Ubytování dobré, ale pokojík malinký, pro dva ubytované jenom jedna židle, chybí klimatizace, nebo větrák, v těchto horkých dnech na pokoji nesnesitelné vedro. Stravování perfektní, výborná kuchyně, dobrý výběr, pouze málo ovoce, které bylo brzy rozebráno. Recepce a procedury O.K.
Zobrazit vícUbytování dobré, ale pokojík malinký, pro dva ubytované jenom jedna židle, chybí klimatizace, nebo větrák, v těchto horkých dnech na pokoji nesnesitelné vedro. Stravování perfektní, výborná kuchyně, dobrý výběr, pouze málo ovoce, které bylo brzy rozebráno. Recepce a procedury O.K.
24. červnaZanechte nám prosím svůj email a my Vás budeme několikrát za měsíc informovat o našich aktuálních kulturních akcích nebo akčních pobytech. Odběr můžete kdykoliv odhlásit.