Update cookies preferences
Recenze #23017 Detail recenze
dobrá, ale...

+ prostředí hotelu, chování personálu, karta výhod, čistota pokoje, strava - nebyla možnost si uschovat kufr před odjezdem , chybělo horké mléko u snídaně, mezi některými stoly bylo velmi málo místa na průchod

Zobrazit víc

+ prostředí hotelu, chování personálu, karta výhod, čistota pokoje, strava - nebyla možnost si uschovat kufr před odjezdem , chybělo horké mléko u snídaně, mezi některými stoly bylo velmi málo místa na průchod

22. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.