Update cookies preferences
Recenze #22859 Detail recenze
dobrá, ale...

V době pobytu probíhala stavba v ulici,která byla dost hlučná a kazila klid ubytovaných.Vim,že to nelze z vaší strany ovlivnit a tak jsme to brali jako součást dnešního životního shonu.Jinak jsme byli jako vždy velice spokojeni.

Zobrazit víc

V době pobytu probíhala stavba v ulici,která byla dost hlučná a kazila klid ubytovaných.Vim,že to nelze z vaší strany ovlivnit a tak jsme to brali jako součást dnešního životního shonu.Jinak jsme byli jako vždy velice spokojeni.

5. června
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.