Trošku byl zmatek v masážích, nebyl masér. ale dostala jsem náhradní masáž podle měho přání a byly to fajn,Obsluha fajn krásně mě vyhověli,nechápu mléko studené.
Zobrazit vícTrošku byl zmatek v masážích, nebyl masér. ale dostala jsem náhradní masáž podle měho přání a byly to fajn,Obsluha fajn krásně mě vyhověli,nechápu mléko studené.
22. červnaZanechte nám prosím svůj email a my Vás budeme několikrát za měsíc informovat o našich aktuálních kulturních akcích nebo akčních pobytech. Odběr můžete kdykoliv odhlásit.