Update cookies preferences
Recenze #23060 Detail recenze
dobrá, ale...

Kolem moc hluku až do noci a všude velké množství kuřáků a to kazí dojem z krásného prostředí

Zobrazit víc

Kolem moc hluku až do noci a všude velké množství kuřáků a to kazí dojem z krásného prostředí

24. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.