Update cookies preferences
Recenze #23040 Detail recenze
perfektní

Pobyt v Zimních lázních jsem si velmi užila. Prostředí je příjemné, čisté a personál byl ochotný a vstřícný. Absolvované procedury byly profesionálně provedené, přinesly mi příjemnou relaxaci a celkově jsem odjížděla odpočatá a spokojená. Zvláště oceňuji kvalitu procedur a klidnou atmosféru…

Zobrazit víc

Pobyt v Zimních lázních jsem si velmi užila. Prostředí je příjemné, čisté a personál byl ochotný a vstřícný. Absolvované procedury byly profesionálně provedené, přinesly mi příjemnou relaxaci a celkově jsem odjížděla odpočatá a spokojená. Zvláště oceňuji kvalitu procedur a klidnou atmosféru celého zařízení. Jedinou drobnou připomínku mám k infra sauně – po jejím využití by byl vhodnější komfortnější prostor pro odpočinek. Relaxace pouze na židlích není úplně ideální a pohodlná lehátka by celkový zážitek ještě vylepšila. Celkově hodnotím pobyt velmi pozitivně a Zimní lázně ráda doporučím všem, kteří hledají odpočinek a kvalitní wellness služby. RV.

22. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.