Update cookies preferences
Recenze #23057 Detail recenze
dobrá, ale...

Bohužel procedury byly poskládané "jak to zrovna vyšlo" bez logické návaznosti. Nebyl funkční inzerovaný bazén a tím pádem nebylo cvičení ve vodě. Přesto ve zvacím dopise bylo napsáno, že si máme vzít plavky a obuv do bazénu. Lázeňská personál, servírky i pokojské (hotel Libenský nová budova) bez…

Zobrazit víc

Bohužel procedury byly poskládané "jak to zrovna vyšlo" bez logické návaznosti. Nebyl funkční inzerovaný bazén a tím pádem nebylo cvičení ve vodě. Přesto ve zvacím dopise bylo napsáno, že si máme vzít plavky a obuv do bazénu. Lázeňská personál, servírky i pokojské (hotel Libenský nová budova) bez nejmenších problémů, milé chování, vstřícnost. V letních lázních na uhličité koupeli byla nesmyslně umísněna plechová polička, bránila volnému průchodu, nekolikrát jsem se o ní nechtěně bolestivě uhodila. Všude bylo málo háčků a oděvy a byly malé, na toaletách dokonce chyběl zámek u dveří a háčky také. Bohužel jsem se setkala i s mrtvým švábem za dveřmi převlékárny, s mravenci v pokoji na stole (asi faraoni), přestože tam nebylo žádné jídlo a s pavoučky v různých koutech. Bohužel architekti v lázních si prostory nevyzkoušeli na vlastní kůži, jinak by spousta drobných problémů zmizela. Okolí lázeňských domů a kolnáda i možnost delších procházek byly úžasné. Část parku právě byla v rekonstrukci, ale to se nedalo nic dělat. Celkově bylo prostředí výborné.

24. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.