Soundtrack Poděbrady 2020 — Lázně Poděbrady, a. s.

Soundtrack se letos nakonec uskuteční
Díky utichající pandemii koronaviru se letos podaří festival filmové hudby uspořádat. Fanoušci se tak i nadále mohou těšit na tři dny a tři noci plné hudby během posledního srpnového víkendu. Ročník ponese podtitul Soundtrack – Jedeme dál! a bude věnován především těm, kteří na jaře bojovali se zákeřným virem v první linii. Totální proměnou ale musel projít program.

Všechna vystoupení budou probíhat v parku a blízkém okolí a budou zdarma. Vrcholem programu bude v sobotu večer koncert Ondřeje Soukupa. V rámci „The Best of Soundtrack“ zazní v podání Filharmonie Hradec Králové suity z jeho nejslavnějších titulů – Tmavomodrý svět, Kolja, Vratné lahve, Nejasná zpráva o konci světa, Requiem pro panenku nebo Akumulátor 1. Pouze tento koncert zazní z parkoviště u zámku, které bude vyhrazeno hostům. Ostatní diváci o něj ale nepřijdou, poslechnout si ho budou moci třeba z mostu přes Labe nebo z louky u Jezera, odkud bude k vidění i tradiční velkoformátová projekce ukázek filmů na stěny zámku.

Všechny hlavní koncerty, které měly proběhnou letos – například Skyfall in Concert nebo koncert Mira Žbirky – jsou odsunuty na rok 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti.
Více se dozvíte na stránkách akce: zde

Další akce v místě Lázeňská kolonáda

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.