Update cookies preferences
Po infarktu myokardu Indikace II/2

do 12 měsíců po vzniku infarktu myokardu

Překonal jste infarkt myokardu?

Lázně Poděbrady ,a.s., - specialista na lázeňskou léčbu pacientů s onemocněním srdce Vám s týmem specialistů nabízí pomoc po překonání infarktu myokardu v programu kardiorehabilitace v rámci komplexní lázeňské léčby.

Mám nárok na lázně?

Nárok na komplexní lázeňskou léčbu v délce 28-mi dnů je do 12-ti měsíců po vzniku infarktu myokardu (indikační skupina II/2).

Jak se dostat do lázní?

Pokus se rozhodnete využít možnosti léčení v našich lázních, stačí k tomu udělat několik jednoduchých kroků. Postup naleznete zde.

Co mě v rámci programu kardiorehabilitace čeká?

Kardiorehabilitace probíhá vždy pod dohledem lékaře. Základem je individuální nastavení podle zdravotního stavu a potřeb konkrétního pacienta.
pohybová aktivita– rozdělená do několika částí – zahřívací část(( např. rozcvička, strečink, apod.), aerobní trénink ( bicyklový ergometr apod.), relaxační část (pomalá chůze, strečink apod.) a event. silový trénink. Vše probíhá pod dohledem odborného personálu, kontroly krevního tlaku a tepové frekvence
balneoterapie – využití unikátního přírodního minerálního zdroje - poděbradské uhličité koupele pro vasodilatace (rozšíření cév), následně snížení krevního tlaku, zvýšení minutového srdečního výdeje.
edukace – rizikové faktory a možnosti jejich ovlivnění (odvykání kouření, poradenství v oblasti stravy, zvládání stresu a edukaci o významu užívání léků).

Benefity (výhody) po kardiorehabilitaci v lázních = srdce v kondici

Na srdce jsou Poděbrady!

Druhy léčebného pobytu

Pojišťovny

Pobyty s touto indikací poskytujeme klientům těchto pojišťoven:

111
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky (VZP)
201
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
205
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP)
207
Oborová zdravotní pojišťovna (OZP)
209
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
211
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
213
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Foto od našich klientů

Recenze

95,0 % spokojenost

Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto všem klientům této indikace posíláme žádost o recenzi.

Za poslední rok nám odpovědělo 100 klientů a 95 z nich bylo s pobytem spokojeno.

Přečtěte si recenze:

perfektní

Lázně jsem si užívala, personál byl vstřícný. Procedury mi dělaly dobře a rozhodně přispěly ke zlepšení mé kondice. Z nabídky 4 jídel jsem si vždycky vybrala a většinou i pochutnala... Připomínku bych měla k jídlům sladkým... Absence tuku byla nahrazena přeslazenou nepoživatelnou krustou... V…

Zobrazit víc

Lázně jsem si užívala, personál byl vstřícný. Procedury mi dělaly dobře a rozhodně přispěly ke zlepšení mé kondice. Z nabídky 4 jídel jsem si vždycky vybrala a většinou i pochutnala... Připomínku bych měla k jídlům sladkým... Absence tuku byla nahrazena přeslazenou nepoživatelnou krustou... V případě 3 ovocných knedlíků tvarohový posyp nestačil ani na 1 knedlík, nemastné, nesladké, nechutné... Příště bych prosila osladit, omastit máslem, hodně tvarohu, polít šlehačkou... Děkuji...

13. června
perfektní

Celková spokojenost se službami, stravování a úklidem. Děkuji Jana Víšková

Zobrazit víc

Celková spokojenost se službami, stravování a úklidem. Děkuji Jana Víšková

5. června
perfektní

Lázně splnily moje očekávání. Příjemný ubytování, procedury. Úžasný personál ve všech oblastech. Stravování- velmi chutné jídlo, obrovské porce, příjemná a milá obsluha, která se snažila vyhovět požadavkům klienta. Příroda v okolí hotelu byla fantastická. Celkový dojem perfektní. Určitě…

Zobrazit víc

Lázně splnily moje očekávání. Příjemný ubytování, procedury. Úžasný personál ve všech oblastech. Stravování- velmi chutné jídlo, obrovské porce, příjemná a milá obsluha, která se snažila vyhovět požadavkům klienta. Příroda v okolí hotelu byla fantastická. Celkový dojem perfektní. Určitě doporučuji .

3. června
perfektní

Nemám co dodat. Vše bylo na dobré úrovni. Ke zlepšení bych dodal jen přechod od zadního vchodu do hotelu směrem k letním lázním by bylo dobré také trochu více upravit,aby si tam klienti nepřivodili nějaký úraz.

Zobrazit víc

Nemám co dodat. Vše bylo na dobré úrovni. Ke zlepšení bych dodal jen přechod od zadního vchodu do hotelu směrem k letním lázním by bylo dobré také trochu více upravit,aby si tam klienti nepřivodili nějaký úraz.

23. května
perfektní

Jsem naprosto spokojen, milý personál, krásné město i okolí. Jídlo vynikající. Přemýšlím, co bych vytkl. Snad jen jednou se stalo, že jsem měl naplánovanou proceduru na 7.15 v době snídaně, ale dalo se to nakonec stihnout. Děkuji.

Zobrazit víc

Jsem naprosto spokojen, milý personál, krásné město i okolí. Jídlo vynikající. Přemýšlím, co bych vytkl. Snad jen jednou se stalo, že jsem měl naplánovanou proceduru na 7.15 v době snídaně, ale dalo se to nakonec stihnout. Děkuji.

6. května
dobrá, ale...

perfektní - celý personál od recepce , lékařský, lázeňský, restaurační špatné - vstupní rohožka před vstupními schody z promenády do hotelu Libenský plná nedopalků, špíny ze které roste pampeliška - nečištěno od podzimu rozlitá zaschlá káva na schodech,…

Zobrazit víc

perfektní - celý personál od recepce , lékařský, lázeňský, restaurační špatné - vstupní rohožka před vstupními schody z promenády do hotelu Libenský plná nedopalků, špíny ze které roste pampeliška - nečištěno od podzimu rozlitá zaschlá káva na schodech, upozornění na recepci, odstranil po třech dnech silný déšť přehozený prodlužovací kabel se zásuvkami přes pravý roh recepce k nabídkové vitríně, naprosto nepřístupné z hlediska bezpečnosti a estetiky stropní zářivková svítidla 4x18W před recepcí v různých teplotních stupních bílá - žlutá lze vyměnit za trubice na chodbě 4 podlaží - nová budova zářivková svítidla 36Wna schodištích prasklé kryty a chybějící boční kryty špinavá stropní svítidla na chodbě v přízemí a lustry v kavárně Hodiny výrobce LUSTRY Kamenický Šenov zničené koberce od chemikálií před úklidovými místnostmi na chodbách otřesný chodník - zadní východ Libenský do Letních lázní chybějící bezbariérové přístupy rozbité schody G-REX chybějící informace na TAXI k odvozu zavazadel na nádraží doufám, že tyto závady se dostanou k technickému řediteli a budou přes technický personám odstraněny ------------------------------------------------------------------------------------------- určitě se během podzimu přijedu z Nového Boru podívat Děkuji za příjemný a snad i přínosný pobyt Miroslav Slanina

11. června
dobrá, ale...

Plus - kvalita jednotlivých procedur - služby personálu - společenské večery s tancem PO-ST-PÁ Mínus - málo pestrý výběr u snídaně - komplikovanější přístup do hotelu Libensky se zavazadly - vybavení atria připomínalo spíše sklad použitého nábytku - chybějící automat na kávu, čaj,…

Zobrazit víc

Plus - kvalita jednotlivých procedur - služby personálu - společenské večery s tancem PO-ST-PÁ Mínus - málo pestrý výběr u snídaně - komplikovanější přístup do hotelu Libensky se zavazadly - vybavení atria připomínalo spíše sklad použitého nábytku - chybějící automat na kávu, čaj, vodu a nealko.nápoje ve staré budově u recepce

11. června
dobrá, ale...

Co určitě oceňuji, je ochotný personál....co se týká samotného hotelu: na pokojích chybí varné konvice - prý z bezpečnostních důvodů, nelze si udělat třeba čaj či kávu, s tím jsem se ještě nesetkal....hotel odpovídá spíše "3 hvězdičkám".... strava - spokojenost. Hotelu chybí bazén - ačkoliv na…

Zobrazit víc

Co určitě oceňuji, je ochotný personál....co se týká samotného hotelu: na pokojích chybí varné konvice - prý z bezpečnostních důvodů, nelze si udělat třeba čaj či kávu, s tím jsem se ještě nesetkal....hotel odpovídá spíše "3 hvězdičkám".... strava - spokojenost. Hotelu chybí bazén - ačkoliv na stránkách je...prý není v provozu, za poplatek je dostupný opravdu pěkný - v nedaleké Chariclee, celkové vybavení hotelu je starší úrovně.

26. května
špatné

Hotelové služby v Hotelu Libenský zdaleka neodpovídají úrovni 4 hvězdiček, které jsou deklarovány. Týká se to vybavení hotelu i bariér (spousta schodů, problém pro lidi s pohybovým handicapem). Zvlášť negativně hodnotím nabídku jídel v jídelně pro KLP: Nabízená jídla jsou převážně těžká, postrádají…

Zobrazit víc

Hotelové služby v Hotelu Libenský zdaleka neodpovídají úrovni 4 hvězdiček, které jsou deklarovány. Týká se to vybavení hotelu i bariér (spousta schodů, problém pro lidi s pohybovým handicapem). Zvlášť negativně hodnotím nabídku jídel v jídelně pro KLP: Nabízená jídla jsou převážně těžká, postrádají pestrost i větší podíl čerstvé zeleniny a ovoce. Omezený je i výběr nápojů – k obědu a večeři jsou v zásadě k dispozici pouze slazené nebo dia nápoje, voda a ovocný čaj. Od lázeňského zařízení bych očekával větší důraz na lehčí a kvalitnější stravu odpovídající charakteru léčebného pobytu.

7. června
špatné

Velmi ochotný, příjemný a vstřícný personál od pokojských, jídelny až po terapeuty, přestože říkají, že jsou placeni minimální mzdou, což vůbec nechápu. To bude asi pravda, protože tam většinou pracují důchodci a cizinci. Krásné procházky okolo Labe. Lázně Poděbrady nejsou na srdce - jak se…

Zobrazit víc

Velmi ochotný, příjemný a vstřícný personál od pokojských, jídelny až po terapeuty, přestože říkají, že jsou placeni minimální mzdou, což vůbec nechápu. To bude asi pravda, protože tam většinou pracují důchodci a cizinci. Krásné procházky okolo Labe. Lázně Poděbrady nejsou na srdce - jak se prezentují. To je předsudek ještě ze socialismu, kdy možná byly, ale nyní je to těžký byznys. Také se tam žije z podstaty právě z té doby, jen s tím rozdílem, že to vypadá - a místní to říkají, že majitel vydělává na úkor zaměstnanců, nemocných a ZP. Přitom vůbec nešetří. Na chodbách se svítí celý den, topí se, když je teplo apod. Co bylo velké zklamání – jedete do soukromých lázní, což mě vůbec nenapadlo. A podle toho se musíte zařídit. Hned při vstupu po vás chtějí předem zaplatit za nadstandardní pokoj, jinak vás prý dají do pokoje nad kuchyní, což vás vyděsí, ale pak zjistíte, že i na placeném pokoji je slyšet takový hluk, že na rekonvalescenci po nemoci můžete zapomenout. Pokoj, který platíte jako nadstandardní je: umístění postelí téměř vedle sebe, jako manželé….. Takže by stačilo uspořádat pokoj trochu promyšleněji, aby bylo zajištěno malé soukromí, jako to mají v jiných lázních. Chybí úložné prostory, protože ty na 4 týdny pobytu jsou nezbytné. Chodba nevyužitá a chybí dveře do chodby a k toaletě, kde opět není diskrétno. Odřený a poškozený nábytek a popraskaná křesla. Koupelna je tak malá, že se divím, jak se tam obézní pacienti vůbec mohou vejít. A hlavně do sprchového koutu. Není tam možnost odložit si toaletní tašku a nic dalšího. Zrcadlo zbytečně velké, protože je moc vysoko. Nejlepší nápad je s poličkou nad umyvadlem, o kterou si při čištění zubů a mytí jen rozbijete čelo, jinak je nanic. Vrzající a nezavírající dveře nám byly opraveny až za 14 dní po nahlášení závady. Hotel: vybydlený, nezmodernizovaný, fontána nefunkční, takže hyzdí, a další hotely pana majitele jsou prý ještě horší. V pokoji nad námi dupání v době nočního klidu, hluk z vedlejších pokojů – toto se v lázeňském domě neděje, což Libenský není. Je to totiž komerční hotel, kde bydlí kdokoliv. Dětský pláč. Hotel je velmi nepřehledný, lítá se mezi starou a novou budovou k lékaři, na jídlo, na procedury, od výtahu k výtahu. Ještě, že jsem chodila po schodech, bylo to rychlejší, ale co staří lidé. V tomto odvádějí velký kus práce pokojské, které hosty navigují. V kavárně, která patří k hotelu uvidíte tu 40letou ošuntělost. Ale máte slevu na kávu k zákusku za 98,- Kč Klid: již před pátou hodinou ranní každý den, snad kromě nedělí, začaly pod okny hlučet nákladní auta – nejprve pípání při couvání, poté vykládka zásobování – velké rány, dále nakládání a vykládání prádla – velký hluk z vozíků, odjezdy aut. Tak to je po spánku. Od prvního ranního bouchnutí jsem přemýšlela, zda jsem na správném místě, kde se mám zotavit, odpočinout si, vyspat se a místo toho si zadělávám na další problém Také velký hluk z akcí okolo hotelu. To je ten placený nadstandard. Okolí: nevzhledné, špinavé a neudržované město. Chodníky okolo hotelů velmi rozbité, takže velké nebezpečí zejména pro starší lidi, někteří mají chodítka. A musejí se přepravovat mezi budovami na procedury. Všude strašně draho. Procedury: slib, že jsou v jedné budově není pravdivý. Více než 50% je v jiných objektech. Strava: myslela jsem, že bude nějak dietní s ohledem na nemoci pacientů, Pořádná proticholesterolová dieta, když lékaři na jeho snížení tak bazírují. Ale to je prý příliš drahé. Takže skoro žádný výběr zeleniny, každý den nakrájená okurka a rajče a jeden salát (dobrý). Jinak stále se opakující omáčky – červená, hněda, bílá, občas ryba. Nemožnost variabilních zdravých snídaní ani večeří – ovesné vločky, zdravé kaše apod. Kulturní vyžití: jen velmi málo akcí, proti jiným lázním, kde je mají skoro každý den a ještě v rámci pobytu, takže se neplatí – tady ano. A některé jsou nevhodně umístěné do parku u hotelu – hlavně ty hodně hlučné, takže je všude zacpáno lidmi a nedá se projít ani na procedury. Léčebný efekt: doufala jsem, že bude nějaké ostřejší cvičení, svižná a dlouhá chůze, a hlavně besedy a konzultace s odborníky a psychologem, které jiné lázně nabízení, protože někteří pacienti si prostě s novým stavem a nemocí neporadí a zde by měl být na toto ten pravý čas se dovědět, jak žít s nemocí, čeho se vyvarovat, co změnit pod. Takže: si klidně vyjeďte na nějakou chalupu do přírody, kde budete dýchat čerstvý vzduch, dělat dlouhé procházky, hlavně budete mít ticho a klid, uvaříte si dietní lehké jídlo, zacvičíte si řádně. Namočit se můžete do vany s epsomskou solí, protože z uhličité koupele jsem žádný efekt nezjistila. To by mě zajímalo, jestli tu bodu majitel státu platí??? A co ušetříte na poplatku – doplatku za nadstandard, si dejte za masáži. V žádné případě neplaťte doplatky, není za co a tolik pokojů nad kuchyní stejně nemají. Bylo tam několik lidí, kteří prostě platbu odmítli. Ti, kteří se prostě nenechali zastrašit. Shodli jsme se s ostatními pacienty, že je to nehorázné a možná i nelegální. A ještě z toho doplatku majitel neplatí žádnou daň, což je také divné. Zkuste si spočítat zisk majitele za cca 141 pokojů v hotelu Libenský x 2 osoby x 365 dní x 370,- Kč, bez daně. A + další hotely. Vím, že v dnešní době není přijatelné a možná ani povolené, říkat pravdu, ale tak to prostě v Poděbradech je. Pokud chcete jet do lázní Poděbrady, je lépe neslyšet -nebo neposlouchat místní, nevidět a nemyslet.

5. června
Další recenze…
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.