Update cookies preferences
Recenze #23065 Detail recenze
špatné

Ve sprše visela použitá žínka po předchozím návštěvníkovi, na podlaze na WC se válely chuchvalce prachu, stejně jako na chodbě před pokoji. Ráno při snídani jsem požádala v jídelně o přidání okurky a byla nakrájena nožem kterým předtím zpracovávali cibuli, takže zkažená chuť. Byla jsem v Poděbradech

Zobrazit víc

Ve sprše visela použitá žínka po předchozím návštěvníkovi, na podlaze na WC se válely chuchvalce prachu, stejně jako na chodbě před pokoji. Ráno při snídani jsem požádala v jídelně o přidání okurky a byla nakrájena nožem kterým předtím zpracovávali cibuli, takže zkažená chuť. Byla jsem v Poděbradech ubytována už ve všech hotelech, i v Libuši několikrát, ale tenhle víkend se opravu nepovedl.

24. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.