Recenze Hotelu G-REX — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
73 %
Dobrá ale...
25 %
Špatná
3 %
97 % spokojenost (73 hodnocení)
Vybrané recenze:

Pokoj, město, pocasi, procedůry, stravování....všechno

Vzhledem situace která nastala během mého pobytu v lázních mohu jen chválit za přístup a obětavost jak zdravotnického tak i ostatního personálu hotelu který se o mne celou dobu staral, proto ještě jednou za všechno děkuji .

· 31. 3.

Všechno dobrý až na pár hostů, jinak OK

Miroslav M. (Králův Dvůr) · Komplexní léčebný pobyt pro dospělé · Hotel G-REX ***
· 17. 2.

Veškerý personál profesionální a milí přístup. Jediné co mě vadilo, byly těžké vchodové dveře. Jelikož máme po operacích rozřezané hrudniky, je to potom problém.

· 25. 10. 2019

Přes léto hodně lidi, cyklistů. V parku na pódiu málo koncertů.

Ilona T. (Praha 4) · Doprovod k pacientovi · Hotel G-REX ***
· 21. 8. 2019

Lázeňskou léčbu v Poděbradech v hotelu G-REX jsem absolvovala od 12.3. do 9.4.2019 v rámci rané péče po náročné operaci srdce. Maximum pochvaly bych směřovala k veškerému personálu od lékařské péče, sester až po ty, se kterými se vlastně pacient nesetká, ale kteří si zaslouží také dík. Personál v jídelně, ale vlastně všichni ostatní, přidávali ke své práci úsměv. Psychika, zvlášť po tak náročném výkonu, je půl léčby a velké plus. Pečlivá čistota i přes to, že budova není z nejmodernějších. Děkuji za vše. Velké plusy patří i celému lázeňskému městu. Vracela jsem se skutečně domů, tak jak je uváděno, zotavena. Nedovedu si představit, že bych šla po sedmi dnech v nemocnici domů a obstarávala ambulantně všechno, co bylo potřeba.

Jaroslava O. (Praha 4) · Hotel G-REX ***
· 11. 5. 2019

Co se týká péče a personálu vše bez výhrad. Veškerý personál milý, ochotný, vstřícný, prostě superlativy bych nešetřil. Občas trochu nervní. Hádal bych, že je zde patrný podstav. Jediná nepříjemná věc jsou kuřáci na kolonádě (pro mne i kdekoliv jinde). Skutečně nepříjemná záležitost, když člověk po operaci srdce musí jít po kolonádě za bandou hulících zvířat. Trpím poslední dobou těžkou averzí vůči kuřákům zejména v důsledku problémů se srdcem. Vím, lze namítnout, že se jedná o můj problém. Kdybych je mohl předejít (což zejména zpočátku prostě nešlo), tak je předejdu. Bohužel, člověk, který se přijede léčit, je nucen čuchat ten nepříjemný smrad a to určitě není dobře.

Pavel F. (Hradec Králové) · Hotel G-REX ***
· 21. 3. 2019

Pobyt dle očekávání standardní. Mohu doporučit.

Renata S. (Ústí nad Labem) · Hotel G-REX ***
· 7. 3. 2019

Vstřícný přístup veškerého personálu. Lékařů, sester i servírek a uklízeček.

Marek H. (Praha 4 - Záběhlice) · Hotel G-REX ***
· 8. 11. 2018

Líbilo se mi prostředí,sestřičky i lékaři byli vstřícní,restaurační personál vynikající ,léčebné procedůry byli fantastické i jeho personál .Jenom mi chyběli hodiny v pokojích a na chodbách taky mi dost vadil přechod z výtaju do výtahu dost ze začátku chaotické.

Eva N. (63 let, Hradec Králové) · Hotel G-REX ***
· 19. 10. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.