Recenze Hotelu Libuše — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
72 %
Dobrá ale...
26 %
Špatná
2 %
98 % spokojenost (1 121 hodnocení)
Vybrané recenze:

Přístup do solné jeskyně z přízemí, jinak vše perfektní

Líbilo se mi umísťění hotelu, prostorný pokoj, ochotné paní recepční. Uvítala bych širší nabídku snídaňového rautu,více ovoce a zeleniny a denní uklid pokojů

Růžena P. · Hotel Libuše ***
· 31. 8.

Pobyt byl, jako vždy bezva, až na hluk že stavby. Nedalo se odpoledne odpočívát. Chtěla jsem to řešit koupalištěm, ale tam byla hlava na hlavě. Tak jsem to vyřešila procházkou. Už se těším na podzim. To snad už bude dobrý.

· 27. 8.

Líbila se nám ochota personálu

· 26. 8.

Přístup personálu na procedurách perfektní .

Byly jsme tu poněkolikáté a jako vždy spokojené.

Květuše Š. (Neratovice) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 21. 6.

Byli jsme spokojeni naprosto se vším. Dobré jídlo, hezké pokoje, milý personál. Procedury byly také výborné. Moc děkujeme.

· 31. 3.

Byla jsem mile překvapená, jídlo, ubytování výborné. Procedury fajn. V Letě tam musí být ještě krásněji.

Květoslava S. · Relaxace v týdnu · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

Dobrý den, s mým pobytem v hotelu Libuše jsem byla velmi spokojená. Pokoj byl útulný a čistý. Jídlo bylo velmi chutné a bylo možné vybírat si z různých jídel. Snídaňový bufet byl bohatý. Personál hotelu byl vstřícný, laskavý a tolerantní. Lázeňské služby splnily má očekávání. Zdravotnický a rehabilitační personál byl profesionální a vstřícný. Prostředí Poděbrad je krásné a povzbuzuje uzdravování. Všem děkuji za jejich práci. Ráda se do Poděbrad vrátím.

Výborné ubytování , skvělá kuchyně a jetě lepší procedury. Prostě SKVĚLÉ jako vždy. Těším se na další pobyt v Lázních Poděbrady.

Jiří B. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

Stále vzpomínám na pěkný týden strávený ve vašem zařízení, všechno od ubytování, stravy a koupelí bylo perfektní děkuji.

Už při vstupu do hotelu Libuše jsme byly příjemně překvapeny, že jsme se mohly ihned ubytovat (před 13 hodinou) a při našem odchodu z pokoje jsme si mohly ponechat zavazadla na recepci do našeho odjezdu. Při prvním vstupu do pokoje nás uvítala příjemná vůně. S čistotou a úklidem a vybavením pokoje jsme byly spokojeny. Výborná jídla, dostačující porce i výběr. S balíčkem procedur a poukázkou do kavárny a galerie jsme byly příjemně překvapeny a užily jsme si tak skvělý pobyt. Lázeňské procedury (koupele i masáž) byly výborné. Přístup všech pracovníků Lázní Poděbrady hodnotíme velice kladně. Určitě se do Poděbrad rády vrátíme.

· 31. 3.

Moc se nám u Vás líbilo. Děkujeme někdy příště.

Jiří J. (Krhanice) · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

Velice příjemný a vstřícný personál, včetně recepčních. ;))) hezké prostředí, klid, ;)))

Jana Ř. (Červený Kostelec) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

Dobrý den, musím pochválit: bleskové vyřízení objednávky pobytu. Příjemnou, ochotnou paní recepční ( tmavé vlasy), jméno neznám v hotelu ZIMNÍ LÁZNĚ. Paní je na správném místě. Veselého plavčíka u bazénu. V hotelu LIBUŠE, ochotná a příjemná, mladá servírka v restauraci. ( Blond vlasy) Byla jsem mile překvapena, chováním těchto osob. Není to všude samozřejmostí. Kdyby bylo možné,rozšířit otevírací hodiny v bazénu, pro ubytované. Přeji hodně spokojených klientů a ráda se k Vám vrátím. Děkuji,

Vše bylo v naprostém pořádku, příjemní zaměstnanci, obsluha, ubytování i procedury navíc. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anna Ž. (Krnsko) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 6. 3.

Procedury,ubytovani a strava super.Personal velmi ochotni a vstricny.Lazne budu vsem doporucovat.

Jozef Č. (42 let, Ústí nad Labem) · Relax pro muže · Hotel Libuše ***
· 5. 3.

Výborná strava, velmi ochotný, vstřícný a profesionální personál, jak při samotných procedůrách, tak zajišťující zázemí při ubytování. Zlepšit by se mohl přístup k SOLNÉ JESKYNI, jízda výtahy z přízemí do patra a zpět, hrozí blouděním.Jinak známka:JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU!!!

· 5. 3.

Vše bylo perfekní, jak ubytování,strava i procedury. Jenom nás zklamalo, že jsme neměly přístup do vinárny ( byla uzavřena pro určitou společnost), jelikož máme rády taneční večery s Lenkou a Standou. Ještě 1 den před odjezdem do Poděbrad jsem koukala na vaše stránky a byli tam uvedeny že hrají po oba večery, žádná změna.

Jaroslava N. (Mladá Boleslav) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 3. 3.

Bezvadný personál a ubytování. Procedury super.

Květa H. (Lanškroun) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 3. 3.

Ubytování v pořádku. Ke konci pobytu bylo míň ovoce a poslední den nebylo žádné. Jinak jednotvárný způsob stravování, hlavně snídaně.

· 3. 3.

Dobrý den, ne pobytu jsme byly už 4x. Ubytování - spokojenost, Procedury - spokojenost, jen masáže v nehezkém prostředí a puštěné hlasitě rádio (tam by měla znít relaxační hudba) Strava - spokojenost

Marta P. · Hotel Libuše ***
· 3. 3.

Jezdím k vám už několik let a jsem vždy velice spokojená.Opravdu perfektním a těším se na další návštěvu. Děkuji za všechno

MIlí, vstřícní, dochvilní = zaměstnanci lázní a pozorní v hotelu Libuše. Jen otvírací doba obchodů v lázeňské zóně by mohla být velkorysejší. Nashledanou.

Hana Č. (Praha) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 23. 2.

Velice se mi pobyt líbil. Byla jsem spokojená jak s ubytováním, stravovánám, ale především s lázeňskými službami (procedurami). Pokud to bude možné a jen trochu finančně zajímavé, tak si pobyt ráda zopakuji. Díky za všechno.

Lubomíra D. (Praha) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 18. 2.

Trošku mi chyběl bazén, jinak se mi pobyt líbil

Naďa J. (Lanškroun) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 18. 2.

Pobyt se nám líbil, ubytování slušné, jídlo dobré, procedury dobré až na částečnou masáž.

Antonín Ř. (Skalička) · Hotel Libuše ***
· 18. 2.

Vše bylo perfektní. Děkujeme

Alena F. (Jihlava) · Hotel Libuše ***
· 17. 2.

Pobyt byl oazou klidu a zdravých procedur. Nemáme žádné negativní dojmy.

· 17. 2.

Rodiče jsou maximálně spokojeni. Když jim bude sloužit zdraví, pojedou příští rok zase. Děkuji

Do Poděbrad jezdíme s manželem opakovaně a opět jsme byli velice spokojeni - jak s ubytováním v hotelu Libuše, výborným stravováním, příjemnými procedurami i ochotným a milým personálem. Děkujeme! Rádi se k vám zase vrátíme.

Hana H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 17. 2.

Děkuji, byla jsem spokojená.

· 17. 2.

Pozitivní: milý personál, osvěžující procedury, přehledné centrum města, lázeňský park k procházkám, obchůdky, kavárny, zkrátka pohoda ; negativní se snažíte napravovat, např. nevlídné prostředí, kde probíhají klasické masáže, se zajisté podstatně zlepší po rekonstrukci Centrálních lázní. Držím vám palce, byla jsem u vás poprvé a určitě ne naposled, moc se mi v Poděbradech líbilo a od nás z Hradce Králové máme báječně spojení vlakem...

· 16. 2.

Ubytování i jídlo bylo fajn, co je horší je parkování auta. Pobyt, i když krátký jsme si užili .

Milena N. · Hotel Libuše ***
· 12. 2.

Dobrý den, jezdíme k Vám do Poděbrad již několik let a jsme všechny spokojené s ubytováním, jídlem i procedurami,

Lenka K. (Praha) · Hotel Libuše ***
· 12. 2.

Příjemná atmosféra, přístup personálu v lázních i hotelu, chutná strava, se vším jsme byli spokojeni, rádi se k vám budeme vracet.

Jiří P. (Ústí nad Labem) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Do Poděbrad se moc rádi vracíme, je nám tu prostě dobře. Příjemné ubytování v hotelu Libuše, výborná kuchyně a vstřícný a ochotný personál... Děkujeme - zase k vám rádi přijedeme.

Jan H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

úžasní zaměstnanci velmi ochotní, dobré jídlo, příjemné prostředí

· 11. 2.

Jako vždy jsem byla velmi spokojena. Navíc mě potěšilo zařízení koupelny, kdy jsem zjistila, že je ve vašem hotelu také zatahovací sprchový kout. Dříve jsme mívali kout se sedátkem bez možnosti zatažení, což bylo rušivé.

Jitka V. (Liberec) · Dámský víkend · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

na pokoji scházela lžíce na obouvání . Až na to počesí , tak to bylo perfektní. S manželkou se těšíme na další podobné okce.

Josef Z. (Liberec) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Moc se nám líbili procedury i koncert i stravování.Snad jen přílišné vedro v hotelu,ale jinak jsme byli moc spokojeni.

Čestmír J. · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Byli jsme se vším spokojeni.

· 11. 2.

Opět se nám u vás moc líbilo. Pobyt v hotelu Libuše byl skvělý.

Dana B. (Pardubice) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Dobrý den, tentokrát jsem byla velice spokojená,byla jsem ubytovaná v hotelu Libuše,kde bylo výborné jídlo,i když koupelna byla starší.To mi nevadilo,protože kvůli ubytování člověk do lázní nejezdí. Už jsem byla několikrát i v tom nejlepším hotelu v Poděbradech,ale do Libuše se ráda vrátím. Ještě bych ráda dodala,že i personál byl velice vstřícný a příjemný.

Věra Ř. (Hradec Králové) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Všechno bylo perfektní!

Kateřina K. · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Vsechno se mi zdálo príma.

· 27. 1.

Líbilo se mi vše.

· 21. 1.

Nemám žádné připomínky, vše bylo jako vždy při každém mém pobytu u Vás perfektní.

Dobrý večer, líbilo se nám vše. Hezké město, příjemná lázenská péče a jako bonus nádherný koncert Moniky Absolonové. Pokud budete mít v dalších nabídkách pobyt s koncertem, nebo známou osobou, tak opět přijedeme. Byl to ideální dárek k vánocům.

Lucie F. · Hotel Libuše ***
· 20. 1.

naprosto se vším spokojení

· 20. 1.

vše ok.bez chyb.

Jaroslava P. · Hotel Libuše ***
· 20. 1.

Užasný přístup personálu v hotelu Libuše, ale i u procedur. Jídlo také dobré. Nabídka procedur i vyžití na výbornou. Krásný relax. Děkuji

· 20. 1.

Za mě maximální spokojenost,v lázních jsem byla podruhé a super.Nové letní lázně 1*,jen problém v orientaci:( Společenské možnosti v okolí 1*,za nepřízen počasí, Vy nemůžete...:) Děkujeme a rádi se vrátíme :)

Pavla J. · Hotel Libuše ***
· 20. 1.

Všechno ok.

Vše v pořádku, byla jsem velice spokojena.

Dobrý den, dovoluji si odpovědět na Váš dotazník k našemu krátkému pobytu pod názvem Vánoční odpočinek. Pobyt se nám vydařil, manžel byl spokojený s lázeňskými službami. Ubytování a strava na dobré úrovni. Poskytované služby v kavárně Viola mladým a příjemným personálem nás potěšil. Závěr našeho pobytu byl zpříjeměn vystoupením Staropražských heligonkářů z Prahy. Děkujeme Vám za tento pobyt.

Ludmila L. (Pardubice) · Hotel Libuše ***
· 11. 1.

Pobyt byl moc pěkný.Jen si myslím, že bylo moc jídla.Nechápu lidí, kteří si to brali z jídelny na pokoj. Ještě jedna přípomínka, velké teplo na pokoji. To je jen můj názor. Jinak jsme opravdu byly spokojené.

Dobrý den, s manželem se do krásných Poděbrad a příjemného hotelu Libuše vracíme opakovaně a opět jsme byli naprosto spokojeni. Moc se nám líbil jak koncert Tria Karageorgiev, tak i samotný Silvestrovský galavečer. Vše bylo perfektně připraveno. Děkujeme ! Rádi přijedeme zase.

Kdybych nebyla spokojená. nejezdila bych opakovaně.

MIlena H. (Benešov) · Hotel Libuše ***
· 10. 1.

JIž z toho,že jsem vyhodnotil jako"perfektní" se odvíjí celkové mé hodnocení,příjemná obsluha,jídlo velmi dobré včetně jeho množství,příjemné prostředí na kterém se podílela obsluha i personál.Poklidné volno při samoobslužné snídani.Taktéž dárková pozornost pro zpestření si pobytu stála za pochvalu.

· 9. 1.

Dobrý den. Já jsem byla s pobytem velmi spokojená. Služby ,jídlo perfektní. Byla jsem ubytovaná na jednolůžáku ,nepochopila jsem, proč se musí platit navíc 300 kč když tam není druhé lůžko. To jediné mi hlava nebere. Uklízečky byly také prima, prostě se do lázní budu velmi ráda vracet.Ještě musím podotknout,že jste se postarali i o kulturní vyžití které bylo též perfektní.

Jana E. (Hovorčovice) · Hotel Libuše ***
· 9. 1.

Velmi komorní,duchovní a čistě kultivovaný ,seniorský hotel a vyloženě na pohodu.Před několika lety jsem ho zažila na vlastní kůži ,jako křížkařka a to v roce 2007.Nuže co dodat,čistota a starostlivost děvčat uklízeček stále stejně dobrá,ale nejvíce jsem byla zvědavá na vedení restaurace ,jaké bude a zda-li se od toho roku 2007 něco vystřídalo, To, co jsme tady v této době, pod vedením vedoucí ,,straky,,restaurace ,my rekreanti a křížkaři zažívali...no ...DĚS A HRŮZA...............a dnes .....Naprosto rozdílné.Dnešní paní vedoucí :spravedlivá,poctivá,empatická,přísná,bedlivá,starostlivá..............

· 8. 1.

.Ubytovaní jsme byli v hotelu Libuše.Všechny služby v tomto hotelu byly vzornéRádi se tam za rok vrátíme. Koncert a Silvestrovský večer v kongresovém domě byl bez chyby. Ke zlepšení je těžké něco navrhnout.

Vydařil se letos taneční večer, kam mohl oproti jiným letům přijít každý kdo chtěl, kavárna Libenský byla přílis malá pro tolik zájemců. Heligonky byly bezvadné, jídlo chutné a v dostatečném množství. Podle naší skupiny vše OK. Takže příští rok zase na viděnou.

· 8. 1.

Ubytování perfektní, jídlo výborné , progrem pobytu beznadný děkujeme.

· 8. 1.

Bohaty vyber svedskych stolu u snidane, chutne vecere, super mily a ochotny personal u procedur... akorat trochu hlucnejsi pani pokojske po ranu, kdy clovek muze spat, kdyz nema zrovna zadnou proceduru

· 8. 1.

Měli jsme zaplacený apartmán, tedy 2 televize, ale jedna televize měla obraz dobrý a na druhou se nedalo vůbec dívat, byl velmi špatný signál. Nyní dochází k vypínání, tak se s tím snad něco bude dělat. Jinak jídlo bylo dobré, personál též. Letos už se těšíme na velikonoční pobyt.

Vše super,moc se nám u Vás líbilo.Rychle řešení oprav a jídlo dobré,snídaně vynikající.děkuji.Leden a únor myslím byla sleva 25% pamatuji si dobře.to bylo na heslo že.

Daniela A. · Hotel Libuše ***
· 3. 1.

Pobyt jsme si užili spolu s koncertem - příjemné zastavení před vánocemi. Děkujeme

Alena Ch. (Praha 4) · Hotel Libuše ***
· 27. 12. 2019

Vážení, lázně Poděbrady jsme se sestrou navštívily již po několikáté a k naší spokojenosti je vidět, že se lázně opravují k lepším službám. S ubytováním v hotelu Libuše jsme celkem spokojeny, včetně stravy a úklidu, ale velice by nás potěšilo, kdyby došlo k výměně záclon a závěsů na pokojích, které mají své odslouženo. V každém případě příští rok v listopadu hotel Libuši opět navštívíme.

Blanka P. (Praha 7) · Hotel Libuše ***
· 25. 12. 2019

Po náročné operaci srdce ve FN Motol Praha jsem strávil léčebný pobyt v hotelu G-Rex, a protože mi pobyt velmi prospěl, chtěl jsem umožnit rodičům alespoň krátkodobý pobyt v tomto pěkném městě a zároveň jsem se chtěl i já sám vrátit. Podařilo se mi to v blízkém hotelu Libuše, kde jsme s matkou strávili pěkné 3 dny s procedurami. Spokojenost neznala mezí a na jaře k Vám zase přijedu s otcem. Už se nemohu dočkat a nejraději bych šel na operaci znovu :-)) abych byl opět ve Vašem pěkném městě. Jediné, co by se mohlo zlepšit, jsou nefunkční žaluzie v oknech Libuše, ale to už je opravdu hnida, která mi vůbec nevadila. Rád bych pochválil ochotu a vstřícnost veškerého personálu, jak v G-Rexu, tak v Libuši, i sestřiček na procedurách. Chválím i úklid na sociálním zářízení. Opět se těším na další návštěvu.

Jaroslav P. (Hlavlíčkův Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 20. 12. 2019

Dekuji za hezky straveny vikend. Ja jsem byla spokojena, tak jak to bylo. Jak na Libusi tak v laznich mily a vstricny personal. Hezke a klidne svatky.

Radka V. · Hotel Libuše ***
· 19. 12. 2019

při našem pobytu jsme byli spokojeni s ubytováním, se stravou, s procedurami. byli jsme zde 3x a určitě ne naposled. chtělo by to nové výtahy, ale to chce čas, jinak spokojenost.

· 19. 12. 2019

Moc děkujeme, byli jsme velice spokojeni. Mějte se krásně.

Marie S. (Nový Bor) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 12. 12. 2019

Líbilo se mi všechno byla jsem moc spokojená.

· 10. 12. 2019

libilo se mi všechno.Žena byla nadšená, byl to náš první pobyt v lázních. děkujeme

Břetislav J. · Hotel Libuše ***
· 9. 12. 2019

Týká se to města. Krásné, čisté, ale nádraží hrozné. Výtah hrozný. Nedalo by se s tím něco dělat. Hodně starých lidí tahá zavazadla po schodech dolů, protože se výtahem boji. Děkuji za pochopení

Eva M. (Litoměřice) · Relaxace v týdnu · Hotel Libuše ***
· 9. 12. 2019

Velice pěkné prostředí,personal pracoval na 100%,. Příští rok ze určitě zas vrátím . Mužů všem jen doporučit

· 9. 12. 2019

Byli jsme se všemi službami naprosto spokojené. Krásně jsme si se sestrou odpočinuly od problémů všedních dnů. Děkujeme

Eva Z. (Ondřejov) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 15. 11. 2019

Na tomto pobytu jsme byli opakovaně v hotelu Libuše ,byli jsme spokojeni jak se stravou /snídaně bohaté,večeře výběr ze 3 jídel vše chutné/,personál ochotný,procedury příjemné a relaxační.Pobyt se nám velmi líbil,připomínky žádné nemáme a věřím,že se vrátíme opět do tohoto hotelu.

Oldřich Ch. (Litomyšl) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 14. 11. 2019

Vše bylo perfektní až na žalostný stav Centrálních lázní, které jsou za provozu v rekonstrukci.Zde jsme byli na masáži, která neodpovídala kvalitě, kterou jsme očekávali, doba trvání 15 min. namísto 30 min. Jinak velká spokojenost s ubytováním, stravou, personálem i ostatními procedurami.Byli jsme již podruhé v Poděbradech a užili si pěkný welness víkend.

· 14. 11. 2019

Byli jsme spokojeni. Příjemný a ochotný personál. Výborná kuchyně. Velká spokojenost s výběrem procedur. Jediné mínus u lékaře. Dlouhé čekání, i když jste objednán na čas. Ve skutečnosti je pořadí podle toho jak kdo přijde, bez ohledu na předepsaný čas.

· 13. 11. 2019

Pěkné, jako vždy. Za rok se vrátíme

Ladislava Ch. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

V lázních se mi moc líbilo, zejména ochota zaměstnanců při provádění procedur. Rád bych jel znovu, jen kdyby ceny nebyly tak vysoké.

Zdeněk J. · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

Spokojenost s jídlem jinak vše dobré děkuji

Dana V. (Liberec) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

ce se nám líbilo: ubytování, strava, podané infrmace procedury - bez dlouhého čekání Poděbrady - vše v centru - kavárny, procházky atd - spokojenost MZ

Miloslava Z. (Mladá Boleslav) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

Vše se nám líbilo, úžasné lázně, ubytování, milí lidé. Hodnocení 10, plně doporučujeme.

· 13. 11. 2019

S pobytem v lázních jsme byli spokojeni ve všech směrech. Výborné procedury i strava v hotelu Libuše .

Blanka Ž. (Litomyšl) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

obrý den, nemáme co bychom měli vytknout. Na pobytu jsme si odpočinuli, objednané procedůry proběhly k naší velké spokojennosti, dokonce nám přálo i pěkné počasí na procházky. Hotel Libuše je menší hotel , máme rádi klid, a toto tady bylo přesné. , pokoj byl připraven, uklizen a služby dokonalé. Určitě opět do lázní zase přijedeme. V těchto lázních jsme byli poprvé. Děkujeme.

· 13. 11. 2019

S pobytem u Vás jsme byli po všech stránkách spokojeni.

František Ž. (Litomyšl) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

Chybělo mi jedno dietní jídlo na vašem jídelníčku.Jinak ubytování bez chyby a personál příjemný, ochotný splnit naše přání.

Marcela B. (Železný Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 27. 10. 2019

Pobyt v lázních byl opět bez chyb.Ubytování,jídlo, přístup personálu - vše na výbornou. Nemám co bych vytkla mohu jen chválit a všem Vám poděkovat za pohodový pobyt. Budu se těšit opět na příští rok v Poděbradech.Ještě jednou Vám Všem dík.

Zdenka B. (Králův Dvůr) · Léčebný pobyt pro samoplátce · Hotel Libuše ***
· 17. 10. 2019

Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Chyběly nám nové květiny na květinových hodinách. Hotel Libuše je bezvadný.

Jana K. (Benešov) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 16. 10. 2019

Líbilo se mi ubytování , vše bylo jak má být až na velmi špatný signál internetu a také televize.

· 15. 10. 2019

Vše na dost dobré úrovni.Sestřičky(masérky) velice ochotné.Ubytování naprosto vyhovující,strava naprosto v pohodě. Nic mě nenapá,co vylepšit.

Stanislav F. (Děčín) · Rekondiční pobyt · Hotel Libuše ***
· 14. 10. 2019

Pobyt byl příjemný, výborné jídlo, skvělé procedury. Prostředí také báječné. Jen by to chtělo maličko doladit koupelnu, byl zde nedostatek odkládacích prostor a prosíme opravit žaluzie :). Jinak personál milý a vstřícný.. krásné okolí. Těšíme se na příště :)

· 14. 10. 2019

Po příjezdu domů jsem se cítila zdravotně mnohem lépe, a to jsem byla jen NA VÝROČNÍM POBYTU 111 - 3 dny /2 noci/. Do lázní Poděbrady budu jezdit častěji, jsem z okresu Mladá Boleslav, tak to nemám daleko. Všechny procedury byly pro můj organismus úžasné, mohla jsem si s dcerou i přiobjednat. Chválím moc výbornou kuchyň v hotelu Libuše, kde jsme byly s dcerou ubytované, příjemný personál a krásné procházky v centru /kolonáda, park atd./. Budu se sem vracet jako asi mnoho jiných pacientů. Byla jsem zde moc ráda, nadšená a Poděbrydy se staly mojí srdeční záležitostí.

Sylva D. (Mnichovo Hradiště) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 14. 10. 2019

I přes velice krátký pobyt ve vašich lázních, odjížděly jsme s přítelkyní velice spokojené. Budeme opakovat, ale i doporučovat.

Lubomíra D. (Praha 4) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 24. 9. 2019

Vše bylo perfektní - ubytování všude čisto -teplíčko protože už bylo chladněji, výborná strava, skvělé procedury i milí lidé, akorát jedna chybička na kráse a to špatný televizní signál večer- nedalo se dívat na televizi jinak díky

· 23. 9. 2019

Pobyt byl skvělý. Velmi děkuji paní Junové a paní Menčíkové z ubytovací kanceláře, za velmi profesionální a přátelský přístup. Ráda se zase vrátím.

Hana Ž. (Praha 2) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 23. 9. 2019

Spokojenost

Jana V. (46 let) · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Nelíbilo se mi, že při proceduře mi za hlavou mlátila sbíječka. Nicméně chápu, že se Centrální lázně opravují a nové části jsou již velice pěkné a moderní. Jinak komunikace jak v hotelu, v lázních, tak i jídlo, ubytování i procedury byly příjemné, určitě Lázně Poděbrady doporučím :)

Lenka K. (Jindřichův Hradec) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Dobrý den, s pobytem v hotelu Libuše jsem byla velmi spokojena, nemám žádný návrh na zlepšení. Ráda zase brzy přijedu.

Věra C. (Praha 4) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Líbilo se mi všechno, nenapadá mne nic ke zlepšení, jako týdenní relaxace ten pobyt byl fajn. Byl čas i na toulky po okolí, takže paráda.

Líbí se mi Poděbrady,proto se do nich ráda vracím,ale nebyla jsem spokojená s jídlem v Libuši,bylo velice málo ovoce i když je jeho doba.

Jarmila S. (Česká Lípa) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Líbilo se nam uplne všechno. Se vsim spokojenost. Jidlo vyborne, sluzby i pokoj na vybornou. Moc jsme si to uzily s kamarádkou.

· 7. 9. 2019

Navsteva v laznich byla perfektni, nemam co bych mohla vytknout. Jidlo bylo dobre ochucene a bylo ho dostatek. Chceme se tam pristi rok vratit. Dekujeme personalu celych lazni. Krasne jsme si odpocinuly.

· 29. 8. 2019

Poděkování za pobyt jsme už zaslali. Vše bylo perfeknía brzo se zase přihlásíme o další pobyty

· 26. 8. 2019

S pobytem u Vás jsme byli velmi spokojeni, zejména se stravováním, perfektním vybavením pokoje , ůklidem a ostatními službami. Minimálně 2x ročně jsme vašimi klienty zvl. v Zimních lázních a věříme, že podobné pobyty u vás zase zrealizujeme. S přátelským pozdravem a na shledanou s Vámi se těší

· 23. 8. 2019

My jsme spokojeni a těšíme se na příští rok

Jiří P. (75 let) · Hotel Libuše ***
· 21. 8. 2019

Masáž byla velmi krátká (do 10 min.), jinak bylo vše super.

· 12. 8. 2019

Vše bylo v naprostém pořádku

Krásné město, příjemný personál, vše čisté. Úplná spokojenost.

· 4. 8. 2019

Byl jsem se vším spokojen

Jaromír S. (Bělá pod Bezdězem) · Seniorský pobyt s lékařskou konzultací · Hotel Libuše ***
· 29. 7. 2019

Moc se mi líbilo užila jsem si to i počasí mi přálo

Dana Ch. (Teplice) · Hotel Libuše ***
· 28. 7. 2019

Nám se pobyt v lázních líbí byly jsme ubytované v hotelu Libuše již druhým rokem - jídlo, pokoje dobré, vynikající přístup masérek. Pokud nám to zdraví dovolí chtěly bychom pobyt opakovat i příští rok.

Božena Š. (Všetaty) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 26. 7. 2019

Velice se nám líbil vstřícný a milý přístup personálu v Libuši, skvělé stravování, procedury. Jedinou výhradu máme k počasí, ale to Vy neovlivníte. Děkujeme!

Umístění hotelu Libuše perfektní, skromné, ale čisté pokoje a milý personál. Snídaně skvělé, dostačující, večeře dobré, vylepšila bych salátový bufet. Procedury skvělé, rekonstrukce lázní nás neomezovaly a vypadají skvěle, těšíme se na výsledek. S maminkou budeme jezdit dál k vám, pokud bude v Libuši možnost uskladnění kol, budeme rádi jezdit i s manželem. Poděbrady jsou překrásné a celé krásně upravené.

Helena A. (Plzeň) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 26. 7. 2019

Byly jsme spokojené. Děkujeme.

· 19. 7. 2019

Lázeňské služby v pořádku, mohla by být lepší strava.

· 18. 7. 2019

Obsluha bez problémů, strava chutné velké porce cena odpovídající.Spokojenost

· 17. 7. 2019

Dobrý den. Moc se nám líbilo masážní lehátko hydrojet, a masáž, také nám moc chutnalo jídlo, skvěle uvařili. A co by se mělo zlepšit?, jsou to matrace, jsou sice nové, ale strašně tvrdé. Ale bylo to u vás moc fajn, určitě přijedeme znovu.

Magdaléna L. (Žďár nad Orlicí) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 7. 2019

Příjemné domácí prostředí, naprosto spokojeni. Hezký den.

Josef B. (Teplice) · Hotel Libuše ***
· 11. 7. 2019

Pěkné, ale bylo to moc krátké. Příště musíme volit delší pobyt.

Ludmila F. (77 let) · Relaxace v týdnu · Hotel Libuše ***
· 10. 7. 2019

Pěkný výhled z pokoje do parku, v noci příjemný klid. Snídaně formou bufetu byla bohatá. Večeře výběr ze 3 jídel ....dostačující. Procedúry proběhly v pořádku. Já i kamarádka jsme byly v Poděbradech spokojeny.........můžeme vřele doporučit.

Ubytováni , stravování a jednáni personálu, v pezionu Libuše,hodnotím na jedničku s vykřičníkem Procedury které jsem absolvoval i zde jsem byl velmi spokojen s provedením a velmi slušné jednéní personálu, hodnotím velmi kladně.Nevím co by se mělo zlepšit. Pokud budu zdráv, chtěl bych opět navštívit vaše lázně z bydlenim na Libuši, termín konec června, Rád bych měl jednu procedůru perličkovou koupel. Na závěr bych chtěl znovu zdůraznit,vše bylo O.K. Děkuji za krásné chvíle prožité u vás v lázních v Poděbradech.

Paní recepční byla perfektní akorát číšníci,kteří tam byli spíš na záskok nás neuchvátily.

Miroslav S. · Hotel Libuše ***
· 4. 7. 2019

Lázeňský pobyt s příjemnými procedurami jsme si s kamarádkou užily. Byl to bezva relax v krásném městě. Díky. Spokojené návštěvnice

· 20. 5. 2019

Byla jsem se vším spokojená-jen to počasí-poručíme větru dešti jaksi nefunguje. Jako důkaz spokojenosti jsem si zaplatila 12cti denní pobyt v Zimních lázní na červenec 2019.

Irena P. (Praha) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 20. 5. 2019

Dobrý den,víkendový pobyt se moc líbil,letos již po čtvrté a za rok určitě zase přijedu . Ubytování v Libuši krásné,jídlo super.Příjemný personál.Město a okolí krásné.Jen bych vám přála,aby město či jiný investor zrekonstruoval a dovybavil moderneji části lázní,například ty centrální, které hodně moc chátraji a je to škoda.Klienti by se tu cítili lépe a personálu by se také asi lépe pracovalo v lepších podmínkách.

· 20. 5. 2019

Pobyt u vás, v Poděbradech, byl velmi příjemný. Přístup vašich zaměstnanců ke mně byl vstřícný a profesionální. Děkuji.

· 20. 5. 2019

Byla jsem spokojená se vším, nemám co bych vytkla. Jakmile budu moci, přijedu znovu. Děkuji a přeji všem krásné léto.

Taťjana K. (83 let) · Týden pro ženy · Hotel Libuše ***
· 20. 5. 2019

Nemám žádný námět na zlepšení. Pro seniora ideální.

· 20. 5. 2019

Perfektní pobyt, opravdu neměl chybu. Ubytování, strava bez chyb a procedury vynikající. A když k tomu dodám časté návštěvy cukrárny Viola s výbornými poháry, už není co dodat.

· 20. 5. 2019

přístup personálu, nabízení služby, procedury

· 20. 5. 2019

S pobytem v hotelu Libuše jsme byli velmi spokojeni. Program pobytu přes CK ČD Travel se nám líbil, procedury, ubytování a stravování - vše bylo výborné, děkujeme.

Bohuslav T. (60 let, Polná) · Hotel Libuše ***
· 12. 5. 2019

Líbilo se nám ubytování i procedůry Jsme opakovaně spokojení.

Zdeněk Kroužek (66 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 9. 5. 2019

Vše bylo perfekní

výborná strava , příjemné prostředí ,příjemní lidé , kvalitní lůžka, zlepšit - zmodernizovat sprchový kout

Marie R. (Ústí nad Labem) · Hotel Libuše ***
· 9. 5. 2019

Dobrý den, byly jsme tam s kamarádkami již podruhé a vždy jsme byly velmi spokojeny. Ubytování v hotelu Libuše bez závad, v pokojích útulno ,čisto a teplo, strava chutná a dostačující, personál milý. Pokud jsme potřebovali změnit předepsanou rehabilitaci , ze zdravotních důvodů, byli v kanceláři velmi vstřícní. Snad by bylo vhodné ještě někde zveřejnit informaci, kde je možné si půjčit kola a za kolik , popř.mapičku výletů v oklolí. Pracovníci v lázních jsou také velmi vstřícní a ochotní. Příjemná je i poukázka do kavárny Viola. Dávám 5 hvězdiček. Děkujeme za krásný odpočinek, byt´krátký a těšíme se,doufám, i příští rok.

Irena R. (71 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 3. 5. 2019

Do Poděbrad jezdím ráda,jsem velmi spokojená.

Jaroslava J. · Hotel Libuše ***
· 27. 4. 2019

Celý pobyt spokojenost.Doporučuji.

Marie N. (Brandýs nad Labem) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 5. 4. 2019

Obsluha v hotelu byla příjemná a milá a také sestřičky na procedůrách. Nemám co bych vytkla.

Zdena M. (73 let) · Aktivní týden · Hotel Libuše ***
· 4. 4. 2019

Vše v pořádku výborná kuchyně chválím

· 28. 3. 2019

Vše v pořádku výborná kuchyně chválím

· 28. 3. 2019

Líbily se mi procedury, jen by neměly být v pozdních večerních hodinách. Dále bych uvítala více večerů s živou hudbou ve více hotelích. V hotelu Libeňský je prostor velmi malý a je tam vždy obsazeno.

Marie P. (48 let) · Víkend pro dva · Hotel Libuše ***
· 28. 3. 2019

Jako vždy naprostá spokojenost. Velký dík všem vašim zaměstnancům! Určitě k vám zase přijedeme.

Hana H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 22. 3. 2019

100 % spokojenost.

Hana Č. · Hotel Libuše ***
· 18. 3. 2019

Dobrýden, byly jsme spokojené.

Anna K. (Ostrava) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 17. 3. 2019

Líbilo se mi vše, jako vždy, při pobytu v Poděbradech. Ubytování v hotelu Libuše odpovídající , moc dobré jídlo, teplo na pokojích. Již jsme absolvovali uhličitou koupel v zrekonstruované části a jsem ráda, že se pracuje už konečně na celých "Centrálních lázních". Je načase , protože na tuto budovu už nebyl hezký pohled zvenku, ani vevnitř. Poděbrady po "vyloupnutí centrálních lázní" získají určitě větší prestiž a všichni to ocení. Do Poděbrad jedu s manželem i na "Velikonoční pobyt" a tak budu vidět pokrok . Přeji Vám hodně spokojených pacientů a klientů, já mezi ně rozhodně patřím a vždy pro mě budete jednička. A ještě jednu poznámku, na konci října 2018 jsem byla v Poděbradech na 4denním pobytu a byl tam koncert "Šlágr party" a přizvaných hostů včetně Lenky a Standy Keith /na které chodíme do kavárny hotelu Libenský. Bylo to úžasné a mohli byste to zase někdy zopakovat.

· 16. 3. 2019

Krásné relaxační dny :) Děkuji :)

Alena M. (Jablonec nad Nisou) · Hotel Libuše ***
· 15. 3. 2019

Vše velmi dobré , výborná komunikace zaměstnanců lázní s klienty lázní.

Jiří B. (Český Dub) · Relaxace v týdnu · Hotel Libuše ***
· 15. 3. 2019

ja jsem si nas damsky vikend uzila na jednicku ubytovani a stravovani bylo super jen ty procedury v jeden den byly trochu narocne celkovy dojem perfekni dekuji

· 11. 3. 2019

Výborná kuchyně, ubytování v pohodě.

Zdeňka N. · Hotel Libuše ***
· 11. 3. 2019

Všechno bylo suprové.

· 7. 3. 2019

Děkuji, pobyt byl perfektní, vše bylo skvěle připravené a organizované. pokoje čisté, personál příjemný, ochotný a milý, procedury skvělé a také příjemné. Snídaně skvělé a bohaté.

· 6. 3. 2019

Byla jsem na pobytu u vás, jako vždy, spokojena. Ráda jsem využila zvýhodněné nabídky stálého zákazníka. Vše bylo v pořádku. Pouze díky rekonstrukci Letních lázní jsme měli náhradní prostory na procedury. Navštívila jsem také velmi pěkný lázeňský koncert Kolínského bigbandu s Petrem Vondráčkem, měl skvělou atmosféru.

Milý a příjemný personál.Moje výtka se týká samotných návštěvníků a možná i obyvatel města - příliš mnoho kuřáků - nepořádek, zápach; a také mnoho psů - i na hotelech i v kavárnách!

Alena H. · Hotel Libuše ***
· 22. 2. 2019

Byla jsem, jako vždy spokojená.Strava výborná. počasí také, personál vstřícný a kamarádský. Jen mě mrzí, že odchází pani veducí kuchyně z hotelu Libuše. Škoda!!!!!! Jinak se těším na vaše velikonoce.

Eva M. (Litoměřice) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 14. 2. 2019

Děkuji za příjemný relax ve vašich lázních. Jsem zde již po několikáté. Ubytování pěkné, stravování výborné, pesonál hotelu Libuše i na procedurách profesionální a velmi přátelský. Pouze centrální lázně by si už zasloužily opravit.

Hana M. (65 let, Praha) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 2. 2019

Lázně Poděbrady se opravdu staly naší "srdeční" záležitostí. Tato návštěva byla již naše pátá a vždy jsme s manželem byli velice spokojeni jak s ubytováním v hotelu Libuše, příjemným personálem, výbornu kuchyní a obsluhou a také se všemi procedurami. Velmi rádi se do Poděbrad vracíme. Už teď se moc těšíme na náš další pobyt v hoteli Libuše od 13.3. do 17.3.2019. Děkujeme!

· 8. 2. 2019

Mily pristup personalu v hotelu Libuše. Ubytovani pekne, ale silene pretopeno. Procedury prijemne, hlavne masaz a parafin. Velmi ocenuji ochotu personalu pri presouvani procedur na jiny cas.

Hana F. · Hotel Libuše ***
· 6. 2. 2019

Pobyt byl perfektní, moc příjemné byly koupele a ze všeho nejlepší byl koncert Hany Zagorové a Petra Rezka. Děkujeme za pěkný zážitek.

Karel Č. (75 let, Praha) · Hotel Libuše ***
· 6. 2. 2019

Měla jsem objednaný pobyt v Libuši, z provozních důvodů jsme s kamarádkou bydlely v hotelu Tlapák. Byly jsme velmi spokojeny, ať šlo o vybavení pokoje či restauraci, výborně tam vaří, obsluhující velmi profesionální, příjemný. V recepci byly také moc milé a ochotné paní. Díky, budeme se zase příště těšit.

Jitka V. (Liberec) · Hotel Libuše ***
· 1. 2. 2019

nemám žádné připomínky,super

Milan P. (Příbram) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 1. 2. 2019

Jako každý rok - plná spokojenost. Čisté, pěkné pokoje, dobrá kuchyně , bezvadné lázeňské procedůry a ochotný personál. Všude chválím a doporučuji.

Vyborne ubytovani, velice vstricna a ochotna obsluha v hotelove restauraci. V centralnich laznich mily a profesionalni personal, pocitove pri koupeli a masazi trochu chladno. Celkove velmi kladny dojem.

Petra Ch. · Hotel Libuše ***
· 12. 12. 2018

Byla jsem spokojená.

Hana T. (Praha 3) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 10. 12. 2018

Nemám žádné připomínky.Byla jsem spokojena se vším. Děkuji Naschledanou.

Dagmar S. · Hotel Libuše ***
· 6. 12. 2018

Líbil se mi milý a profesionální přístup personálu. Vše na pobytu hodnotím velice kladně. Vyhovoval by mi ale pobyt na jednu noc.

Lenka F. (Benátky nad Jizerou) · Dámský víkend · Hotel Libuše ***
· 27. 11. 2018

Dobrý den, byla jsem mile překvapena pobytem v lázních od ubytování,výbornou kuchyní,danými procedurami,posezením v kavárnách i lidmi ,kteří se o nás starali.Nenašla jsem žádnou chybu a doporučuji pobyt v krásném městě i okolí.

· 23. 11. 2018

Vše v pohodě. Pokoje čisté. Jen bych nabídl hostům k večeři nejen obyčejnou vodu, ale i slazenou, dále kávu, čaj atd. Děkuji za pobyt, rádi se vrátíme.

Jaroslava U. (70 let) · Pobyt šitý na míru · Hotel Libuše ***
· 23. 11. 2018

vše v pořadku

· 23. 11. 2018

Díky, všechno bylo perfektní.

Jiří B. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 15. 11. 2018

Personál hotelu Libuše, maximálně vstřícný a ochotný poradit s čímkoliv; strava kvalitní a čerstvá; poloha idealni! Vše k doporučení.

Miroslav P. (Praha 6) · Hotel Libuše ***
· 14. 11. 2018

Vstřícný a ochotný zdravotní personál i pracovníci hotelu Libuše. Budova Centrálních lázní by si zasloužila opravu.

· 14. 11. 2018

Zatím jsme spokojeni to ostatně vidíte že se k vám vracíme.Příště již nepřijedem sami,ale přivezeme další manželský pár.Chceme si u vás užít příjemnou pohodu a vylepšit zdravíčko,které potřebujeme.

František B. (Železný Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018

Jsme několika letí každoroční návštěvníci lázní Poděbrady. Máme jen ty nejlepší zkušenosti. Krásné město, procházky, služby a personál. Vynikající kuchyně v hotelu Libuše. Maximální spokojenost.

Jan K. (Praha 7) · Víkend pro dva · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018

Lidé vstřícní a milí. Jídlo skvělé, výběr dostačující. Procedury nám vyhovovaly.

Věra K. (Roudnice nad Labem) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018

Moc se nám líbilo, jak ubytování, stravování ,masáže, solná jeskyně. Opět Vás navštívíme.

· 6. 11. 2018

Pobyt se nám líbil,pouze bych upravila návaznost procedur.Zábal na ruce až po koupeli.Ale jinak jsme byly spokojené.Děkujeme

· 30. 10. 2018

Dobrý den, byli jsme s pobytem u Vás moc spokojeni, všichni jste byli velice ochotní, nemám k službám žádné připomínk.Atmosféra Poděbrad je kouzelná, tak jsme si lázeňský pobyt skvěle užívali. Přeji příjemný den a rádi se k Vám zase podíváme.

· 22. 10. 2018

Vše bylo OK. Objednali jste nám i krásné počasí. Díky.

· 22. 10. 2018

Líbilo se mi vše, v hotelu Libuše se mi zdálo velké zlepšení ve večeřích. Jezdím do Poděbrad mnoho let, byla jsem v hotelu Libuše, který má bohužel velké zastínění pokojů stromy, a tak v tomto termínu se musí stále svítit. Ale má výhodu blízkosti do centrálních lázní a v parných dnech to je spíš plus. Na konci října jedu do Poděbrad znovu /26.10.-29.10.2018/ a to s 2 kamarádkami. Už teď se všechny těšíme. Začaly opravy Letních lázní a určitě všichni věříme, že se bude pokračovat přes celé Centrální lázně, které si to opravdu zaslouží. Hezké dny a spokojené klienty přeji

Marie Ž. (63 let, Humpolec) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 10. 10. 2018

Plná spokojenost a děkuji personálu jak na Libuši ,tak i na procedůrách za jimi odvedou práci.

Ladislav L. (42 let, Česká Lípa) · Hotel Libuše ***
· 8. 10. 2018

Pobyt v lázních jsem si maximálně užila,hotel Libuše mně velmi překvapil.Ubytování ,jídlo,procedury-vše na jedničku s hvězdičkou.A navíc velice příjemný a ochotný personál.nemám co bych vytkla naopak musím jen chválit.Už se těším na příští rok opět v Poděbradech a v Libuši.Ještě jednou moc děkuji za příjemný pobyt.

Zdeňka B. (59 let, Králův Dvůr) · Léčebný pobyt pro samoplátce · Hotel Libuše ***
· 3. 10. 2018

Líbilo se nám v podstatě všechno. Byli sjme spokojeni. Služby byly fajn. Okolí je nádherně upravené. Přijedeme určitě zase.

Jana Š. · Hotel Libuše ***
· 2. 10. 2018

Děkuji za pobyt. Nemám co vytknout.

Daniela J. (44 let, Křesetice) · Hotel Libuše ***
· 25. 9. 2018

Ubytování bylo pěkné - do Poděbrad jezdím ráda.

Hana P. · Hotel Libuše ***
· 18. 9. 2018

Velmi profesionální a přitom lidský přístup personálu jak na lázeňském domě Libuše, tak rehabilitačních pracovníků při procedurách a v neposlední řadě práce paní Zelenková, která celý pobyt pro naši skupinu zajistila. Bylo nám fajn

Renata J. (Hanušovice) · Hotel Libuše ***
· 17. 9. 2018

Vážená společnosti hotelu Libuše. Veškeré služby byly výborné, rovněž obsluha v jídelně byla výborná, paní Máša se velice hodí ke své profesi, protože byla velice ochotná ke všem v jídelně. Uhličité koupele byly výborné a rovněž i masáž. Děkujem, moc se nám u vás libilo v hotelu Libuše a těšíme se na příští rok na měsíc lásky (květen) na šestidenní pobyt.

Jan K. (Třebíč) · Hotel Libuše ***
· 17. 9. 2018

Personál byl velmi ochotný a příjemný.

· 17. 9. 2018

Byli jsme po všech stránkách spokojeni.

Jiří S. (55 let) · Hotel Libuše ***
· 12. 9. 2018

Velmi hezké město,příjemní lidé,příznivé ceny,procedury tělu lahodící a bez čekání. Děkujem

Václav Š. (74 let, Blansko) · Hotel Libuše ***
· 12. 9. 2018

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat všem,kdo za mého pobytu v lázních Poděbrady se o mně starali a zpříjemnili mi krásný odpočinkový a relaxační týden. Všichni zaměstnanci byli vstřícní a milí.Strava byla taky dobrá. Poděbrady nádherné a taky okolí.Moc se mi tam líbilo. Děkuji všem.

Marie H. (60 let, Karvinná) · Hotel Libuše ***
· 11. 9. 2018

Byla jsem velmi spokojená jak s ubytováním tak i s proceduramia i ochotou všech.Jmenovitě bych alesponˇpochválila přístup pí Kaiprové.

Milena H. (81 let, Benešov nad Ploučnicí) · Lázně na 4 dny · Hotel Libuše ***
· 6. 9. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.