Recenze Rehabilitačního centra Máj — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
71 %
Dobrá ale...
26 %
Špatná
3 %
97 % spokojenost (58 hodnocení)
Vybrané recenze:

pobyt v laznich podebrady se mi velice libil dobre jste se ome starali moc dekuji za vasi peci s pozdravem

Maximálně spokojenej

Mám velký obdiv ke všem fyzioterapeutům, zdravotníkům i zaměstnancům Rehabilitačního domu Máj, všichni tu pracují s velkým profesionálním nasazením, trpělivostí, obětavostí a navíc s úsměvem na tváři (i v nelehkých situacích se snaží klientům vyjít vstříc i nad rámec svých povinností). Stále doporučuji na všech stranách jako nejlepší zařízení jak po rehabilitační, tak lázeňské péči pod vedením pana MUDr. Kosztyo a paní vrchní Polusové. Jak jim, tak fyzioterapeutům Štěpánce Černé, Lukášovi Molnárovi, ale i všem ostatním z Máje patří velký dík a ráda se sem budu vracet.

O čistotu v lízeňském domě bylo velmi dobře postaráno, dobrý výběr z jídel.

Líbily se mi všechny služby,dobrá byla i kuchyně,chutnalo mi a byl výběr. Trochu mi vadila vzdálenost do letních lázní a cesta ke kolonádě byla velmi nezáživná,samé domy a vily,při měsíčním pobytu trochu jednotvárné a v podzimo-zimním počasí i nepříjemné.Ještě že málo pršelo. Ale celkový dojem byl výborný.

· 19. 12. 2019

Moc děkuji jak panu doktorovi Kosztyovi, paní Polusové, Štěpánce Černé a všem ostatním fyzioterapeutkám, sestrám i veškerému personálu Rehabilitačního domu MÁJ. Pobyt u Vás, rehabilitace, cvičení i všechny procedury byly perfektní. Jídlo také velmi dobré. Ráda se zase vrátím a doporučím dále..

Balneoterapie byla vynikající.Méně pohyblivým mohla vadit docházka do letních a zimních lázní.

Dobrý den,nemám ,na co si stěžovat.Jídlo,ubytování,procedury,přístup personálu,vše bylo na na úrovni. Děkuji za příjemný pobyt.

Josef M. (Praha) · Rehabilitační centrum Máj
· 15. 3. 2019

Pobyt v rehabilitačním centru Máj byl vynikající. Velice příjemný personál, fyzioterapeuti odborně fundovaní a příjemní k pacientům. Ubytování na vysoké úrovni, stravování dobré, jen ranní čaj by měl být teplý. Určitě budu tyto služby doporučovat. Po další operaci rehabilitace jedině v Máji !!!!

Alena K. (72 let, Nymburk) · Rehabilitační centrum Máj
· 14. 11. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.