Novinky na léto 2021

Pro letošní léto jsme pro Vás přichystali několik novinek. Dokončili jsme kompletní rekonstrukci zahrad v Hotelu Zámeček a o pobytu zde je velký zájem, určitě doporučujeme brzkou rezervaci.

Po loňském úspěšném ročníku pokračuje kulturní Léto v Poděbradech. V prostoru Atria Letních lázní vám nabízíme oblíbené koncerty Hany Zagorové, Michala Prokopa, Babouků nebo Jožky Šmukaře. Připravujeme dechovkový nebo country festival. Po loňském úspěchu opakujeme také standup comedy Na Stojáka. Všechny kulturní akce poskytujeme i s víkendovým nebo týdenním pobytem. V provozu je také naše krásně zrekonstruovaná galerie, kde až do konce června probíhá výstava Pasty Onera se vstupem zdarma.

Kromě pobytů s kulturou nabízíme i oblíbený cvičební pobyt s Hankou Kynychovou. Spouštíme nový taneční pobyt s lekcemi latino tance. Nabízíme nový rehabilitační pobyt po prodělaném COVIDu.

Vloni jsme rozjeli velmi populární italskou restauraci Ristorante Pasta Risotto. Znovu otevíráme s novým menu a nemůžeme se dočkat, až Vás znovu uvidíme na krásné zahrádce přímo u Květinových hodin. Otevírají se také naše oblíbené kavárny Viola, Hodiny nebo Modrý salonek.

1) Poděbradská Kolonáda

Nádherná lázeňská kolonáda je pýchou Poděbrad. Květinové hodiny, odbíjející trpaslík, funkcionalistická Libenského kolonáda, rozkvetlé záhony, lehký oběd, káva, zmrzlina… Ani po několika dnech se vám procházky na kolonádě neomrzí. Většina našich hotelů se nachází přímo zde, takže budete přímo v centru dění.

2) Naše hotely

Provozujeme nejkrásnější hotely v Poděbradech. Chcete bydlet v centrálním hotelu Libenský nebo v propojeném hotelu s bazénem Zimní lázně? Dáte přednost krásnému funkcionalistickému Hotelu Bellevue Tlapák přímo na kolonádě nebo máte raději klidnou atmosféru u Labe v Hotelu Zámeček? Nejvýhodněji a přitom stále přímo na kolonádě můžete být ubytováni v Hotelu Libuše. Po operaci srdce se o Vás postaráme v Hotelu G-REX, s pohybovými problémy Vám pomůžeme v Rehabilitačním centru Máj a pro děti máme Dětskou léčebnu Dr. Filipa.

3) Skvělé výlety

Výletní loď Král Jiří, Muzeum Lega, Film Legends Museum, Vyhlídkový vláček, Labyrint na Zámku Loučeň, Vodní svět Kolín, Kutná Hora, Park Mirakulum, ZOO Chleby, Botanicus Ostrá, Přerovský skanzen, Nymburské hradby…

…Poděbrady a okolí nabízí desítky letních zážitků pro každého. Navíc s naší klubovou kartou získáte slevu na spousty atrakcí.

4) Zábava i pro děti

Naše lázně jsou vhodné i pro dovolenou s děti. Zajistíme Vám přistýlky, židličky, ohřejeme přesnídávky. V létě si děti mohou užívat fontánu v parku. Určitě budou nadšené z Poděbradského jezera, vyhlídkového vláčku, výletní lodi, Muzea Lega, Muzea Filmových Legend a spousty atraktivních cílů pro výlety v okolí (Park Mirakulum, Kersko, bludiště v Zámku Loučeň nebo skanzen v Přerově nad Labem).

Rodinám s dětmi doporučujeme zejména Hotel Bellevue Tlapák.

5) Skvělá gastronomie

Letošní léto pro Vás chystáme spoustu gastronomických novinek. Všechny naše kavárny (Viola, Hodiny a Modrý Salonek) mají zahrádky. Na terase Restaurace Swiss budeme grilovat a točit pivo. V Hotelu Bellevue Tlapák spouštíme novou italskou restauraci Ristorante Pasta & Risotto. Těšíme se, jak Vám u nás bude chutnat.

6) Jezero

Poděbrady se pyšní krásným jezerem s písčitou pláží kousek od centra. Koupání, minigolf, volejbal, paddleboard, rybaření, plážové bary, dokonce i nudapláž. Vaše oblíbené plážové aktivity si můžete letos užít i v Poděbradech.

7) Perfektní dostupnost

Poděbrady mají ze všech českých lázeňských míst nejlepší dostupnost. Leží přímo na vlakové lince mezi Prahou a Kolínem. Autem se k nám z Prahy dostanete po dálnici D11 do hodiny.

8) Kolo, nordic walking, golf…

Díky své rovinaté poloze jsou Poděbrady rájem cyklistů. Velmi oblíbené jsou výlety po cyklostezce nejen podél Labe. Můžete dojet na soutok Labe s Cidlinou, na hradiště Slavníkovců v Libici nebo se podívat na středověké hradby v Nymburce. Kolo vám rádi uschováme nebo půjčíme v hotelu Libenský nebo Zámeček.

Kromě kola Vám rádi půjčíme i hůlky na nordic walking. V Poděbradech je také vyhlášené golfové hřiště.

9) Ochutnejte Poděbradku

Neváhej, neváhej, Poděbradku ochutnej. Přírodní minerální voda vytéká z několika pramenů na kolonádě, ale můžete ji ochutnat i přímo v našich hotelech Libenský, Zámeček nebo Bellevue Tlapák.

10) Vyzkoušejte Uhličitou koupel v Poděbradce

Uhličitá koupel je naše hlavní léčebná procedura. Najdete ji ve většině našich pobytů. Na 15 minut Vás ponoříme do teplé minerální vody s velkým množstvím oxidu uhličitého, který Vám doslova rozproudí krev. Uhličitá koupel je účinnou léčebnou procedurou zejména pro osoby s kardiovaskulárními problémy. Nicméně je to velmi příjemný relaxační zážitek pro každého, zvláště v našich moderně zrekonstruovaných Letních lázních.

11) Masáže, koupele, zábaly…

Kromě uhličité koupele nabízíme i další klasické wellness procedury - masáže, koupele nebo zábaly. Koukněte se na naše zvýhodněné balíčkové pobyty nebo si sestavte pobyt přímo na míru.

12) Nejen na srdce

Poděbrady jsou vyhlášené sloganem Na srdce jsou Poděbrady. Zaměřujeme se také na děti, provozujeme Dětskou léčebnu Dr. Filipa zaměřenou na obezitu nebo Léčebné centrum Máj pro klienty s pohybovými problémy. Stále více lidí k nám ale jezdí na wellness a rekondiční pobyty.

13) Kultura

Letošní léto bude Poděbradech ve znamení kultury. V loňském roce jsme pro vás otevřeli zrekonstruovaný prostor atria Letních lázní. Pokračovat budou také výstavy v Galerii Ludvíka Kuby. Chystáme koncerty, taneční večery nebo zábavné pořady. Program pro Vás připravujeme.

14) Výhodná cena s naší klubovou kartou

Staňte se členem našeho klubu a získáte zajímavé slevy nejen na naše služby, ale i na atrakce v Poděbradech a okolí. Získáte ji v našich recepcích nebo registrací online. Členové klubu mají zaručeny nejnižší ceny našich pobytů a procedur, získají také slevy v našich restauracích, kavárnách a u našich partnerů.

15) Lázeňské oplatky

Ochutnejte naše křehké tradiční lázeňské oplatky, které jsou nejen oblíbeným dárkem z cest, ale také jsou skvělé ke kávě nebo čaji. Přijeďte ochutnat ty naše. Zakoupíte je v našich hotelových recepcích ve dvou příchutích, oříšková a čokoládová.

16) Dárkový poukaz

Lázeňský pobyt můžete věnovat svým blízkým jako dárek. Můžete věnovat dárkový poukaz na konkrétní termín, ale i bez konkrétního termínu pobytu. Pokud spěcháte, můžete během chvilky objednat dárkový poukaz na hodnotu a zaplatit platební kartou.

17) Historie

Už Vlasta Burian jako Hrdinný kapitán Korkorán žádal koupele v Poděbradech. Nejprve dostal „6 lístků do žižkovskejch lázní a ještě na čtvrtek, když jsou tam ženský, a to ho tam nepustili“.

Nakonec se ale do Lázní Poděbrady dostal, stejně jako statisíce slavných i obyčejných hostů. Lázně Poděbrady byly založeny v roce 1908 a jejich historie je pozoruhodná.

18) Zdraví a bezpečnost

Jako lázeňské zařízení musíme splňovat přísná hygienická nařízení. Přečtěte si o našich bezpečnostních a hygienických opatřeních.

19) Spolehlivost

Jsme stabilní (ocenění Czech Stability Award 2017) akciová společnost se 113 letou historií, nejsme cestovní kancelář, ale přímý poskytovatel ubytovacích, stravovacích, wellness a léčebných služeb. Při objednávce přímo u nás máte 100 % jistotu, že u nás o své peníze nepřijdete, ani kdyby se epidemiologická situace zhoršila.

20) Pobyty pro každého

Těšíme se na vás v Poděbradech, zkuste objednat některý z našich pobytů zde. Pokud si chcete pobyt poskládat sami, můžete přijet na Pobyt šitý na míru.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.