Update cookies preferences
Recenze #23055 Detail recenze
dobrá, ale...

Ubytování dobré, ale pokojík malinký, pro dva ubytované jenom jedna židle, chybí klimatizace, nebo větrák, v těchto horkých dnech na pokoji nesnesitelné vedro. Stravování perfektní, výborná kuchyně, dobrý výběr, pouze málo ovoce, které bylo brzy rozebráno. Recepce a procedury O.K.

Zobrazit víc

Ubytování dobré, ale pokojík malinký, pro dva ubytované jenom jedna židle, chybí klimatizace, nebo větrák, v těchto horkých dnech na pokoji nesnesitelné vedro. Stravování perfektní, výborná kuchyně, dobrý výběr, pouze málo ovoce, které bylo brzy rozebráno. Recepce a procedury O.K.

24. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.