Update cookies preferences
Recenze #23024 Detail recenze
perfektní

Všechno se nám líbilo personál ochotný milý divadlo super 1řada Akorát nás zklamala lodní doprava a prohlídka pivovaru která se nekonala To ale není vaše vina .

Zobrazit víc

Všechno se nám líbilo personál ochotný milý divadlo super 1řada Akorát nás zklamala lodní doprava a prohlídka pivovaru která se nekonala To ale není vaše vina .

22. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.