Recenze Hotelu Bellevue Tlapák — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
72 %
Dobrá ale...
26 %
Špatná
2 %
98 % spokojenost (926 hodnocení)
Vybrané recenze:

Lázně Poděbrady - luxusní ubytování, nadstandartni služby v restauraci v hotelu Libenský. Rovněž luxusní služby při procedurách. Vřele všem doporučuji. Rádi pobyt znovu zopakujeme.

· 16. 12. 2020

Pobyt u vás byl úžasný. Zaměstnanci v lázních i v hotelu byli moc milí a vstřícní,procedury příjemné a ubytování super. Jediné, co by šlo změnit, je velikost snídaní. Dostávali jsme zbytečně mnoho jídla. Celkově pobyt u vás za mě 1*.

spokojenost

· 29. 10. 2020

Nemáme žádné výhrady,hodnotíme kladně procedůry i přístup personálu.

· 20. 10. 2020

pohoda, příjemné prostředí, kvalitní jídlo i v době covidu-19

Moc příjemní lidé a všude čisto .Nemám co vytknou i v této složité době.

Výborně, ale nepřálo nám počasí.

· 8. 10. 2020

Všechno vpořádku,je to jíž čtvrtá návštěva.

· 1. 9. 2020

Byl celkovĕ zpokojen

· 27. 8. 2020

Ubytování v hotelu bylo moc pěkné, také polopenze úplně stačila. Jen škoda, že přímo v hotelu nemají wellnes a musí se chodit do Letních lázní, ale je to kousek, tak i to nebyl problém. Určitě si zase nějaký pobyt v Lázních Poděbrady zopakuji.

· 27. 8. 2020

Líbilo se nám ubytování,služby v hotelu i lázenské procedury.Lázenský park a kolonáda a krásné prochézky kolem Labe. Zlepšit by se podle nás daly večeře

Dobrý den, vše bylo OK, hlavně krásné počasí , to skutečne udělalo krásný pobyt u vás. Zdravím vás a přejem krásné léto ,

· 13. 7. 2020

Vše bylo ok.

Petr O. (Liberec) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 10. 7. 2020

Super pobyt- příjemný personál- bez negativních připomínek

· 10. 7. 2020

Ubytování, strava, služby - vše se nám líbilo a byly jsme spokojené. Jen nás rušil noční hluk .

· 19. 6. 2020

Vše až na večeři bylo naprosto perfektní...

· 2. 6. 2020

I krátkodobé navštívení lázní je SUPER.

Pavla Z. (Ústí nad Labem) · Dámský víkend · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 1. 4. 2020

Dobrý den, můj pobyt v lázních Poděbrady byl perfektní. Všem mnohokrát děkuji.

· 31. 3. 2020

Jsem s pobytem v lázních Poděbrady spokojená, proto k vám jezdím pravidelně již řadu let

· 31. 3. 2020

Řekl bych,že veškeré služby jsou perfektní.Nemám co bych mohl navrhnout k vylepšení.

· 6. 3. 2020

Dobrý den, Pobyt byl pro mne příjemný relax. Jen bych nemusela mít dvakrát solnou jeskyni. Stačila by jedna a místo druhé radši ještě jednu masáž. Hezký den

· 5. 3. 2020

Moc děkujeme za perfektní pobyt.Byli jsme u Vás před 4 lety a musíme doznat,kladné zlepšení.Obálky přichystané,vše fungovalo a korunoval to vše ,úžasný ples.Profesionální kapela,moderátor,vše na jedničku..Také jsme se hezky bavili fotobednou. Příští rok velmi rádi zase přijedeme.Ještě jednou díky.

· 4. 3. 2020

Výtečná kuchyň a obsluha v hotelu TLÁPÁK. Procedury také. Nemáme připomínky. Děkujeme

Líbil se nám pristup personálu I procedury samé. Byly jsme spokojené.

· 3. 3. 2020

Opět jsem si lázně užila. Kulturní program na jedničku. Letos jsem navštívila hotel Tlapák všude čisto a příjemná obsluha u večeře. Ještě musím pochválit p. Bezdíčkovou u které jsem měla čtyři procedury. Příští rok určitě zase přijedu.

Marcela V. (Kutná Hora) · Týden pro ženy · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 3. 3. 2020

Vše bylo perfektní. Děkujeme.

Jan G. (Brandýs nad Labem) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 3. 3. 2020

Líbil se nám vstřícný a milý personál. Chutnala nám kuchyně v hotelu, kde jsem byli ubytováni. Pokoje čisté a relativně prostorné. Jediné co by se dalo zlepšit jsou matrace v postelích, na můj vkus příliš měkké. Ale chápu, že se není možné zavděčit všem.

Vladimír K. (Pardubice) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 17. 2. 2020

Perfektní služby, milý, ochotný personál. Dobré jídlo. Rádi se vracíme a těšíme se na příští rok. Matrace jsou již trochu proležené a výtah by stál za renovaci. Moc děkujeme

· 17. 2. 2020

Úžasné, vše bylo perfektní, dokonce i počasí nám vyšlo, naprostá spokojenost a i nadále budeme sledovat vaše nabídky a určitě se ještě letos vrátíme. Děkujeme.

Vladimíra H. · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 15. 2. 2020

Pobyt v lázenském hotelu Tlapák se mi velmi líbíl a nemám k tomu žádné výhrady.Vřele dopuručuji novým klientům.

· 13. 2. 2020

Bezkonkurenčně nejvíc nás nadchl přístup všech lidí, kamkoliv jsme s kamarádkou přišly :-). Kvůli němu jsem zvolila pro náš pobyt právě Poděbrady a právě hotel Bellevue Tlapák. Po svém pobytu zde s mým starým a velmi těžce se pohybujícím, skoro nevidomým otcem, při němž nám všichni okolo byli velikou oporou, jsem měla po dvou měsících pocit, že se vracím k dobrým známým, a to je položka nedocenitelná penězi. Co by naopak trochu peněz vyžadovalo, je mírná investice do inovace interiérů hotelu, zejména chodeb a úplně nutně co nejdříve výtahu v hotelu Tlapák, přičemž je mi jasné, že za provozu je to skoro nemožné, ale dlouho už je tento stav také těžko představitelný. Jinak z dlouhodobého hlediska bych popřemýšlela ještě o formě zvukové izolace pokojů. Televizi v ranních a nočních hodinách by mohly tak, říkajíc, sledovat pomalu dva pokoje naráz, což není zrovna ideální stav ;-). Celkově vzato ale moc děkujeme já i moje kamarádka za mimořádně vydařené tři dny pobytu v překrásných Poděbradech s úžasným koncertem a navíc i wellness procedurami. Rády se sem zase jednou vrátíme.

Zuzana K. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 13. 2. 2020

Není co zlepšit, jsme vždy nad míru spokojení a rádi se budeme vracet.

· 12. 2. 2020

Byli jsme spokojeni, žádnou výhradu nemáme.

· 12. 2. 2020

Jak jsem již napsal : perfektní , příští rok přijedeme znovu. Jediná malá komplikace je páteční příjezd do 13,00 hod. Byl u Vás i kolega, tak ho to také překvapilo, jelikož procedura u něj začínala v 15,00 hod a u mě v 16,00 hod. Toto bych asi jediné změnil. Jinak, jak jsem již napsal perfekt a taktéž děkuji za příjemný pobyt

· 11. 2. 2020

Bylo mi u Vás moc krásně, ale bylo to moc krátké. Těším se příště.

· 11. 2. 2020

Vše bylo perfektní...... pouze cena za pobyt (příplatek za jednolůžkový pokoj, parkování) by mohla být přijatelnější. Budu hodně šetřit a zase přijedu. Přeji vám krásné dny.

· 11. 2. 2020

Dobrý den, maminku k Vám posíláme pravidelně a je s Vaším hotelem a personálem velice spokojená. Děkuji

· 11. 2. 2020

skvělá kuchyně, ochotný personál, užasný přístup k návštěvníkům

· 11. 2. 2020

Dobrý den. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním i s personálem hotelu. Moc si pochvalujeme číšníky z restaurace, jmenovitě Honzu s Vaškem. Byli jsme ubytováni na apartmánu a pokoj byl čistý a příjemný s krásným výhledem na květinové hodiny. Jediné co bychom mohli hotelu vytknout byl zastaralý. Celkově hodnotíme pobyt pozitivně a moc jsme si ho užili. Těšíme se na další návštěvu.

· 26. 1. 2020

Dobrý večer, pobyt se mi velice líbil. Hlavně ochota, milé chování a úsměv veškerého personálu.

· 20. 1. 2020

Dobrý den,neni co by se na našem pobytu u Vás mělo vytknout.Byly jsme se vším spokojeny.Jezdime jiz 10 let každou zimu na wellnes.Byly jsme na různých mistech.Poděbrady a hotel Tlapak s procedurami v hotelu Libensky byl zatim nejlepší.Dekujeme a těšíme se určitě zase za rok.

· 20. 1. 2020

Dobře volené kulturní programy,strava kvalitni,.přijemná atmosféra.

Bronislav B. (Havířov) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1. 2020

Jedním slovem - skvělé. Jídlo dobré, obsluha perfektní, ubytování hezké.. Děkujeme, moc jsme si to s kamarádkou užily.

Taťjana Nováková (Jablonec nad Nisou) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1. 2020

Velmi dobrá a kvalitní strava v hotelu Tlapák a vstřícná a perfektní obsluha v restauraci. Zasluhuje pochvalu. Zvažte prosím vhodnou formu krytého průchodu mezi hotelem Tlapák a Libenský. Děkujeme.

· 8. 1. 2020

Nemám připomínky.I akutní problém na WC byl v brzské době opraven. Ubytování pěkné v odpovídající kvalitě,strava výborná. Jediné co selhalo bylo počasí.

Šárka A. (Budišovice) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1. 2020

Náš pobyt v lázních neměl chybu.Všechno bylo perfektní, i Silvestr se vydařil. Děkujeme.

Irena K. (Jablonec nad Nisou) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1. 2020

Moc se nám líbil celý pobyt. Hezké ubytování, kulturní program, procedury i vynikající jidlo. Vstřícný personál, hlavně číšníci pan Honza a pan Václav byli ochotní a milí, je znát, že je práce baví. Díky vám všem za krásné vánoční svátky, budeme hotel Tlapak doporučovat a určitě se někdy opět vrátíme.

Jaroslav B. (Kolín) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1. 2020

Poděbrady máme moc rádi. Tentokrát jsme se zúčastnili pobytu s názvem Silvestrovský víkend. Líbilo se nám úplně všechno, takže dík lázním za zorganizování takového pobytu . Zejména jsme ocenili pěkné ubytování a kulturní program, nejvíc pak Silvestrovský galavečer. Ještě bychom rádi touto cestou poděkovali paní Boháčkové a paní Hráské z obchodní kanceláře za vstřícnost při splnění našich konkrétních požadavků ohledně ubytování. Těšíme se na další pobyt ve Vašich lázních.

· 8. 1. 2020

Ubytování velice příjemné, jen v koupelně scházel zdroj tepla na usušení ručníků. Restaurace perfektní včetně obsluhy. Rautové pulty - velký výběr a stále doplňován. Byli jsme velice spokojeni s výběrem procedur, které nám byly poskytnuty. Úžasný byl i celý Vánoční pobyt včetně kulturních programů. Děkujeme a určitě Vás opět navštívíme.

Ladislava L. (Lovosice) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 8. 1. 2020

Pobyt byl naprosto úžasný, personál ochotný a milý, jídlo vynikající. Pokoje čisté a uklizené. Silvestrovský večer se vydařil a pohoštění dobré. Byli jsme maximálně spokojeni a letos opět přijedeme.

· 8. 1. 2020

pohodová ,super,odpočinková.

· 27. 12. 2019

Opět skvělé jako vždy.

· 20. 12. 2019

Nám se líbilo všechno ;-) Chování personálu velmi profesní a srdečné, v Hotelu Tlapák i v ostatních lázeňských domech, ubytování, stravování paráda a srdečné díky. Trochu horší byla orientaace při cestě na procedury uvnitř hotelu Libenský a v Letních lázních. To pociťovala většina klientů, se kterými jsme se setkali.

· 19. 12. 2019

Byli jsme spokojeni s jídlem, s obsluhou i s procedurami. Nemůžeme nic vytknout, rádi se vrátíme.

· 19. 12. 2019

Vše bylo naprosto v pořádku, personál byl velmi příjemný a byla jsem nad rámec spokojená. Nemám co bych vytknula. Ještě jednou děkuji za velmi přijmně prožitý pobyt u Vás.

· 11. 12. 2019

S pobytem jsem byla spokojená, není co vytknout. Byla jsem již ve vašem hotelu podruhé a příští rok určitě přijedu zase.

· 10. 12. 2019

Pěkné ubytování, dobrá strava. Jediné co bych zlepšil byla masáž, která byla velice krátká.

· 10. 12. 2019

moc se nam u Vas líbylo,a chtěli bychom si to znovu zopakovat

· 9. 12. 2019

Vyhovovala nám změna procedur. Místo původního rozpisu na celou sobotu jsme měli procedury jen dopoledne a odpoledne zůstalo volné na výlet do okolí Poděbrad.. Možná by bylo dobré, aby si hosté mohli již předem vybrat, která z variant by jim vyhovovala. více.

Pobytu v hotelu Tlapák nemám co vytknout. Skvělý byl i kuchař,velká pochvala.

· 9. 12. 2019

Málo míst na parkování pro hotelové hosty.

· 9. 12. 2019

Jednání personálu, obsluha v restauraci, ubytování, vše bylo perfektní.

Vojtěška P. (Česká Lípa) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 9. 12. 2019

Víkend jsme společně s kolegyněmi prožily v naprosté pohodě, radosti a spokojenosti. Děkujeme všem zaměstnancům Lázní za jejich péči. (V restauraci, v hotelu i při terapiích.) Nenapadá mě nic, co bych měla chtít vylepšit. :-) Děkuji,

· 9. 12. 2019

paní recepční nám vše vysvětlila ohledně procedúr a byla velice milá

· 9. 12. 2019

Velmi mi vyhovovala spousta laviček , dobře udržovaných. Zdravím

· 5. 12. 2019

Dobrý den.Poděbrady jsou krásné, o tom není pochyb. Ubytování v hotelu Tlapák je na dobré úrovni,pokoje jsou vkusně a moderně zařízené,personál milý a vstřícný.Určitě doporučuji.

· 15. 11. 2019

Vše v naprostém pořádku. Ubytování v hotelu Tlapák v pohodě, milá obsluha, dobrá strava i procedury. Mohu jen doporučit. Škoda, že zrovna pršelo, jinak by to bylo super.

Eva H. (Náchod) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 14. 11. 2019

Dobrý den, mohu jen poděkovat za výborné služby,úžasnou čistotu a příjemný pobyt.

· 13. 11. 2019

Děkuji za úžasný prodloužený víkend exclusive, který jsem ve dnech 25.10.2019 až 28.10.2019 strávila v Hotelu Bellevue-Tlapák. Ubytování a stravování byly dokonalé, v recepci i v restauraci jsem se vždy setkala s nesmírně milým a vstřícným přístupem. Pokoj byl výborně vybaven i uklizen, stravování - to byly lukulské hody. S velice příjemným přístupem jsem se setkala i na většině lázeňských procedur. Pokud bych si ještě něco mohla přát, pak aby byly lázeňské procedury až v pozdějších odpoledních hodinách, abych se z nich rovnou přemístila do pokoje k navazujícímu večernímu a nočnímu odpočinku. Ale chápu, že to není úplně možné.

· 13. 11. 2019

Líbilo se mi ubytování , obsluha , jídlo a čistota . Vždy je možné něco zlepšovat , ale nyní mě nenapadá co . Možná je škoda , že se o víkendu nedají přiobjednat procedury. Hezký den .....

· 13. 11. 2019

Líbilo se mi všechno,kromě koberce v pokoji. Jídlo moc dobré,obsluha skvělá. Procedury dobré, i lidé kolem,jen prostředí u zábalů byla katastrofa. Park krásný

· 13. 11. 2019

Velmi kladně hodnotíme úroveň poskytnutých lázenských služeb, zejmená masaží. Oceňujeme rekonstrukci Letních lázní. Povedlo se Vám. Těšíme se na velký zimní plavecký bazén. Děkujeme

Byli jsme velmi spokojeni.

· 13. 11. 2019

Byla jsem spokojená,jako vždy, jen jsem zaregistrovala,že se v hotelu Tlapák zhoršila kvalita servírovaného jídla.

Marta H. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 26. 10. 2019

Byli jsme spokojeni a nemáme žádné výhrady

Jaroslava J. (Praha 7) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 25. 10. 2019

V lázních jsem byla s kamarádkou. Líbilo se nám všechno. Vstupní prohlídka lepší než u obvodního lékaře. Pěkné ubytování, vynikající stravování a super obsluha. Bylo moc příjemné, že nám byly naplánovány procedury hned po sobě nebo současně, a tak jsme mohly volný čas lépe využívat. Určitě si příští rok pobyt v lázních zopakujeme.

Vse skvele, strava, personal, obsluha ... vse na jednicku.

· 14. 10. 2019

Nemám žádných připomínek k pobytu.

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Ubytování i jídlo skvělé. Určitě se budeme rádi vracet.

· 14. 10. 2019

Absolutní spokojenost, ubytování, strava super. Těším se na příště.

Vše perfektní jak léčba tak i strava a ubytování v hotelu Tlapák příjemný personál vše na jesdničku. Děkujeme

Vše bylo v pořádku, jako vždy. Určitě zase přijedu.

· 23. 9. 2019

Dobrý den, s ubytováním i se stravováním jsme byli spokojeni, hotel by si ale zasloužil nový výtah. Zaměstnanci hotelu i lázní byli milí a ochotní. Děkujeme za hezké dny u Vás.

· 23. 9. 2019

Ochotný a vstřícný personál hotelu i lázeňského provozu.

· 13. 9. 2019

Poněvadž náš pobyt jsme zvolili při příležitosti výročí "Zlaté svatby"chceme touto cestou upřímně poděkovat personálu restaurace a kuchyně, který měl službu 5.9.2019 za vzornou péči při přípravě a vlastním průběhu slavnostní večeře,kterou nás překvapily naše dětí.Vaši pracovníci podle nás odvedli vysoce profesionální práci a svým srdečným a lidským přístupem nás mile překvapili.Ještė jednou srdečné díky. Co zlepšit? Doporučili bychom instalaci madel ve sprchovém koutu a vedle WC. Jediným problémem, který chápeme byl značný hluk v brzských ranních hodinách při vykládce zboží v LD Libenský. Jinak jsme byli naprosto spokojeni.Velké díky všem, kteří o nás pečovali.

Byly jsme s maminkou a dcerou maximálně spokojeni. Personál milý, ochotný. Pokoje krásné, čisté. Jídlo nám chutnalo a výběr dostačující. Určitě opět přijedeme.

· 30. 8. 2019

Dobry den , co se tyka apartmanu tak se nam tam libilo , vyborna obsluha v jidelne , byly velmi ochotni , chvalime !! Jinak jidlo bylo dobre , pobyt celkove jsme byly spokojeni , radi se vratime .

· 12. 8. 2019

Náš pobyt neměl vůbec žádnou chybu...procedury,stravování,vštřícný a milý personá. Určitě se budeme rádi vracet.

· 12. 8. 2019

Pobyt, i když krátký, byl příjemný, ubytování a stravování v hotelu Tlapák bylo perfektní. Jen jedna malá vada na kráse - poněkud nerudná lázeňská, která vyžadovala příchod na proceduru (parafýn) o 15 min. dříve (nevím proč). Naopak ostatní personál (maséři, lázeňské u perličkové koupele) byl velmi milý, škoda jen jedné nervozní dámy, mohl být pobyt opravdu excelentní. Nicméně se nenechám otrávit a ráda přijedu zase, byť jen na pár dní. Je to opravdu příjemné pobytí.

· 26. 7. 2019

Skvělé procedury, dobré jídlo, skvělý personál lázní i hotelu. Bylo to prostě SUPER !!!

· 26. 7. 2019

Byli jsme spokojeni se všemi službami. Možná by neškodily sítě do oken, kvůli komárům.

· 11. 7. 2019

Spokojenost se vším. Krásně jsme si odpočinuly obě od problémů všedních dnů. Díky

Jiřina B. (Mladá Boleslav) · Výroční pobyt 113 let · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 14. 6. 2019

Všeobecná spokojenost.

Oldřich K. (73 let, Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 5. 6. 2019

naprostá spokojenost se všemi službami.

· 5. 6. 2019

Strava,ubytování,personál...vše v pohodě.Ke zlepšeni nic nevidím.

· 4. 6. 2019

výborná obsluha, jídlo

V lázních Podědrady jsme byli již v loňském roce a i letos jsme byli velmi spokojeni. Pěkné ubytování, velmi příjemný a vstřícný personál jak v hotelu tak i na procedurách. Vše doplňuje krásné prostředí celého města. Díky za relaxační týden u vás.

Pobyt Šitá míra pro dvě osoby v hotelu Bellevue-Tlapák. Vše bylo vynikající. Vstřícné a milé paní na recepci, krásný útulný pokoj, úžasné jídlo, všechny poskytnuté procedury v Centrálních lázních i v hotelu Libenský velmi profesionální. Moc se těšíme na další pobyt a všem rozhodně doporučujeme strávit čas v Poděbradech.

· 20. 5. 2019

Super personál, dobrá kuchyně

· 14. 5. 2019

Naprostá spokojenost - ubytování, procedury, jídlo. Určitě budeme opakovat.

Vladislav N. · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 9. 5. 2019

Vice kulturnich akci nebo i zajimavych prednasek,modernizace jidelnicku

· 28. 3. 2019

Jídlo vyníkající, kuchaři, obsluha vynikajácí. Zdraví

· 7. 3. 2019

S pobytem u Vás jsme byly velice spokojeny, hotelové služby perfektní,kuchyně výborná, vstřícnost personálu nás mile překvapila zvláště pí recepční na denní směně!! Program víkendového pobytu byl skvěle připraven a velmi nás uspokojil . Budeme se těšit na další nabídku a rády doporučíme přátelům. Přejeme další spokojené klienty !

· 22. 2. 2019

Skvělý byl pocit rodinného zázemí,vzhledem k tomu,že se k vám vracím 2x ročně,jsem spokojená....

Zdenka A. (Brandýs nad Labem) · Týden pro ženy · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 21. 2. 2019

Ochotný personál hodnotím kladně.

· 8. 2. 2019

Mimořádně milá paní na rozpisu procedur, která nám vyšla vstříc s úpravou procedur. Ubytování i jídlo bylo dobré, personál na procedurach milý . Koncert Hanky Zagorové super.

· 6. 2. 2019

Dobrý den, líbilo se mě vše byla jsem spokojená a také to bylo vylepšené kulturním programem koncert em Hany Zagorové a Petrem Rezkem. R áda bych byla informována o Vašich kulturních programech Děkuji .

Novotná L. (Horoušany) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 6. 2. 2019

vše super....recepce...pokoj...stravování...tanec v hotelu Libenský....děkujeme...snad jen brzy ráno to zásobování a hluk......a procedůry...paráda.....přijedeme opět....

· 6. 2. 2019

Dobrý den. Kapku mi vadila ta mládež do rána pod odnem, ale taky nám bylo 18 a proto to toleruji. Moc ochotný personál a příjemné čisté prostředí. Děkuji

· 6. 2. 2019

Obsluha byla velmi milá a přátelská, vybavení pokoje jsme měli v pořádku, vše bezvadně fungovalo.

· 6. 2. 2019

Líbilko se nám všechno.

Jiří P. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 6. 2. 2019

Vážení, velmi chválíme poskytované lázeňské procedury formou "balíčků" s možností záměny procedur podle vlastního výběru. S poskytovanými službami (ubytovacími, stravovacími a lázeňskými) jsme byli spokojeni. Doporučujeme rozšířit ve 4 hvězdičkových hotelech teplý buffet o teplou (grilovanou) zeleninu (brokolice,mrkev, kukuřice). Děkujeme vám a personálu a přejeme hodně zdraví, pohody a úspěchů v roce 2019

Manželé P. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 2. 1. 2019

Pobyt skvělý, všechno bylo OK.

· 17. 12. 2018

Všechno se nám líbilo, byli jsme spokojeni.

Jaroslava J. · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 7. 12. 2018

Palec nahoru. Co víc dodat. Příští rok znovu.

· 6. 11. 2018

Maximální spokojenost s ubytováním, stravou, procedurami a přístupem všech Vašich zaměstnanců. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu u Vás.

Karel L. (Olomouc) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 6. 11. 2018

Dobrý den, nemám žádných připomínek. Ubytování - Hotel Tlapák - perfektní, obsluha na recepci - velmi ochotná. Jídlo výborné. Jen mě chybělo na stole - něco, na odložení drobných odpadků u snídaně . Lázeňské služby - výborné.

Miroslava K. · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 25. 10. 2018

1.) Po příchodu do hotelu - usměvavá a vstřícná recepční. 2.) Perfektní a přehledný rozpis - procedury, stravování, nabídka dalších služeb, info o akcích ve městě. 3.) Krásný a čistý pokoj, klidné prostředí. 4.) Příjemný personál - od uklízečky po restauraci. Jediná připomínka snad k starému výtahu, který při rozjezdu a zastavování s vámi hází... Určitě se k Vám ale někdy brzy zase vydám... Děkuji za všechno, moc se mi u Vás líbilo. Celkový dojem je perfektní a mohu jen doporučit.

· 8. 10. 2018

Ubytování,stravování,přístup personálu byl na velmi vysoké úrovni. Rovněž procedury a individuální přístup ke každému klientovi zvlášť. Příští rok,pokud to čas dovolí budu se k vám ráda vracet.

Hana S. (42 let, Konárovice) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 3. 10. 2018

Lázně Poděbrady jsme po loňské výborné zkušenosti navštívily znovu. Ubytování v hotelu Tlapák bylo moc pěkné, čisté, nové. Jídlo nám chutnalo. Děkuji za vstřícný a ochotný přístup k zařízení vegetariánského jídla pro dceru. Procedury byly skvělé a termíny dobře naplánované. Byly jsme s dcerou moc spokojené, byl to úžasný relax. Vše vyšlo na jedničku, včetně krásného počasí. Určitě si pobyt zopakujeme. Ještě jednou děkujeme!

· 2. 10. 2018

Pobyt v hotelu Tlapák se nám velmi líbil. Perfektní ubytování, slušné jednání všech zaměstnanců. Zkrátka příjemné prostředí, můžeme vřele doporučit. Toto byla naše druhá návštěva avěříme že ne poslední.

· 1. 10. 2018

Vše bylo výborný

Zdenka P. (55 let, Holice) · Výroční pobyt 113 let · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 1. 10. 2018

Vyhovovalo dle očekávání

· 1. 10. 2018

Během již opakovaného pobytu v lázních Poděbrady a hotelu Tlapák jsme nenašli nic zásadního co by se mělo změnit nebo zlepšit. Pobyt jsme si ještě o tři dny prodloužili tak snad bychom uvítali v nabídce pobyt delší než týden např.na 10dní. Děkujeme za krásný zážitek manželé

Blanka D. (74 let, Kosmonosy) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 26. 9. 2018

S pobytem v hotelu Bellevue Tlapák jsme byli moc spokojení, krásné prostředí, dobré jídlo, obsluha výborná. Počasí nám přálo, líbil se nám i park, 100 leté stromy, vodotrysk, pestré kvetoucí záhony. Příští rok přijedem znovu.

· 26. 9. 2018

Skvělé i počasí nám přálo

· 26. 9. 2018

Vše bylo perfektní. Ubytování, stravování, personál. Vše bez problémů. Děkujeme.

· 25. 9. 2018

Nemám žádné výhrady, pobyt jsem si v krásném počasí opravdu užila.

Marta H. (Praha) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 25. 9. 2018

Bylo všechno jak má byť. Velká spokojenost příští rok jedem zas. Naschledanou.

Soňa P. (Liberec) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 24. 9. 2018

Všechno bylo perfektní.

· 11. 9. 2018

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, pokoje byly čisté, příjemné prostředí, personál vstřícný a ochotný, stravování dobré. Určitě se do Tlapáka zase vrátíme.

· 10. 9. 2018

komunikace s vedením ochota a vstřícnost personálu ubytování - čistota, servis kuchyně - kvalitní, nabídka

· 6. 9. 2018

Líbilo se mi vše, a to především čistota pokoje, služby hotelu a v neposlední řadě jako takové, město Poděbrady. Bohužel, jsem nemohla navštěvovat ze zdravotních důvodů procedury, které jsem měla zaplacené a byly součástí pobytového balíčku. Chci proto ocenit, flexibilitu obchodního oddělení, které mi vyšlo nad míru vstříc a našlo pro mne kompenzaci. Těším se na svou další návštěvu příští rok.

Eva K. (56 let) · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 30. 8. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.