Jóga Lekce jógy přizpůsobené vašim potřebám

Jediná venkovní jóga v Poděbradech

Jóga pro začátečníky

25. července

Jóga pro začátečníky

1. srpna

Máte chuť zlepšit svou fyzickou kondici, udržet svou mysl svěží a nalézt nový způsob, jak si užít každý den? Přidejte se k naší speciální třídě jógy pro začátečníky. Naše lekce jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Jemné a bezpečné cviky pro zvýšení flexibility a síly. Přátelská a podpůrná atmosféra, kde se můžete setkat s novými přáteli. Instruktoři s dlouholetými zkušenostmi, kteří rozumí specifickým potřebám starších osob.

Lekce trvá 75 minut. Cvičení probíhá ve venkovním Atriu Letní Lázně Poděbrady. V případě špatného počasí je lekce přesunuta do přilehlé Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady. Na cvičení doporučujeme pohodlné oblečení umožňující pohyb. Obuv není potřeba. Podložky na cvičení jsou dostupné zdarma k zapůjčení na místě.

Lektorka Mgr. Hana Hobstová je absolventkou oboru Instruktor Jógy, akreditovaném Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a mezinárodní organizací Yoga Alliance. Brněnská rodačka je spoluzakladatelkou Spolku Večernice, z. s. založeném v roce 2007. Cílem sdružení je propagace aktivního a zdravého životního stylu v pohybu. Zdraví a aktivita umožňuje snadnější přizpůsobení se společenským změnám, podporuje fyzickou zdatnost a nezávislost.

Lekce jógy probíhá

ve vybraných termínech ve čtvrtek od 17:00 a ve venkovním Atriu Letní Lázně, Lázeňská 363, Poděbrady.

V případě špatného počasí je lekce jógy přesunuta do vedlejšího interiéru Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady.

Vyberte si termín a rezervujte si své místo!

Proběhlé akce

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.