Update cookies preferences
Recenze #23042 Detail recenze
perfektní

Trošku byl zmatek v masážích, nebyl masér. ale dostala jsem náhradní masáž podle měho přání a byly to fajn,Obsluha fajn krásně mě vyhověli,nechápu mléko studené.

Zobrazit víc

Trošku byl zmatek v masážích, nebyl masér. ale dostala jsem náhradní masáž podle měho přání a byly to fajn,Obsluha fajn krásně mě vyhověli,nechápu mléko studené.

22. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.