšit.

· 12. 8. 2019

Líbilo se nám vše. Příjemný personál, klidný luxusní hotel. Výborné jídlo, všude čisto.

Romana M. (Mšecké Žehrovice) · Prodloužený víkend exclusive · Hotel Zámeček ****
· 12. 8. 2019

Všechny služby byly perfektní. Navrhoval bych posunutí ranních procedurv latních, zimních lázních a v hotelu Libeňský pro hosty ubytovaný v hotelu zámeček od 08.45 hod - důvod - snídaně od 7,30 a pak stihnout procedůru v 8,15 hod je velice vrcholový úkol.

Josef P. (Mladá Boleslav) · Hotel Zámeček ****
· 12. 8. 2019

Všechno bylo super,ubytování,procedury,jídlo a úplně nejlepší je,když první tvář,se kterou se v hotelu Zámeček setkáte,je velmi příjemná a sympatická slečna. Za nás,mě a mamku,to byla super dovolená. Není co vytknout.

· 7. 8. 2019

Dobrý den, byli jsme spokojeni, zvláště se stravou a úrovní obsluhy v restauraci a vinárně, jen ta klimatizace na pokoji chyběla!

Svatopluk J. · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 2. 8. 2019

Dobrý den, tatínek byl u vás moc spokojený a teší se, že se k vám opět podívá. Trošku mu chyběla nabídka knih ve vaší knihovně, ale ani to mu pobyt nepokazilo.

· 29. 7. 2019

Vyplnuji za maminku, ale ta byla naprosto nadšená. Děkuji především za ní.

Milada Z. (84 let) · Lázně na 4 dny · Hotel Zámeček ****
· 27. 7. 2019

Byla jsem ubytovana v hotelu Zámeček. Velmi pěkné, jídlo výborné a personál ochotný, milý. Balneo provoz v pořádku, jen si myslím, že by tam měl být nějaký lékař. Pro člověka, který chodí o dvou francouzských holich je dost náročné chodit až do Libenskeho. Ale to je jen můj názor, protože jsem tam byla v době tropických veder a bylo to náročné. Nevím, co bych dělala, kdyby se mi natolik pritizilo, že bych tam nedokázala dojít. Ale jinak jsem byla velmi spokojená a myslím, že by si ostatni lázeňské domy měly vzít že Zámečku příklad.

Vlasta N. (Jablonec) · Rekondiční pobyt · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Vše OK, nic neměňte ! Jen doupravte nejbližší okolí.

· 26. 7. 2019

Velmi pěkné zařízené pokoje, měli jsme apartmán,pěkně uklizeno,každý den vyluxováno,klimatizace na pokoji,služby v pořádku a veškeré procedury pěkně naplánovány na čas.Musím podotknout,že když jsme šli s manželem na procedury,byli jsme tam vždy o více jak 5 minut dříve,ihned jsme byli obslouženi bez jakéhokoliv čekání i dříve. Oběma se nám líbila masáž thajská,obě masérky byly velice příjemné a vstřícné,za to jim velmi dekujeme. Jen si myslím,že v jídelně by měli klienti sedět u stolu vždy u stejného,protože se stalo,že občas někdo přišel,že seděl včera tady a že tam dnes sedí někdo jiný,ale nevím,zda by to takto šlo řešit,Mám s tím zkušenost z lázní v Luhačovicích,kde když přijedete,tak Vám řeknou jaký máte stůl a tam jsme seděli po celou dobu léčebného pobytu.Ale to je jen taková malá připomínka.Jinak jsme byli v jídlem a s personálem v jídelně naprosto spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

Eva K. (Teplýšovice) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Hlavně chci poděkovat personálu kuchyně a obsluze za ochotu a vstřícnost v souvislosti s nemocí mojí maminky, která byla na pobytu se mnou.

Eva D. (Praha) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Ubytování luxusní. Strava dobrá. Procedury výborné, akorát obsluha u solné jeskyně byla trošku nepříjemná. Moc jsme si pobyt užily a doufáme, že se příští rok vrátíme.

Lenka T. (44 osob) · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Ubytování bylo bezva, procedůry též, jen u snídaní by byla bezva také nějaká pomazánka.

Gabriela V. · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019

Líbilo se vše, ale mělo by se zlepšit počasí :)

· 18. 7. 2019

Všeechno bylo naprosto v pohodě. Servis, stravování i osobní přístup. Moc dekujeme i za detičky ty vůbec nechtěli domu.

Marta K. (Praha 10) · Hotel Zámeček ****
· 11. 7. 2019

děkujeme Vám za fotky i za skvělý nápad s pobytem s Hankou Kynychovou, pobyt i cvičení bylo úžasné, ubytování, strava, péče milých paní na lázeňských procedurách, všechno super. Pokud by se pobyt opakoval, ráda přijedu znovu.

Zuzana Š. · Hotel Zámeček ****
· 10. 7. 2019

Děkuji za veškeré informace. Tato akce se Vám velice povedla, byla jsem velmi spokojená. Nejen se cvičením, ale i s přístupem a chováním veškerého personálu hotelu Zámeček. Také velice kladně hodnotím kuchyni tohoto hotelu. Ještě jednou děkuji a pokud bude další ročník, určitě se ráda zúčastním . Pěkný den a mnoho spokojených hostů

Šárka V. · Hotel Zámeček ****
· 9. 7. 2019

Profesionální, přátelské prostředí a vztahy. I přes krátkou dobu pobytu maximální spokojenost. Děkujeme

Blanka V. (70 let) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 13. 6. 2019

Líbil se mi celý poobit.

· 13. 6. 2019

Super, pouze paní u koupelí byla nepříjmná, asi špatný den. Vše ostatní bylo skvĕlė.

· 11. 6. 2019

Byla jsem u Vás s kamarádkou, a nemáme žádné výhrady, ani k ubytování, a ani k ostatním poskytnutým službám. Ba naopak se k Vám rádi vrátíme. Přeji další úspěchy.

· 8. 6. 2019

Na hotelu ZÁMEČEK se nám líbilo. Jídlo bylo rozmanité, chutné a velké porce. Personál byl ochotný, vstřícný, usměvavý. Rádi se tam zase vrátíme. Byli jsem opravdu spokojení. Poděbrady jsou úžasné město.

· 4. 6. 2019

Hotel Zámeček - ubytování , úklid , welness, strava , jednání na recepci i personálu v restauraci opravdu perfektní. Jen drobnost - " ostatní " personál na chodbách " neumí " sám pozdravit a někdy ani odpovědět na pozdrav , škoda. Zato v Modré kavárně milá paní dělá nejlepší kávu v Poděbradech !!!! Ať se daří !!! Určitě doporučuji k návštěvě.

· 4. 6. 2019

Líbilo se nám že byly všechny procedury v hotelu . Přejeme mnoho uspěchu .

Nemám žádné připomínky, těším se na další pobyt.

Kristýna M. (Ústí nad Labem) · Týden pro ženy · Hotel Zámeček ****
· 3. 6. 2019

Byli jsme naprosto spokojeni a nadšeni pobytem. Děkujeme.

· 23. 5. 2019

byli jsme spokojeni,rádi se vrátíme.

Milada S. (67 let) · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 21. 5. 2019

Pobyt v Poděbradech byl moc hezký. Ten zámeček je krásná poloha - v parku,tichu a přitom kousek od kolonády a 2 minutky k Labi. Procedury OK a všechno OK. Podél Labe krásná cyklistická stezka, klid, bez aut po rovině. Krásný pobyt, děkuji a současně tam zahajovali v pátek sezonu,takže 2.5 dne hezký program.

· 20. 5. 2019

Výborná kuchyně čisté pokoje

· 20. 5. 2019

Byl to krásný odpočinek.

· 20. 5. 2019

Byly jsme úplně spokojeni ,nemáme k ničemu žádné výhrady.Nevím o ničem ,co bych chtěla vylepšit.Těšíme se na další pobyt.

Jiří P. s manželkou · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 20. 5. 2019

všechno bylo perfektní, ubytování, jídlo, procedury

· 20. 5. 2019

opět bylo vše perfektní, těšíme se zase příští rok

· 20. 5. 2019

zrušit poplatek za parkování - ve většině hotelů je parkování pro ubytované hosty zdarma

Květoslava J. (Čáslav) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 10. 5. 2019

Vše bylo fajn

· 10. 5. 2019

Dobrý den, v lázních se nám líbilo moc. Příští rok se chystáme znovu do hotelu Zámeček.

Petra J. (46 let) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 9. 5. 2019

Celková spokojenost, budu jen doporučovat. Jídlo výborný , personál ochotný.

· 19. 4. 2019

Vše bylo fajn. Víkend bez nudy, ani jsme vše nestihli. Příště se těšíme zase na další pobyt u vás. Výhodou bylo i méně turistů ve městě, prostě idyla.

Ivana R. · Hotel Zámeček ****
· 17. 4. 2019

Nemáme s kamarádkou žádné výtky, ubytování a strava skvělá, přísptup personálu profesionální a milý přístup od všech zaměstnanců. Moc se nám líbilo a přístí rok plánujeme týdenní pobyt v Zámečku. všem moc děkujeme a přejeme stále více spokojených klientů.

· 17. 4. 2019

S Moc se nám u vás líbilo ,celý personál zámečku perfektní,ochotný a velice milý. Ubytování také moc pěkné a čisté,ke vší spokojenosti Žádné negativní zážitky nemáme,určitě přijedeme znovu. Moc vás všechny zdravím a těším se na další setkání.

· 5. 4. 2019

Děkuji za krásný víkend u Vás, který byl navíc s bonusem nádherného jarního počasí....Se službami jsem byla velmi spokojená, byl dodržován čas, všude bylo vzorné čisto a přístup personálu k nám klientům na jedničku s hvězdičkou...!!!!!!! Krásné pokoje a velmi dobrá kuchyně, všeho dost a obsluha restaurace ochotná a rychlá i úsměvy nebylo šetřeno...... moc se mi líbilo v modrém salónku včetně té super ženské tam.... zasílám velký pozdrav!!!!! Zkrátka velice děkuji, připadala jsem si vážně jak "zámecká paní", o vše bylo postaráno........ DĚKUJI VŠEM !!!!!!

· 28. 3. 2019

Prostě na Zámečku jsem jako doma. Spokojený a šťastný.

Jiří P. (Děčín) · Hotelové ubytování · Hotel Zámeček ****
· 28. 3. 2019

Krásné ubytování, perfektní procedury, milý a ochotný personál, výborné jídlo. Nemám co vytknout. Všem doporučuji.

Iveta D. · Hotel Zámeček ****
· 28. 3. 2019

Perfektní , ubytování bez výhrad, čisto, jen jsem dostal župan pro asiata - mám 193cm,zaměstnankyně opakovaně chválili moje nohy , které už v r.1981 vyhrály na Gymnáziu Pelhřimov soutěž "Nice Legs" Strava hodně dobrá , parkování volné , rovněž bez vady.

Roman F. · Hotel Zámeček ****
· 24. 3. 2019

Jediná vítka se týká prdeje matonky místo poděbradky. Jinou chybičku jsem nenašel. Děkuji, jen tak dál............

Dobry podvečer. Pobyt u Vás až na malinkatou vyjímku neměl chybu. Obvzlaště služby paní Olgy a paní Jitky byli super. Poprvé ve svém věku jsem u vás se smiche nás všech oblékl pri bahenim zábalu TANGA. Personal perfektni,služby jakbysmet a kuchyně skvela. A to manželka dělá jako kuchařka. A malinkata vyjimka nebyla na Vaši straně ale týkala se dvou dam z pokoje č.204. Dělaly trošku větší hluk společně s pány co měly na pokoji. Manželka to docela rázně dlouho po pulnoci utla a pak po těch dvou nebylo vidu ani slechu. V budoucnu Vas rádi opět poctime svou návštěvou.

Miloslav J. (54 let, Stachy) · Prodloužený víkend exclusive · Hotel Zámeček ****
· 21. 3. 2019

Chtěl bych jenom aby byla snídaně od 7 hodin

Martin M. (Nepolisy) · Rekondiční pobyt · Hotel Zámeček ****
· 21. 3. 2019

Výborná kuchyně. Milá paní lázeňská na parafínový zábal na ruce a masáž levandulovou. Ubytování a recepce bezva. Župánky na minulém pobytu byly měkčí a delší, asi froté, teď byly drsnější. Jinak pohoda :-)-

Zdeňka M. (53 let, Jeseník) · Hotel Zámeček ****
· 21. 3. 2019

Pobyt se nám líbil, vše probíhalo dle našich představ. Všude jsme se stkali s ochotným a vstřícným personálem. Nemáme připomínky.

Jiří M. (66 let, Praha 6) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 20. 3. 2019

Spokojenost !! Lázně máme rádi včetně prostředí a obsluhy. Děkujeme.

· 15. 3. 2019

letos nemám žádné připomínky. Bala jsem spokojena. Pobavilo mně, že jsem měla stejný pokoj jako v roce 2018. Asi, abych viděla tu změnu, myslím nový koberec, vymalováno atd. Bylo to moc fajn a doufám, že za rok vás opět navštívím. Přeji jen to nejlepší, ať se daří.

Miroslava B. (61 let, Hradec Králové) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 7. 3. 2019

Líbilo se nám vše, byly jsme maximálně spokojené. Těšíme se na další pobyt na Zámečku.

· 21. 2. 2019

Byli jsme spokojeni, personál celého hotelu byl milý, vstřícný, ochotný.

Ivana K. (Sokolov) · Hotelové ubytování · Hotel Zámeček ****
· 21. 2. 2019

Dobrý den ! S kamarádkou jsme navštívily vaše lázně již potřetí. Jezdíme ve stejnou dobu , v únoru, ani jediný pobyt nás nezklamal. Jezdíme vždy do hotelu Zámeček. Je tu vše opravdu perfektní, pěkné prostředí, výborné jídlo, procedury, ubytování, milý personál ( pro který není nic problém ) i kavárna Modrý salonek. Moc vám všem děkujeme a těšíme se zase příští rok.

Iva H. (Rudník) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 19. 2. 2019

Dobrý den, líbil se nám velmi vstřícný a milý přístup personálu.Jídlo chutné.A hlavně ticho a klid,úžasný relax.Děkujeme.

Bohuslav F. (75 let, Jablonec nad Nisou) · Hotel Zámeček ****
· 14. 2. 2019

Byli jsme u vás již poněkolikáté, takže jsme věděli, že nás čeká perfektní pobyt. Jako obvykle i perfektní a milý personál.

· 13. 2. 2019

Skvělá kuchyně, klid na pokoji.

· 11. 2. 2019

Vše výborné,

Karel Š. (Praha) · Hotel Zámeček ****
· 10. 2. 2019

S pobytem na Zámečku jsme byli spokojeni.Děkujeme a doporučujeme.

Jaroslava H. (Mělník) · Hotel Zámeček ****
· 6. 2. 2019

Procedury, ubytování, jídlo i přístup personálu byl výborný.

Markéta V. · Hotel Zámeček ****
· 6. 2. 2019

Vstříctnost hotelového personálu velmi dobrá.

Vladimír K. (Praha 13) · Víkend pro dva · Hotel Zámeček ****
· 6. 2. 2019

Pobyt s koncertem Hany Zagorové byl skvělý. Procedury nás bavily, jídlo i ubytování luxusní. Naprostá spokojenost. Děkujeme

Jitka K. · Hotel Zámeček ****
· 6. 2. 2019

Libil se mě přístup personálu, zlepšení by bylo potřeba v oblasti stravování.

· 5. 2. 2019

prijemne prostredi,mily personal,brzy prijedu znovu

· 3. 2. 2019

Byla jsem velmi spokojená,příjemné prostředí na Zámečku, výborná kuchyně a milý personál. Co víc jsem si mohla přát.

Bez poznámek, organizace perfektní

· 15. 1. 2019

Ochotný,milý personál v hotelu,jídelně, balneo centru,čisté,příjemné,klidné prostředí,já i manžel spokojenost bez připomínek.

· 15. 1. 2019

vše bylo v naprostém pořádku

vše bylo dle očekávání a nemám žádnou výtku

Děkujeme všem zaměstnancům hotelu Zámeček, s poskytovanými službami během vánoc jsme byli spokojeni.

· 2. 1. 2019

jsme nadmíru spokojeni se všemi poskytnutými službami jako pokaždé a proto se moc a moc rádi vracíme.

nemáme přippomínek, jsme 100% spokojeni se všemi poskytnutými službami. porto se rádi vracíme na stejný hotel.

Josef P. (Mladá Boleslav) · Vánoční odpočinek · Hotel Zámeček ****
· 2. 1. 2019

Nic mne nenapada a zejmena bych chtel vyzvednout a moc pochvalit praci p. Slutakove z obchodniho oddeleni, ktera doslova dela nemozne na pockani a zazraky do tri dnu. Moc dekuji

· 17. 12. 2018

procedury byly vybrány dobře pro nás ženy. Na Zámečku by se mělo zlepšit odvětrání aby nebyl cítit odér z kuchyně. Váš pobyt byl lepší než loni v M. Lázních

· 8. 12. 2018

Od objednávky pobytu přes vlastní pobyt až do odjezdu jsem se vždy setkala se vstřícným přístupem. Personál je milý, profesionální. Letos jsem během roku poděbradský hotel Zámeček navštívila 3x a vždy jsem byla spokojena, vracela jsem se odpočatá - a jak doufám i zdravější. V zimě 2019 se chystám na alespoň 5 denní pobyt opět.

Jitka V. (Praha Nusle) · Pobyt šitý na míru · Hotel Zámeček ****
· 23. 11. 2018

Ubytování krásný Jídlo výborný Spokojenost

Jaroslava S. · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2018

Krásné prostředí, příjemné procedury, krásné ubytování.

Karel M. · Hotel Zámeček ****
· 14. 11. 2018

Spokojenost byla ve všech oblastech - ubytování, strava, procedury. Nejvíce pochvaly však patří přímo jednotlivých lidem, kteří byli velice příjemní a ochotní.

· 7. 11. 2018

Lázně Poděbrady jsou velice kouzelné, zajímavé prostě neskutečně krásné. Příjezd do Poděbrad je už nástupem do ubytovacího prostoru. Na recepci i když je neděle jsou připravéné veškeré potřebné věci k pobytu, a tak je vidět dokonalá příprava pracovniků při objednávání pobytů. Byli jsme ubytováni na Zámečku a při příchodu do pokoje už to, že byl přístupný, velké zrcadlo, což většinou ocení ženy a hned vedle krásná prostorná koupelna. Pokoj na spaní prostorný a televize s několika programy. Na druhý den připravené procedury a také resraurace úplně bez chyby. prošly jsme i některé kavárny. pěkné posezení. Krásná kolonáda a prostě vše co k lázním patří. Co by se mělo zlepšit? Pro moji osobu vůbec nic. Paní Jarošová je dokonalá a velice ochotná pracovnice a tímto ji děkuji. A pokud budu mít volno určitě to budou zase Poděbrady.

Růžena R. (Čerčany) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 6. 11. 2018

Byli jsme s manželem maximálně spokojeni s úrovní služeb a s ochotou personálu.Jelikoz jsme zde opakovaně,nejde o nahodu,ale standart.Dekujeme za příjemný pobyt s určitě doporučujeme.

Martina C. (Praha 8) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 6. 11. 2018

všechno bylo perfektní jenom bych přivítala na Zámečku inhalaci.

· 22. 10. 2018

procedury byli perfektní

Lenka Z. (Lysá nad Labem) · Dámský víkend · Hotel Zámeček ****
· 22. 10. 2018

Maminka byla strašně nadšená uplně vším ještě vyšlo i počasí takže máte ve všem za jedna i s hvězdou příští rok pojede zase moc děkujeme dárek na velké úrovni.

· 19. 10. 2018

Ochota personálu byla super. Jídlo ...velké poděkování kuchaři, ať se mu dále daří. Není nic co bych mohla vytknout. Těším se na příští rok.

Zuzana P. · Hotel Zámeček ****
· 3. 10. 2018

Preji krasny den pobyt v Podebradech v hotelu Zamecek byl skvely jak ubytovani jidlo i procedury vynikajici us si vybirame pobyt na nejaky vikend DEKUJI

· 2. 10. 2018

Líbilo se mi vše,byla jsem maximálně spokojená!

· 1. 10. 2018

V současné chvíli nemám připomínky. děkuji.

Jaroslav S. (64 let, Praha 4) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 1. 10. 2018

Pobyt byl velmi příjemný, personál maximálně vstřícný, ubytování a stravování velice dobré. Rádi se budeme vracet.

Erika B. (67 let, Praha) · Hotel Zámeček ****
· 27. 9. 2018

Byli jsme se ženou maximálně spokojeni

Josef H. · Hotel Zámeček ****
· 26. 9. 2018

Všechno bylo super. Ubytování, strava, uhličitá koupel i solná jeskyně. Potěšil nás velmi milý a ochotný personál hotelu. Jediné nepraktické je úschova kol v suterénu a jejich nošení po schodech. Určitě se rádi vrátíme.

Hana Š. · Hotel Zámeček ****
· 26. 9. 2018

Velice milý personál, vstřícný. Zlepšení: nabídnout na wellnes více procedur (byť za zvýšenou cenu).

Věra M. (Praha 4) · Relaxace v týdnu · Hotel Zámeček ****
· 20. 9. 2018

Nemám závažný podnět ke zlepšení, jen bychom doporučili instalaci sítí alespoň do jednoho z oken v pokoji (kvůli hmyzu). Celkově jsem byla i s manželem velmi spokojena a moc děkuji za perfektní víkend.

· 18. 9. 2018

líbilo se mi zázemí a vlídnost personálu v hotelu Zámeček

· 17. 9. 2018

Pobyt splnil me ocekavani a vzdy se rad budu vracet.

· 17. 9. 2018

Prostředí, ubytování, stravování, služby i obsluha, vše moc fajn. Nenapadá nás nic, co by se mělo zlepšit nebo pozměnit. Moc jsme si to užili. Díky

· 11. 9. 2018

Vše bylo perfektní

Jana B. (Všetaty) · Hotel Zámeček ****
· 11. 9. 2018

Dobré procedury, spousta akcí ve městě, dobré jídlo i milý personál. Zlepšila bych snad jen o něco měkčí matrace, ale každému vyhovuje něco jiného. Celkově spokojenost.

· 10. 9. 2018

perfektní lázeňský servis

· 10. 9. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.