Update cookies preferences
Venkovní jóga čt 26. 6. 17:00 · Galerie Ludvíka Kuby · Akce již proběhla

Objevte radost a pohodu s Venkovní Jógou. Každý čtvrtek 17:00.

Máte chuť zlepšit svou fyzickou kondici, udržet svou mysl svěží a nalézt nový způsob, jak si užít každý den? Přidejte se k naší speciální třídě jógy. Naše lekce jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Jemné a bezpečné cviky pro zvýšení flexibility a síly. Přátelská a podpůrná atmosféra, kde se můžete setkat s novými přáteli. Instruktoři s dlouholetými zkušenostmi, kteří rozumí specifickým potřebám starších osob.

Lekce trvá 75 minut. Cvičení probíhá ve venkovním Atriu Letní Lázně. V případě špatného počasí je přesunuto do interiéru Galerie Ludvíka Kuby. Na cvičení doporučujeme pohodlné oblečení umožňující pohyb. Obuv není potřeba. Podložky na cvičení jsou dostupné zdarma k zapůjčení na místě.

Lektorka Mgr. Hana Hobstová je absolventkou oboru Instruktor Jógy, akreditovaném Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a mezinárodní organizací Yoga Alliance. Brněnská rodačka je spoluzakladatelkou Spolku Večernice, z. s. založeném v roce 2007. Cílem sdružení je propagace aktivního a zdravého životního stylu v pohybu. Zdraví a aktivita umožňuje snadnější přizpůsobení se společenským změnám, podporuje fyzickou zdatnost a nezávislost.

Termín akce

čt 26. 6. 17:00
Uložit do kalendáře (.ical)

Místo konání

Galerie Ludvíka Kuby
Libušina
Poděbrady

Kulturní akce

5. prosince

Zdeněk Izer vyndavací, zas tam dací

6. listopadu

Křeslo pro hosta s Václavem Vydrou

19. listopadu

Šmátrání v paměti Josefa Dvořáka

31. října

Beseda s Ivetou Toušlovou - Toulavá kamera

do 30. listopadu

Michal Škapa - Asphalt Dreams

24. října

Taneční večer s kapelou RETRO

8. listopadu

Koncert Čtvero ročních dob

22. října

Taneční večer s K-Music

6. prosince 2025 - 1. března 2026

František Kaván

29. října

Přednáška prof. MUDr. Michaela Aschermanna, DrSc.

6. prosince

VYROBENO - adventní designový trh

14. listopadu

Aquafitness

28. listopadu

Aquafitness

7. listopadu

Aquafitness

21. listopadu

Aquafitness

12. listopadu

Přednáška prof. MUDr. Jana Harrera, CSc.

31. října

Aquafitness

29. října

Taneční večer s K-Music

12. prosince

Aquafitness

3. prosince

Přednáška prof. MUDr. Michaela Aschermanna, DrSc.

24. října

Aquafitness

5. prosince

Aquafitness

Kalendář akcí
Kalendář akcí
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.