Pobyt v Zimních lázních jsem si velmi užila. Prostředí je příjemné, čisté a personál byl ochotný a vstřícný. Absolvované procedury byly profesionálně provedené, přinesly mi příjemnou relaxaci a celkově jsem odjížděla odpočatá a spokojená. Zvláště oceňuji kvalitu procedur a klidnou atmosféru…
Zobrazit vícPobyt v Zimních lázních jsem si velmi užila. Prostředí je příjemné, čisté a personál byl ochotný a vstřícný. Absolvované procedury byly profesionálně provedené, přinesly mi příjemnou relaxaci a celkově jsem odjížděla odpočatá a spokojená. Zvláště oceňuji kvalitu procedur a klidnou atmosféru celého zařízení. Jedinou drobnou připomínku mám k infra sauně – po jejím využití by byl vhodnější komfortnější prostor pro odpočinek. Relaxace pouze na židlích není úplně ideální a pohodlná lehátka by celkový zážitek ještě vylepšila. Celkově hodnotím pobyt velmi pozitivně a Zimní lázně ráda doporučím všem, kteří hledají odpočinek a kvalitní wellness služby. RV.
22. červnaZanechte nám prosím svůj email a my Vás budeme několikrát za měsíc informovat o našich aktuálních kulturních akcích nebo akčních pobytech. Odběr můžete kdykoliv odhlásit.