15 minut · 570 Kč
unikátní přírodní léčivý zdroj

Uhličitá koupel

Vyzkoušejte unikátní koupel v přírodní minerální vodě „Poděbradce“, která má blahodárné a léčebné účinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin.
20 minut · 260 Kč

Cvičení v bazénu Zimní lázně

Rehabilitační cvičení v teplé vodě za vedení rehabilitačním pracovníkem. Při cvičení dochází k relaxaci a odlehčení kloubů.
15 minut · 410 Kč

Vířivá koupel

Procedura po konzultaci s lékařem. Masáž kůže a ostatních struktur způsobená vířením vody. Působí převážně relaxačně a zvyšuje prokrveníé kůže. Zvlášť vhodná k léčení poúrazových stavů.
45 minut · 1 140 Kč

Celotělová masáž přísadová

Celková masáž je vhodná pro fyzickou i psychickou relaxaci. Uvolňuje napětí v celém těle a urychluje regeneraci svalů.
15 minut · 560 Kč

Částečná masáž přísadová

Zbavte se bolesti zad a šíje. Dopřejte si maximální odpočinek a relaxaci. Garantujeme, že po masáži se budete cítit jako znovuzrození.
320 Kč

Motodlaha

Motorová dlaha se využívá při pasivní pohybové léčbě - CPM (Continuous Passive Motion). Jedná se o kontinuální léčebnou rehabilitaci kloubů po operacích a po úrazech. Použitím motodlah dochází ke zlepšení mobility končetin, obzvláště u stavu čerstvě odoperované endoprotézy.
15 minut · 520 Kč

Reflexní masáž plosky nohy

Akupresurní body na chodidle jsou spojeny s orgány a tělesnými partiemi, které je možno pomocí těchto bodů stimulovat a pozitivně ovlivnit. Masáž má v první řade aktivovat samoléčebnou sílu těla, ale také navozuje uvolnění.
15 minut · 850 Kč

Medová masáž zad

Velmi účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu. Odstraňuje toxiny z těla a omezuje projevy stresu.
15 minut · 910 Kč

Ruční podvodní masáž

Masáž, která navozuje relaxaci a pohodu. Různá intenzita vodního paprsku masíruje ztuhlé svaly a zmírňuje bolest.
15 minut · 520 Kč

Podvodní masáž

Relaxační masáž ve vaně, která přináší svalové uvolnění, zlepšuje prokrvení kůže a podkoží a stimuluje lymfatický systém.
700 Kč

Reflexní masáž

Procedura po konzultaci s lékařem. Specializovaný rehabilitační výkon prováděný odborně vyškoleným rehabilitačním pracovníkem. Cílem je ovlivnit reflexní změny vzniklé patologickým procesem. Jde pouze o místní masáž, používají se sestavy hmatů bez emulze - jen na suchou kůži.
45 minut · 1 210 Kč

Aromaterapeutická masáž celotělová

Užijte si hluboce relaxační masáž celého těla. Uvolníte se a zregenerují se Vám svaly.
50 minut · 1 140 Kč

Zábal přísadový celotělový

Zábal celého těla tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže. Vy jen odpočívejte a nechte pokožku zregenerovat.
20 minut · 650 Kč

Zábal přísadový částečný

Dopřejte si částečný zábal zad, který prohřívá, zpevňuje do hloubky a hydratuje kůži. Pečujte o sebe a relaxujte.
50 minut · 1 140 Kč

Remineralizační a zpevňující zábal „Vital“

Zpevňující a výživný zábal maximálně vyživuje a zjemňuje pokožku celého těla. Přináší pocit hlubokého odpočinku a regenerace, kůže celého těla je hebká a vláčná.
50 minut · 1 140 Kč

Detoxikační zábal z mořských řas proti celulitidě

Vyzkoušejte zábal celého těla, který působí detoxikačně a stimuluje imunitní systém. Zlepšuje prokrvení pokožky, a tím zmírňuje projevy celulitidy.
50 minut · 1 140 Kč

Bahenní zábal z Mrtvého moře

Zabalte se do přírodního bahna. Podporuje regeneraci pokožky, která je po zábalu příjemně hladká a napnutá.
15 minut · 250 Kč

Parafínový zábal na ruce

Kůže na rukou je nejvíce vystavena vlivům různých škodlivin, a proto je nutné o ně pečovat. Parafínový zábal hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky.
60 minut · 350 Kč

Oxygenoterapie

Léčebná metoda s použitím kyslíku, který je inhalován po dobu jedné hodiny.
15 minut · 460 Kč

Suchá uhličitá koupel včetně vaku

Účinek této procedury je stejný jako u uhličité koupele. Na rozdíl od ní se neprovádí ve vodě, ale jde o metodu prováděnou za sucha v plynové lázni. Pacient je uložen do vaku z PVC, který sahá pod okraj hlavy. Vak se poté napustí oxidem uhličitým.
10 minut · 320 Kč

Inhalace Vincentky

Pomocí ultrazvuku se vytváří aerosol, který po vdechnutí působí na horní i dolní cesty dýchací. Inhalována je minerální voda Vincentka.
440 Kč

Parafínové obklady

Procedura po konzultaci s lékařem. Parafínové zábaly lokálně prohřívají postižené místo, kde zmírňuje bolest a uvolňují napětí. Místo a délku procedury určí lékař.
220 Kč

Ergometrický trénink

Procedura po konzultaci s lékařem. Trénink probíhá za dohledu zdravotní sestry. Pravidelně je kontrolována tréninková tepová frekvence, která je doporučení ošetřujícím lékařem na základě vyšetření a zdravotního stavu pacienta. Trénink přispívá k zvýšení kadiopulmonální výkonnosti. Provádí se 2-3x týdně, u některých pacientů lze trénovat i denně.
220 Kč

Chodecký trénink Polar

Procedura po konzultaci s lékařem. Monitorovaná vycházka, délku trasy určí lékař.
410 Kč

Lymfoven

Procedura po konzultaci s lékařem. Přístrojová lymfodrenáž horních nebo dolních končetin pomocí drenážních návleků z léčebného hlediska usnadňuje či napomáhá toku lymfy a vede ke zmírnění otoků na horních či dolních končetinách.
250 Kč

Plynová injekce

Procedura po konzultaci s lékařem. Léčebná procedura využívající účinků podkožně podávaného CO2. Aplikaci provádí kvalifikovaný zdravotní personál jednorázovými podkožními jehlami v dávce 25 - 50 ml na 1 vpich. Maximální celková dávka při 1 sezení je 200 ml. Účinek je komplexní, zlepšuje lokálně prokrvení, mírní bolest, zlepšení hojení ran.
350 Kč

Magnet

Procedura po konzultaci s lékařem. Léčebná procedura využívající specifických účinků pulzního magnetického pole na fyziologické mechanizmy a procesy na úrovni systémů, orgánů, tkání, buněk a molekul. Je vyhledávanou procedurou pro svůj analgetický (protibolestivý) efekt. Nesmí být podávána u pacientů se zavedeným kardio-stimulátorem.
260 Kč

Diadynamik

Procedura po konzultaci s lékařem. Diadynamické proudy mají převážně analgetické účinky. Dle předpisu lékaře se aplikuje uvedený druh proudu přes přiloženou a podloženou elektrodu. Intenzita se volí podle subjektivní snášenlivosti pacienta.
170 Kč

BIO – Lampa

Procedura po konzultaci s lékařem. Jedná se o fototerapeutický přístroj, který má pozitivní vliv na jizvy a metabolismus organismu.
510 Kč

Mobilizace páteře

Procedura po konzultaci s lékařem. Funkční poruchy páteře jsou odstraňovány speciálními mobilizačními a relaxačními technikami zkušeným rehabilitačním pracovníkem.
320 Kč

Čtyřkomorová koupel

Procedura po konzultaci s lékařem. Elektroprocedura, při které působí na tělo stejnosměrný galvanický proud ve vodním prostředí. Pacient ponoří horní i dolní končetiny do vaniček a rehabilitační pracovník dle předpisu lékaře volí kvalitu proudu a polarizaci.
320 Kč

Ultrazvuk

Procedura po konzultaci s lékařem. Na určené místo se nanese kontaktní prostředek, nastaví se intenzita, čas působení a bolestivé místo se pomalu přejíždí pohyblivou hlavicí. Nejčastěji je indikován při kloubních a vertebrogenních potížích (onemocnění páteře).
260 Kč

Endomed

Procedura po konzultaci s lékařem. K zesílení účinku se používá vakuovaných elektrod. Doba aplikace je kratší a internzita proudu se volí dle subjektivních pocitů pacienta. Indikací jsou hlavně chronické zánětlivé a degerativní nemoci pohybového aparátu.
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.