Update cookies preferences
Recenze #23029 Detail recenze
perfektní

Léčba perfektní, a jinak se mi nelíbilo na pokoji popraskaná koženka na křesle.a koberec by chtěl nový.Jinak vše perfektní .A všude příjemná děvčata .Děkuji za všechno. Patková.

Zobrazit víc

Léčba perfektní, a jinak se mi nelíbilo na pokoji popraskaná koženka na křesle.a koberec by chtěl nový.Jinak vše perfektní .A všude příjemná děvčata .Děkuji za všechno. Patková.

22. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.